Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?

Go down 
+25
Lacy28
rotyogo
Adél0320
szatyor18
baabii
makoo.'
Aang-KorraFan
Minendril
Freya98
Lora05
Aang
Seni - Bibi
Barna88
Kiora
DSM
Sol13
Adam4
Jill92
Loki
Elementalist
Yume99
Szofi11
Shiny42
silvertea
Seral
29 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Árven

Árven


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 15.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzomb. Nov. 15, 2014 11:53 pm

Sziasztok! Új vagyok itt, 10 éves vagyok, nem tudom pontosan, mit kell csinálni, a nevem Árven, és szeretem az Avatár sorozatot. Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptyHétf. Feb. 18, 2013 3:54 am

Igen, nyáron még van sok sok szabadidő Smile
Vissza az elejére Go down
ZUko21




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Budapest

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptyVas. Feb. 17, 2013 5:59 am

ohh oké, köszi!!! igen gondoltam h elfoglaltság miatt nem volt már régen új bejegyzés, mert ahogy látom nyáron nagyon aktívak vagytok!! Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptyVas. Feb. 17, 2013 5:25 am

Köszöntelek szerény kis csapatunkban Smile Ritkán van új bejegyzés ugyan, mivel elfoglalt mindenki, de azért élünk Very Happy Kellemes időtöltést a honlapon és a fórumon egyaránt! Smile
Vissza az elejére Go down
ZUko21




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Budapest

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzomb. Feb. 16, 2013 9:27 am

helloka!!! új vagyok és elég rég volt már bejegyzés úgy h nem tom h most jó-e amit csinálok, de azért írok ide.
A nevem Orsi. Most csütötökön leszek 13. csak most májusban ismertem meg az avatart. bár előtte is hallottam róla akkor még nem érdekelt, lehet h azért is mer nagyon nem bírom a többi animét. tisztán emlékszem egy régi párbeszédre ami még az avatar megismerése előtt volt:
az ismerőseim mondták: ismered az avatar aang legendáját?
erre én röhögve: az a kopasz nyílfejű fiús rajzfilm??? Very Happy
hát igen akkor még tudatlan voltam, de nagyon!! <3 a kedvencem Zuko. Nagyon szeretek rajzolni főként grafikákat de egyelőre nem érzem magam nagyon tehetségesenek. ennek ellenére van két Zukos rajzom. :3
Az egyik álmom az h találkozom Zukoval <3 és az h tűz idomár legyek...
De nembaj én azér reménykedem az álmaimba... Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzer. Nov. 28, 2012 8:53 am

Értem, vettem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptyKedd Nov. 27, 2012 9:11 am

Bocs, hogy offolok egy offtopicban, de DSM gyere vissza Skype-ra! (Ezt hamarabb meglátod mint a PM-et)
Vissza az elejére Go down
Chrisavatar

Chrisavatar


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Békés Megye,Kaszaper

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzomb. Szept. 08, 2012 9:01 am

Sziasztok. Very Happy
Chris vagyok az oldalakon, de amúgy Dávid! :-) 14.éves vagyok, és Békés Megyében lakom!!! :PP
Vissza az elejére Go down
http://sajatsztorik.bloglap.hu
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzer. Aug. 29, 2012 1:02 am

Krisi írta:
Szóval... arra gondoltam, hogy lehetne csinálni Facebookon egy magyar avatáros csoportot, ahol szintén lehetne beszélgetni, meg találkozókat kiírni, meg ilyesmik, és szerintem még többen és akvítabbak is lennénk. Surprised Nem akartam mondjuk én megcsinálni, mert azért mégse én vagyok itt se az oldalnak a vezetője, se semmi, ráadásul alig van meg valaki facebookon, de mindenesetre szerintem nem egy rossz ötlet.

Támogatom. Nekem is volt eszembe ezt felhozni de aztán valahogy mégis elfelejtettem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisi

Krisi


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzomb. Aug. 25, 2012 12:35 pm

Szóval... arra gondoltam, hogy lehetne csinálni Facebookon egy magyar avatáros csoportot, ahol szintén lehetne beszélgetni, meg találkozókat kiírni, meg ilyesmik, és szerintem még többen és akvítabbak is lennénk. Surprised Nem akartam mondjuk én megcsinálni, mert azért mégse én vagyok itt se az oldalnak a vezetője, se semmi, ráadásul alig van meg valaki facebookon, de mindenesetre szerintem nem egy rossz ötlet.
Vissza az elejére Go down
http://www.backloggery.com/krisi
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptyVas. Júl. 15, 2012 7:38 am

baabii írta:
Engem barátnőm Göndinek hív mert általánosban egyszer befont hajjal aludtam este és másnap azt kibontva elég hülye látványt nyújtottam a suliban Smile

Áh a klasszikus eset... Very Happy
Vissza az elejére Go down
baabii




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tiszlök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptyVas. Júl. 15, 2012 7:37 am

Engem barátnőm Göndinek hív mert általánosban egyszer befont hajjal aludtam este és másnap azt kibontva elég hülye látványt nyújtottam a suliban Smile
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptyVas. Júl. 15, 2012 7:29 am

Nálam a Vily vagy a Teca jöhet szóba de maradhatunk a Theonál is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptyVas. Júl. 15, 2012 5:12 am

Zsófi most muszáj volt...
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptyVas. Júl. 15, 2012 1:19 am

DSM írta:
Aang-KorraFan írta:

Amúgy van valakinek valamilyen érdekes beceneve? Csak úgy kérdem. Very Happy

A mostani talán legérdekesebb a Bambi...

De volt jó pár "izgalmas" becenevem az évek során Very Happy
Ezentúl Bambinak hívlak majd Bambi. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzomb. Júl. 14, 2012 11:14 pm

Flórának cuppi a beceneve amit én meg vki akit nem ismertek adta neki Razz Az én becenevem Gróf Fejeskáposztáné xd ezt meg Flóra adta nekem, hát mit mondjak szeretjük egymást xd
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzomb. Júl. 14, 2012 10:33 pm

http://www.putlocker.com/file/19D13314A936C85A# Láttátok már? Mozis, de hatalmas, sokat lehet röhögni rajta Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzomb. Júl. 14, 2012 9:53 pm

DSM írta:
Aang-KorraFan írta:

Amúgy van valakinek valamilyen érdekes beceneve? Csak úgy kérdem. Very Happy

A mostani talán legérdekesebb a Bambi...

De volt jó pár "izgalmas" becenevem az évek során Very Happy


Nekem egy van, de az már olyan régi, hogy nem is emlékszem ki és miért vagy mikor adta. Engem a haverok Punyunak szólítanak XD Ilyet sem hallottatok még igaz? Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzomb. Júl. 14, 2012 9:38 pm

Aang-KorraFan írta:

Amúgy van valakinek valamilyen érdekes beceneve? Csak úgy kérdem. Very Happy

A mostani talán legérdekesebb a Bambi...

De volt jó pár "izgalmas" becenevem az évek során Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzomb. Júl. 14, 2012 9:01 pm

Aang-KorraFan írta:
Szia László, üdv itt minálunk Very Happy

Amúgy van valakinek valamilyen érdekes beceneve? Csak úgy kérdem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzomb. Júl. 14, 2012 7:34 pm

Szia László, üdv itt minálunk Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lacy28

Lacy28


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 14.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzomb. Júl. 14, 2012 2:56 am

Sziasztok! Új vagyok!
A nevem László, 11 és fél éves vagyok, úgy látszik a legfiatalabbak közé tartozom.
Interneten a leggyakoribb nevem a kisember.
Az avatart unokatestvéreim segítségével ismertem meg. Smile
Nagy kedvencem lett az avatar: the last airbender és avatar: Korra legendája.
Vissza az elejére Go down
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptySzer. Júl. 11, 2012 1:59 am

DSM írta:
A rotyogo honnan jött?

Onnan, hpgy a legtöbb helyen a Márk név már foglalt, és lusta vagyok minden helyre új nickneveket kitalálni. Így sok FRPG-n egy nevet használok. Így nem 10-10, hanem csak 4-4 nevet és jelsót kell megjegyeznem.
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptyKedd Júl. 10, 2012 8:05 am

A rotyogo honnan jött?
Vissza az elejére Go down
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? EmptyHétf. Júl. 09, 2012 4:39 am

-Azt hiszem ideje nekem is bemutatkoznom.- Mondom, miközben helyet foglalok a földön.
-Az én nevem Márk. mások viszont ismerhetnek rotyogo, Admin és Kinshi néven is.- Folytatom a monológomat bemutatkozással.
-Én vagyok az Avatar FRPG főadminja, és mindenese. 18 éves fiú/férfi vagyok, aki él-hal a jó rajzfilmekért és az animékért / mangákért. Kedvenc karaktereim az ATLA-ból nem mások mint Iroh, Bumi,Ty-Lee és Azula. KB ennyit rólam.

Az Avatárt kb két éve láttam a német nickelodeonon, ahol végül is megkedveltem, és függővé lettem. Később már magyarul is megnézem.
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?
Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Amon avagy ki is ő valójában?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb :: Mutasd be magad!-
Ugrás: