Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Infók a találkozóról

Go down 
+30
Loki
baabii
szatyor18
bulcmann1
aytoz
Minendril
Krisi
joker
Freya98
Dawe930115
KylEl
NightZsiráf
maci0613
Shiny42
rotyogo
Lora05
Adam4
makoo.'
Aang
Yume99
Aang-KorraFan
silvertea
Avatart
Sol13
Nikike013
Szofi11
Barna88
Jill92
DSM
Seral
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptySzer. Júl. 25, 2012 4:29 am

Sziasztok! A következő skype-os konferencia időpontja július 30, tehát az ezen a héten levő hétfői napon lesz megtartva, este 8 órától. Akinek az időpont nem felel meg, értesítsen skype-on, vagy itt pm-be!


A hozzászólást Aang-KorraFan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 28, 2012 8:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptySzer. Júl. 25, 2012 1:48 am

Aang-KorraFan írta:
Nemsokára kiírom az időpontot, a jó hír hogy sikerült toborozni pár embert és ha mindenki ott lenne, akkor 17-en lennénk konfiban.

Az szép Smile :DDDDD
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptySzer. Júl. 25, 2012 1:25 am

makoo.' írta:
Bocsánat, hogy egy ideje nem voltam, de Miskolcon nyaraltam. Le is maradtam a skypeos beszélgetésről :s Mikor lesz a következő? Megpróbálnék ott lenni.!

Nemsokára kiírom az időpontot, a jó hír hogy sikerült toborozni pár embert és ha mindenki ott lenne, akkor 17-en lennénk konfiban.
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 24, 2012 11:15 pm

Bocsánat, hogy egy ideje nem voltam, de Miskolcon nyaraltam. Le is maradtam a skypeos beszélgetésről :s Mikor lesz a következő? Megpróbálnék ott lenni.!
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 24, 2012 10:43 pm

Na, felvételizők mi a helyzet? Hogy lesz a gólyatáborotok?
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 24, 2012 9:04 am

aytoz írta:
(ha meg ufo akkor kap...be mert úgy elrabol és meg birizgál a mocskos nagy világító anál szondájával a popsimat és az rosszab 10 shinra tensei)!!!

Ajánlom a Pault nézd meg Very Happy
Ott beszél erről.
"Most komolyan azt hiszitek hogy elutazunk több száz fényéveket csak hogy a s*ggetekben turkáljunk?" (nem szó szerint idéztem Very Happy )
Szal attól nem kell félned
De ha fűvel kínálnak meg azt ne fogadd el mert nagyon (!!!) ütős cucc Wink
(Bár látom neked már nincs rá szükséged Razz )
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 24, 2012 8:59 am

aytoz írta:
Aang-KorraFan írta:
Yume99 írta:
ez benne volt az egyik újságban. olyan cuki pedig Very Happy

Jah, olyan ennivaló. Én mondjuk nagyon szívesen találkoznék vele, de csak akkor ha van nálam egy töltött Colt45 mert amúgy én is szedném a lábomat, mint az aki videóra vette Smile

Háátáát én még akkor sem. Rohadjon meg az ilyen szerintem össze sza.. kakilnám magam ha egy ilyen jönne velem szembe kivéve ha hölgyek vannak a közelben mert akkor egy férfi az férfi és megvédi bármi áron de asszem ideje felkészülnöm egy zombi apokalipszisre annnyyyaaaaaaa hol a kardom neeem neeem a jedis a zombi ölős!!! (ha meg ufo akkor kap...be mert úgy elrabol és meg birizgál a mocskos nagy világító anál szondájával a popsimat és az rosszab 10 shinra tensei)!!!

Írj még ilyeneket és jó napom lesz tutira Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 24, 2012 8:56 am

aytoz írta:
Aang-KorraFan írta:
Yume99 írta:
ez benne volt az egyik újságban. olyan cuki pedig Very Happy

Jah, olyan ennivaló. Én mondjuk nagyon szívesen találkoznék vele, de csak akkor ha van nálam egy töltött Colt45 mert amúgy én is szedném a lábomat, mint az aki videóra vette Smile

Háátáát én még akkor sem. Rohadjon meg az ilyen szerintem össze sza.. kakilnám magam ha egy ilyen jönne velem szembe kivéve ha hölgyek vannak a közelben mert akkor egy férfi az férfi és megvédi bármi áron de asszem ideje felkészülnöm egy zombi apokalipszisre annnyyyaaaaaaa hol a kardom neeem neeem a jedis a zombi ölős!!! (ha meg ufo akkor kap...be mert úgy elrabol és meg birizgál a mocskos nagy világító anál szondájával a popsimat és az rosszab 10 shinra tensei)!!!

nem a jedis a zombi öőőős! XDDD ezen szakadtam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 24, 2012 7:49 am

én Pain-től jobban félnék >.< utálom őt majdnem kinyírta Hinatát >.<
Vissza az elejére Go down
aytoz

aytoz


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 17.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mohács,Pécs,Majs

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 24, 2012 7:43 am

Aang-KorraFan írta:
Yume99 írta:
ez benne volt az egyik újságban. olyan cuki pedig Very Happy

Jah, olyan ennivaló. Én mondjuk nagyon szívesen találkoznék vele, de csak akkor ha van nálam egy töltött Colt45 mert amúgy én is szedném a lábomat, mint az aki videóra vette Smile

Háátáát én még akkor sem. Rohadjon meg az ilyen szerintem össze sza.. kakilnám magam ha egy ilyen jönne velem szembe kivéve ha hölgyek vannak a közelben mert akkor egy férfi az férfi és megvédi bármi áron de asszem ideje felkészülnöm egy zombi apokalipszisre annnyyyaaaaaaa hol a kardom neeem neeem a jedis a zombi ölős!!! (ha meg ufo akkor kap...be mert úgy elrabol és meg birizgál a mocskos nagy világító anál szondájával a popsimat és az rosszab 10 shinra tensei)!!!
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 24, 2012 7:18 am

ha támadna lemészárolnám egy jéggé fagyott répával Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 24, 2012 7:09 am

Yume99 írta:
ez benne volt az egyik újságban. olyan cuki pedig Very Happy

Jah, olyan ennivaló. Én mondjuk nagyon szívesen találkoznék vele, de csak akkor ha van nálam egy töltött Colt45 mert amúgy én is szedném a lábomat, mint az aki videóra vette Smile
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 24, 2012 4:52 am

ez benne volt az egyik újságban. olyan cuki pedig Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 24, 2012 2:52 am

Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 24, 2012 2:07 am

Na heló mindenkinek... Húú lesz mit bepótonom...
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptySzomb. Júl. 21, 2012 9:29 pm

Akkor félreértettük egymást. Én a skype-féle dologra értettem, te pedig gondolom az IRL találkozóra. Jó hír, hogy már 16-an vagyunk Smile (mármint skype-félén) Ja, és azon a találkozón, amire te gondoltál, fotót, videót feltétlenül csinálni és kitenni a főoldalra! Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptySzomb. Júl. 21, 2012 7:15 am

Ja, én a találkozóra gondoltam...
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptySzomb. Júl. 21, 2012 6:53 am

DSM írta:
Érdekes lesz így kitalálni az időpontot... Very Happy

Te mindig csak a rosszat látod meg Razz Íme egy jó hír. Most sikerült beszervezni még 2 embert, szóval ez most elhúzódik, és majd egyeztetek egy új időpontot és megpróbálom kiírni olyan hivatalosan, szép, nagy betűkkel Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptySzomb. Júl. 21, 2012 6:44 am

Érdekes lesz így kitalálni az időpontot... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 7:05 am

Aang-KorraFan írta:
Ma nyolckor nektek nem jó egy beszélgetés?

Persze holnap
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 6:09 am

Ma nyolckor nektek nem jó egy beszélgetés?
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptySzer. Júl. 18, 2012 11:09 pm

A 18.-a biztos hogy nem jó a többinél majd úgy szervezek, hogy jó legyen (egy Gt jöhet közbe ami nem rajtam múlik de hátha nem Smile
Vissza az elejére Go down
Krisi

Krisi


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 17, 2012 11:39 pm

25-e nem biztos, hogy jó, a másik két időpont valószínűbb.
Vissza az elejére Go down
http://www.backloggery.com/krisi
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 17, 2012 7:42 pm

DSM írta:
A találkozó BUDAPESTEN lesz!

Hétvégén érek haza, addig várom az egyéni véleményeket, hgoy kinek mikor megfelelő:

augusztus 11. -szombat
augusztus 18. - szombat
augusztus 25. szombat

Nekem 25. lenne jó biztosra,a 18-a talán...
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 EmptyKedd Júl. 17, 2012 9:01 am

Nekem a 18 is jó. Akkor úgy fest eldőlt?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Infók a találkozóról - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Infók a találkozóról
Vissza az elejére 
3 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: