Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?

Go down 
+25
Lacy28
rotyogo
Adél0320
szatyor18
baabii
makoo.'
Aang-KorraFan
Minendril
Freya98
Lora05
Aang
Seni - Bibi
Barna88
Kiora
DSM
Sol13
Adam4
Jill92
Loki
Elementalist
Yume99
Szofi11
Shiny42
silvertea
Seral
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 10:27 pm

Most nézem, az unokaöcsém is 1999-ben született. Jaj, de édes^^

Yume99 írta:
Te fizikailag ütöttél rám :'D meg én rád xd

Örüljetek neki. Legalább mindketten magasak vagytok^^
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 10:05 pm

De én inkább csak a hátadra :3
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 10:04 pm

Te fizikailag ütöttél rám :'D meg én rád xd
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 9:57 pm

Én is rajzolgatok de azért én nem vok ilyen profi...és az utolsó jó rajzom is könyvem ihlete és az is egy ruha volt és kb 5 hónapja rajzoltam...XD Sajnos nem úgy ütöttem Zsófira ahogy kellett volna igaz én vok az idősebb...
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 8:10 pm

Hááát.... Ki tudja Very Happy De valaki írta hogy volt műv.suliban. Mert rémlik valami ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 7:10 pm

Adam4 írta:
Késsz.... elvesztettem a fonalat Very Happy és lusta vagyok visszaolvasni. De mind2-őtök rajza tök jó! Aki a koponyát rajzolta, nem Ő írta hogy műv.suliba járt?

Vagy csak nem tudsz olvasni és jól titkolod Smile
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 8:55 am

Köszönöm Very Happy Nem nem járok műv. suliba majd ezután Very Happy
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 8:40 am

Késsz.... elvesztettem a fonalat Very Happy és lusta vagyok visszaolvasni. De mind2-őtök rajza tök jó! Aki a koponyát rajzolta, nem Ő írta hogy műv.suliba járt?
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 7:17 am

Miért dőlne össze? Még lehet én is megpróbálkozok így 4 év kihagyás után Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 7:13 am

Yume99 írta:
ez jó Very Happy mostanában én is rajzolgattam igaz nem avatárral kapcsolatos de szerintetek milyen? Very Happy
http://www.kepfeltoltes.hu/view/120627/448514411s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Annyira demoralizáló ez, hogy születik egy kis önbizalmam, aztán összedől az egész mint egy kártyavár Sad

Mindenesetre fantasztikus a rajzod!
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 7:10 am

Yume99 írta:
ez jó Very Happy mostanában én is rajzolgattam igaz nem avatárral kapcsolatos de szerintetek milyen? Very Happy
http://www.kepfeltoltes.hu/view/120627/448514411s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Surprised Eszméletlen! Iszonyat jól árnyékolsz, feltétlen foglalkozz még többet a tehetségeddel!
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 7:05 am

DSM írta:
Yume99 írta:
DSM igen azzal Very Happy de van egy csomó más rajzom is nyugodjatok meg xd Ez csak olyan horrorfilm utáni hangulatom munkája xd

Ne nézz horrorfilmet! Fiatal vagy hozzá Razz


BÁLINT: nem nagyon tudok, hozzáférni a rajzhoz. :s csak két cm2 változatban láttam
elküldöm skype-on hátha úgy jobb
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 6:52 am

Yume99 írta:
DSM igen azzal Very Happy de van egy csomó más rajzom is nyugodjatok meg xd Ez csak olyan horrorfilm utáni hangulatom munkája xd

Ne nézz horrorfilmet! Fiatal vagy hozzá Razz


BÁLINT: nem nagyon tudok, hozzáférni a rajzhoz. :s csak két cm2 változatban láttam
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 6:45 am

DSM igen azzal Very Happy de van egy csomó más rajzom is nyugodjatok meg xd Ez csak olyan horrorfilm utáni hangulatom munkája xd
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 6:42 am

Ha ez Aang vagy Sokka akar lenni akkor nem, mer tőket kedvelem nagyon a TLA-ből. Ha nem ők illetve nem Korra Bolin Tenzin vagy gyerekei nem Lin nem Pema nem Pabu Nem Naga akkor tetszik Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 6:41 am

Yume99 írta:
ez jó Very Happy mostanában én is rajzolgattam igaz nem avatárral kapcsolatos de szerintetek milyen? Very Happy
http://www.kepfeltoltes.hu/view/120627/448514411s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Fúj, ez ocsmány. Hogy gondoltad, hgoy ezt publikkum elé tárod? Very Happy


Mond hogy művészettel képzeled tovább az életed, kérlek, mond! Iszonyatosan jó ez a rajz csak kár hogy koponya:)
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 6:04 am

ez jó Very Happy mostanában én is rajzolgattam igaz nem avatárral kapcsolatos de szerintetek milyen? Very Happy
http://www.kepfeltoltes.hu/view/120627/448514411s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 5:49 am

Régen még én is lerajzoltam két tigrist is, nagyon szépen ahogy ott fekszenek a fűbe de ma már egy pálcikaember is nagy gondot jelentene Smile Lehet kicsiszolom én is a rajztudásomat Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 5:48 am

Detökjóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 5:47 am

Nos, kész lett Dar'khan végül. Nem tudom miért, de picit elnyúlt/eltolt/elrontott feje van bescannelve. Élőben annyira nem jön ez ki. Smile

Bocsánat DSM, hogy nem neked mutatom meg elsőnek, de se közel, se távol nem talállak. Sad

[KÉP]
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptySzer. Jún. 27, 2012 5:44 am

Ha érdekel valakit TLA the video game ami a filmből készült akkor írjon rám skype-on wii-re van kiadva de tudom futtatni PC-n is Very Happy És a grafikája is nagyon jó.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptyKedd Jún. 26, 2012 10:59 am

Minendril írta:
Sziasztok!
Zsófi vagyok, 24 éves, töriszakos.
A sorozattal sok nyárral ezelőtt ismerkedtem meg a mamáék nyaralójában, ahol csak német adókat lehetett fogni, többek közt a német Nicket. A szöveget nem értettem, de a rajzok nagyon tetszettek, Momo különösen élénken megmaradt bennem. Később aztán rátaláltam angolul és magyarul is, és jól végignéztem. Smile
Rajzolni én is szeretek, valamennyire tudok is, mivel művészetis általánosba jártam. Ezen kívül szeretek olvasni, kézműveskedni, kirándulni és meséket nézni.
Szia Zsófi, üdv a csapatban! Smile Szervezünk augusztus környékére egy találkát, van kedved jönni? https://katarafansite.hungarianforum.com/t33-infok-a-talalkozorol
Vissza az elejére Go down
Minendril

Minendril


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptyKedd Jún. 26, 2012 10:42 am

Sziasztok!
Zsófi vagyok, 24 éves, töriszakos.
A sorozattal sok nyárral ezelőtt ismerkedtem meg a mamáék nyaralójában, ahol csak német adókat lehetett fogni, többek közt a német Nicket. A szöveget nem értettem, de a rajzok nagyon tetszettek, Momo különösen élénken megmaradt bennem. Később aztán rátaláltam angolul és magyarul is, és jól végignéztem. Smile
Rajzolni én is szeretek, valamennyire tudok is, mivel művészetis általánosba jártam. Ezen kívül szeretek olvasni, kézműveskedni, kirándulni és meséket nézni.
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptyKedd Jún. 26, 2012 10:09 am

Mer' levettem a hangot, aztán nem láttam hogy írtál Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 EmptyKedd Jún. 26, 2012 10:07 am

Adam4 írta:
Már van egy éve :DDD De itt meg is adtam a címem. Na de akkor ne vesződj vele, felveszlek én Very Happy
Ezer hála, már rád is írtam csak szépkifejezéssel élve b*szol visszaírni :DDD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?
Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Amon avagy ki is ő valójában?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb :: Mutasd be magad!-
Ugrás: