Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Infók a találkozóról

Go down 
+30
Loki
baabii
szatyor18
bulcmann1
aytoz
Minendril
Krisi
joker
Freya98
Dawe930115
KylEl
NightZsiráf
maci0613
Shiny42
rotyogo
Lora05
Adam4
makoo.'
Aang
Yume99
Aang-KorraFan
silvertea
Avatart
Sol13
Nikike013
Szofi11
Barna88
Jill92
DSM
Seral
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptyVas. Júl. 15, 2012 2:26 am

hali! Végre nekem is van skype-om. Aki akar, vegyen fel. Smile név: jeemese
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptyVas. Júl. 15, 2012 1:42 am

Na akkor addig várunk, látjátok gondoltam rátok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptyVas. Júl. 15, 2012 1:22 am

Jill92 írta:
egyébként Emese vagyok! Very Happy
ÉN TUDTAM! Very Happy

Aang-KorraFan írta:
De szerintem várni kellene olyan 8-8:15-ig mert
lehet megint akkor lenne fent a legtöbb ember. Vélemény?
Nekem is 8 után jó csak, mint tegnap. Kb. 10-ig tudok maradni.
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptyVas. Júl. 15, 2012 12:54 am

Aang-KorraFan írta:
De szerintem várni kellene olyan 8-8:15-ig mert lehet megint akkor lenne fent a legtöbb ember. Vélemény?

Nekem is akkor lenne a legkényelmesebb...
Mert 3-4 körül még dolgom lesz utána még pakolok szal akkor is ráérek csak körülményesebb Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptyVas. Júl. 15, 2012 12:40 am

De szerintem várni kellene olyan 8-8:15-ig mert lehet megint akkor lenne fent a legtöbb ember. Vélemény?
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptyVas. Júl. 15, 2012 12:26 am

DSM írta:
Aang-KorraFan írta:
Csicseregték a madarak (vagyis jobban mondva uncsid) hogy azt beszéltétek 4 óra, 6 óra vagy 7 órakor is legyen ma egy. Van valami konkrét elképzelésetek?

Én szívesen jönnék, csak vendégeim lesznek. Azért ha megkezditek, írjátok ki ide is, mert hátha addigra elmennek avagyon még nem jönnek... Smile

Ha elkezdődik (bár még magam sem tudom hogy mikor Smile ) biztos hogy ide ki lesz írva és aki fent van skype-on én mindig addig hívom amíg be nem kapcsolódik, ott a tegnapi példa ott is vendégek voltak. Very Happy Addig jó szórakozást.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 11:51 pm

Aang-KorraFan írta:
Csicseregték a madarak (vagyis jobban mondva uncsid) hogy azt beszéltétek 4 óra, 6 óra vagy 7 órakor is legyen ma egy. Van valami konkrét elképzelésetek?

Én szívesen jönnék, csak vendégeim lesznek. Azért ha megkezditek, írjátok ki ide is, mert hátha addigra elmennek avagyon még nem jönnek... Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 11:50 pm

Freya98 írta:

Engem egyébként kihagytál a névsorból. Am én sem mek.

Tudom. És nem azért hagytalak ki a névsorból, mert elfelejtettem, hanem már alapból úgy volt, hogy nem engednek el. Zsófi azért került fel a névsorba, mert akkor még nem tudta, hogy elengedik-e.
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 11:35 pm

DSM írta:
BUDAPEST!

Kinek nem jó találkozóhelyszínnek?

Az ő válaszukat várom július 17-ig . Az addig beérkező kérések alapján fogunk véglegesen dönteni...
Infók a találkozóról - Page 5 Strhi



Nekem jó. Smile És egyébként Emese vagyok! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 11:16 pm

DSM írta:
BUDAPEST!

Kinek nem jó találkozóhelyszínnek?

Az ő válaszukat várom július 17-ig . Az addig beérkező kérések alapján fogunk véglegesen dönteni...
Infók a találkozóról - Page 5 Strhi

Engem egyébként kihagytál a névsorból. Am én sem mek.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 11:16 pm

Csicseregték a madarak (vagyis jobban mondva uncsid) hogy azt beszéltétek 4 óra, 6 óra vagy 7 órakor is legyen ma egy. Van valami konkrét elképzelésetek?
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 11:12 pm

mindenről csak az avatarról alig xd am Flóra akarja hogy legyen 2 és 4 óra között
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 7:40 pm

Adam4 írta:
Sajnálom hogy tegnap lemaradtam a skype-os történetről, de volt olyan "szerencsém" hogy délután elment a net...

Semmi baj, ha jól olvastam amit írtak nekem akkor azt kérdezték hogy holnap (azaz ma) mikor lesz a skype-os beszélgetés, holott én még arról sem tudtam hogy lesz ma Very Happy De ha akartok, márpedig miért ne akarnátok, mindenki írjon akkor nekem gyorsban egy időpontot és megpróbálok megint egy olyan időpontot összehozni hogy mindenkinek jó legyen. Egyébként mi jóról beszélgettetek? Remélem majd valaki felvilágosít, mert sajna nekem hamar menni kellett, de a gépet úgy hagytam, látom beszélgettetek még egy jó ideig. Valaki ír valami összegzést nekem? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 6:59 pm

Sajnálom hogy tegnap lemaradtam a skype-os történetről, de volt olyan "szerencsém" hogy délután elment a net...
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 2:46 pm

Meddig beszélgettetek tnap?
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 9:10 am

BUDAPEST!

Kinek nem jó találkozóhelyszínnek?

Az ő válaszukat várom július 17-ig . Az addig beérkező kérések alapján fogunk véglegesen dönteni...
Infók a találkozóról - Page 5 Strhi

Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 7:40 am

Yume99 írta:
kardosbalint95 írta:
Freya98 írta:
Nem vok sértődős de csaikis azért maradtam ott mert ők rávetekk am nem maradtam volna mert én azért kicsit félek anyától... És ezt csak úgy megjegyezném nem akarok cigizni SOHA!!
Never say 'never'.

Csak ne idézz attól a kis csírától:'D
Szerintem http://hu.wikipedia.org/wiki/Never_Say_Never előbb volt mint JB...
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 7:35 am

Yume99 írta:
a skype-os cuccra később tudok jönni mert valami van a lábammal és megyünk a dokihoz T.T
Oké várunk szeretettel. Smile Mi már elkezdtük (bár nem sokan).
Jöjjön mindenki, mert ez is így nem lesz okés...
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 7:28 am

a skype-os cuccra később tudok jönni mert valami van a lábammal és megyünk a dokihoz T.T
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 6:24 am

Nagyon sajnálom de technikai okokból kifolyólag nem tudok részt venni a mai beszélgetésben...hála a "kedves" szolgáltatónknak nincsen netünk!!...-.- (qrva T-home) Tényleg sajnálom! :/
(Most nagynénéméktől írok..de itt nincs skype...úgy hogy b*szhatom...)
Nektek jó beszélgetés! :/
Vissza az elejére Go down
maci0613

maci0613


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 4:52 am

Yume99 írta:
kardosbalint95 írta:
Freya98 írta:
Nem vok sértődős de csaikis azért maradtam ott mert ők rávetekk am nem maradtam volna mert én azért kicsit félek anyától... És ezt csak úgy megjegyezném nem akarok cigizni SOHA!!
Never say 'never'.

Csak ne idézz attól a kis csírától:'D

Erről az idézetről nekem is az a féléret kis ribizlibogyó jutot az eszembe xD
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 2:13 am

kardosbalint95 írta:
Freya98 írta:
Nem vok sértődős de csaikis azért maradtam ott mert ők rávetekk am nem maradtam volna mert én azért kicsit félek anyától... És ezt csak úgy megjegyezném nem akarok cigizni SOHA!!
Never say 'never'.

Csak ne idézz attól a kis csírától:'D
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptySzomb. Júl. 14, 2012 1:43 am

Freya98 írta:
Nem vok sértődős de csaikis azért maradtam ott mert ők rávetekk am nem maradtam volna mert én azért kicsit félek anyától... És ezt csak úgy megjegyezném nem akarok cigizni SOHA!!
Never say 'never'.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptyPént. Júl. 13, 2012 9:35 pm

Na akkor aki tud ma fél 9-kor legyen fent skype-on. Aki fent lesz, én meghívom konfiba, és akkor szerintem úgy ok. Ha valakinek bármi problémája van, az írjon nekem egy PÜ-t és segítek neki.
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 EmptyPént. Júl. 13, 2012 9:29 pm

Nem vok sértődős de csaikis azért maradtam ott mert ők rávetekk am nem maradtam volna mert én azért kicsit félek anyától... És ezt csak úgy megjegyezném nem akarok cigizni SOHA!![i]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Infók a találkozóról - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Infók a találkozóról
Vissza az elejére 
5 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: