Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Spekulációk - SPOILER!

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptySzomb. Jún. 16, 2012 10:48 pm

DSM írta:

.És úgy a 14 perc környékén pedig megtámadják a szigetet, ahonnan elmenekülnek, mert a túlerővel szemben nincs sok esélyük


Huh, ezt jól betippeltem, nem? Very Happy

Ha mást nem is...
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptySzomb. Jún. 16, 2012 1:45 am

Szerintem a rész neve az inkább a szerencse megfordulása, mint fordul a kocka, mert Korráéknak megfordul a szerencséje
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptySzomb. Jún. 16, 2012 12:03 am

silvertea írta:

Ami az ostromot illeti... valószínűleg igazad lesz DSM és a legvégére indulnak be a dolgok.... -__-

Általában, ahogy lenni szokás.... Very Happy
Hogy újabb egy hetet végig izguljon az a szerencsétlen néző Razz

Amúgy észrevettétek, hogy szinte az össze kiadott előzetesben, ahol Tenzin zárja a párbeszédet, az mindig egy "drámai" hangsúlyt kap? Very Happy
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyPént. Jún. 15, 2012 11:58 pm

Arra kíváncsi lennék, hogy Pema mit mondd Asaminak, hiszen anno ő bátorította Korrát. Very Happy Kííínos.
Egy bratyó társalgásra én is kíváncsi lennék, bár amilyen gyorsak a mostani részek.... Francba, hogy nem lett legalább 20 részes az első évad, akkor mindenkire jutott volna kellő idő...
A Mako-Asami beszélgetés mindenképp kínos lesz. De meghalok, ha ezek után még mindig együtt maradnak. Makoból végleg elegem lenne, Asamit meg... najó, őt már megkedveltem, most már nem tudok rá haragudni, max. sajnálni.

Ami az ostromot illeti... valószínűleg igazad lesz DSM és a legvégére indulnak be a dolgok.... -__-
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyPént. Jún. 15, 2012 11:47 pm

Szerintem az első hosszabb előzetes után lesz egy olyasmi beszélgetés Pema és Asami között, mint amikor az 5. részben a Korrának adott tanácsot.
Majd a második előzetes következik...
Aztán a második előzetes után meg lehet hogy lesz egy bratyó öcskös beszélgetés a két fivér között + lesz egy beszélgetés Asami és Mako között
Aztán szerintem most többet láthatunk a gyerekekből (legalább is reménykedem) "akció"ban - szegény Lin Very Happy
Aztán lesz egy olyan rész, amikor Tenzin beszél a tanácstagokkal a fejleményekről - hogy bizony beindul a végjáték.
.És úgy a 14 perc környékén pedig megtámadják a szigetet, ahonnan elmenekülnek, mert a túlerővel szemben nincs sok esélyük

Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyPént. Jún. 15, 2012 11:14 pm

Elementalist írta:

Remélem lesznek még látomások ebben a részben is.

Szerintem most nem lesznek, talán a következőben, de ezt majd jobban kifejtem a "Csontvázak a szekrényben" résznél, majd ha lement a mai rész. Smile Nyitok majd oda is egy "Spekulációs" részt Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyPént. Jún. 15, 2012 11:10 pm

Amon a múltkor is megtalálta Korrát a hegyekben. Ezt még mindig nem értem, hogy hogy sikerült neki, de tök félelmetes, hogy ilyen sokáig kiterjed a hatalma. A mai rész nagyon nem lesz semmi, ha már bombázzák a szigetet. Szerintem Tenzin nem lesz ott, és majd Korráék próbálják megvédeni Pemáékat, de végül majd nem bírnak az egyenlőségiekkel, és elmenekülnek egy égibölényen. Végül is van ott még több Oggie-n kívül.
Áh, utálom, hogy szombatonént úgy be vagyok zsongva, hogy még tanulni se tudok. Very Happy Nagyon várom ezt a részt. Már nagyon a cselekmény tetőpontján állunk: egyenlőségiek támadása, a Korra-Mako-Asami háromszög... Érdekes lesz! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyPént. Jún. 15, 2012 10:55 pm

Esetleg felmehetnek a hegyekbe, oda, ahová Tarrlok rejtette Korrát. Nem hiszem, hogy Amon ott keresné őket. Vagy a fene tudja. Találnak egy barlangot.
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyPént. Jún. 15, 2012 10:42 pm

Huh amit a finálé klippjéből láttunk ott Korra egy fagyos környezetben van (havas). Szeritnem oda mennek csak vajon ebbe a részben vagy ez még odébb van? Amikor Naga leüti az egyenlőségit, akkor valahova mennek de Délisarkig nem jutnak el csak légbölénnyel.

Remélem lesznek még látomások ebben a részben is.
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyPént. Jún. 15, 2012 10:28 pm

Elég nehéz megállapítani, hogy azokból a videókból és infókból, amiket eddig kaptunk a Nicktől és Bryke-tól, melyik részben lesznek... de valszeg a Levegő Templom szigete ebben a részben kerül ostrom alá. De vajon mikor kerül sor a bombázásra? Éjszaka? Amikor Lin pesztrálja a Légidomár kölköket és Tenzin a tanáccsal van? Akkor kerül sor a csatára, amikor Asami megpróbál dűlőre jutni Makoval? (Nem hiszem, hogy ezt a beszélgetést sokáig halogatnák.) Amíg kiürítik a szigetet, Korráék Naga segítségével megpróbálják lelassítani az Egyenlőségieket, hogy legyen idő a kimenekítésre? Utána hol fognak bújkálni? Remélem Amon nem fogja el Tenzin családját és az Avatar Csapat is megmenekül...
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! EmptyPént. Jún. 15, 2012 10:22 pm

Mit gondoltok, vajon mi lesz a mai részben? Tudom, hogy már csak órák kérdése és megtudjuk, de szerintem hozzám hasonlóan sokan nem bírnak magukkal és szétizgulják magukat. Smile


A hozzászólást silvertea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 15, 2012 10:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Ajánlott tartalom





Spekulációk - SPOILER! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spekulációk - SPOILER!   Spekulációk - SPOILER! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Spekulációk - SPOILER!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Spekulációk - SPOILER!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Epizódok :: 110: Fordul a Kocka-
Ugrás: