Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Infók a találkozóról

Go down 
+30
Loki
baabii
szatyor18
bulcmann1
aytoz
Minendril
Krisi
joker
Freya98
Dawe930115
KylEl
NightZsiráf
maci0613
Shiny42
rotyogo
Lora05
Adam4
makoo.'
Aang
Yume99
Aang-KorraFan
silvertea
Avatart
Sol13
Nikike013
Szofi11
Barna88
Jill92
DSM
Seral
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next
SzerzőÜzenet
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:39 am

Aang-KorraFan írta:
Bár mivel engem "vadidegenekkel" nem engednek el sehova ezért vetettem fel a skype-os ötletet. Ha nem bánjátok felveszlek titeket Very Happy

Én ma már nem, de holnap már megcsinálom a skypeot. Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:38 am

DSM írta:
kardosbalint95 írta:
Amúgy DSM és én, de leginkább én, mert ő fél felvetni, arra gondoltunk, hogy úgy járnánk a legjobban, ha bérelnénk valami kis campet vagy ifjúsági szállót. Így valóban egymással tölthetnénk az időt, nem vándorlással a városba egyik vendéglátó helységből a másikba.
Akinek megengednék a szülei, azok ott aludnának, akiknek nem, azok értelemszerűen mennének haza. Mert azért szögezzük le én sem szívesen engedném el a fiatal lányom/fiam vadidegenekkel éjszakára.

Tiszta A:TLA feelingje lenne a dolognak, már csak Appa meg Momo hiányoznának.. Very Happy
Vélemény?

Úgyis tudod a véleményem:

TETSZIK az ötlet!

Feltétel: már az ezerszer szajkózott dolog - demokrácia lévén, és a kiskorúakra való tekintettel- döntünk együtt Smile
Természetesen, a jól ismert 2/3-os többség kell a megvalósításához. ^^

Aang-KorraFan írta:
Bár mivel engem "vadidegenekkel" nem engednek el
sehova ezért vetettem fel a skype-os ötletet. Ha nem bánjátok felveszlek
titeket Very Happy
Azért nem adunk ám oda csak úgy, ilyen könnyedén. Smile Igyekszünk majd meggyőzni a szüleid, hogy jó emberek vagyunk. Vegyél fel nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:35 am

Bár mivel engem "vadidegenekkel" nem engednek el sehova ezért vetettem fel a skype-os ötletet. Ha nem bánjátok felveszlek titeket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:34 am

Örülök hogy tetszik nektek az ötlet Smile De nem féljetek én nem hamvas arcú vagyok inkább 169 cm-es majdnem 15 éves picit pattanásos gyerek.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:32 am

kardosbalint95 írta:
Amúgy DSM és én, de leginkább én, mert ő fél felvetni, arra gondoltunk, hogy úgy járnánk a legjobban, ha bérelnénk valami kis campet vagy ifjúsági szállót. Így valóban egymással tölthetnénk az időt, nem vándorlással a városba egyik vendéglátó helységből a másikba.
Akinek megengednék a szülei, azok ott aludnának, akiknek nem, azok értelemszerűen mennének haza. Mert azért szögezzük le én sem szívesen engedném el a fiatal lányom/fiam vadidegenekkel éjszakára.

Tiszta A:TLA feelingje lenne a dolognak, már csak Appa meg Momo hiányoznának.. Very Happy
Vélemény?

Úgyis tudod a véleményem:

TETSZIK az ötlet!

Feltétel: már az ezerszer szajkózott dolog - demokrácia lévén, és a kiskorúakra való tekintettel- döntünk együtt Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:28 am

Amúgy DSM és én, de leginkább én, mert ő fél felvetni, arra gondoltunk, hogy úgy járnánk a legjobban, ha bérelnénk valami kis campet vagy ifjúsági szállót. Így valóban egymással tölthetnénk az időt, nem vándorlással a városba egyik vendéglátó helységből a másikba.
Akinek megengednék a szülei, azok ott aludnának, akiknek nem, azok értelemszerűen mennének haza. Mert azért szögezzük le én sem szívesen engedném el a fiatal lányom/fiam vadidegenekkel éjszakára.

Tiszta A:TLA feelingje lenne a dolognak, már csak Appa meg Momo hiányoznának.. Very Happy
Vélemény?
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:23 am

DSM írta:
kardosbalint95 írta:
DSM írta:


lásd meg majd hogy milyen "magas" vagyok Razz
na, hány centi?Very Happy

165 :$
Na, hát jó az, én is csak 178 vagyok. Very Happy

Szerintem holnap fogom magam és átballagok az egy utcával feljebb lakó polgármesterhelyetteshez. És megmondom neki, hogy ha lesz kapálás, írjon fel! A világért nem hagynám ki ezt a találkát! ^^
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:22 am

kardosbalint95 írta:
DSM írta:


lásd meg majd hogy milyen "magas" vagyok Razz
na, hány centi?Very Happy

165 :$

Ez köbö olyan magas, mint Korra Very Happy



A hozzászólást DSM összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 25, 2012 6:23 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:21 am

DSM írta:
kardosbalint95 írta:

DSM írta:
Viszont,
most hogy én így belegondoltam, nekem elkezdett remegni a hasam a
gondolatra, hogy körülöttem mindenki hamvas arcú tini lesz, én meg
"aggastyánként" fogok ott üldögélni.... Very Happy
Azért nehogy kisebbségi komplexusotok legyen ám! Very Happy

lásd meg majd hogy milyen "magas" vagyok Razz
na, hány centi?Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:20 am

kardosbalint95 írta:

DSM írta:
Viszont,
most hogy én így belegondoltam, nekem elkezdett remegni a hasam a
gondolatra, hogy körülöttem mindenki hamvas arcú tini lesz, én meg
"aggastyánként" fogok ott üldögélni.... Very Happy
Azért nehogy kisebbségi komplexusotok legyen ám! Very Happy

lásd meg majd hogy milyen "magas" vagyok Razz
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:20 am

Aang-KorraFan írta:
Nekem van egy jó kis ötletem. Ugyebár látom hogy pár embernek (köztük nekem is) gondjuk van azzal hogy nem engedik el. Arra gondoltam hogy mi lenne ha skype-on beszélgetnénk a találkozó helyett agy a találkozó után tartani egy ilyen skype-os találkozót. Nem tudom van-e mikrofonotok vagy webkamerátok. Így mindenkinek jó lenne szerintem, senkinek nem lenne baj vele hogy nagyon messze van a találkozótól. És így akár mindennap (vagy amikor akarjátok) is meg tudnánk beszélni a dolgainkat. Nos, szerintetek?
Egyáltalán nem rossz ötlet. Támogatom Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:20 am

DSM írta:
kardosbalint95 írta:
Aang-KorraFan írta:
Nekem van egy jó kis ötletem. Ugyebár látom hogy pár embernek (köztük nekem is) gondjuk van azzal hogy nem engedik el. Arra gondoltam hogy mi lenne ha skype-on beszélgetnénk a találkozó helyett agy a találkozó után tartani egy ilyen skype-os találkozót. Nem tudom van-e mikrofonotok vagy webkamerátok. Így mindenkinek jó lenne szerintem, senkinek nem lenne baj vele hogy nagyon messze van a találkozótól. És így akár mindennap (vagy amikor akarjátok) is meg tudnánk beszélni a dolgainkat. Nos, szerintetek?
Jó ötlet, mindenképp támogatom! Smile Akár el is kezdhetjük a rendes találka előtt, pici ismerkedés legalább. Mikim nincs, de Androidos teló és Mobile Skype powa! Very Happy:D

jójó. Akkor meg is fogom csinálni azt a skype címet Smile
Ámen. Remélem, hogy telefonon is van csoportos telefonhívás. Ha nincs akkor tökönszúrom magam aztán lefutok 15km-t és veszek 1 mikit. xD

Amúgy ment válasz.


A hozzászólást kardosbalint95 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 25, 2012 6:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:18 am

kardosbalint95 írta:
Aang-KorraFan írta:
Nekem van egy jó kis ötletem. Ugyebár látom hogy pár embernek (köztük nekem is) gondjuk van azzal hogy nem engedik el. Arra gondoltam hogy mi lenne ha skype-on beszélgetnénk a találkozó helyett agy a találkozó után tartani egy ilyen skype-os találkozót. Nem tudom van-e mikrofonotok vagy webkamerátok. Így mindenkinek jó lenne szerintem, senkinek nem lenne baj vele hogy nagyon messze van a találkozótól. És így akár mindennap (vagy amikor akarjátok) is meg tudnánk beszélni a dolgainkat. Nos, szerintetek?
Jó ötlet, mindenképp támogatom! Smile Akár el is kezdhetjük a rendes találka előtt, pici ismerkedés legalább. Mikim nincs, de Androidos teló és Mobile Skype powa! Very Happy:D

jójó. Akkor meg is fogom csinálni azt a skype címet Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:16 am

Aang-KorraFan írta:
Nekem van egy jó kis ötletem. Ugyebár látom hogy pár embernek (köztük nekem is) gondjuk van azzal hogy nem engedik el. Arra gondoltam hogy mi lenne ha skype-on beszélgetnénk a találkozó helyett agy a találkozó után tartani egy ilyen skype-os találkozót. Nem tudom van-e mikrofonotok vagy webkamerátok. Így mindenkinek jó lenne szerintem, senkinek nem lenne baj vele hogy nagyon messze van a találkozótól. És így akár mindennap (vagy amikor akarjátok) is meg tudnánk beszélni a dolgainkat. Nos, szerintetek?
Jó ötlet, mindenképp támogatom! Smile Akár el is kezdhetjük a rendes találka előtt, pici ismerkedés legalább. Mikim nincs, de Androidos teló és Mobile Skype powa! Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:15 am

Nekem van egy jó kis ötletem. Ugyebár látom hogy pár embernek (köztük nekem is) gondjuk van azzal hogy nem engedik el. Arra gondoltam hogy mi lenne ha skype-on beszélgetnénk a találkozó helyett agy a találkozó után tartani egy ilyen skype-os találkozót. Nem tudom van-e mikrofonotok vagy webkamerátok. Így mindenkinek jó lenne szerintem, senkinek nem lenne baj vele hogy nagyon messze van a találkozótól. És így akár mindennap (vagy amikor akarjátok) is meg tudnánk beszélni a dolgainkat. Nos, szerintetek?
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:11 am

DSM írta:
kardosbalint95 írta:


Öö... DSM: Hogy tervezed, hogy lesz? Egy este? Egy egész délután? Vagy hogy? Mert szerintem, hogyha valaki átutazza fél Magyarországot, akkor töltsünk már el minimum 1 egész napot együtt.

Én is egy napra tervezem Smile csak a hazajutás miatt kell nagyon átgondolni a helyet, amit kiválasztunk!

BÁLINT ment egy pü!

Válasz is ment kedves reinkarnációm! Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:05 am

kardosbalint95 írta:


Öö... DSM: Hogy tervezed, hogy lesz? Egy este? Egy egész délután? Vagy hogy? Mert szerintem, hogyha valaki átutazza fél Magyarországot, akkor töltsünk már el minimum 1 egész napot együtt.

Én is egy napra tervezem Smile csak a hazajutás miatt kell nagyon átgondolni a helyet, amit kiválasztunk!

BÁLINT ment egy pü!
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 5:58 am

kardosbalint95 írta:
Akit egyedül nem engednek el a szülei, az elé én tényleg tök szívesen elmegyek eléjük, ha úgy van, hátha ez dob valamit a témán.
Persze, feltéve, hogy engem elengednek. Bár még nem kérdeztem meg anyutól, de szerintem úgy van vele, hogy ha nem kell pénzt adnia akkor még jobb is, ha nem vagyok otthon. Very Happy:D

Aang írta:
a fórumot nem lehetne átalakítani, hogy a legfrissebb hozzászólás legyen felül?
Nem tudok róla. Mikor nekem volt itt fórumom nem lehetett, de lehet, hogy már igen. Majd szofi megmondja. Smile

Elvileg átlehet,mert én már használtam ilyen felületű fórumot és ott is úgy volt. Csak azt szerintem Szofinak kell megcsinálnia Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 5:50 am

Akit egyedül nem engednek el a szülei, az elé én tényleg tök szívesen elmegyek eléjük, ha úgy van, hátha ez dob valamit a témán.
Persze, feltéve, hogy engem elengednek. Bár még nem kérdeztem meg anyutól, de szerintem úgy van vele, hogy ha nem kell pénzt adnia akkor még jobb is, ha nem vagyok otthon. Very Happy

Aang írta:
a fórumot nem lehetne átalakítani, hogy a legfrissebb hozzászólás legyen felül?
Nem tudok róla. Mikor nekem volt itt fórumom nem lehetett, de lehet, hogy már igen. Majd szofi megmondja. Smile

DSM írta:
Viszont,
most hogy én így belegondoltam, nekem elkezdett remegni a hasam a
gondolatra, hogy körülöttem mindenki hamvas arcú tini lesz, én meg
"aggastyánként" fogok ott üldögélni.... Very Happy
Azért nehogy kisebbségi komplexusotok legyen ám! Very Happy

Aang-KorraFan írta:
Ha elengedtek volna akár meg is tanítottam volna nektek Razz
Már csak ezért is remélem, hogy elengednek!! Very Happy

Öö... DSM: Hogy tervezed, hogy lesz? Egy este? Egy egész délután? Vagy hogy? Mert szerintem, hogyha valaki átutazza fél Magyarországot, akkor töltsünk már el minimum 1 egész napot együtt.


A hozzászólást kardosbalint95 összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 25, 2012 6:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Aang

Aang


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : Hajdúböszörmény

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: re   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 5:41 am

Aang írta:
Név: Dávid
Életkor: 21
Időpont: Valamelyik szombat
Hely: Debrecen

ja igen, e-mail: aangos @ citromail.hu

(jól elfelejtettem)
a fórumot nem lehetne átalakítani, hogy a legfrissebb hozzászólás legyen felül?
Vissza az elejére Go down
Aang

Aang


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : Hajdúböszörmény

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: .   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 5:32 am

Név: Dávid
Életkor: 21
Időpont: Valamelyik szombat
Hely: Debrecen
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 5:30 am

Yume99 írta:
hjajj xd szerintem majd ha pontosan tudni fogjuk a helyszínt megkérdezem, és ha unokatesóm mehet akkor megkérem anyumat h a nénikém majd elkísér minket xd oké 2 13 éves huszonévesek között :'D el fogunk veszni xd

Igazából három huszonéves, Silvertea és Barna 23 valamint én 21) mindenki más eléggé fiatalka szóval ezen ne parázz.

Viszont, most hogy én így belegondoltam, nekem elkezdett remegni a hasam a gondolatra, hogy körülöttem mindenki hamvas arcú tini lesz, én meg "aggastyánként" fogok ott üldögélni.... Very Happy

Dáviddal együtt most már 4 Smile


A hozzászólást DSM összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 25, 2012 6:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 5:26 am

Yume99 és Aang-KorraFan



Ti egy "körzetből" származtok. Tiszalök és Nyírlugos

Ha más nem is, ismerkedjetek meg privátban egymással és a szüleiteket mutassátok be egymásnak.

Így már hátha nagyobb eséllyel indultok a dolognak.

Emellett én még mindig szolgálatkészen állok a szüleitek számára. Hozzám is bármikor fordulhatnak Smile


A hozzászólást DSM összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 25, 2012 5:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 5:22 am

Yume99 írta:
nah meg a vonat xd anyum mesélte h egyik barátnőjét valaki ki lökte a vonatból és meghalt, amúgy ha mennénk is Debrecenbe unokatesóm anyuja vinne minket
xd

Figy ez olyan dolog, hogy pölö én egy csomó ideig nem korcsolyázhattam, még a műjégen is (ez mára azért elmúlt) mert édesanyám alatt kiskorában megindult a Balatonon a jég.

JELZEM: 21 éves vagyok

Szóval az aggodalom még az aggastyánokat is érinti Razz
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 5:20 am

Idézet :
Idézet :
Háát, szerintem nem nagyon lesz Debrecen közelében, ahogy a térképet elnézegetem.. :\ Beszéljek vele, hogy megbízható fából faragott fiúk és lányok vagyunk? Laughing
nem ti vagytok a gond hanem idézem " 2 13 éves lánynak tudod milyen veszélyes egyedül? még szülői felügyelettel is? vannak olyan történeteim, hogy ha meghallod ki se mered majd tenni a lábad az utcára, veszélyes emberek vannak az utcákon" tipikus anya xd

Szia!
Nem tudom, esetleg az segíteni meggyőzni a szüleidet, hogy videochatelünk Ti és Én Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Infók a találkozóról - Page 19 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 19 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Infók a találkozóról
Vissza az elejére 
19 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: