Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés

Go down 
+7
DSM
szatyor18
Elementalist
makoo.'
Seral
Aang-KorraFan
rotyogo
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés   Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 11:00 am

oh én szívesen mennék csak gondolom avatar nem lehetek XD szal nekem itt gondok vannak...
Vissza az elejére Go down
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés   Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:56 am

Aang-KorraFan írta:
rotyogo meg tudom változtatni a nevemet?

Persze. Ezt a "Profil"-nál módosíthatod, kapásból az e-mail cím felett.

Továbbá ezen a fórumok kaptál egy levelet.
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés   Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:54 am

rotyogo meg tudom változtatni a nevemet?
Vissza az elejére Go down
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés   Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:42 am

makoo.' írta:
Én is szívesen játszanék, csak próbáljatok igényesek lenni Smile Am. én is kerestem Avatros szerepjátékot és örülök, hogy van egy.


Nem is gondoltam volna hogy ilyen népszerűek leszünk Very Happy

Most mesélnék valamit, amire talán egy másfél évvel ezelőttről emlékeznek, de akkor az lenne a téma nem pedig ez.(nem önsajnáltatásnak szánom Very Happy ) Az a lényeg, hogy én is kerestem ilyet, de amit találtam három hónapja "halott" volt, így szereztem némi gyakorlatot pár másik oldalon, és megalapítottam ezt a kicsikét:D


Elsődleges célunk megfelelni az igényeknek, így törekszünk a tökéletességre. Szerencsére a Magyar FRPG (szerepjáték) közösség tapasztalataim szerint nyitott az új fórumokra, és szívesen szövetkezek hogy tovább borzolják a kedélyeket a játékosok között, és nem leplezem, nekem is vannak ilyen jellegű terveim Twisted Evil , de legyen még titok.
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés   Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:39 am

kardosbalint95 írta:
Részemről is +1. Smile

Szerintem mindenképp rakjátok bele azokat a helyeket, ahol az Avatar járt, de ne mindenhol kelljen ugyanazt csinálni mint a sorozatban, mert az úgy már monoton lenne.

Mi alapján lehetne eldönteni, hogy valaki milyen idomár?


Ez egyszerű. Very Happy Ti döntötök. DE ezzel együtt még van pár apróság., amit a regisztrációnál figyelembe kell venni.

-A kitalált hősöd nevén regisztrálj.
-Találj ki neki egy minimum 40 mondatos, összefüggő előéletet, ami elmeséli miként vált kalandozóvá.

Ezeket a megfelelő helyre beírogatod, és mi mihamarabb válaszolunk rá hogy elfogadtuk-e. Ha esetleg nem, nem kell búsulni, mert van aki segítsen.
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés   Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:38 am

Én is szívesen játszanék, csak próbáljatok igényesek lenni Smile Am. én is kerestem Avatros szerepjátékot és örülök, hogy van egy.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés   Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:37 am

rotyogo írta:
Példának okáért két részre osztanám a dolgot, mivel a fórumon is így van.

(Natur) Kiskaland: Ez a legegyszerűbb. Egy helyszínen játszódik, minimum 3 fő részvételével. Ezeken a kalandokon előfordulhat harc, fejtörő, meg hasonló dolgok. Ezek alatt a játékosok Szerezhetnek némi pénz, fegyvert, akár képességeket is.

Nagykalandok: Ez már már egynél több helyszínen játszódik, és az akadályok is nagyobbak, de a jutalmak arányosan nagyok. Itt már 5 jelentkezőre van szükség.

Külön kérésre, akár egyedül is mehetsz kalandra, de ehhez engedély kell a MESÉLŐ-től, mivel ő a kalandok felelőse, ő találja ki a kalandot.
Tetszetős! Smile
Vissza az elejére Go down
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés   Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:33 am

Példának okáért két részre osztanám a dolgot, mivel a fórumon is így van.

(Natur) Kiskaland: Ez a legegyszerűbb. Egy helyszínen játszódik, minimum 3 fő részvételével. Ezeken a kalandokon előfordulhat harc, fejtörő, meg hasonló dolgok. Ezek alatt a játékosok Szerezhetnek némi pénz, fegyvert, akár képességeket is.

Nagykalandok: Ez már már egynél több helyszínen játszódik, és az akadályok is nagyobbak, de a jutalmak arányosan nagyok. Itt már 5 jelentkezőre van szükség.

Külön kérésre, akár egyedül is mehetsz kalandra, de ehhez engedély kell a MESÉLŐ-től, mivel ő a kalandok felelőse, ő találja ki a kalandot.
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés   Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:32 am

Részemről is +1. Smile

Szerintem mindenképp rakjátok bele azokat a helyeket, ahol az Avatar járt, de ne mindenhol kelljen ugyanazt csinálni mint a sorozatban, mert az úgy már monoton lenne.

Mi alapján lehetne eldönteni, hogy valaki milyen idomár?
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés   Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:25 am

Nekem feltétlenül lenne rá igény. Az, meg hogy miről szól nekem ugyan mindegy, csak legyen köze az Avatar sorozathoz. És milyen küldetésekre gondoltatok?
Vissza az elejére Go down
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés   Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:13 am



Mint talán páran tudjátok, kb. két hónapja Yoori barátunkkal alakítottam egy fórumot, amin konkrétan egy kis írói tehetséggel, és némi fantáziával mi is hőseink nyomában járhatunk.

A játék leginkább az RPG műfajba tartozik, annak is a legrégibb változatába. Ez kicsit hasonlít a nevelde jellegű játékokra, azzal a különbséggel, hogy itt teljes mértékben ti határozzátok meg a személyiségét, és a többi tényezőt. Kalandokat vállalhattok, és közösen küzdhettek az ellenfelekkel. Ezt persze akármeddig lehet bővíteni, formálni ahogy azt a játékosok akarják, és ahogy az Avatar világa megengedi.

Sőt, a talán nem is olyan távoli jövőben, (ha elég regisztráló jelentkezik, amit remélek Very Happy , ) Más ilyen jellegű fórumokkal is indíthatunk nagy, közös kalandokat, amik ritka meglepetéseket rejthetnek.


De visszatérve a jelenbe, szeretném a segítségeteket kérni. Mit látnátok szívesen egy ilyen fórumjátékban? És persze hogy lenne-e erre igény. Ha bármi kérdésetek lennek, keressetek bizalommal, az alábbi elérhetőségen, vagy akár ide is írhattok, és én majd a lehető legérthetőbben felelek.



AVATAR FRPG:

legendofavatar.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés   Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Az AVATAR szerepjáték szabálykönyvének másolata -Regisztráció előtt elolvasandó-
» avatar voice
» Kérdésed van? Kérdezz.!
» Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések
» Infók a találkozóról

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Hírek-
Ugrás: