Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Infók a találkozóról

Go down 
+30
Loki
baabii
szatyor18
bulcmann1
aytoz
Minendril
Krisi
joker
Freya98
Dawe930115
KylEl
NightZsiráf
maci0613
Shiny42
rotyogo
Lora05
Adam4
makoo.'
Aang
Yume99
Aang-KorraFan
silvertea
Avatart
Sol13
Nikike013
Szofi11
Barna88
Jill92
DSM
Seral
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptySzer. Júl. 04, 2012 8:11 am

megfelel Very Happy alig várom, ha már a másikra nem mehetek Sad te Cuppikám majd lejössz nálunk? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptySzer. Júl. 04, 2012 7:33 am

Na bocs hogy nem voltam pár napig ez a hülye gép megadta magát. Szóval a skype-os dolog jövőhét szombaton mindenkinek megfelelne? Ha nem, írjatok. (Ha igen akkor is Very Happy ) Aki még nem vett fel de szeretne jönni ott a nevem alatt a skype elérhetőség, bátran megteheti Smile
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptySzer. Júl. 04, 2012 2:12 am

DSM írta:
Barna88 írta:

Öcsém is már elkezdett gondolkodni, hogy kéne néhány játék, méghozzá olyanok, amik szimbolizálják a négy elemet. Azt nem tudom, mennyit talált ki, azt meg pláne nem, hogy mit, de azért szóltunk neki, hogy gyerekek is lesznek és nyílt lánggal egyébként sem érdemes játszani Razz

A fenébe... Pedig én tűzoltósat akartam játszani... Very Happy

Ilyen melegben lehet, hogy meglesz. Wink
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyKedd Júl. 03, 2012 7:51 pm

Barna88 írta:

Öcsém is már elkezdett gondolkodni, hogy kéne néhány játék, méghozzá olyanok, amik szimbolizálják a négy elemet. Azt nem tudom, mennyit talált ki, azt meg pláne nem, hogy mit, de azért szóltunk neki, hogy gyerekek is lesznek és nyílt lánggal egyébként sem érdemes játszani Razz

A fenébe... Pedig én tűzoltósat akartam játszani... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyKedd Júl. 03, 2012 7:08 pm

Jill92 írta:

Legyen valami vetéledő! Ki tud többet az Avatárról. Mondjuk lehetnénk csoportokban, amiket a négy népről neveznénk el, van egy "műsorvezető", aki kérdéseket tesz fel, és amelyik csapatból valaki előbb jelentkezik, és jó a válasz, akkor az ő csapata kapja a pontot... vagy valami ilyesmi kis játék nem lenne rossz időtöltés, szerintem. De ez csak egy ötlet, jobb most nem jutott eszembe így hírtelen... XD

Öcsém is már elkezdett gondolkodni, hogy kéne néhány játék, méghozzá olyanok, amik szimbolizálják a négy elemet. Azt nem tudom, mennyit talált ki, azt meg pláne nem, hogy mit, de azért szóltunk neki, hogy gyerekek is lesznek és nyílt lánggal egyébként sem érdemes játszani Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyKedd Júl. 03, 2012 9:45 am

DSM írta:


Igen,a vetélkedőt terveztem Smile

A beosztást is kitaláltam már Wink


Na az király! Nem fogunk unatkozni, az tuti! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyKedd Júl. 03, 2012 9:41 am

Jill92 írta:


Legyen valami vetéledő! Ki tud többet az Avatárról. Mondjuk lehetnénk csoportokban, amiket a négy népről neveznénk el, van egy "műsorvezető", aki kérdéseket tesz fel, és amelyik csapatból valaki előbb jelentkezik, és jó a válasz, akkor az ő csapata kapja a pontot... vagy valami ilyesmi kis játék nem lenne rossz időtöltés, szerintem. De ez csak egy ötlet, jobb most nem jutott eszembe így hírtelen... XD

Igen,a vetélkedőt terveztem Smile

A beosztást is kitaláltam már Wink

Shiny42 írta:

Jó társaság, jófej rendezők, és egy kellemes zöld hely
Jaaa, hogy ez már mind megvan/lesz? akkor semmi extra Very Happy Very Happy

Sajnos a kellemes, zöld hellyel biztos hogy lesz némi probléma, már csak az időjárással való viszontagságok miatt is..
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyKedd Júl. 03, 2012 9:36 am

DSM írta:
Habár még sok idő, míg eljutunk oda, de addig is: Gondolkodjatok afelől, hogy milyen igényeitek vannak a találkozóval kapcsolatban!

Legyen valami vetéledő! Ki tud többet az Avatárról. Mondjuk lehetnénk csoportokban, amiket a négy népről neveznénk el, van egy "műsorvezető", aki kérdéseket tesz fel, és amelyik csapatból valaki előbb jelentkezik, és jó a válasz, akkor az ő csapata kapja a pontot... vagy valami ilyesmi kis játék nem lenne rossz időtöltés, szerintem. De ez csak egy ötlet, jobb most nem jutott eszembe így hírtelen... XD
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyKedd Júl. 03, 2012 9:32 am

DSM írta:
Habár még sok idő, míg eljutunk oda, de addig is: Gondolkodjatok afelől, hogy milyen igényeitek vannak a találkozóval kapcsolatban!
Jó társaság, jófej rendezők, és egy kellemes zöld hely
Jaaa, hogy ez már mind megvan/lesz? akkor semmi extra Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyKedd Júl. 03, 2012 8:52 am

Habár még sok idő, míg eljutunk oda, de addig is: Gondolkodjatok afelől, hogy milyen igényeitek vannak a találkozóval kapcsolatban!
Vissza az elejére Go down
Aang

Aang


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : Hajdúböszörmény

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: https://katarafansite.hungarianforum.com/t40-avatar-allapot   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyKedd Júl. 03, 2012 3:08 am

Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:40 pm

makoo.' írta:
Nekem is sokáig a gépemmel az volt a gond, hogy túlmelegedett és csak leállt xd De apám beleszereltetett vagy 3 ventilátort így már csak nekem van melegem >.<

Hát lehet meggondolok neki egy plusz hűtést. De most se nekem, se a gépnek nincs melege, mert segít a ventilátor Smile
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 10:14 pm

Nekem is sokáig a gépemmel az volt a gond, hogy túlmelegedett és csak leállt xd De apám beleszereltetett vagy 3 ventilátort így már csak nekem van melegem >.<
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 9:30 pm

kardosbalint95 írta:
Aang-KorraFan írta:
Egy baj van még hogy állandóan DJ parit rendez a gép, mert beakad a hang minden egyes másodpercnél.
Vidd be 1 PC boltba ott megcsinálják párezerért, vagy vegyél egy Macbookot. Very Happy

Majd ma fogok új procit meg RAM-ot venni, talán veszek bele új hűtést is, hátha megoldódik.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 9:28 pm

DSM írta:
Aang-KorraFan írta:


Hát az Very Happy Visont szerintem túlmelegedés vagy akármi lehet, mert hogy újraindítottam akkor tegnap, azóta meg k*ssol úgyhogy fogalmam nincs. Egyelőre besegítek neki a nagy ventillátorral a hűtésben, de azért forog az rám is, mert irtózatlan meleg van.
Ventilátoros ötlet jó gondolat Smile

Feltalálom magam Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 8:20 pm

Aang-KorraFan írta:


Hát az Very Happy Visont szerintem túlmelegedés vagy akármi lehet, mert hogy újraindítottam akkor tegnap, azóta meg k*ssol úgyhogy fogalmam nincs. Egyelőre besegítek neki a nagy ventillátorral a hűtésben, de azért forog az rám is, mert irtózatlan meleg van.
Ventilátoros ötlet jó gondolat Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 8:12 pm

Aang-KorraFan írta:
Egy baj van még hogy állandóan DJ parit rendez a gép, mert beakad a hang minden egyes másodpercnél.
Vidd be 1 PC boltba ott megcsinálják párezerért, vagy vegyél egy Macbookot. Very Happy


A hozzászólást kardosbalint95 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 01, 2012 8:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:40 pm

Aang-KorraFan írta:
DSM írta:
aytoz írta:
Akkor nincs mese féltékenyé kell tenned először is a kenyér pirítóval vagy a turmixgépel, ha sem jön be akkor a tv-vel. Viszont sajnálom hogy nem oldódott meg a probléma

Very Happy a legjobb ötlet, mi adható Very Happy

Hát az Very Happy Visont szerintem túlmelegedés vagy akármi lehet, mert hogy újraindítottam akkor tegnap, azóta meg k*ssol úgyhogy fogalmam nincs. Egyelőre besegítek neki a nagy ventillátorral a hűtésben, de azért forog az rám is, mert irtózatlan meleg van.

Egy baj van még hogy állandóan DJ parit rendez a gép, mert beakad a hang minden egyes másodpercnél.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:37 pm

DSM írta:
aytoz írta:
Akkor nincs mese féltékenyé kell tenned először is a kenyér pirítóval vagy a turmixgépel, ha sem jön be akkor a tv-vel. Viszont sajnálom hogy nem oldódott meg a probléma

Very Happy a legjobb ötlet, mi adható Very Happy

Hát az Very Happy Visont szerintem túlmelegedés vagy akármi lehet, mert hogy újraindítottam akkor tegnap, azóta meg k*ssol úgyhogy fogalmam nincs. Egyelőre besegítek neki a nagy ventillátorral a hűtésben, de azért forog az rám is, mert irtózatlan meleg van.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 6:10 pm

aytoz írta:
Akkor nincs mese féltékenyé kell tenned először is a kenyér pirítóval vagy a turmixgépel, ha sem jön be akkor a tv-vel. Viszont sajnálom hogy nem oldódott meg a probléma

Very Happy a legjobb ötlet, mi adható Very Happy
Vissza az elejére Go down
aytoz

aytoz


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 17.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mohács,Pécs,Majs

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 9:08 am

Akkor nincs mese féltékenyé kell tenned először is a kenyér pirítóval vagy a turmixgépel, ha sem jön be akkor a tv-vel. Viszont sajnálom hogy nem oldódott meg a probléma
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 8:58 am

aytoz írta:
Nem tom hogy csináltad-e de nézd meg a drivereket hogy rendesen vannak-e telepítve vagy kell-e frissíteni. Szerintem valami ilyesmi lesz. Ja és szeretgesd meg meg dicsért hogy szép meg okos ha nem jön be akkor meg fenyegesd meg hogy ki..... a szemétbe:)

Driver frissítve, fenyegetés nem hatott, aszonta megcsapja 420 W-al a popómat, ha még 1x ilyet mondok xD
Vissza az elejére Go down
aytoz

aytoz


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 17.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mohács,Pécs,Majs

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 8:29 am

Nem tom hogy csináltad-e de nézd meg a drivereket hogy rendesen vannak-e telepítve vagy kell-e frissíteni. Szerintem valami ilyesmi lesz. Ja és szeretgesd meg meg dicsért hogy szép meg okos ha nem jön be akkor meg fenyegesd meg hogy ki..... a szemétbe:)
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:44 am

kardosbalint95 írta:
Aang-KorraFan írta:
kardosbalint95 írta:
Majd légyszi írjatok időpontot, hogy mikor lesz a Skypeolás. Smile

Lehet egy picit csúszni fog mert egy vírus letörölte nekem az egész rendszert, csodálkozok hogy most is tudok írni, már azóta avgy 3x újratelepítettem, de mikor újratelepítem, beindul semmigond, ha utána újraindítom akkor egy kattintástól csontra fagy és annyi neki. Nem tudom mit csináljak Sad
Hűha. Very Happy Nekem 6 éves a gépem és még nem volt ilyen bajom. Így elsőre azt tudnám mondani, hogy a RAMot tedd át a másik foglalatba, porold ki az egész gépet. Azután Hiren's Boot CD-vel gyaluld le az egész winchestered (Ne csak formázd, töröld is!) és úgy rakd vissza a Winfost.
De hát amúgy is. UBUNTU LINUX FTW! Very Happy

DSM írta:
Aang-KorraFan írta:
kardosbalint95 írta:
Majd légyszi írjatok időpontot, hogy mikor lesz a Skypeolás. Smile

Lehet
egy picit csúszni fog mert egy vírus letörölte nekem az egész
rendszert, csodálkozok hogy most is tudok írni, már azóta avgy 3x
újratelepítettem, de mikor újratelepítem, beindul semmigond, ha utána
újraindítom akkor egy kattintástól csontra fagy és annyi neki. Nem tudom
mit csináljak Sad

Milyen vírusszűrőt használtál?
Tudom, hogy nem nekem szól, de én spec. nem használok. Very Happy Megbízható forrásból töltögetek, nem nyitok meg minden szutykos emailt stb. Very Happy 2.5 éve van ez a Windows XP ezen a gépen. Bár már tele van szemetelve a C: de még megy, és viszonylag gyors is egy 6 éves géphez képest. Én amondó vagyok, hogy csak oda kell figyelni, hogy mit és honnan tölt le az ember.

Még erről annyit hogy hiába raktam újra sokszor, hiába szedtem szét darabokra a gépet és poroltam jól ki, még mindig akadozik az egér mozgása, lassú a gép és skype-on állandóan beakad a hang, de legalább már nem fagy le csontra a gép.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 EmptyVas. Júl. 01, 2012 7:37 am

Ja, lehet ki vagytok de mivel most igen csak megrendezte valami a gépemet (állítólag boot vírus) szeretném ha írna mindenki nekem egy privit hogy kinek milyen időpontban jó ez a dolog.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Infók a találkozóról - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Infók a találkozóról
Vissza az elejére 
10 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: