Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Infók a találkozóról

Go down 
+30
Loki
baabii
szatyor18
bulcmann1
aytoz
Minendril
Krisi
joker
Freya98
Dawe930115
KylEl
NightZsiráf
maci0613
Shiny42
rotyogo
Lora05
Adam4
makoo.'
Aang
Yume99
Aang-KorraFan
silvertea
Avatart
Sol13
Nikike013
Szofi11
Barna88
Jill92
DSM
Seral
34 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyVas. Szept. 23, 2012 5:04 am

Ha lett, volna, akkor kiírtam volna kb 1 héttel előtte, hogy tudjon szólni akinek nem jó Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyVas. Szept. 23, 2012 4:50 am

Jaaaaaaaaaaaaaa, az más. Akkor nem maradtam ki a konferenciabeszélgetésből Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptySzomb. Szept. 22, 2012 8:12 pm

DSM írta:
Milyen volt a skype? Lemaradtam sok mindenről?

Ezt hogy érted? Ha arra gondolsz, nem volt konfi, legalábbis nekem nem volt tudomásom róla Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptySzomb. Szept. 22, 2012 8:01 pm

Milyen volt a skype? Lemaradtam sok mindenről?
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptySzomb. Szept. 22, 2012 6:35 am

Pizsiparti? Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptySzomb. Szept. 22, 2012 5:46 am

Ha esetleg nem leszek skypeon, akkor nem azért, mert elfelejtettem, hanem itt alszik unokatesóm.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyPént. Szept. 21, 2012 2:42 am

korra írta:
HM... Nem rossz ötlet csak az a gond, hogy pofon egyszerű csalni mivel rengeteg zene felismerő program van. A Filmes ötlet viszont jó, hogyha szövegrészleteket kell felismerni azzal nem lehet csalni. Very Happy
Aang-KorraFan írta:
Utóírat: Hülye vagyok, ezt megcsinálhatjuk avatáros epizódokkal is, filmekkel is, bármivel, remélem tetszik az ötlet, ha nem, akkor elnézést érte Smile

Egyébként megbízom én bennetek annyira hogy tudjam nem fogtok majd semmilyen ilyet használni Razz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 11:07 pm

Shiny42 írta:
Így van ahogy Korra mondja Smile A zenével könnyű csalni de a filmek vagy bármi más mehet Smile

A lehetőségek végtelenek, csak ki kell használni Razz
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 9:24 pm

Így van ahogy Korra mondja Smile A zenével könnyű csalni de a filmek vagy bármi más mehet Smile
Vissza az elejére Go down
korra

korra


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : budapest aglomeration

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: HM...   Infók a találkozóról EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 6:55 am

HM... Nem rossz ötlet csak az a gond, hogy pofon egyszerű csalni mivel rengeteg zene felismerő program van. A Filmes ötlet viszont jó, hogyha szövegrészleteket kell felismerni azzal nem lehet csalni. Very Happy
Aang-KorraFan írta:
Utóírat: Hülye vagyok, ezt megcsinálhatjuk avatáros epizódokkal is, filmekkel is, bármivel, remélem tetszik az ötlet, ha nem, akkor elnézést érte Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 6:35 am

Utóírat: Hülye vagyok, ezt megcsinálhatjuk avatáros epizódokkal is, filmekkel is, bármivel, remélem tetszik az ötlet, ha nem, akkor elnézést érte Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 6:32 am

Nem sokan járnak a fórumra, ami érthető is, hisz suliidő van, és tanulni kell, de támadt egy ötletem. Igaz nem avatáros, ezért előre is elnézést Razz
Egy ilyen kis zenei vetélkedő szerűség lenne. Én küldenék nektek egy-egy zenéből pici kivágott részleteket, és nektek az lenne a feladatotok, hogy kitaláljátok. Én vezetnék egy kis listát a gépen, hogy ki hányat talált el, és a végén csinálnánk egy kis eredményhirdetést. Na, mit gondoltok? Vagy már eleve veszett ötlet? Persze lehet ezt variálni igény szerint filmekkel és hasonlókkal is, a lehetőségek végtelenek. Majd vélemény kérek, nekem tetszik (elvégre a sajátom Razz ) de kíváncsi vagyok, lenne-e kedvetek hozzá Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyCsüt. Szept. 20, 2012 2:54 am

Ok, 2 ember megvolt, én türelmes vagyok, és várom a többieket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptySzer. Szept. 19, 2012 6:31 am

Aang-KorraFan írta:
Várom a többiek válaszát Very Happy


YEP mindenképp benne vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyKedd Szept. 18, 2012 3:44 am

Várom a többiek válaszát Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyHétf. Szept. 17, 2012 8:39 am

Nanáhogy^^
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyVas. Szept. 16, 2012 5:32 pm

Sziasztok! Rég volt már, úgyhogy gondoltam megkérdezem: szeretnétek-e még skype-os találkozót? Smile
Vissza az elejére Go down
aytoz

aytoz


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 17.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mohács,Pécs,Majs

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyHétf. Aug. 13, 2012 7:12 am

Nem tudom hogy tudjátok-e de pont ezen a napon van ez is http://cosplayerexpo.hu/hu/informaciok/hirek mondjuk azt nem tudom ki akart beöltözni de az biztos ha volt ilyen nem ő lesz az egyetlen:) (ja igen ha nem ismernétek a cosplay kifejezést ez ilyen animés beöltözős dolog és nem is rossz) Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptySzomb. Aug. 04, 2012 8:41 am

IDE

Itt tudtok jelentkezni a találkozóra, hivatalosan!

Kérlek, olvassátok el a topicnyitó hozzászólásomat^^
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptySzomb. Aug. 04, 2012 1:45 am

Adam4 írta:
Aang-KorraFan írta:
Sziasztok! Úgy gondoltam, hogy a következő skype-os konferencia jövőhéten szombaton, azaz augusztus 12.-én lenne megtartva, a szokásos 8 órai kezdéssel. Akinek az időpont nem stimmel, jelezze!

Elnézted az időpontot, ha szombat akkor az 11.e Csak azért hogy félreértés ne legyen belőle hogy akkor most szombaton(11.) vagy vasárnap(12) lesz-e a skype-olás

Elnézést kérek, javítottam köszönöm hogy szóltál Smile
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptySzomb. Aug. 04, 2012 12:44 am

Aang-KorraFan írta:
Sziasztok! Úgy gondoltam, hogy a következő skype-os konferencia jövőhéten szombaton, azaz augusztus 12.-én lenne megtartva, a szokásos 8 órai kezdéssel. Akinek az időpont nem stimmel, jelezze!

Elnézted az időpontot, ha szombat akkor az 11.e Csak azért hogy félreértés ne legyen belőle hogy akkor most szombaton(11.) vagy vasárnap(12) lesz-e a skype-olás
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptySzomb. Aug. 04, 2012 12:12 am

Yoi írta:
Ui: Remélem sikerült válaszírás... Nehezen ismerem még ki magam^^
Igen sikerült Smile
Vissza az elejére Go down
Yoi

Yoi


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 26.

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyPént. Aug. 03, 2012 2:48 am

Shiny42 írta:
Nekem mind1 az is ugyanolyan jó lesz mint bármelyik másik csak valamelyik vasútnál kéne találkoznunk, hogy odataláljunk Smile Or not?

Szerintem is valamelyik vasútállomástól lenne jó találkozni. Nekem szerintem pl a Kelet pu lenne jó, elvileg Békéscsabáról oda mennek csak a vonatok, és hogy a "korhatárba" is beleessek, 16 vagyok:D
Bocsi hogy csak most említem, de ha nem baj én is benézek:D

Augusztus 12-én akkor megbeszélnénk hogy hánykor is lenne pontosan, meg hogy ki is lenne ott, meg egyéb dolgokat?Smile Bér az még egy jó kérdés nálam hogy jelen tudok lenni a konferencián..:S

Ui: Remélem sikerült válaszírás... Nehezen ismerem még ki magam^^
Vissza az elejére Go down
http://www.alwaysavatar.blogspot.com
Krisi

Krisi


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyPént. Aug. 03, 2012 12:09 am

Amúgy ki kéne írni a találkozó időpontját a főoldalra, nem? Surprised
Vissza az elejére Go down
http://www.backloggery.com/krisi
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 11:46 pm

Sziasztok! Úgy gondoltam, hogy a következő skype-os konferencia jövőhéten szombaton, azaz augusztus 11.-én lenne megtartva, a szokásos 8 órai kezdéssel. Akinek az időpont nem stimmel, jelezze!


A hozzászólást Aang-KorraFan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 04, 2012 1:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Infók a találkozóról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról Empty

Vissza az elejére Go down
 
Infók a találkozóról
Vissza az elejére 
1 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: