Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Spekulációk - SPOILER!

Go down 
+7
makoo.'
DSM
Seral
Jill92
Adam4
Lora05
silvertea
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptySzomb. Jún. 23, 2012 3:58 am

makoo.' írta:
KEZDETHETNE :s VÁROM MÁR NAGYON
Nyugi, már csak 2 perc! Kibírtunk 10.078 percet, ez a 2 már ne legyen probléma..
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptySzomb. Jún. 23, 2012 3:56 am

KIVAGYOOK -____________- szét izgulom a fejemet. KEZDETHETNE :s VÁROM MÁR NAGYON
Vissza az elejére Go down
Kiora

Kiora


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 26

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyPént. Jún. 22, 2012 6:58 am

Loki írta:

Villámot Long Feng ölte meg ,és az se történt szépen.Mellkason találta egy felé zúduló bazi nagy..szikla.(Valószínűleg belsővérzés és esetleges bordatörések keletkeztek.)...,Katara sem tudta meggyógyítani :/
Hát ezt...hogyismondjam elég kellemesen írtad meg. xD
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptySzer. Jún. 20, 2012 8:10 pm

Zhao és Villám halála egyáltalán nem volt kellemes.Zhao-t az első könyv fináléjában "ölték meg".Aang ,Avatar állapotba lépet és vlhogy úgymond "eggyé vált a vízzel" és csinált egy víz "szörnyet"...( cáfoljatok meg ha hülyeséget mondok xD) na mindegy.., a lényeg: hogy Zhao-t elkapta az a ...LÉNY..és "elvitte víz"..(na jó leállok xD) és így vízbe fulladt amit én nem tartok egy kellemes halálnak...sőt!
Villámot Long Feng ölte meg ,és az se történt szépen.Mellkason találta egy felé zúduló bazi nagy..szikla.(Valószínűleg belsővérzés és esetleges bordatörések keletkeztek.)...,Katara sem tudta meggyógyítani :/
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyKedd Jún. 19, 2012 8:32 am

Jill92 írta:
Elementalist írta:
de emberek Amonnak nem lehet vége, mit csinálnának vele? bilincsbe zárják ugyan... nem érne semmit, előbb utóbb kihozzák. Korra nem birja elvenni az idomítását ( ha egyáltalán energia bendingje van, és lehet, hogy el se lehet venni asdasdasd ) megölni nem fogják ez egy gyerekműsor...állítólag Very Happy

Aang legendájában is meghaltak egy páran (Yue, Villám, Zhao). És szerintem Korra nem lesz olyan kíméletes Amonnal, mint Aang volt Ozai-jal. Már ha lehet Aang módszerét kíméletesnek nevezni...

Oh zhaora nem is emlékszem. Yue feláldozta magát semmi erőszak, villám meg asszem a robbanásba halt bele?

Igen a legnagyobb kín az ha elveszted a tudást amit szereztél.
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyKedd Jún. 19, 2012 8:28 am

kardosbalint95 írta:
Elementalist írta:
de emberek Amonnak nem lehet vége, mit csinálnának vele? bilincsbe zárják ugyan... nem érne semmit, előbb utóbb kihozzák. Korra nem birja elvenni az idomítását ( ha egyáltalán energia bendingje van, és lehet, hogy el se lehet venni asdasdasd ) megölni nem fogják ez egy gyerekműsor...állítólag Very Happy
Az energiaidomítással más energiáját idomítod. Nem feltétlen arra találták ki, hogy elvedd az idomítási képességeit, hanem, hogy Te urald az ő képességeit is. Ezáltal akárhogy is csinálja Amon azt, amit csinál, én úgy gondolom, hogy el lehet tőle venni az erejét.
Én is úgy gondolom, hogy el lehet venni, csak nehogy másképp alakuljon.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyHétf. Jún. 18, 2012 6:09 am

Elementalist írta:
de emberek Amonnak nem lehet vége, mit csinálnának vele? bilincsbe zárják ugyan... nem érne semmit, előbb utóbb kihozzák. Korra nem birja elvenni az idomítását ( ha egyáltalán energia bendingje van, és lehet, hogy el se lehet venni asdasdasd ) megölni nem fogják ez egy gyerekműsor...állítólag Very Happy
Az energiaidomítással más energiáját idomítod. Nem feltétlen arra találták ki, hogy elvedd az idomítási képességeit, hanem, hogy Te urald az ő képességeit is. Ezáltal akárhogy is csinálja Amon azt, amit csinál, én úgy gondolom, hogy el lehet tőle venni az erejét.
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyHétf. Jún. 18, 2012 5:53 am

Igen, Aang még túl kicsi volt ahhoz, hogy tudja, vannak rosszabb dolgok is a világon mint a halál, és ha akarta, ha nem, Ozai-jal pont azt tette...
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyHétf. Jún. 18, 2012 5:29 am

Szerintem lehet, mert nem az életét vette el, bár ezzel szinte elvette az életét, de mégis, ez rosszabb büntetés volt a számára mint az ha meghal.
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyHétf. Jún. 18, 2012 5:26 am

Elementalist írta:
de emberek Amonnak nem lehet vége, mit csinálnának vele? bilincsbe zárják ugyan... nem érne semmit, előbb utóbb kihozzák. Korra nem birja elvenni az idomítását ( ha egyáltalán energia bendingje van, és lehet, hogy el se lehet venni asdasdasd ) megölni nem fogják ez egy gyerekműsor...állítólag Very Happy

Aang legendájában is meghaltak egy páran (Yue, Villám, Zhao). És szerintem Korra nem lesz olyan kíméletes Amonnal, mint Aang volt Ozai-jal. Már ha lehet Aang módszerét kíméletesnek nevezni...
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyHétf. Jún. 18, 2012 5:04 am

Gyerekműsor igen, de attól még meglehet oldani hogy nem brutálisan hal meg. Hanem nem is tudom most hirtelen a Tarzan jutott eszembe xD ott lezuhant a mélybe a pasi, na az sem volt túl "brutális" a gyerek max elgondolkodik h mi van az alján.
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyHétf. Jún. 18, 2012 4:48 am

de emberek Amonnak nem lehet vége, mit csinálnának vele? bilincsbe zárják ugyan... nem érne semmit, előbb utóbb kihozzák. Korra nem birja elvenni az idomítását ( ha egyáltalán energia bendingje van, és lehet, hogy el se lehet venni asdasdasd ) megölni nem fogják ez egy gyerekműsor...állítólag Very Happy
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyHétf. Jún. 18, 2012 4:28 am

Még csak fél idő lesz, szóval nem biztos hogy minden kérdésre választ kapunk, szerintem.
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyVas. Jún. 17, 2012 10:07 pm

Kiora írta:
Várjunk csak,Amon azt mondta,hogy a családjukból senki sem volt idomár.Akkor ő nem lehet Mako és Bolin apja.

Ez is igaz, de könnyen meg eshet, hogy csak hazudott. De feljön egy új kérdés, mi értelme van hazudnia ez ügyben? ATYAÚRISTEN ez már egyre bonyolódik xd. NAgyon várom a szombatot, hogy a sok kérdésünkre választ kapjunk *----*
Vissza az elejére Go down
Kiora

Kiora


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 26

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyVas. Jún. 17, 2012 10:01 pm

Várjunk csak,Amon azt mondta,hogy a családjukból senki sem volt idomár.Akkor ő nem lehet Mako és Bolin apja.
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyVas. Jún. 17, 2012 8:41 am

Nem vetettem el az ötletet, félreértés ne essék. Smile
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyVas. Jún. 17, 2012 8:17 am

attől függ Amont hány évesen támadták meg...
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyVas. Jún. 17, 2012 8:16 am

Suzette26 írta:
silvertea írta:
Ehhhöm... még most a 10. rész sokkhatása alatt vagyok, de találtam egy képet:

Spekulációk - SPOILER! Tumblr_m5pw8vnoUf1qf874go1_400

Netán-tán Bumi is feltűnik a következő részekben? Ő is tagja a csapatnak, aminek Iroh generális (de fura ezt kimondani) a feje?


Ez egy őrült teória, de beájulnék ha igazam lenne: Mi van ha Amon Mako és Bolin apja? Onnan gondolom, hogy Mako egyszer mondta Korrának, hogy egy tűzidomár ölte meg a szüleit, Amon-t pedig egy tűzidomár sebezte meg... ki tudja? Ez is megeshet...
HOPPÁ HOPPÁ! Ez nagyon nagyon nagyon tetszik!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyVas. Jún. 17, 2012 8:10 am

szerintem pedig tök jó felvetés. nem kell rögtön elvetni. nekem nagyon tetszik az ötlet és én még valószínűnek is tartom :DD
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyVas. Jún. 17, 2012 8:07 am

Nem értem benne az összefüggést. Esetleg inkább úgy mondanám hogy az aki megsebezte Amon-t és aki megölte Makoék szüleit, egy és ugyanaz a személy. De ennek elég kicsit a valószínűsége.
Vissza az elejére Go down
Suzette26

Suzette26


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyVas. Jún. 17, 2012 7:44 am

silvertea írta:
Ehhhöm... még most a 10. rész sokkhatása alatt vagyok, de találtam egy képet:

Spekulációk - SPOILER! Tumblr_m5pw8vnoUf1qf874go1_400

Netán-tán Bumi is feltűnik a következő részekben? Ő is tagja a csapatnak, aminek Iroh generális (de fura ezt kimondani) a feje?


Ez egy őrült teória, de beájulnék ha igazam lenne: Mi van ha Amon Mako és Bolin apja? Onnan gondolom, hogy Mako egyszer mondta Korrának, hogy egy tűzidomár ölte meg a szüleit, Amon-t pedig egy tűzidomár sebezte meg... ki tudja? Ez is megeshet...
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyVas. Jún. 17, 2012 12:07 am

köszi a képet Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptySzomb. Jún. 16, 2012 11:25 pm

Spekulációk - SPOILER! Zuko-Mai-s-daughter-leaked-storyboard-capture-avatar-the-last-airbender-30988545-676-450

Megtaláltam a képet! Már mindenhogy kerestem, csak a legegyszerűbb módot hagytam ki.

Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptySzomb. Jún. 16, 2012 11:03 pm

makoo.' írta:
értem. esetleg valaki nem tudja hol találom meg azt a képet??
köszönök minden választ Smile

Már keresem a videót, ami tartalmazza a képet...

silvertea írta:

Ezt a képet én se láttam még! :O

Amúgy szerintetek Asami a Makoban való csalódása miatt átpártol az apjához és az Egyenlőségiekhez? Nem igazán szeretném, de ez lenne logikus... vaaaaagy (shipping fan - on) szemet vetnek egymásra Iroh generálissal és nyitnunk kell egy új shipping szekciót Irosami névvel. Twisted Evil Amúgy hány éves lehet az ifjabb Iroh? A hangja alapján max. 21-re saccolnám. De lehet csak mert Zukora asszociálok. Very Happy

Meg a finálé előzetesében szinte semmi sincs Bolinról... Sad Remélem nem esik baja.

Jill92 írta:


Nagyon remélem, hogy nem pártol át, de ha az apja fogja csábítani, lehet, hogy elbizonytalanodik. Szegény nagyon kiábrándult lesz, és ilyenkor a legbefolyásolhatóbbak az emberek. Én azért bízom benne, hogy nem fog megtörténni, most, hogy őt is megszerettem. Ráadásul, ha már minden non-bender gonosz ebben a szériában, akkor legalább egy valaki legyen, aki bizonyíték rá, hogy nem minden átlagember olyan mint ezek a egyenlőségiek.

Am ha már a shipeknél tartunk.... Hol van a Pemzin és a Linzin/Tenlin (vagy mi a csuda)? XD (Csak viccelek, nem hiszem, hogy tényleg igény lenne ráXD)


Igen, én is egyetértek ezekkel. Hiszen az emberek akkor a legveszélyesebbek, amikor megbántják őket és bosszút állni akarnak (lásd Amon - az lényegtelen hogy milyen indíték, hogy igaz-e amit a kinyilatkozáskor mondott, mert én még mindig úgy gondolom, hogy gyermekkorában sokat piszkálhatták, ha támadást nem is élt át-)

De szerintem ha meg is ing (ami remélem nem történik meg), akkor is visszatalál Korra mellé, mert ha igazak a pletykák, amiket olvashattunk az utóbbi időben, akkor Amonnal lezárják az ügyet, és azt a tényt figyelembe véve, hogy a szinkronhangja (aki egyébként a mozi változatban Yue hercegnőt játszotta) azt nyilatkozta, hogy befejezték a második könyvet... szóval nem hiszem, hogy dolgozott volna ő is, hogyha átállt volna.

Aztán lehet, hogy tévedek, és Amon nélkül is megmarad a mozgalom...

Jill92 írta:
Azt olvastam, hogy Iroh Bumi és Zuko lányának a fia. Bár ez egyáltalán nem hivatlos, nem lenne rossz... Very Happy


Ennyi XD

Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptySzomb. Jún. 16, 2012 11:21 am

Azt olvastam, hogy Iroh Bumi és Zuko lányának a fia. Bár ez egyáltalán nem hivatlos, nem lenne rossz... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Ajánlott tartalom





Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Spekulációk - SPOILER!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Spekulációk - SPOILER!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Epizódok :: 111: Csontvázak a Szekrényben-
Ugrás: