Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Spekulációk - SPOILER!

Go down 
+7
makoo.'
DSM
Seral
Jill92
Adam4
Lora05
silvertea
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 11:15 am

kardosbalint95 írta:
Nagyon nagyon jó lenne ha Iroh mellett még Bumi is feltűnne. Smile)
Kya-hoz menekülés is tetszik, de akkor legyen már ott Katara, hogy el tudja mesélni Jinorának Zuko anyjának a történetét. Razz Vagy Kya is lehet tudja, akkor ő. Very Happy Nagyon jó rész lesz, már alig várom.. tűkön ülök, pedig most néztem meg a 10. részt...

erre valószinűleg ebben az évadban nem kapunk váalszt hanem majd a promise 3 ban
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 10:31 am

silvertea írta:




Amúgy szerintetek Asami a Makoban való csalódása miatt átpártol az apjához és az Egyenlőségiekhez? Nem igazán szeretném, de ez lenne logikus... vaaaaagy (shipping fan - on) szemet vetnek egymásra Iroh generálissal és nyitnunk kell egy új shipping szekciót Irosami névvel. Twisted Evil

.

Nagyon remélem, hogy nem pártol át, de ha az apja fogja csábítani, lehet, hogy elbizonytalanodik. Szegény nagyon kiábrándult lesz, és ilyenkor a legbefolyásolhatóbbak az emberek. Én azért bízom benne, hogy nem fog megtörténni, most, hogy őt is megszerettem. Ráadásul, ha már minden non-bender gonosz ebben a szériában, akkor legalább egy valaki legyen, aki bizonyíték rá, hogy nem minden átlagember olyan mint ezek a egyenlőségiek.

Am ha már a shipeknél tartunk.... Hol van a Pemzin és a Linzin/Tenlin (vagy mi a csuda)? XD (Csak viccelek, nem hiszem, hogy tényleg igény lenne ráXD)
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 10:23 am

DSM írta:

Anno valamelyik ComicCon-on ugye megmutatták az első rajzokat a sorozatról, és ott egy olyan családi képet nyújtottak Zukoról, hogy Mai mellett áll és előttük pedig a kislányuk áll. De ezután ki volt írva, hogy ez csak poén...

Ezt a képet én se láttam még! :O

Amúgy szerintetek Asami a Makoban való csalódása miatt átpártol az apjához és az Egyenlőségiekhez? Nem igazán szeretném, de ez lenne logikus... vaaaaagy (shipping fan - on) szemet vetnek egymásra Iroh generálissal és nyitnunk kell egy új shipping szekciót Irosami névvel. Twisted Evil Amúgy hány éves lehet az ifjabb Iroh? A hangja alapján max. 21-re saccolnám. De lehet csak mert Zukora asszociálok. Very Happy

Meg a finálé előzetesében szinte semmi sincs Bolinról... Sad Remélem nem esik baja.
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 8:17 am

értem. esetleg valaki nem tudja hol találom meg azt a képet??
köszönök minden választ Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 8:13 am

makoo.' írta:
én már összekeveredtem. Iroh generális Zuko unokája? jól értelmezem xd?????

Szerintem igen.

Anno valamelyik ComicCon-on ugye megmutatták az első rajzokat a sorozatról, és ott egy olyan családi képet nyújtottak Zukoról, hogy Mai mellett áll és előttük pedig a kislányuk áll. De ezután ki volt írva, hogy ez csak poén...

De szerintem nem Very Happy

Szóvalal - Zuko lányának - vagyis a jelenlegi Tűz Urának (Úrnőjének) a fia - a trónörökös
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 8:13 am

makoo.' írta:
én már összekeveredtem. Iroh generális Zuko unokája? jól értelmezem xd?????
Valószínűleg igen. Smile
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 8:09 am

én már összekeveredtem. Iroh generális Zuko unokája? jól értelmezem xd?????
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 8:06 am

silvertea írta:


Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Tumblr_m5pw8vnoUf1qf874go1_400

Hoppá hoppá... Ez egy nagyon jó spekulációs alap Razz

Tetszik az ötlet, igazán tetszik.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 7:54 am

Nagyon nagyon jó lenne ha Iroh mellett még Bumi is feltűnne. Smile)
Kya-hoz menekülés is tetszik, de akkor legyen már ott Katara, hogy el tudja mesélni Jinorának Zuko anyjának a történetét. Razz Vagy Kya is lehet tudja, akkor ő. Very Happy Nagyon jó rész lesz, már alig várom.. tűkön ülök, pedig most néztem meg a 10. részt...
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 5:51 am

Szerintem ha megérkezik a városba ez az Iroh majd felszedi Korráékat. De fura, Iroh-ról mindig a Nyugat Sárkánya fog eszembe jutni. Komolyan, mintha nem is rajzolt karakterek lennének, hanem igazi, hús-vér emberek. Annyira jól ki vannak találva!
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 5:46 am

De jó lenne, ha megismerhetnénk Kyat és Bumit is! Lin után muszáj valami örömtelibbnek történnie a köv. részben... (gondolatban már összeadtam Bumit meg Zuko lányát. XP)

Korráék meg csatornapatkányok lesznek... kíváncsi vagyok, hogy fogják bírni.
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 5:31 am

Vagy Kya vagy Katara, bár nem akarok hazudni szívesen látnám Kya-t a részben, meg Bumi-t is. Smile
Vissza az elejére Go down
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 5:29 am

silvertea írta:
Ehhhöm... még most a 10. rész sokkhatása alatt vagyok, de találtam egy képet:

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Tumblr_m5pw8vnoUf1qf874go1_400

Netán-tán Bumi is feltűnik a következő részekben? Ő is tagja a csapatnak, aminek Iroh generális (de fura ezt kimondani) a feje?

Szerintem van benne valami, hiszen nem véletlenül lettek bemutatva a karakterek. Akihez menekülnek, meg szerintem Kya lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 5:12 am

Ehhhöm... még most a 10. rész sokkhatása alatt vagyok, de találtam egy képet:

Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Tumblr_m5pw8vnoUf1qf874go1_400

Netán-tán Bumi is feltűnik a következő részekben? Ő is tagja a csapatnak, aminek Iroh generális (de fura ezt kimondani) a feje?
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Ajánlott tartalom





Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Spekulációk - SPOILER!
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Spekulációk - SPOILER!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Epizódok :: 111: Csontvázak a Szekrényben-
Ugrás: