Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
ZUko21




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Budapest

Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések   Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések EmptyPént. Május 24, 2013 11:11 pm

Smile
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések   Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések EmptyHétf. Május 20, 2013 4:07 am

Rendben, akkor jól emlékeztem. Smile
Vissza az elejére Go down
ZUko21




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Budapest

Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések   Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések EmptyVas. Május 19, 2013 11:02 pm

Köszi a válaszokat!
Közben én is utána néztem és szatyor igazad van, én is ezt találtam.
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések   Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések EmptyVas. Május 19, 2013 9:02 pm

Maga Iroh bácsi a fia emléke miatt csinálja ezt. Azt, hogy ,,Mako emlékére,, azt azért írják ki mert álltólag az a színész aki az angol szinkront adta Iroh bácsinak az meghalt.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések   Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések EmptySzomb. Május 18, 2013 11:01 pm

Talán a sorozat készítőinek egy barátja, nem tudom, ezen én is sokat gondolkodtam.
Vissza az elejére Go down
ZUko21




Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 16.
Age : 24
Tartózkodási hely : Budapest

Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések   Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések EmptySzomb. Május 18, 2013 7:07 am

Hello!
A kérdésem a második könyvben lévő Ba Sing Se-i mesék résszel kapcsolatos. Azon belül pedig ugye van Iroh bácsi meséje, aki az elhunyt fiának a születésnapját megy "megünnepelni" egy dombra és ott énekelget meg minden és a jelenet úgy zárul h angolul ki van írva, hogy "In honor of Mako" magyarul meg egy szikron hang mondja hogy "Mako emlékére". De itt ki ez a Mako??? Mert a fiát Luhtennek (bocs ha nem így írják) hívták. És ennek a Makonak ugye nincs köze a LoK-ban szereplő Makohoz?
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések   Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések EmptyHétf. Május 06, 2013 6:12 pm

Hú, már Szofi saját ötletére sem emlékszem, pedig azt is végigolvastam, amikor először felfedeztem a honlapot. Olyan három éve lehetett... Razz De arra emlékszem, hogy sokkal jobb, mint a pályázatok legtöbbje. Majd még egyszer el kell olvasnom azt is Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
kukkom




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. May. 05.

Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések   Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések EmptyHétf. Május 06, 2013 4:58 am

Szia,

köszi szépen az infót. Smile

Egyébként a 4. könyv/saját ötlet/5 fejezetben találtam. Akkor kezdtem el én is utána nézni, hogy ki ő.

Én először azt hittem, hogy a Hercegről van szó Jet csapatából, de nem nagyon állt össze a kép. Smile

Még egyszer köszi! cheers
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések   Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések EmptyHétf. Május 06, 2013 4:47 am

Utánanéztem, írom, mit találtam:

A sorozaton kívül több nyomtatott publikáció is megjelent Aang legendájából, ezek között van egy "Ready-to-Read Series" című könyvtrilógia. Ez a trilógia párhuzamosan játszódik a sorozat harmadik könyvével, az avatár csapat néhány további kalandját meséli el.
A trilógia harmadik darabjának a címe: Love Potion #8, Ohev elvileg ebben szerepel, és ő az első karakter, aki iránt Toph romantikusan vonzódik.

És melyik 4. könyvben találkoztál vele, mert én egyszer küzdöttem végig magam az összes pályázaton, de egyik sem igazán nyerte el a tetszésemet, inkább belekezdtem a sajátomba Razz

Remélem, tudtam segíteni Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
kukkom




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2013. May. 05.

Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések   Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések EmptyVas. Május 05, 2013 9:10 am

Sziasztok,

csak arra szeretnélek megkérni Titeket, áruljátok el nekem: Kicsoda Ohev??? Question

Hol találkozott Tophal?

Ez a rész nekem teljesen kimaradt, vagy csak a magyar szinkron áldozata vagyok. No

De megjelent a Ti általatok szerkesztett 4. könyvben, és a Neten található külföldi oldalakon is.

Ezért most már nagyon érdekelne. Very Happy

A válaszotokat előre is köszi!! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések Empty
TémanyitásTárgy: Re: Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések   Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések Empty

Vissza az elejére Go down
 
Avatar sorozatokkal kapcsolatos kérdések
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Avatar állapot.
» avatar voice
» Kérdésed van? Kérdezz.!
» Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés
» Infók a találkozóról

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: