Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Az utolsó léghajlító 4.könyv :))

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
esztyx

esztyx


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 11.

Az utolsó léghajlító 4.könyv :)) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító 4.könyv :))   Az utolsó léghajlító 4.könyv :)) EmptyPént. Szept. 14, 2012 7:11 am

rotyogo írta:
Én bízom benne. Bár ha olyan jó lesz a híre a LOK-nek, akkor talán még egy Avatar életéről készíthetnek pár évadot, amire átviszik azokat is.D
találtam egy olyan oldalt ahol egy nő irogál az életéről és ő szórakozás képen megírta a 4. évadat Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Az utolsó léghajlító 4.könyv :)) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító 4.könyv :))   Az utolsó léghajlító 4.könyv :)) EmptyHétf. Júl. 23, 2012 7:19 pm

Én bízom benne. Bár ha olyan jó lesz a híre a LOK-nek, akkor talán még egy Avatar életéről készíthetnek pár évadot, amire átviszik azokat is.D
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Az utolsó léghajlító 4.könyv :)) Empty
TémanyitásTárgy: Az utolsó léghajlító 4.könyv :))   Az utolsó léghajlító 4.könyv :)) EmptyHétf. Júl. 23, 2012 9:40 am

Nem találtam neki jobb helyet, szóval. Csak én vagyok az egyetlen aki még bízik benne, hogy valami csoda folytán lesz mégis 4.könyv, amiben ellvarrják az elvarrni való szálakat? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az utolsó léghajlító 4.könyv :)) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az utolsó léghajlító 4.könyv :))   Az utolsó léghajlító 4.könyv :)) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az utolsó léghajlító 4.könyv :))
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az utolsó léghajlító (2010)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Spekulációk-
Ugrás: