Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Kérdésed van? Kérdezz.!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Kérdésed van? Kérdezz.!  Empty
TémanyitásTárgy: Kérdésed van? Kérdezz.!    Kérdésed van? Kérdezz.!  EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 6:18 am

Halihó Smile Ha bárkinek bármilyen kérdése, gondja akad a Castinggal, vagy bármivel írjon, mi segítünk Smile
Vissza az elejére Go down
Motie
Vendég




Kérdésed van? Kérdezz.!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van? Kérdezz.!    Kérdésed van? Kérdezz.!  EmptyKedd Szept. 11, 2012 8:29 pm

Tisztelet a Moderátoroknak!

Kérdés a Castingról.

Láttam már +vannak a szinkronok, ill. a 3. rész is kint van.
A további részekben feltünő szereplőknek is megvan már a szinkron?
Gondolok itt a fiú/férfi szerepekre, mint a majdani főparancsnok, a tanácstagok, a pro-bendinges harcosok. Vagy ezek a karakterek még megmunkálás alatt vannak. Mindenképp szeretnék részt venni, ha van rá mód a munkálatokban. Azon túl, hogy kedvenc mesém és filmem az Avatár, a Korra is lenyűgözött teljesen, nem beszélve arról, hogy szinkronszinészettel szeretnék foglalkozni, ha már a színészet nem jött össze annak idelyén, oly sok unszolás és jóakaróm kérése ellenére. Talán igy közelebb kerülhetek ehez a világhoz újra...

Köszönettel és Tisztelettel, Motie
Vissza az elejére Go down
korra

korra


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : budapest aglomeration

Kérdésed van? Kérdezz.!  Empty
TémanyitásTárgy: Avatarvoice   Kérdésed van? Kérdezz.!  EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 2:11 am

Üdvözlünk motie! Az első évadot nem mi szinkronizáljuk hanem csak a másodikat fogjuk. Ha szeretnél részt venni a kastingban nyugodtan megteheted csak küldj egy e-mailt melyben mellékeled a hangfelvételt (Részletek a honlapon.) és csak várnod kell, hogy meg kapod e a szerepet vagy sem. Természetesen az első évad karaktereinek is kelleni fog szinkron esélyed van, hogy közülük kaphatod meg valaki szerepét. Hogyha további kérdéseid lennének akkor írj nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Motie
Vendég




Kérdésed van? Kérdezz.!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van? Kérdezz.!    Kérdésed van? Kérdezz.!  EmptySzomb. Szept. 22, 2012 2:10 am

Mikor kapjuk meg az új stáblistát? Az új évad szinkronhangjainak nevét mikor teszitek nyilvánosan is elérhetővé?
Vissza az elejére Go down
korra

korra


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : budapest aglomeration

Kérdésed van? Kérdezz.!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van? Kérdezz.!    Kérdésed van? Kérdezz.!  EmptySzomb. Szept. 22, 2012 7:49 am

Amint vége a válogatásnak. Még egyelőre nem tudjuk mi sem, hogy mikor lesz vége mivel a második évad csak 2013 ban fog megjelenni még sok ideig fog tartani.
Motie írta:
Mikor kapjuk meg az új stáblistát? Az új évad szinkronhangjainak nevét mikor teszitek nyilvánosan is elérhetővé?
Vissza az elejére Go down
Bandit
Vendég




Kérdésed van? Kérdezz.!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van? Kérdezz.!    Kérdésed van? Kérdezz.!  EmptyVas. Szept. 30, 2012 12:53 am

Üdv mindenki!

A nevem Bandi és szeretnék én is részt venni a szinkronizálásban!
Kérdésem csak annyi hogy a felvételt olyan szünetekkel készítsem el, ahogyan az az epizódban is hallható? Nagyon nagy probléma hogy ha csak diktafonnal tudom rögzíteni a hangomat és így egy alap morajlós hang van alatta? Mellesleg enyhén torzít is.
Magamról csak annyit hogy sosem színészkedtem,de a családi és baráti kör már többször feldobta az ötletet, hogy mi lenne ha szinkronizálnék? Elkészítem a felvételt és majd a kedves hozzáértők eldöntik hogy van-e keresni valóm! előre is köszönöm a választ!

Üdvözlettel: Bandi
Vissza az elejére Go down
korra

korra


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : budapest aglomeration

Kérdésed van? Kérdezz.!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van? Kérdezz.!    Kérdésed van? Kérdezz.!  EmptyKedd Okt. 02, 2012 4:56 am

Nem gond küld el nyugodtan! Megpróbálom kijavítani azt a morajlást ez legyen a legkevesebb.
Bandit írta:
Üdv mindenki!

A nevem Bandi és szeretnék én is részt venni a szinkronizálásban!
Kérdésem csak annyi hogy a felvételt olyan szünetekkel készítsem el, ahogyan az az epizódban is hallható? Nagyon nagy probléma hogy ha csak diktafonnal tudom rögzíteni a hangomat és így egy alap morajlós hang van alatta? Mellesleg enyhén torzít is.
Magamról csak annyit hogy sosem színészkedtem,de a családi és baráti kör már többször feldobta az ötletet, hogy mi lenne ha szinkronizálnék? Elkészítem a felvételt és majd a kedves hozzáértők eldöntik hogy van-e keresni valóm! előre is köszönöm a választ!

Üdvözlettel: Bandi
Vissza az elejére Go down
korra

korra


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : budapest aglomeration

Kérdésed van? Kérdezz.!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van? Kérdezz.!    Kérdésed van? Kérdezz.!  EmptyKedd Okt. 02, 2012 4:57 am

Vagyis a legnagyobb gond. Very Happy
korra írta:
Nem gond küld el nyugodtan! Megpróbálom kijavítani azt a morajlást ez legyen a legkevesebb.
Bandit írta:
Üdv mindenki!

A nevem Bandi és szeretnék én is részt venni a szinkronizálásban!
Kérdésem csak annyi hogy a felvételt olyan szünetekkel készítsem el, ahogyan az az epizódban is hallható? Nagyon nagy probléma hogy ha csak diktafonnal tudom rögzíteni a hangomat és így egy alap morajlós hang van alatta? Mellesleg enyhén torzít is.
Magamról csak annyit hogy sosem színészkedtem,de a családi és baráti kör már többször feldobta az ötletet, hogy mi lenne ha szinkronizálnék? Elkészítem a felvételt és majd a kedves hozzáértők eldöntik hogy van-e keresni valóm! előre is köszönöm a választ!

Üdvözlettel: Bandi
Vissza az elejére Go down
Kate9
Vendég




Kérdésed van? Kérdezz.!  Empty
TémanyitásTárgy: avatar voice   Kérdésed van? Kérdezz.!  EmptyKedd Jan. 14, 2014 7:00 am

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy ez a magyar szinkronizálós dolog életbe van-e még. Mármint Egyszer kiírtatok egy olyat, hogy lehet jelentkezni szinkronhangnak, és az lenne a kérdésem, hogy ez még él-e vagy már le van zongorázva a dolog. Válaszotokat előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdésed van? Kérdezz.!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdésed van? Kérdezz.!    Kérdésed van? Kérdezz.!  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kérdésed van? Kérdezz.!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: AvatarVoice-
Ugrás: