Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?

Go down 
+25
Lacy28
rotyogo
Adél0320
szatyor18
baabii
makoo.'
Aang-KorraFan
Minendril
Freya98
Lora05
Aang
Seni - Bibi
Barna88
Kiora
DSM
Sol13
Adam4
Jill92
Loki
Elementalist
Yume99
Szofi11
Shiny42
silvertea
Seral
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:39 pm

Annyi sok ügyes rajzoló van itt, úgyhogy bátorkodom megkérdezni:
A kemény vagy a puha ceruza való arra, hogy felvigyem a körvonalakat? A másik meg értelemszerűen a tónuskülönbségek felvételére kell, gondolom. Very Happy
Namármost, hány H-s és hány B-s ceruzád ajánlotok? (Nem hány db, hanem pl 3H,4B stb..Very Happy)
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:56 am

Pillanat. éppen összegzem a mai adatokat
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:26 am

DSM, ment PÜ. Válaszolsz?
Vissza az elejére Go down
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:03 am

Volt időm és visszaolvastam mindent, hátha "találkozok" régi ismerősökkel. Igen, régiekkel, mert én a magyar ATLA első könyvének leadásakor kattantam rá a sorozatra még anno 5-6 évvel ezelőtt. (még arra is emlékszem, hogy az első részem a 4. rész volt Kyoshi Harcosai) Hatalmas fanatikus voltam/vagyok, így honlapot is vezettem. Nagyon szerettem csinálni és szerintem sikeres is volt, de abban az időben nem volt könnyű német nyelvtudásommal lekörözni az angolul tudó szerkesztőket, így egy idő után abbahagytam, meg meg is untam a támadásokat és a gyanúsításokat, hogy ki kitől lopott. No meg nehéz úgy szerkeszteni, ha feltörik állandóan az oldalt és mindent letörölnek ^^
Most már 18 éves vagyok, menet közben kijártam egy gimnáziumot és idén érettségiztem. Az avatarnak köszönhetően megkedveltem az angolt és elkezdtem tanulni és sikeresen nyelvvizsgáztam. Orvosira szeretnék felvételizni, de drága Rózsánknak köszönhetően idén nem lesz belőle semmi. 7-8 éve lovagolok, de csak hobbi szinten. Szeretek rajzolni, fotózni és anyum szavaival élve "baszmogni" vagyis bármilyen kézműves dolgot csinálni. Most a polymer clayre (vagyis süthető gyurma) vagyok rákattanva, így lehet elkezdem elkészíteni az avataros korrás kollekciómat Smile
Vissza az elejére Go down
Aang

Aang


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : Hajdúböszörmény

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: re   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 5:38 am

Dávid vagyok 21 éves, Debrecen mellett lakom. A Nicken láttam először egy részt az avatarból, letöltöttem Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Pirate_poker_face_by_dingernalt-d4v4yt4 és néhány nap alatt végig néztem.
Korra se rossz, de Aang übereli.
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 11:20 pm

Én Dunakeszin lakom Budapesthez nagyon közel Very Happy Ez a találkozó tényleg jó ötletnek tűnik,sajnos szinte ismerőseim közül senki sem tud az Avatar-ról...(ha tudnák mit hagynak ki) és így elég nehéz itt bárkivel is beszélgetni róla ha nem is ismerik Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 9:20 am

Szofi11 írta:

Ó, hogy én mennyit járok oda osztállyal Very Happy Csoda, hogy még nem futottunk össze Smile


Ó, majd szólj, ha legközelebb erre jársz! Wink
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 9:15 am

Jill92 írta:
Én szívesen elmennék egy ilyen találkozóra. Tök jó ötlet, főleg, hogy a környezetemben alig vannak Avatar fanok, vagy ha mégis, akkor csak a hülye kék-zöld embereset ismerik... idegesítő! Egyébként Szentendrén lakom, Pest mellett, úgyhogy közel lenne. Very Happy
Ó, hogy én mennyit járok oda osztállyal Very Happy Csoda, hogy még nem futottunk össze Smile
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 9:14 am

Én szívesen elmennék egy ilyen találkozóra. Tök jó ötlet, főleg, hogy a környezetemben alig vannak Avatar fanok, vagy ha mégis, akkor csak a hülye kék-zöld embereset ismerik... idegesítő! Egyébként Szentendrén lakom, Pest mellett, úgyhogy közel lenne. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 9:05 am

Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 8:58 am

DSM írta:
Szofi11 írta:
Ha akartok találkozót és elegen összegyűlünk szívesen megszervezem az oldal nevében Smile

És én szívesen segítek neked^^

Szerintem az lenne kezdőlöketnek legjobb, ha mindenki megírná, hogy hol lakik, majd én csinálok egy Mo térképet, és légvonal segítségével megkeresem a centrumot, ahol összegyülhetnénk Smile (lehetőleg nagyobb város legyen, hogy azért legyenek lehetőségeink Smile )
Köszönöm Smile Budapest, Csepel.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 8:48 am

DSM írta:
Szofi11 írta:
Ha akartok találkozót és elegen összegyűlünk szívesen megszervezem az oldal nevében Smile

És én szívesen segítek neked^^

Szerintem az lenne kezdőlöketnek legjobb, ha mindenki megírná, hogy hol lakik, majd én csinálok egy Mo térképet, és légvonal segítségével megkeresem a centrumot, ahol összegyülhetnénk Smile (lehetőleg nagyobb város legyen, hogy azért legyenek lehetőségeink Smile )
Babócsa ^^
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 8:47 am

Szofi11 írta:
Ha akartok találkozót és elegen összegyűlünk szívesen megszervezem az oldal nevében Smile

És én szívesen segítek neked^^

Szerintem az lenne kezdőlöketnek legjobb, ha mindenki megírná, hogy hol lakik, majd én csinálok egy Mo térképet, és légvonal segítségével megkeresem a centrumot, ahol összegyülhetnénk Smile (lehetőleg nagyobb város legyen, hogy azért legyenek lehetőségeink Smile )
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 7:55 am

Ha akartok találkozót és elegen összegyűlünk szívesen megszervezem az oldal nevében Smile
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 7:40 am

DSM írta:
Barna88 írta:

És most gondolok csak vissza egy fan találkozóra, amin október végén voltam. Ott viszonylag sok töprengés után jött ki, hogy ha csak egy elemet lehet választani, az én kedvencem talán a föld. De Ba Sing Se-t akkor is porig rombolom... csak el kell jutnom odáig Razz

Jaj, a Sing Se-t írtam? Pedig Omashut akartam. De akkor most javítottam Smile


Voltál találkozón? Wow... ilyet mi is csinálhatnánk egyszer.

Vagy ha megint lesz, akkor szólj, kérlek Wink

Azt a találkozót egy másik oldal, a valahai avatarfanfiction.gp szervezte, bár mindössze négyen voltunk ott. Mivel az az oldal megszűnt, onnan több találkozó nem nagyon várható, de ha esetleg mégis hallok valamiről, mindenképp továbbítom.

Szerintem a profilomban is látszik, hogy pesti vagyok. Egyelőre nincs programom a nyárra, majd még kialakul, úgyhogy rajtam ne múljon! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 7:29 am

Találkozó tényleg jó ötlet, pláne így a nyáron. Nyár vége lenne ideális nekem, mert addig elég pörgős. Ki hol lakik? Csak hogy úgy válasszuk ki a helyszínt, hogy kb. mindenkinek ugyanannyit kelljen utaznia, ne úgy, hogy valaki 20km meg valaki 200km Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 6:19 am

Barna88 írta:

És most gondolok csak vissza egy fan találkozóra, amin október végén voltam. Ott viszonylag sok töprengés után jött ki, hogy ha csak egy elemet lehet választani, az én kedvencem talán a föld. De Ba Sing Se-t akkor is porig rombolom... csak el kell jutnom odáig Razz

Jaj, a Sing Se-t írtam? Pedig Omashut akartam. De akkor most javítottam Smile


Voltál találkozón? Wow... ilyet mi is csinálhatnánk egyszer.

Vagy ha megint lesz, akkor szólj, kérlek Wink
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 3:14 am

Your Result: Earth-Bender
Congratualtions... It seems that you are an Earth-Bender... Your calm nature, good balace and well-balanced nature says through you... This is all what real Earth-bender needs to live... You can be hard like rock and ... in some moments deadly like an avalange or an earthquake... but your nature and senses are often calm but on alert... you are self-controled... but you know when the moment comes... to act...
Result Breakdown:
72% Earth-Bender
72% Normal Person
70% Air-Bender
54% Water-Bender
48% Avatar
32% Fire-Bender

És most gondolok csak vissza egy fan találkozóra, amin október végén voltam. Ott viszonylag sok töprengés után jött ki, hogy ha csak egy elemet lehet választani, az én kedvencem talán a föld. De Ba Sing Se-t akkor is porig rombolom... csak el kell jutnom odáig Razz

Jaj, a Sing Se-t írtam? Pedig Omashut akartam. De akkor most javítottam Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 1:44 am

Avatar-Bending quiz
Your Result: Avatar
Wow... You have something what most of people don't have... you are versatile... you can change like water... in ther moment be angery and show your emotions effectively... but you can calm down in the same second and show your wisdom... you are human-cameleon... noone will know what your personality realy is... good cover for future plans... sometime your nature probably cause problems... with acceptation or making new friends... but you are quickly accepted by the group... your ability to sneak into the environment and change your style to the situation makes yo better than everyone... you can easly survive and help other people with that... it can bring you many profits...
Result Breakdown:
74% Avatar-----------22.98% (kiszámoltam mennyi százalékot adnak ki az egységek, mert ugye amit ők
68% Air-Bender------21.11% írnak az összesen 322%)
66% Water-Bender--20.49
58% Fire-Bender-----18.15
28% Earth-Bender---8.69
28% Normal Person--8.69
Quiz Created on GoTo Quiz

Huh nekem viccesen jött ki, mert nem gondoltam végig és újra ki kellett töltenem. Ha látnák két embert veszekedni-nél volt az, hogy bejelöltem a segiteni mennék-et de ez nem nagyon igaz xD (az ő dolguk, kivéve ha egy öregnénit rabolnának) meg a fegyverválasztásnál se volt olyan hogy mindet a színeknél meg az nem volt hogy fehér. Necces Razz
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 1:32 am

Avatar-Bending quiz
Your Result: Water-Bender
Change & Chalange... isn't this realy the way of life that you go?? You can act calm and kind... you can bring help to people in need... but there are sme moments when you can also be raging... when someone blocks your way to certain goal or if anyone will invade somehow your enivronment...but you mostly want to help people... you want to make thing your own way... despite the people surrounding you you are the individualist and you like it that way... hard work is the thing you can live with but there are some limits that you don't want to pass.. you react on everything around... you would lik to be everywhere if this was possible... If anyone throws you a challange you always find a way,,, everything is possible for you... that makes you predictible
Result Breakdown:
86% Water-Bender
80% Air-Bender
68% Avatar
48% Normal Person
32% Fire-Bender
14% Earth-Bender
Quiz Created on GoTo Quiz

:)Azért tök érdekes, hogy ahogy írtam tényleg a víz első nálam utána pedig a levegő. Még ebből, a kevésbé professzionális tesztből is jól kivehető, hogy víz és levegő ^^
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptyVas. Jún. 24, 2012 12:06 am

Te mi lennél az Avatar Világában? Víz-, föld-, tűz- vagy légidomár? Esetleg maga az Avatar? Vagy csak egy szimpla ember? ITT megtudhatod! Wink

Mellesleg én Airbender lettem. Very Happy

Avatar-Bending quiz
Your Result: Air-Bender
Experianced and mind-strong... but you like to dream about things that don't normaly exist or are practicaly not available... you like things that can relax you... which are calm-coloured... you don't like hard work and any of that stuff - just light, simple life easy for yorself... You don't look very happy if someon cuts your wings of imagination... your mind is hasty but you don't want to show it... you would rather hide it... You like to be mobile & act you way - that's your destination
Result Breakdown:
88% Air-Bender
60% Water-Bender
56% Avatar
56% Normal Person
50% Earth-Bender
20% Fire-Bender

Ha be akarjátok így írni mint én, akkor az eredmény után jobb oldalon látsz egy HTML-kódos kis ablakot, benne 1 rakat szöveggel. Azt nyomd át BBCode-ra és azt másold be ide hozzászólásba.
Vissza az elejére Go down
Seni - Bibi

Seni - Bibi


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 23.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 8:09 pm

egy régebbi yamahával
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 10:50 am

Seni - Bibi írta:
REMÉLEM SIKERÜLT RÁJÖNNÖM, HOGY TUDOK VÁLASZT ÍRNI XD

Emellett íjászkodom.

Fuck Yeah. Mivel lősz?
Vissza az elejére Go down
Seni - Bibi

Seni - Bibi


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 23.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 8:55 am

REMÉLEM SIKERÜLT RÁJÖNNÖM, HOGY TUDOK VÁLASZT ÍRNI XD

Hát öhm
Biborka azaz Bibi vagyok, ezt a megszólítást használom általában. A nevem többi része, egy másik becenévből ered.
18 éves épp hogy a közelmúltban lettem. Gimnáziumba járok, képzős tagozattal... a rajzóráink katasztrofálisak, de a média
és fotó órákat imádom. Szeretek rajzolni, festeni, és a mozgóképes témakörrel foglalkozni a szabadidőmben is. Emellett íjászkodom.
Ha a sok elfoglaltság mellett akad időm, akkor videó vágással, hobby szinten is foglalkozom, nem csak iskolai keretek között
Az Avatar sorozattal 2008 nyarán találkoztam, azóta követem az alakulását:) és igen a szívemhez nőtt. A fantasy világa mellett imádom a sci-fit is. Sokszor mosolyodom el azon, ha kedvenc sci-fi sorozatom (doctor who) díszletei az Avatar világába kerülnek!

Az ok amiért figyelemmel kísérem az Avatar univerzumot igen egyszerű: szeretem látni, ahogy más elengedi a fantáziáját és alkot. Ebben a sorozatban, a szereplők szabadsága, és az ahogy fejlődnek, változik a jellemük számomra nagyon kellemes élmény ^^
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 2:54 am

Nah ha kitérünk Star Warsra akkor nekem a Force Unleashedből Galen Marek a kedvencem, nem azért mert erős, hanem mert független, és nem volt se érzelmeket elfolytó Jedi és nem is volt dühöngő nyomorék sith.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Amon avagy ki is ő valójában?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb :: Mutasd be magad!-
Ugrás: