Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Az én kedvenc szereplőm... (mert...)

Go down 
+17
Lacy28
szatyor18
maci0613
Avatart
Seni - Bibi
Loki
Sol13
Yume99
Adam4
makoo.'
Lora05
Jill92
DSM
Szofi11
silvertea
Elementalist
Seral
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 8:05 am

DSM írta:


Én nem tudok senkit sem utálni.
Én pl. ATLA-ban Azulát is imádtam - a LoK-ban pedig Amon is nagyon szeretem. Iszonyatosan jó karakterek. Smile

Amonnal még nekem sincs semmi bajom, de pl. Tarrlockot utálom, ő szemétláda .xd
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 8:02 am

makoo.' írta:


...nagyon utálok és akiket szeretek. ...

Én nem tudok senkit sem utálni.
Én pl. ATLA-ban Azulát is imádtam - a LoK-ban pedig Amon is nagyon szeretem. Iszonyatosan jó karakterek. Smile
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 7:53 am

DSM írta:
Én vagyok az egyetlen, aki nem képes favorizálni senkit?

Szerintem az összes szereplő annyira zseniálisan van kitalálva/megalkotva, hogy hiába pozitív vagy negatív szereplő, képtelen vagyok választani közülük. - legyen ATLA-ról vagy LoK-ról szó-

Viszont ha kicsit kicsavarom a kérdést, és azt kérdeznék tőlem, hogy melyik szereplőben ismertem leginkább magamra, akkor azt mondanám, hogy Korra az.

ugyan ez a gondolatom. vannak akiket nagyon utálok és akiket szeretek. de akiket szeretek, onnan nem tudok kiemelni 1-et. ráadásul ahogy változnak a jellemek, úgy a pozitív vagy a negatív véleményem róluk. erre a legjobb példa Mako. őt nagyon bírtam, de a mostani részekben kezd egy kis ellenszenvet kiváltani belőlem, mert nem teheti ezt Asamival, aki nem is ártott semmit. Sad(((
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 6:50 am

Én is változtatnék az eredetin... #1 toronymagasan Lin. Amennyire nem volt szimpatikus az első részben, most legalább annyira imádom. Mit annyira!? Ezerszer annyira! Én elsírtam magam a végén, mikor Amon elvette az idomítását.. :S Kíváncsi lennék ki ez a .. ez a .. förtelmes szörny! Remélem Korra jól hátsón billenti, Lin meg visszakapja a képességeit.
Lora05 írta:
Bolin még nagyon szimpatikus. Sokka reinkarnációja én ebben biztos vagyok.
Ez nekem is megfordult már a fejemben! Gáz is lenne, ha nem lenne egy Sokka stílusú karakter ebben a sorozatban. Poénjai jók voltak. Very Happy
Lora05 írta:
Meelot pedig valaki küldje el nekem postán
Szimpatikus kissrác, vicces meg minden, de én 1 óra után befonnám a 2mm-es hajam. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 5:24 am

Kedvenc karakterem Toph volt, még a régi sorozatban. Csak imádni tudom. Félelmetes, hogy egy vak kislány mekkora akaraterővel tud rendelkezni és milyen bátor.

Korra szériájából is maradok a földidomároknál. Lin már az első pillanatban a kedvencem lett. Főleg eddig azért szeretem, mert Toph lánya. Majd, hogy inkább feladta a munkáját és a posztját, csak segíteni tudjon a beosztottjainak. A való életben mikor találkozik az ember ilyen vezetővel? A 10. rész után pedig nem kell nyilatkoznom, hogy ő most nálam nem a number one , hanem ha létezik előkelőbb helyezés, akkor azt a helyet szorozzuk meg kettővel és tegyük a végtelenedik hatványra <3
Bolin még nagyon szimpatikus. Sokka reinkarnációja én ebben biztos vagyok Smile
Meelot pedig valaki küldje el nekem postán (akár egy repülőbölénnyel is), mert szükségem van egy ilyen kistestvérre Very Happy
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 5:17 am

Lin hivatalosan is előrelépett a number ONE kedvenc karakteremmé a 10. rész megnézését követően.... T_T nehéz lesz őt űberelni.
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 10:27 am

Nekem az A:TLA-ból a nagy kedvencem Zuko. Eszméletlenül jól ki van találva a karaktere, annyira jól felépítették, és olyan logikusan fejlődik a karaktere. Először még csak egy elkényeztetett herceg, aki radikális változáson ment keresztül, hiszen száműzték, és kénytelen a világot járni, bízva abban, hogy megtalálja a hazatéréséhez szükséges egyetlen kulcsot, az Avatart, aki viszont 100 éve eltűnt. (Ha belegondolunk, nagy szerencséje volt, hogy Kataráék épp akkor szedték ki a jéghegyből, amikor a kisherceg is a Déli Sarkra tévedt.) Aztán elveszti azt a kis kényelmet, amit az apja meghagyott neki, a hajóját, és így gyalogszerrel kényszerül folytatni Aang üldözését, és útja során rájön, hogy amit eddig tanítottak neki, az mind hazugság, hisz a Tűz Népe csak kínt és szenvedést hozott a világra. Iszonyatosan dühös voltam rá a Föld könyvének utolsó részében, de vissza kellett térnie a Tűz Népéhez ahhoz, hogy rájöjjön, csatlakoznia kell a Gaanghez, hogy velük együtt békét hozzon a világra. Szóval, imádom Zukót, az összes kedvenc részem hozzá kötődik, úgy, mint a Kék Szellem, a Zuko egyedül, A Ba Sing Sei- történetekből Zuko meséje (Egyébként az a Jin, vagy ki, akivel randizott, mit szólhatott már, amikor rájött, hogy ki valójában Zuko? XD „OMG I had a date with a prince”!!! XD), A tűzidomár mesterek, mikor rajtakapja Sokkát, hogy el akar menni a Forrongó sziklához, és mondja, hogy „Én sose vagyok boldog”. Na meg a pofavágásai. XD
Na, jó, elég ennyi Zukóból. Persze Aangot is nagyon szeretem, meg Sokkát, meg Katarát, szerintem sosem fogom megunni őket. Very Happy
Korra legendájából nagyon szeretem Korrát, először is. Leginkább én is azért, mert annak ellenére, hogy – ahogy Ozai mondaná – övé a világmindenség összes hatalma, nagyon is sebezhető, és vannak gyenge pontjai, ami igazán emberré teszi őt. Tenzint is nagyon szeretem, ő a másodszámú favoritom. Lin is elképesztő, óriási az a nő, a poénjaival meg ahogy harcol, nagyon badass. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 8:01 am

Öhm én is nehezen tudtam választani, tény, hogy mindenki a maga módján zseniális és az is jó, hogy Lok ban a régi szereplők személyiségét nem vetítik a rá a mostaniakra! Én nem is tudom kinél találtam magamra...Talán Sokka Very Happy lehet ezért szeretném ennyira a Toph+Sokkát...
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 7:20 am

Én vagyok az egyetlen, aki nem képes favorizálni senkit?

Szerintem az összes szereplő annyira zseniálisan van kitalálva/megalkotva, hogy hiába pozitív vagy negatív szereplő, képtelen vagyok választani közülük. - legyen ATLA-ról vagy LoK-ról szó-

Viszont ha kicsit kicsavarom a kérdést, és azt kérdeznék tőlem, hogy melyik szereplőben ismertem leginkább magamra, akkor azt mondanám, hogy Korra az.
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 2:43 am

Az A:TLA-ból nekem egyértelműen Katara Smile Eleve a kedvenc részeim A Déli Kalózok, A Bábmester és A Festett Hölgy, igazából Katara miatt ezek a kedvenceim és ezek miatt Katara a kedvencem Very Happy Amúgy meg azért, mert a személyisége szerintem elképesztő, mert törődő és anyáskodó, kiáll másokért, főleg a szeretteiért, és bár makacs, én ezt is bírom benne. A 3. évadban, amikor haragudott Zukóra és a 12.-től 16. részig haragudott rá, nekem az is tetszett. Persze, mind tudtuk, hogy Zuko tényleg jó, és őt is sajnáltam a magam módján, de Katarát is megértettem, hogy miért nem adott második esélyt eleinte. Villámnak sem akart adni, aztán ott volt, hogy Hamában is bízott, pedig kiderült, hogy őrült. Pont így volt jó, hogy haragudott rá, de aztán megbocsátott. A megbocsátás mint olyan amúgy is fontos téma a szememben.

A LoK... míg Kataránál egyértelmű volt számomra, hogy ő az egy akit nagyon szeretek plusz még mellékszereplők, akiket bírok (Villám, Yue), Korra Legendájánál ez a szememben teljesen máshogy van. Nincs olyan egy, akit nagyon szeretnék, inkább mindenkit valamiért. A kedvenc talán mégiscsak Korra, mert erős és forrófejű, mégis néha nem biztos magában, mint Avatarban. Emellett törődik másokkal és képes az önfeláldozásra. Tetszik, hogy amellett, hogy hihetetlen karakter van gyengébb oldala is. Ki szeretne olyan karaktert, aki teljesen tökéletes? Korra, mint minden más karakter így jó, hogy nekik is vannak gyenge pontjaik. Az Avataron kívül iszonyatosan komolynak tartom Lint, és minden fejezetben csak nézem, miket művel 50 évesen. Harmadikként Asamit tudnám még megemlíteni, Makorra ship ellenére. Remélem összejön Bolinnal, mindketten megérdemelnék a boldogságot.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 1:28 am

Aang legendájából nekem Zuko. Neki volt a legnagyobb jellemfejlődése és mert az elején nehezen békültem meg vele (dühkitörések meg az a botrányos hajviselet). A végére nagyon megkedveltem és annak külön örülök, hogy Korra idején is életben van még. Smile Ja és a másik kedvenc Iroh bácsi. Ő nagyon hiányzik.

LoK-ból elsőre Korrát említeném, mert egy belevaló csaj és mert emlékeztet a saját karakteremre. Tetszik, hogy nem fehér a bőrszíne, hogy nem a legszebb, vannak gyenge pontjai, de mindig helyén van a szíve a forrófejűsége ellenére. Smile Makot is nagyon csipázom, bár amit a lányokkal művel, az botrányos. Very Happy Remélem a későbbiekben többet is megtudunk róla, Bolinról meg a múltjukról.
LoK-ból több a favorit, onnan nehezen tudok választani. :/ A készítők helyében mindenkinek adnék egy részt, hogy mindent-mindent megtudjunk a karakterekről részletesen. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Kedvencek   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptySzer. Jún. 13, 2012 10:34 am

A:TLA:

Hát nekem Toph az első imádtam azokat a poénokat amikor a vakságára utalnak. A poszter ragasztás meg még van jó sok Very Happy meg a stílusát is birom mind a személyiségét mind a harci stílusát.

A:LOK:

Korra! Imádom, mert belevaló csaj és mert tetszik a bőrszíne Very Happy

Nah úgylátszik a kemény csajokat szeretem :3
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 EmptySzer. Jún. 13, 2012 9:46 am

Asszongya hogy.. Akkor el is kezdem:

Az Aang legendájából a kedvenc Aang. Egyértelműen a #1 nálam. Avatar állapotos részeknél mindig mosolyogtam, hogy HÚÚ DEJÓ, a 2. könyv 20. fejezeténél (Sorsok keresztútja) majdnem elsírtam magam, mikor Azula levillámozta. A *************... Sad
Korra legendájából Tenzin. Smile Kötődik Aanghoz, bölcs, nyugodt és nagy légidomár. A gyerekeit is bírom, Ikki a kedvenc, imádom azt a csajszit komolyan. Very Happy Meelo is nagy arc. Smile Jinora meg remélem kideríti, hogy mi történt Zuko anyjával. Érdekelne nagyon.

Na és ki(k) a ti kedvenc szereplő(i)d?


A hozzászólást kardosbalint95 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 14, 2012 4:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az én kedvenc szereplőm... (mert...)
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Az én kedvenc része(i)m... (mert...)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Karakterek :: Ki a kedvenced?-
Ugrás: