Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Infók a találkozóról

Go down 
+30
Loki
baabii
szatyor18
bulcmann1
aytoz
Minendril
Krisi
joker
Freya98
Dawe930115
KylEl
NightZsiráf
maci0613
Shiny42
rotyogo
Lora05
Adam4
makoo.'
Aang
Yume99
Aang-KorraFan
silvertea
Avatart
Sol13
Nikike013
Szofi11
Barna88
Jill92
DSM
Seral
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
SzerzőÜzenet
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:45 am

Aang-KorraFan írta:
Egy probléma van. Mégpedig az hogy engem Pestre tuti hogy nem engednek fel. Ha a felnőttkorúság nem hat, neked elhiszem hisz szülő révén elvégre ezt te tudod a legjobban. De a skype-os ötletet ezért vetettem fel, így nem vagyunk annyira megkötve és így tudunk beszélni csoportba akármennyien.

Szülő révén dolgot nekem írtad? Nincs gyerekem, csak korán kellett felnőnöm.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:43 am

1 óra múlva felnézek és megnézem miket írtatok még addig sziasztok
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:42 am

A con otlete nekem nem tetszik. Miattatok mennek, de tetszeni nem tetszik. Ja, es DSM se tudna jonni, ami nagy veszteseg lenne. Es nekem csak az aug. jo. Jobban tamogatomba camp-es otletet.

Bocs h nincs ekezet, csak telefon.


A hozzászólást kardosbalint95 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 25, 2012 7:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:41 am

Nekem ez így tökéletes, remélem sokan leszünk csoportba skype-on és így tudunk beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:39 am

Aang-KorraFan írta:
Egy probléma van. Mégpedig az hogy engem Pestre tuti hogy nem engednek fel. Ha a felnőttkorúság nem hat, neked elhiszem hisz szülő révén elvégre ezt te tudod a legjobban. De a skype-os ötletet ezért vetettem fel, így nem vagyunk annyira megkötve és így tudunk beszélni csoportba akármennyien.

Veled kezdetnek maradunk a skypenál. Így megismerhetjük egymást, és idővel, majd ha nagyobbak leszünk akkor már jöhettek ti is^^
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:38 am

Mégpedig azért nem engednek fel mert Tiszalökön lakom és az egy picit messze van.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:37 am

Szofi11 írta:

A cont jó ötletnek tartom, nekem is osztálytársaim mennek már egy pár éve mindig, és mindig azt mondják, hogy ott lehet találkozni ismerősökkel.

Valóban jó ötlet, viszont nekem nem jó az időpont, szóval valakinek akkor át kell vennie mindent ilyen téren.


A hozzászólást DSM összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 25, 2012 8:51 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:37 am

Egy probléma van. Mégpedig az hogy engem Pestre tuti hogy nem engednek fel. Ha a felnőttkorúság nem hat, neked elhiszem hisz szülő révén elvégre ezt te tudod a legjobban. De a skype-os ötletet ezért vetettem fel, így nem vagyunk annyira megkötve és így tudunk beszélni csoportba akármennyien.
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:36 am

Lora05 írta:
Voltam én is kiskorú "gonosz" szülőkkel, így tudom, hogy a "legkönnyebb" megoldás, ha úgy szervezitek az egészet, hogy egy alapvető programra mentek. Ezt nehéz elmagyaráznom, de megpróbálom. Még évekkel ezelőtt kezdtem el levelezni egy lánnyal, akivel egy év után találkozni szerettem volna. Persze féltem, hogy nem is az lesz, amit ő eddig állított magáról (szóval a szülőknek is ez a baja. Nem egy szőke, bambi szemű lánynak gondolnak, hanem egy gonosz 40 éves fogatlan pedo bácsinak) Szóval én ezzel a leányzóval a hungexpon találkoztam egy lovas kiállításon. (igen 8 éve lovagolok és a lányt is a lovaglás miatt ismertem meg, így ez volt kézenfekvő) Ebben az esetben szerintem ismét a hungexpo lenne a legjobb megoldás, hiszen nyáron lesz a nyári anime con, ami részben kapcsolódik is a sorozathoz. Így lehetőséget kapnak a kicsik, hogyha pedo bácsi jön el mégis akkor gyorsan elfusson Smile No meg nagy a tömeg, így "biztonságban" van, de szerintem bármilyen programra lehet menni, csak legyen tömeg. Ettől valahogy a szülők megnyugodnak, nem tudom miért. Pedig én a vadidegen tömegtől jobban félteném a gyerekemet, mint "leinformálható" netes ismerősöktől. No meg jó ötletnek tartom a skype-os beszélgetést is, hiszen többször "találkoztok" és ki lehet szűrni a pedo bácsikat. Jó tudom nem vagytok azok, de ki tudja. Ha nekem gyerekem lenne, nem biztos, hogy elengedném csak úgy, így meg lehet érteni a gonosz szülőket.
Nevem: Fanni
Korom: 18
A többi lényegtelen, mert egész nyáron dolgozom, meg újra érettségizem szóval időm nincs a találkára :S
A cont jó ötletnek tartom, nekem is osztálytársaim mennek már egy pár éve mindig, és mindig azt mondják, hogy ott lehet találkozni ismerősökkel.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:35 am

Szofi11 írta:
Mi lenne, ha facebookon nyitnánk egy eseményt, és azok akik jönnének azok lennének benne? Ott tudnánk beszélni.

A facebook szerintem jó ötlet, mert a szülő le tudja ellenőrizni a jelentkezőket. Hiszen az ismerősi kör és a fényképek elég sokat elárulnak az illetőről, így megnyugodnak, hogy nem pedo bácsi
Vissza az elejére Go down
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:30 am

DSM írta:
Aang-KorraFan írta:
Egyébként hány felnőttkorú van itt? Csak kíváncsiságból szeretném tudni, hátha hatna egy picit a szüleimre.

Silvertea, Barna, Adam4 és Én. Egypár 17 éves (asszem Bálint és Elementalist, a többiek 14 és 13 évesek Smile )

Lehet pesszimista vagyok, de a nagykorúság nem hat a szülőkre. Főleg nem az, ha kicsi lányom van és éppen húszon éves fiúkkal szeretne találkozni :S
Vissza az elejére Go down
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:28 am

Voltam én is kiskorú "gonosz" szülőkkel, így tudom, hogy a "legkönnyebb" megoldás, ha úgy szervezitek az egészet, hogy egy alapvető programra mentek. Ezt nehéz elmagyaráznom, de megpróbálom. Még évekkel ezelőtt kezdtem el levelezni egy lánnyal, akivel egy év után találkozni szerettem volna. Persze féltem, hogy nem is az lesz, amit ő eddig állított magáról (szóval a szülőknek is ez a baja. Nem egy szőke, bambi szemű lánynak gondolnak, hanem egy gonosz 40 éves fogatlan pedo bácsinak) Szóval én ezzel a leányzóval a hungexpon találkoztam egy lovas kiállításon. (igen 8 éve lovagolok és a lányt is a lovaglás miatt ismertem meg, így ez volt kézenfekvő) Ebben az esetben szerintem ismét a hungexpo lenne a legjobb megoldás, hiszen nyáron lesz a nyári anime con, ami részben kapcsolódik is a sorozathoz. Így lehetőséget kapnak a kicsik, hogyha pedo bácsi jön el mégis akkor gyorsan elfusson Smile No meg nagy a tömeg, így "biztonságban" van, de szerintem bármilyen programra lehet menni, csak legyen tömeg. Ettől valahogy a szülők megnyugodnak, nem tudom miért. Pedig én a vadidegen tömegtől jobban félteném a gyerekemet, mint "leinformálható" netes ismerősöktől. No meg jó ötletnek tartom a skype-os beszélgetést is, hiszen többször "találkoztok" és ki lehet szűrni a pedo bácsikat. Jó tudom nem vagytok azok, de ki tudja. Ha nekem gyerekem lenne, nem biztos, hogy elengedném csak úgy, így meg lehet érteni a gonosz szülőket.
Nevem: Fanni
Korom: 18
A többi lényegtelen, mert egész nyáron dolgozom, meg újra érettségizem szóval időm nincs a találkára :S
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:27 am

Szofi11 írta:
Mi lenne, ha facebookon nyitnánk egy eseményt, és azok akik jönnének azok lennének benne? Ott tudnánk beszélni.
nincs fb-m.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:27 am

Szofi ment egy pü
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:26 am

kiírtam a skype-címem, valaki kérte Smile
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:25 am

na szval aki fel akar venni tegye meg a profilomon ott a cím Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:25 am

Aang-KorraFan írta:
Egyébként hány felnőttkorú van itt? Csak kíváncsiságból szeretném tudni, hátha hatna egy picit a szüleimre.

Silvertea, Barna, Adam4 és Én. Egypár 17 éves (asszem Bálint és Elementalist, a többiek 14 és 13 évesek Smile )
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:25 am

Eddig DSM-t látom, hogy 21.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:24 am

Egyébként hány felnőttkorú van itt? Csak kíváncsiságból szeretném tudni, hátha hatna egy picit a szüleimre.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:23 am

Szofi11 írta:
Mi lenne, ha facebookon nyitnánk egy eseményt, és azok akik jönnének azok lennének benne? Ott tudnánk beszélni.

Nagyon jó ötlet Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:23 am

Sajnos nekem meg facebook-om nincs, bocsi. Akinek van skype-ja vegyen fel: ferka45
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:22 am

Mi lenne, ha facebookon nyitnánk egy eseményt, és azok akik jönnének azok lennének benne? Ott tudnánk beszélni.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:19 am

Bálint, nincs :/
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:18 am

"Ja és, skype-om van, de sajan se mic, se webcam sincs :/" Attól még tudsz velünk beszélni chatbe maximum de a skype-os találkozót arre találtam ki mert legalább mindenki ott tud lenni.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:16 am

Adam4 írta:
Ja és, skype-om van, de sajan se mic, se webcam sincs :/
androidos/symbianos/wp7es eszkozod?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Infók a találkozóról - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 17 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Infók a találkozóról
Vissza az elejére 
17 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: