Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?

Go down 
+25
Lacy28
rotyogo
Adél0320
szatyor18
baabii
makoo.'
Aang-KorraFan
Minendril
Freya98
Lora05
Aang
Seni - Bibi
Barna88
Kiora
DSM
Sol13
Adam4
Jill92
Loki
Elementalist
Yume99
Szofi11
Shiny42
silvertea
Seral
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 10:02 am

Már van egy éve :DDD De itt meg is adtam a címem. Na de akkor ne vesződj vele, felveszlek én Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 9:53 am

Mindenképp mutatom, ha kész lesz! ^^
Ádám, rég beszéltünk. Csinálj Skype-t aztán kapj fel.^^
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 9:16 am

rajz? O.o én is látni akarom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 9:12 am

Bálint, Te rajzolgatsz itt? Akkor küldheted nekem is őket Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 8:34 am

DSM, ment priviben a kép Dar'Khanról. Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 7:03 am

Elementalist írta:
ember ne add fel Very Happy
Neem adom fel, csak picit pihenek. Mellesleg nem nehéz rajz, eddig nem is áll rosszul. Smile Estére befejezem a körvonalakat. Holnap későn érek haza, de csütörtökön megcsinálom szépre. ^^
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 7:02 am

ember ne add fel Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 6:31 am

Nos, Amon-t abbahagytam, nem volt szimpi. Most épp egy fél Dar'khan Drathir fejnél tartok.
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 5:42 am

a kuroshitsuji magyar címe?
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 5:40 am

Yume99 írta:
most tehet róla hogy szeretek spoilerezni? :'D A helyedben gyorsan megnézném a kuroshitsujit mert a végén elmondom az egész történetet xd

Am mi a másik címe?
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 5:27 am

Már van egy fél Amonfejem ^^


A hozzászólást kardosbalint95 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 26, 2012 6:30 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 5:21 am

most tehet róla hogy szeretek spoilerezni? :'D A helyedben gyorsan megnézném a kuroshitsujit mert a végén elmondom az egész történetet xd
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 5:20 am

Yume99 írta:
Mit nem tudsz cuppikám? Very Happy

Semmit-semmit....(most fütyörészek)
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 5:18 am

Nos mit is mondjak. A nevem Molnár Flóra. Érdekesség képpen a felhasználó nevem azért Freya mert írok egy könyvet ami a saját töténetemet meséli el tűzidomár avatárként. Very Happy Most mondhatnátok hogy Korra után az elem a föld de a történetben mégis tűz van. Na majd ha elkészül felrakom és kiderül miért is. Very Happy De erről ennyit. Nem vok valami rendkedvelő, de türelmem az van. Lehet gyerekesen hangzik de én vizet fogok idomítani bármi áron. Zsófival (Yume99-el) már kis korunk óta szeretjük az avatart igazz akkor még nem voltunk fanatikusok. Smile Sokat beszélünk róla spojlerezünk egymásnak (bár inkább ő... sajnos). Szeretem az animéket ami Zsófi miatt van. A meditálást nem tom gyakorolni mert nincs túl sok időm az öcsém miatt rá. Ömm... Egyenlőre ennyi. Köszönöm a figyelmet. XD
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 5:08 am

Mit nem tudsz cuppikám? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 5:04 am

Yume99 írta:
A nevem Zsófi, 13 éves vagyok, hobbim a rajz és a divattervezés már 9 éves korom óta foglalkoztat és szerintem a koromhoz képest elég jól rajzolok Smile Imádom az animéket, ha annyi 20 000-em lenne ahány animét megnéztem akkor Orbán tőlem venne fel kölcsönt xd
Imádom japánt, szinte mindent tudok a kultúrájáról és pillanatnyilag a nyelvet is tanulom, kicsit már tudok is beszéli. Kedvenc tantárgyam a rajz mellett az angol amióta tanuljuk dícséretes 5-ös vagyok belőle, megnyertem a kistérségi angol versenyt is akkor 7-es voltam és 8-ok is voltak a versenyen 20 településből. Szeretek meditálni, unokatestvéremmel avatár megszállottak vagyunk Very Happy Sokszor meditálunk együtt ő a hydrokinesist és az aerokinesist gyakorolja Smile Néha itthon szoktam kosarazni, én vagyok a legmagasabb az osztályban xd ( 174cm) Hobbim még hogy másokat viccekkel fárasztok :3 Nagy focirajongó vagyok, Hajrá AC Milan Very Happy Uff hát mit írjak még? xd Régebben voltak ilyen design készítős oldalaim de mostanában nem csinálok ilyet. 3 könyvet írok amiből mangát szeretnék csinálni Very Happy a könyvek közül az egyiket az unokatestvéremmel írom akit mellesleg szeretek idegesíteni a "cuppi" szócskával xdd
Na asszem ennyi kicsit sok is xd


Igen sajnos elég sokszor ahoz hogy megszokjam...de nem tom...sajna
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 3:54 am

én Teen Titan Ravent rajzoltam és lehet, hogy majd előállok egy Azulával vagy Junnal, de lehet zuko lesz belőle Razz
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 3:22 am

Majd várjuk azokat a rajzokat Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 2:53 am

Elementalist írta:
maradok a ceruzánál bár én azt se tudom milyet használok xd
Eddig én sem tudtam, de most bevásároltam! Bár rotlingbelem az 3B-s lett 2B helyett. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyKedd Jún. 26, 2012 12:15 am

maradok a ceruzánál bár én azt se tudom milyet használok xd
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 9:24 pm

silvertea írta:
Idézet :
Szerk: legalábbis volt, amíg rajzoltam.

Mostanában már én se nagyon rajzolok ceruzával, tényleg csak a skicchez használom, amúgy minden más digitális. Very Happy Wacom Intuos IV, az a nyerő, abban minden h, hb, b ceruza megvan + festékek és festékszórók, radír. Very Happy Meg terveztem egy Wacom Inklinget vásárolni csak mire behozták az országba, nem tudtam kifizetni. Sad
Azta Shocked Ez a Wacom Intuos IV tök komoly cuccnak néz ki.. Very Happy Mit akarok én a ceruzáimmal...
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:38 pm

Idézet :
Szerk: legalábbis volt, amíg rajzoltam.

Mostanában már én se nagyon rajzolok ceruzával, tényleg csak a skicchez használom, amúgy minden más digitális. Very Happy Wacom Intuos IV, az a nyerő, abban minden h, hb, b ceruza megvan + festékek és festékszórók, radír. Very Happy Meg terveztem egy Wacom Inklinget vásárolni csak mire behozták az országba, nem tudtam kifizetni. Sad
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:59 pm

silvertea írta:
Én a skicceléshez 4H-t és HB ceruzát szoktam használni, mert azok nagyon halványak és kemények. (Csak vigyázni kell, hogy ne erősen nyomjuk rá a papírra, mert aztán hiába radírozod, benne marad a papírban.) Tónusozáshoz és kontúrozáshoz max. 4B-t használok, mert az annál lágyabb ceruza folyton elmaszatolódna. Ha figurákat rajzolok, akkor sokszor a 2B-s hegyű rotring nálam a nyerő, mert szép, egyenletes és kellően erős vonalakat húz. Smile

Remélem segítettem. Smile

Nálam is ugyan ez a felhozatal. Very Happy

Szerk: legalábbis volt, amíg rajzoltam.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:57 pm

silvertea írta:
Én a skicceléshez 4H-t és HB ceruzát szoktam használni, mert azok nagyon halványak és kemények. (Csak vigyázni kell, hogy ne erősen nyomjuk rá a papírra, mert aztán hiába radírozod, benne marad a papírban.) Tónusozáshoz és kontúrozáshoz max. 4B-t használok, mert az annál lágyabb ceruza folyton elmaszatolódna. Ha figurákat rajzolok, akkor sokszor a 2B-s hegyű rotring nálam a nyerő, mert szép, egyenletes és kellően erős vonalakat húz. Smile

Remélem segítettem. Smile
Ezer köszönet, rengeteget! Very Happy Szóval, akkor d.u. veszek egy 4H-s, egy HB-s és egy 4B-s ceruzát ill. 2B-s rotringbetétet. Márkát mondasz, vagy tökmind1?


A hozzászólást kardosbalint95 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 25, 2012 8:00 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:54 pm

Én a skicceléshez 4H-t és HB ceruzát szoktam használni, mert azok nagyon halványak és kemények. (Csak vigyázni kell, hogy ne erősen nyomjuk rá a papírra, mert aztán hiába radírozod, benne marad a papírban.) Tónusozáshoz és kontúrozáshoz max. 4B-t használok, mert az annál lágyabb ceruza folyton elmaszatolódna. Ha figurákat rajzolok, akkor sokszor a 2B-s hegyű rotring nálam a nyerő, mert szép, egyenletes és kellően erős vonalakat húz. Smile

Remélem segítettem. Smile
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Ajánlott tartalom





Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?
Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Amon avagy ki is ő valójában?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb :: Mutasd be magad!-
Ugrás: