Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?

Go down 
+25
Lacy28
rotyogo
Adél0320
szatyor18
baabii
makoo.'
Aang-KorraFan
Minendril
Freya98
Lora05
Aang
Seni - Bibi
Barna88
Kiora
DSM
Sol13
Adam4
Jill92
Loki
Elementalist
Yume99
Szofi11
Shiny42
silvertea
Seral
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 11:18 pm

Ha a filmeket vesszük, nekem még Darth Maul volt az egyik kedvencem - noha egy kis plusz háttér is kellett hozzá - a másik pedig a sorozatbeli Grievous tábornok. Sajnáltam, hogy a filmre már csak árnyéka volt önmagának. A másik oldalról Obi és még talán Yoda - bár ő inkább azért, mert eredetileg japán szórenddel beszél Very Happy
Ha pedig távolabbra tekintek, Darth Bane is elképesztő pályát futott be, amikor 1000 évvel a filmek előtt leredukálta a sith rendet két főre Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 10:06 pm

Uuhh Star Wars *-* imádom a robbanásokat főleg a 2.részből mikor Obi üldözi a Jango fett-et.. azok a robbanások :PP azt hiszem azok a szeizmikus töltetek de javítsatok ki ha tévedek
Egyszer kiskoromban buckalakósat játszottam...(felvettem a partvist és ráztam a fejem felett és közbe "ordibáltam") x"D anyukámék hülyének néztek,de kicsi voltam..mit mondhatnék Razz
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 9:27 pm

kardosbalint95 írta:
DSM írta:
Nekem még a kedvenc karaktereim, ugyancsak Obi, Yoda és Jar Jar Smile
Jar Jart én is kedvelem, még R2 is nagy kedvenc Very Happy

1000 éves sólyom (habár nem olyasfajta élőlény, de mégis)

Szerk:
Jah, és az ewokok? azok is olyan cukik <3

Ja és a klónozók? Ők is ászok
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 9:25 pm

DSM írta:
Nekem még a kedvenc karaktereim, ugyancsak Obi, Yoda és Jar Jar Smile
Jar Jart én is kedvelem, még R2 is nagy kedvenc Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 9:22 pm

Nekem még a kedvenc karaktereim, ugyancsak Obi, Yoda és Jar Jar Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 9:20 pm

DSM írta:
Barna88 írta:
...ebből a szempontból nekem nagy valószínűséggel Palpatine kancellár marad a csúcs, amikor kirobbantott egy háborút és mindkét fél katonai erejét ő irányította....


Még egy Star Wars fan *.*

És igen, Palpatine az egyik legjobb karakter a sorozatban ^^

Való igaz, hogy Palpatine nagyot húzott ezzel a háború dologgal, de én nem kedvelem. Gonosz karakter, sith lovag.. Sose vonzottak a gonoszok. Star Warsból nekem Obi-Wan a kedvenc! Smile Meg persze a kis zöld barátunk.. ^^
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 9:18 pm

Barna88 írta:
...ebből a szempontból nekem nagy valószínűséggel Palpatine kancellár marad a csúcs, amikor kirobbantott egy háborút és mindkét fél katonai erejét ő irányította....


Még egy Star Wars fan *.*

És igen, Palpatine az egyik legjobb karakter a filmsorozatban^^



A hozzászólást DSM összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 22, 2012 9:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 8:03 pm

Sziasztok!

Az igazi nevem Juhász Barnabás, 23 éves vagyok, és már egy ideje próbálom letudni az államvizsgát információ- és tudásmenedzsment szakirányon. Az Avatarral öcsém ismertetett meg néhány éve. Kedvenceim benne Iroh bácsi és Azula, előbbi bölcs tanácsai, utóbbi tiszteletet parancsoló hatékonysága miatt. Korra legendájából pedig talán Amon. Jobban bírom az olyan "főgonoszokat," akiknek nem egyszerűen a világuralom a céljuk és legalább gondolkodni tudnak - ebből a szempontból nekem nagy valószínűséggel Palpatine kancellár marad a csúcs, amikor kirobbantott egy háborút és mindkét fél katonai erejét ő irányította.
Szabadidőmben sokat és egyre többet olvasok - könyvtáros alapszak ártalma Smile - ezen kívül már 8 éve írogatok, a közelmúltban már végre magamnak is megfelelő minőségben. Viszonylag sok sportközvetítést nézek, főleg autóversenyt - F1, WTCC és idén harmadjára sem tudtam fennmaradni a Le Mans-i 24 óráson - és a háromhetes kerékpáros körversenyeket.
Azt hiszem, egyelőre ennyi.
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 10:12 am

silvertea írta:


http://www.livestream.com/tv_ar


De jó is lenne^^

Köszönöm(jük) a linket Smile
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 9:57 am

Azt hiszem pont a katarafansite osztotta meg anno a 109-es résznél. De itt a link:

http://www.livestream.com/tv_ar

Nagyon édes kis relax zene megy előtte, ezen szoktam meditálni, amíg nem kezdődik az élő adás meg olvasom a chatet és nevetek. Very Happy Meg asszem franciák, akik közvetítik és egy kicsit dilisek. Aki nézi, az érti miért. Very Happy Múltkor bőven ezren felül nézték, akkor ment szépen, szaggatás nélkül, remélem most is fog. Kiakadok, ha nem tudom élőben nézni. Sad
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Kiora

Kiora


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 26

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 6:48 am

silvertea írta:
:O Remélem lesz rendes live stream. Amin az uccsó két részt néztem, az nagyon jó volt!

Miért min nézted?
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 2:36 am

Sok-sok gyakorlással el lehet érni nagy dolgokat, csak soha ne add fel, Bálint. Smile

Én se tudok már munkára koncentrálni, lelki szemeim előtt ott lebeg a holnapi FINÁLÉ. :O Remélem lesz rendes live stream. Amin az uccsó két részt néztem, az nagyon jó volt!
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyPént. Jún. 22, 2012 1:05 am

Köszönöm szépen mindenkinek a bátorító szavakat! Smile Bár ma már valószínűleg nem lesz időm rajzolni, mert megyek el otthonról és csak későn jövök, de holnap délelőtt szerintem fogok. Úgyis egész nap Korra-lázban fogok égni, muszáj lesz valami hozzá kapcsolódót rajzolni, illetve hát.. esetemben firkálni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 7:49 pm

Ahogy már Elementalist is mondta a kulcs:az önbizalom,és kitartás! (ez vlmi öröklött dolog lehet)Az én családomban mindenki nagyon szépen rajzol és kb 4-5 éve el voltam keseredve hogy én miért nem...megkértem tesómat hogy segítsen vlhogy hogy mit"csináljak" hogy ez javuljon-.. de ő csak azt mondta hogy magamtól kell rájönnöm,mert ha gyakorlom ez kialakul. Eleinte, nem mondom iszonyatos nagy baromságnak tartottam x"D és hisztiztem hogy miért nem segít..de azóta fejlődtem nagyon sokat..és már belátom,igaza volt,gyakorolni kell és idővel tényleg menni fog Wink Úgy hogy hajrá Bálint! Very Happy Am szerintem ez se lett rossz,nekem tetszik Smile
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 9:37 am

én elég kezdő rajzoló vagyok de szerintem a vonásaid vagy nem tom mik jók....szal úgy nincs felesleges csík vagy mi.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 9:33 am

kardosbalint95 írta:


MEGTEKINTÉS CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!

Nem lett ez olyan rossz.

Ha elfogadsz egy kritikát: a füleit még "dolgozd" meg. De egy skiccnek sztem jó^^
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 9:31 am

Na figyelj, lehet hogy nem mestermű de mindig viszonyítani kell. Ha képről másolsz mindig lecsekkolod, hogy mi nem stimmel és javítasz. Ezt az elvet mindenre rávetítheted és jobbá tesz. Sokat másolj és próbáld ugyan azt látni a lapon amit a képen és utad során rájössz dolgokra mit hogy s'miért.

Másrészt úgy kell nekiállni, hogy: "megcsinálom!" Very Happy A kulcs: önbizalom, kitartás, koncentráció.

[wow](Minden lehetséges)[/wow]
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 9:11 am

Akkor én még szerencsés is voltam, úgy tűnik.. Smile
19:45-ből végül 19:55 lett, de hazaértem, itt vagyok.

DSM írta:
Azért megnézném, hogy valóban "béna" lett-e? Wink
Igen, valóban az lett. Reális az önértékelésem.

Én előre figyelmeztettem mindenkit, de hát ti akartátok...
kardosbalint95 írta:
Kész az első Aangom. Hát, mit ne mondjak.. elég béna :$


MEGTEKINTÉS CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!
Kérek mindenkit, aki kíváncsi rá, csak egyszer nyissa meg. Freeweb ingyenes fiókja csak 30 látogatást enged 1 nap. Hagyjuk meg a többieknek is a lehetőséget, hogy "megcsodálhassák"...

Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 7:21 am

Ez a MÁV....nekem is meggyűlik a bajom vele...főleg mikor 7. órán túl suliból hazafele az izzasztó melegbe bejelentik hogy szerelvény hiány miatt kimarad a vonat...aztán reménykedve hogy jön egy másik vonat amivel haza jutsz,10 perccel később mondják hogy bizonytalan ideig egyik vonat sem jár....-.-"
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 6:40 am

DSM írta:
Azért megnézném, hogy valóban "béna" lett-e? Wink
A MÁV ma sem hazudtolta meg önmagát. Sikeresen elintéztek 20 perc késést a vonatomnak, ami így 45-kor indul el, 8-ra ér Babócsára és még egy jó fél óra mire én hazaérek. Szóval olyan 9 körül majd beszkennelem, aztán majd jöhetnek a kőkemény kritikák! Smile

Kiora írta:
Juj én is új értettem xD
Hűh, nekem eszembe se jutott, hogy az is 1 alternatíva, hogy az ismerősömön repüljek el. xD Természetesen én már csak egy olyan Avatár vagyok, akinek akad 1-1 repülő bölénye minden második híd alatt, hátha szükség lesz rá egyszer. Razz

Áldom az eszem, hogy csináltattam magamnak mobilnetet, így legalább nem unom szét a fejem teljesen.
Vissza az elejére Go down
Kiora

Kiora


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 26

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 6:35 am

Elementalist írta:
kardosbalint95 írta:
A végén meg elkiáltotta magam, hogy "Oogie, Yip-yip" és elrepültem az ismerősömmel. :'D
MIT NE MONDJAK!? Fantasztikus élmény volt Avatar állapotban lenni. :'DDD
XD lol poén a végén úgy értettem, hogy haverod hátán repülsz el Very Happy

Juj én is úgy értettem xD
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 5:16 am

kardosbalint95 írta:
Kész az első Aangom. Hát, mit ne mondjak.. elég béna :$

Azért megnézném, hogy valóban "béna" lett-e? Wink
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 3:45 am

Kész az első Aangom. Hát, mit ne mondjak.. elég béna :$
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyKedd Jún. 19, 2012 6:32 pm

A nevem Ádám 20 éves vagyok. Talán 2 vagy 3 éve találkoztam az Avatárral, valamelyik TV-csatornán. Utána rögtön letöltöttem, és megnéztem 1hét alatt kb a 3könyvet. Smile Imádtam!! Amúgy dobolok, imádom a zenét(főleg Jazz-t) szeretem a művészeteket (festészetet, szobrászatot), Rajzolok amikor ihletet kapok (mostanra kb 150 rajzom van), sokat olvasok ha van időm, és van jó könyv. Szeretem a különböző kultúrákat, a különböző nyelveket. Hát kb ennyi Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 EmptyKedd Jún. 19, 2012 6:08 pm

Az igazi nevem Melinda, 21 éves vagyok nemzetközi gazdálkodást hallgatok.

Szeretek olvasni, írni, zenét hallgatni és barátaimmal lenni ( mint a legtöbb ember Razz) Emellett szeretek utazni,egyik nagy álmom hogy bejárjam a világot Smile je és szeretem a művészeteket Smile

Az Avatar világával még az őskorban ismerkedtem meg, s azóta is töretlen, sőt, növekvő a felettem lévő hatalma ^^



A hozzászólást DSM összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 19, 2012 6:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Amon avagy ki is ő valójában?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb :: Mutasd be magad!-
Ugrás: