Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Az utolsó léghajlító (2010)

Go down 
+13
Jill92
Yume99
Sol13
maci0613
makoo.'
Adam4
Szofi11
Elementalist
Aang-KorraFan
Barna88
szatyor18
Seral
DSM
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptySzomb. Jún. 30, 2012 8:08 am

maci0613 írta:
Én azt halottam még régebben hogy nem lesz második része a filmnek mert a kritikusoknak nem tetszet és hogy nem hozott anyi bevételt a moziknak mint kellet volna.
Van benne ráció. Én még mindig tartom amit mondtam az elején. Normális rendezőnek kell adni.
Vissza az elejére Go down
maci0613

maci0613


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:57 am

Én azt halottam még régebben hogy nem lesz második része a filmnek mert a kritikusoknak nem tetszet és hogy nem hozott anyi bevételt a moziknak mint kellet volna.
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:45 am

Aang-KorraFan írta:
Szofi11 írta:
Én csak azt sajnálom, hogy sokan elítélik a sorozatot a film miatt. Mert nem egy olyan embert láttam, akinek a film után nem volt kedve a sorozathoz, aztán nem kicsit kellett noszogatni, hogy rájöjjön, mennyire zseniális az eredeti. Az idomítás - pardon, "hajlítás" - azért volt nevetséges, mert egy tucat földidomár fél óra után meg tudott mozdítani egy követ, és akkor hurrá. Amúgy Az Utolsó Léghajlító címhez hozzászoktam, mire kijött a film, viszont a földhajlítás, hát wow... Jó, persze, a bend az hajlítani, de mennyivel frappánsabb már az idomítás? Alig volt olyan nyelv, ahol szó szerint lefordították, spanyolul is aire control volt (a filmben maestro del aire). A stáb annyira nem volt gáz, a magyar szinkronnal mondjuk valamit nagyon elszúrtak (Kataránal, azért ez...). Jackson Rathbone-t és Seychelle Gabriel-t kifejezetten szerettem (Sokka és Yue).
Arról, hogy arabok meg kínaiak: nagy balhé volt abból, hogy Night csak a Föld Királyságának szereplőire választott ázsiai színészeket. Az eredeti mese szerint, ha nem is hivatalosan a Víz Törzsei inuitokra épülnek, Föld Királysága a kínaikra, a Tűz Népe a japánokra, a Levegő Nomádjai pedig a tibeti buddhistákra (és ez megjelenés és kultúra szerint is megjelenik). A filmben a Víz Törzse nagyjából stimmelt, annak ellenére, hogy jó ha egy kreol bőrű vízidomár volt, ahogy Föld Királysága is. A Tűz Népét arabok játszották, ezen akadt ki a közönség. Nekem egyébként mindegy volt, hogy most arab, kínai, fekete vagy amerikai játssza őket, ennél nagyobb dolgokat is elszúrtak a filmben.


Úgylátom, hogy igen csak lemaradtam pedig a gépem kék halálát egy fél nap alatt helyreraktam. Most miből adódott a bonyodalom? Bocs hogy értetlenkedek, csak le vagyok maradva.
Csak a filmet beszéljük, és hogy Toph-ot kínai játszaná, ha egyáltalán lesz 2. film :/
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptySzomb. Jún. 30, 2012 6:59 am

Adam4 írta:
Talán Aang Tattoo-ja tetszett benne, a részletessége. Más nemigazán.
Ja, én is pont ezt akartam írni, hogy a tetkó legalább jó volt. Meg ami még tetszett a filmben (hogy ne csak szidjam) az az Aang megtalálása előtt történtek. Az még kifejezetten jó volt, hogy Katara fogott egy halat és hogy "megrepedt" a jég alattuk. A levegőtemplomos Avatar Állapoton elröhögtem magam, annyira szar lett, míg a végén hát én vártam, hogy Aang és La egyesüljenek, de semmi nem lett belőle. :\
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptySzomb. Jún. 30, 2012 6:26 am

Talán Aang Tattoo-ja tetszett benne, a részletessége. Más nemigazán.
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptySzomb. Jún. 30, 2012 6:02 am

Én nagyon vártam a filmet az előzetesek alapján, képes voltam apukámat és tesómat elrángatni Pécsen a nyaralás közepén, csak, hogy ott legyünk a premieren xd Meg volt a jegy és a 3D-s szemüveg, meg minden és elkezdődött a film. Az eleje nagyon tetszett, hogy megcsinálták, mint a sorozatot, de jöttek a problémák. :s Szerintem egy középszerű filmnek elment, de ebből a témából 1000000000-val jobb film lehetett volna. Sajnálom, hogy elrontották, de azért nekem a polcon hever a DVD és lent a Blu-Ray xd
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptySzomb. Jún. 30, 2012 5:48 am

Szofi11 írta:
Én csak azt sajnálom, hogy sokan elítélik a sorozatot a film miatt. Mert nem egy olyan embert láttam, akinek a film után nem volt kedve a sorozathoz, aztán nem kicsit kellett noszogatni, hogy rájöjjön, mennyire zseniális az eredeti. Az idomítás - pardon, "hajlítás" - azért volt nevetséges, mert egy tucat földidomár fél óra után meg tudott mozdítani egy követ, és akkor hurrá. Amúgy Az Utolsó Léghajlító címhez hozzászoktam, mire kijött a film, viszont a földhajlítás, hát wow... Jó, persze, a bend az hajlítani, de mennyivel frappánsabb már az idomítás? Alig volt olyan nyelv, ahol szó szerint lefordították, spanyolul is aire control volt (a filmben maestro del aire). A stáb annyira nem volt gáz, a magyar szinkronnal mondjuk valamit nagyon elszúrtak (Kataránal, azért ez...). Jackson Rathbone-t és Seychelle Gabriel-t kifejezetten szerettem (Sokka és Yue).
Arról, hogy arabok meg kínaiak: nagy balhé volt abból, hogy Night csak a Föld Királyságának szereplőire választott ázsiai színészeket. Az eredeti mese szerint, ha nem is hivatalosan a Víz Törzsei inuitokra épülnek, Föld Királysága a kínaikra, a Tűz Népe a japánokra, a Levegő Nomádjai pedig a tibeti buddhistákra (és ez megjelenés és kultúra szerint is megjelenik). A filmben a Víz Törzse nagyjából stimmelt, annak ellenére, hogy jó ha egy kreol bőrű vízidomár volt, ahogy Föld Királysága is. A Tűz Népét arabok játszották, ezen akadt ki a közönség. Nekem egyébként mindegy volt, hogy most arab, kínai, fekete vagy amerikai játssza őket, ennél nagyobb dolgokat is elszúrtak a filmben.


Úgylátom, hogy igen csak lemaradtam pedig a gépem kék halálát egy fél nap alatt helyreraktam. Most miből adódott a bonyodalom? Bocs hogy értetlenkedek, csak le vagyok maradva.
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptySzomb. Jún. 30, 2012 5:45 am

Először ledöbbentem itt ott a fordításon, főleg ezen a "hajlítós" dolgon. De ez sokszor előfordul hogy nem jól fordítanak, és az nagyon zavar enegm msá filmeknél is. Néha a "rajongói" fordítás sokkalta jobban sikerül. Ja és még az kimondottan zavart, amit ha jól értelmezem Szofi-nak sem tetszett, hogy tényleg majd fél órába került (összevisszahadonászás ide oda) míg sikerült valamit is idomítaniuk. pl.: Aang, mikor a végén végre Avatar állapotba került és megcsinálta azt a nagy hullámot aminek végül is semmi értelme nem volt, mert egy deka hajót se borított fel, max 9-10méterrel arrébb sodorta, és akkor iszonyat sok mozdulatot csinált. Ok-é godolom én hogy beakarták mutatni a harcművészetet, de, sokkalta jobban kellett volna figyelni a mesére, ill. a mese alapján megcsinálni a mozdulatokat. Sz'tem a mesében nagyon jól néznek ki az idomítás mozdulatai, nem értem miért kellett megváltoztatni.
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptySzomb. Jún. 30, 2012 4:17 am

Én csak azt sajnálom, hogy sokan elítélik a sorozatot a film miatt. Mert nem egy olyan embert láttam, akinek a film után nem volt kedve a sorozathoz, aztán nem kicsit kellett noszogatni, hogy rájöjjön, mennyire zseniális az eredeti. Az idomítás - pardon, "hajlítás" - azért volt nevetséges, mert egy tucat földidomár fél óra után meg tudott mozdítani egy követ, és akkor hurrá. Amúgy Az Utolsó Léghajlító címhez hozzászoktam, mire kijött a film, viszont a földhajlítás, hát wow... Jó, persze, a bend az hajlítani, de mennyivel frappánsabb már az idomítás? Alig volt olyan nyelv, ahol szó szerint lefordították, spanyolul is aire control volt (a filmben maestro del aire). A stáb annyira nem volt gáz, a magyar szinkronnal mondjuk valamit nagyon elszúrtak (Kataránal, azért ez...). Jackson Rathbone-t és Seychelle Gabriel-t kifejezetten szerettem (Sokka és Yue).
Arról, hogy arabok meg kínaiak: nagy balhé volt abból, hogy Night csak a Föld Királyságának szereplőire választott ázsiai színészeket. Az eredeti mese szerint, ha nem is hivatalosan a Víz Törzsei inuitokra épülnek, Föld Királysága a kínaikra, a Tűz Népe a japánokra, a Levegő Nomádjai pedig a tibeti buddhistákra (és ez megjelenés és kultúra szerint is megjelenik). A filmben a Víz Törzse nagyjából stimmelt, annak ellenére, hogy jó ha egy kreol bőrű vízidomár volt, ahogy Föld Királysága is. A Tűz Népét arabok játszották, ezen akadt ki a közönség. Nekem egyébként mindegy volt, hogy most arab, kínai, fekete vagy amerikai játssza őket, ennél nagyobb dolgokat is elszúrtak a filmben.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 10:20 pm

Én kérek elnézést nagyo jó film Smile Nekem a 3. a kedvenc részem belőle.
Szerintem se fizetnek egy csomó színésznek elég lenne amikor csak a Szikla ellen küzd ez igaz.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 10:17 pm

szatyor18 írta:
Kiváncsi leszek hogy a filmben amikor megismerik majd Tophot akkor azt a mese szerint csinálják mármint hogy a 6. földrengésen nem pedig az lesz hogy találkoznak azt hali leszel a tanárom,ja.
Őszintén remélem, hogy nem ennyi lesz. Very Happy Ha a 6. földrengésen is találkoznak, ahogy ugye a könyvben is volt, kétlem, hogy annyi harcos lesz előtte. Lesz a Szikla vs. Ő és ennyi. (Nem hiszem, hogy pluszba fizetnének egy rakat színésznek egy kb. fél perces jelenetért). Utána meg sétálnak, meglátják a repülő disznót (csak úgy véletlenségből) bekopognak stbstb... Szerintem valahogy hasonlóan fogják megoldani.

szatyor18 írta:
Amúgy a Gyűrűk ura tényleg jó film tegnap is néztem a film+-on
IMDb-n a Gyűrű Szövetsége 8.8-as, a Két Torony 8.7-es a Király visszatér pedig 8.9-es. Nem picit jó film..
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 10:12 pm

Kiváncsi leszek hogy a filmben amikor megismerik majd Tophot akkor azt a mese szerint csinálják mármint hogy a 6. földrengésen nem pedig az lesz hogy találkoznak azt hali leszel a tanárom,ja.
Amúgy a Gyűrűk ura tényleg jó film tegnap is néztem a film+-on
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 10:00 pm

szatyor18 írta:
Tophal már ha beleteszik a filmbe, mert Sukit is kihagyták akkor valami kis kínai lány fogja játszani Tophot?
Tényleg, el is felejtettem, hogy Suki-t kihagyták.. :\ De oké, fogjuk rá, hogy spórolunk, mert azért az első könyvben neki nincs olyan nagy szerepe. Topf viszont egy központi karakter, őt bele KELL! hogy tegyék. Most, hogy kínai játsza-e vagy sem, engem igazán érdekel, csak hasonlítson a mesebeli karakterére.

szatyor18 írta:
Tényleg jó lenne ha Peter Jackson rendezné mert sok
jó filmet köszönhetünk neki, személyes kedvencem a King-Kong.

Nekem tőle a LotR-trilógia az etalon.. Az egyetlen sztori, amit könyvből csináltak és azt mondom rá, hogy jobb lett a film mint a könyv. Olvastam a könyveket is, mind a hármat. Tolkien bácsi nagyot alkotott, ez tény, de nekem a film sokkal élvezhetőbb volt. Pl.: Amikor a Helm-szurdok vannak a "Két torony" c. részben. A könyvben Legolas mondja is, hogy mennyire örülne most párszáz bakacsinerdei íjász tündének. Én meg már tűkön ültem, hogy hűű, mindjárt megjön Haldir, aztán hozza a tündéket. (Ugye a filmben így volt, bár Legolas nem mondta, amit mondott) És leesett az állam, hogy NEM. Nem jön Haldir, és nem jönnek tündék se.. :\ Filmben sokkal jobb lett, ahogy Gandalf halála is sokkal drámaibb. Nem beszélve Theoden király "meggyógyításáról". Könyvben Gandalf csak simán kikíséri a teraszra... Filmben meg az egyik legjobb jelenet!
Persze a könyvnek is vannak nagyon jó részei, amik kimaradtak a filmből, pl az Öreg Erdő, Tom Bombaldil, a megye gépesítése stb.. De összességében nálam a film nyert.

Elementalist írta:
Sőt személy szerint úgy csinálnám, hogy vannak az idomárok akik hajlítanak.
De az úgy nagyon nem illik össze. Ha vannak idomárok, akkor ők idomítanak. Ha meg hajlítók vannak, akkor meg azok hajlítanak. Érted. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 9:50 pm

Nekem a hajlítással semmi bajom. Sőt személy szerint úgy csinálnám, hogy vannak az idomárok akik hajlítanak. De ezt csak azért mondom, mert angolul az, hogy bending az jól szól és csak azért csipázom. De tényleg az avatár világában magyarul megszoktam azt, hogy idomítás szóval maradjon is így.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 9:41 pm

szatyor18 írta:
Egyetértek kardosbalint95-el ez a ,,hajlító" kifejezés nagyon gagyi az idomítás jobb. Iroh tábornok a filmben nem is hasonlít a mesebeli lényére itt egy unalmas fickó, meg hogy magukkal viszik a tüzet.
Az 1.könyv 2.részebeli avatar állapotosjelenet szerintem az egyik legfontosabb jelenet az első könyvben kár hogy kihagyták.
Tényleg jó lenne ha Peter Jackson rendezné mert sok jó filmet köszönhetünk neki, személyes kedvencem a King-Kong.
Viszont egyvalamit nem értek a víz törzse és a levegő nomádjai akk most a fehérbőrűek a tűz népe meg eléggé hasonlít az indiaiakra a filmben.
A mesében a föld királysága beli emberek meg ez a harcsa bajusz mint ami Toph apjának is van a kínaiaknál szokás.Felvetül bennem a kérdés hogy ha találkoznak Tophal már ha beleteszik a filmbe, mert Sukit is kihagyták akkor valami kis kínai lány fogja játszani Tophot?


Veled és Bálint úrfival Very Happy is egyetértek, viszont Toph-ot nem hiszem hogy kihagyják, mert ő tanította Aang-ot földidomításra. És azért ő elég fontos szereplő, nem hiszem hogy kihagynák, ha a 2. könyv filmváltozatát meg is csinálják, akkor remélem nem lesz olyan trágya mint ez, már bocsánat a kifejezésért.
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 9:36 pm

Azt hiszem, tökéletesen leírja, milyen benyomást tett rám, ha azt mondom, valamelyik Szilveszterkor megnéztük öcsémmel és néhány ismerőssel, és mostanra abszolút semmi emlékem nincs róla Razz Legfeljebb annyi, mennyit ásítoztam, amíg egy-egy idomító mozdulat végére értek.
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 9:19 pm

Egyetértek kardosbalint95-el ez a ,,hajlító" kifejezés nagyon gagyi az idomítás jobb. Iroh tábornok a filmben nem is hasonlít a mesebeli lényére itt egy unalmas fickó, meg hogy magukkal viszik a tüzet.
Az 1.könyv 2.részebeli avatar állapotosjelenet szerintem az egyik legfontosabb jelenet az első könyvben kár hogy kihagyták.
Tényleg jó lenne ha Peter Jackson rendezné mert sok jó filmet köszönhetünk neki, személyes kedvencem a King-Kong.
Viszont egyvalamit nem értek a víz törzse és a levegő nomádjai akk most a fehérbőrűek a tűz népe meg eléggé hasonlít az indiaiakra a filmben.
A mesében a föld királysága beli emberek meg ez a harcsa bajusz mint ami Toph apjának is van a kínaiaknál szokás.Felvetül bennem a kérdés hogy ha találkoznak Tophal már ha beleteszik a filmbe, mert Sukit is kihagyták akkor valami kis kínai lány fogja játszani Tophot?
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 8:49 pm

Jó ötlet! Smile
Nos.. Amikor én meghallottam, hogy "légHAJLÍTÓ" fogtam a fejem, hogy Te jószagú Úr Isten... Aztán ugye jött a "Szoká" meg az "Apá" ami szintén kiverte nálam a biztosítékot... És akkor még arról nem is beszélek, hogy Iroh tábornok egyáltalán nem hasonlított magára (hol volt az a vicces pocakos bácsi, he?) és persze Zuko sebhelye is minden volt csak nem sebhely.
Az sem tetszett, hogy itt a tűzidomárok (tűzhajlítók... grr) magukkal viszik a tüzet, és azzal vagánykodnak. A végén az Avatar Állapot messze elmaradt a várttól. Azért azt a vizes Avatar Állapotot (1. könyv 2. fejezet) is megnéztem volna (szerintem az egész sorozat egyik legjobb része). Kíváncsi vagyok, hogy megcsinálják-e a Book 2-t. Na, ha igen, akkor remélem normális rendező kapja. Mondjuk ilyen Peter Jackson vagy Sam Raimi féle és akkor még a movie is JÓ lenne. (Remélem resetelik majd ezt is, mint a Pókembert...)
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 8:36 pm

Hogy megkülönböztessük a jót a rossztól, direkt használtam a hajlító kifejezést, ezzel is jelezvén, hogy ez a topic annak a filmnek a tiszteletére készült, amit a filmváltozatnak mernek nevezni.

Ide leírhatja mindenki a filmről a véleményét, óhaját, sóhaját.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító (2010)    Az utolsó léghajlító (2010)  - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az utolsó léghajlító (2010)
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Az utolsó léghajlító 4.könyv :))

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: