Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?

Go down 
+25
Lacy28
rotyogo
Adél0320
szatyor18
baabii
makoo.'
Aang-KorraFan
Minendril
Freya98
Lora05
Aang
Seni - Bibi
Barna88
Kiora
DSM
Sol13
Adam4
Jill92
Loki
Elementalist
Yume99
Szofi11
Shiny42
silvertea
Seral
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
SzerzőÜzenet
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 EmptyVas. Jún. 17, 2012 8:11 am

[quote="kardosbalint95"]
Elementalist írta:

Ahhoz képest, hogy spirituális embernek állítod be magad, eléggé indulatos vagy.
spiritualitás: meditációk, lélek fejlesztése, csakrákkal foglalkozni. Az, hogy ki hogy áll hozzá a dolgokhoz az más kérdés. Sokszor elegem van a világból, de ha harc van én is inkább a legutolsó esélynek választom az ölést de most ez az ügy felbosszantott.
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 EmptyVas. Jún. 17, 2012 7:44 am

Villám Theodóra (..tudom elég gáz név..mit is mondhatnék ..szeretnek a szüleim x"D ) decembertől számítok csak 17-nek,gimnazista vagyok.Érdeklődésem leginkább a rajzolásra van kiterjedve és nem rég szoktam rá a "digitális festészetre",de e mellett imádom a rock-és metál zenét,és persze a barátaimat sem hanyagolom el Very Happy Az Avatart kb.3 éve ismertem meg, egyből megszerettem és azóta is a kedvencem Razz (A legelső rész amit láttam, az a 2.évadból a 20.rész volt.Csak véletlenségből kapcsolgattam és hoppá mi ez?? :OO nagyon megtetszett Razz
A harcművészet mindig is vonzott,például egyik kedvenc sorozatom volt még Shaolin leszámolás,hasonló mint az Avatar ott is elemek és a harcművészet áll központban Very Happy
Ennyit rólam,..Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 EmptyVas. Jún. 17, 2012 7:12 am

Elementalist írta:
oké, de ha pl.: kutyámat megöli egy betörő és megölöm a betörőt akkor engem ne merjenek börtönbe csukni.
Hogyha a betörés közben kapod el és ölöd meg senki az ég világon nem fog börtönbe csukni. Hogyha viszont már az eset után ölöd meg, akkor azért sanszos. Pláne, ha nincs rá bizonyítékod (videófelvétel pl.) És tudod, igazuk is van. Az előbb már említettem; nincs rosszabb érzés, mint a lelkiismeret furdalás és rosszabb annak az embernek x évet ülni a börtönben, magányosan mint meghalni. Az csak egy pillanatig fáj neki. Ez viszont egész hátralévő életében kísérteni fogja.
Elementalist írta:
am most másodszorra törnek be hozzánk és ellopták a fűkaszát és komolyan mondom, ha meglátom valamelyiket én becserkészem és szétütöm a fém bézbólütővel. És nem nagyon érdekel, ha rászorul a lopásra, mert semmi pénze nincs.
Sajnálom, hogy betörtek hozzátok. Viszont ennek sem ez a módja, hogy szétütöd a fejét. Üsd le, hogy ne legyen eszméleténél majd hívd a rendőröket. Az ő dolguk az ilyen ügyeket rendezni...

Ahhoz képest, hogy spirituális embernek állítod be magad, eléggé indulatos vagy.
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 EmptyVas. Jún. 17, 2012 1:27 am

am most másodszorra törnek be hozzánk és ellopták a fűkaszát és komolyan mondom, ha meglátom valamelyiket én becserkészem és szétütöm a fém bézbólütővel. És nem nagyon érdekel, ha rászorul a lopásra, mert semmi pénze nincs.

kicsit ilyen az állapotom, hogy ááá Revenge!
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 EmptyVas. Jún. 17, 2012 1:22 am

oké, de ha pl.: kutyámat megöli egy betörő és megölöm a betörőt akkor engem ne merjenek börtönbe csukni.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 EmptyVas. Jún. 17, 2012 12:22 am

Elementalist írta:
Nem szeretem a jogrendszert, ha valaki megölt valakit azt meg kell ölni csá.
Ne haragudj Elementalist, hogy picit beléd kötök, de ebben nagyon nem értünk egyet. Very Happy Az ember nem tévedhetetlen. Bennünk is vannak hibák. Attól, mert valaki egyszer az életében vétkezett, és amúgy ő egy tiszteletreméltó, becsületes polgár, aki még mellette akár hasznos tagja is a társadalomnak nem kell rögtön elítélni. A szemet szemért, fogat fogért-elvvel én abszolút nem szimpatizálok. Minden ember képes a jóra. (és ezt nekünk kéne tudnunk a leginkább, Zuko tükrében.Smile) És mellesleg szerintem nincs nagyobb büntetés, mint a tudat, hogy együtt kell élnie azzal (akár börtönben, akár szabadlábon), hogy megölt egy embert. A lelkiismeret nem lebecsülendő dolog, attól független még létezik, hogy kevés embernek van manapság. A jogrendszer szerintem hasznos dolog, bár amikor Tarrlok lecsukta Korra haverjait én sz*rtam volna az alkotmányra és úgy hozzá vágtam volna azt a két követ, hogy ihaj. Very Happy Ugyanez, amikor Saikhan nem engedte ki őket. Stbstbstb...

Csak hogy tisztázzuk: nem veszekedést akartam szítani, és vitázni sem akartam, csak leírtam a véleményem az álláspontodról. Smile
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 11:40 pm

Cső Bence vagyok! 1-2 éve kezdtem neki az Avatárnak és mondhatni a kedvencem lett majd később,( nem a sorozat hatására )nekifogtam a Spiritualitásnak (meditáltam, én is kinéziseket gyakoroltam). Szeretek rajzolni. Az Avatar hatására szeretnék Kung-Fuzni, kardokkal meg bottal harcolni. Szeretek zenélni, harmonikán és harsonán játszom. Szeretem a nyarat, főleg ha van medence. Szeretek enni. Nem szeretem a jogrendszert, ha valaki megölt valakit azt meg kell ölni csá.

Politikát, vallást nem írok abból csak vita lesz Very Happy

Na leírtam ami épp eszembe jutott.
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 10:45 pm

A nevem Zsófi, 13 éves vagyok, hobbim a rajz és a divattervezés már 9 éves korom óta foglalkoztat és szerintem a koromhoz képest elég jól rajzolok Smile Imádom az animéket, ha annyi 20 000-em lenne ahány animét megnéztem akkor Orbán tőlem venne fel kölcsönt xd
Imádom japánt, szinte mindent tudok a kultúrájáról és pillanatnyilag a nyelvet is tanulom, kicsit már tudok is beszéli. Kedvenc tantárgyam a rajz mellett az angol amióta tanuljuk dícséretes 5-ös vagyok belőle, megnyertem a kistérségi angol versenyt is akkor 7-es voltam és 8-ok is voltak a versenyen 20 településből. Szeretek meditálni, unokatestvéremmel avatár megszállottak vagyunk Very Happy Sokszor meditálunk együtt ő a hydrokinesist és az aerokinesist gyakorolja Smile Néha itthon szoktam kosarazni, én vagyok a legmagasabb az osztályban xd ( 174cm) Hobbim még hogy másokat viccekkel fárasztok :3 Nagy focirajongó vagyok, Hajrá AC Milan Very Happy Uff hát mit írjak még? xd Régebben voltak ilyen design készítős oldalaim de mostanában nem csinálok ilyet. 3 könyvet írok amiből mangát szeretnék csinálni Very Happy a könyvek közül az egyiket az unokatestvéremmel írom akit mellesleg szeretek idegesíteni a "cuppi" szócskával xdd
Na asszem ennyi kicsit sok is xd
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 1:09 pm

Meglepő, de a nevem Szofi Very Happy És nem Zsófi, csak hogy egyértelmű legyen. Szerintem ebben a közösségben fiatalnak számítok, augusztusban leszek 15, 11 voltam az oldal nyitásakor (hűha, régen volt). 4 éve töretlenül imádom az Avatar szériát, a keleti kultúrákat, szeretek nyelveket és történelmet tanulni. Idén megúsztam a felvételit, ugyanis már 4 éve gimnáziumba járok Very Happy nyolcosztályosba Csepelen. Öm, mi van még... Ha nem az Avataron gondolkodom vagy az oldal dolgaival foglalkozom írogatok, rajzolgatok, olvasgatok, haverokkal lógok, akiket imádok (vagyis azt teszem, amit minden más korombeli). Szeretem a Harry Pottert is, origami a hobbim, karatéztam, néha kirakok egy Rubik kockát.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 9:54 am

A nevem Sinkó József 20 éves vagyok, főiskolára járok. Az Aang legendáját nem sokkal a Korra legendájának érkezése előtt fejeztem be így szerencsére nem kellett sokat várnom rá Smile Imádom mindkét sorozatot de nekem a Korra legendája jobban tetszik (bár féltem, hogy esetleg elrontják, szerencsére nem így lett Smile )
Az oldal nagyon hasznos örülök hogy tagja lehetek és, hogy most már van fórum is Very Happy
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 4:46 am

Sziasztok!

Az igazi nevem Orsi, de neten általában a Silvertea-t használom. Smile 23 éves vagyok, grafikusként dolgozok jelenleg távmunkában. Smile Regisztrálva vagyok deviantART-on, CG Hubon és Tumblr-ön, emellett van egy webem is. Mindenem a festés, a rajz, a zene és a szeretteim, érdeklődök a spirituális dolgok iránt. És nem utolsó sorban imádom az Avatar szériákat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 1:27 am

Az én nevemet biztos jó nehéz kitalálni Very Happy
17 éves vagyok, gimnazista. Smile más érdekes nem jut eszembe egyenlőre Razz

De amúgy is.. én rátok vagyok kíváncsi! Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?
Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Amon avagy ki is ő valójában?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb :: Mutasd be magad!-
Ugrás: