Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Az én kedvenc szereplőm... (mert...)

Go down 
+17
Lacy28
szatyor18
maci0613
Avatart
Seni - Bibi
Loki
Sol13
Yume99
Adam4
makoo.'
Lora05
Jill92
DSM
Szofi11
silvertea
Elementalist
Seral
21 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Korra Avatar

Korra Avatar


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2015. Apr. 14.

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptyKedd Ápr. 14, 2015 4:34 am

Így utólag hozzászólva, az ATLA-ból nekem Toph volt a kedvenc, a stílusa, a személyiségének üzenete miatt, és ő öregkorára is megőrizte ezt Smile
A LOK-ból pedig Lin, szintén a személyiségének üzenete és az útja miatt. Korra is nagyon kidolgozott karakter, illetve Jinora van még ott a kedvenceim között, de ha választani kell, akkor számomra elég egyértelmű Lin.
Vissza az elejére Go down
Minendril

Minendril


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptyHétf. Aug. 20, 2012 10:37 am

Zuko! Smile
https://www.youtube.com/watch?v=ChWVyvOLN0w
Ha összeszedem magam, írok majd valami szépet...Smile
Vissza az elejére Go down
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptyHétf. Júl. 23, 2012 11:20 am

Az utolsó léghajlítóból nekem mindenki tetszett, de ha ki kéne emelni akkor Toph és Zuko meg még Aangot is idevenném.

A Korra legendájából csak pár részt láttam sajnos, de a kedvencem a címadó, Korra Cool
Vissza az elejére Go down
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzomb. Júl. 21, 2012 10:39 pm

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉn is:D Az én kedvenc szereplőm... (mert...) 267998299 Az én kedvenc szereplőm... (mert...) 4280208376
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzomb. Júl. 21, 2012 10:17 pm

Huh én Azula fan lettem. Ki tart velem?
Vissza az elejére Go down
Lacy28

Lacy28


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 14.

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzomb. Júl. 21, 2012 9:18 am

Jó estét! Kellemes hétvégét!
Az én kedvenc karaktereim:
TLA:
levegő nomádjai: Aang
víz törzsei: Katara, Sokka,
föld királysága: Toph, Suki
tűz népe: Ty Lee
állatok: Appa, Momo
LoK:
Egyesült Köztársaság: Asami Sato, Mako
levegő nomádjai: Tenzin, Ikki
víz törzsei: Korra
föld királysága: Lin Bei Fong, Pema
tűz népe: 2. Iroh tábornok (Zuko unokája)
állatok: Pabu
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptyHétf. Jún. 25, 2012 11:00 pm

Nekem Katara és Aang a kedvenc szereplőm.Részben azért mert a kedvenc elemem a víz és utána a levegő.
Meg van egy hasonlóság kettőnk közt én is elvesztettem az édesanyámat, úgyhogy megértem az érzéseit.
Mellesleg bírom hogy állandóan veszekszik Sokkával és ha úgy vesszük Aang után ő a második legerősebb a véridomítás miatt.

A Korra legendájából Tenzin a kedvencem és a kölkei főleg ahogy verekednek.


A hozzászólást szatyor18 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 02, 2012 1:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
maci0613

maci0613


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:06 am

silvertea írta:
Nem érdekel, hogy 3 másodpercre tűnt fel.....

új kedvenc karakter: Bumi. Very Happy

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Tumblr_m62wcdOJ111r8bvgto1_500

Nekem is rögtön az egyik kedvenc karakterem lett Bumi. Very Happy

Még nagyon tetszik nekem a TLA-ból Azula és Suki is.
A LoK-ból meg Lin a kedvencem:D A 10-dik résznél majd megszakat a szívem amikor Amon elvette a földhajlitását de szerencsére Korra visszatudta adni a idomár képességét:)
Vissza az elejére Go down
Avatart

Avatart


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 24.
Age : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptyVas. Jún. 24, 2012 11:14 pm

[/quote] Iroh nekem a humora miatt is tetszik Very Happy[/quote]

Igen, azt kihagytam, imádom a humorát is, meg a teázós dolgait:)
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptyVas. Jún. 24, 2012 11:09 am

Avatart írta:
Nekem a TLA-ból szerintem Iroh és Zuko. Iroh bácsi azért, mert hatalmas, kiterjedt ismeretsége van, végtelenül bölcs, nyugodt, árad belőle az optimizmus és a pozitív energia, főleg azok után, hogy mi mindenen átment, fia, száműzés, stb. Ezektől függetlenül elképesztő módon változtatta meg Zuko személyiségét, lehető legjobb és legésszerűbb módon manipulálta Zukot.
Iroh nekem a humora miatt is tetszik Very Happy
Vissza az elejére Go down
Avatart

Avatart


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 24.
Age : 28
Tartózkodási hely : Budapest

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptyVas. Jún. 24, 2012 11:03 am

Nekem a TLA-ból szerintem Iroh és Zuko. Iroh bácsi azért, mert hatalmas, kiterjedt ismeretsége van, végtelenül bölcs, nyugodt, árad belőle az optimizmus és a pozitív energia, főleg azok után, hogy mi mindenen átment, fia, száműzés, stb. Ezektől függetlenül elképesztő módon változtatta meg Zuko személyiségét, lehető legjobb és legésszerűbb módon manipulálta Zukot. Zuko meg pont ezért a másik kedvenc karakterem, mert egy év alatt teljesen más ember lett és nagyon sokat tanult.

A LoK-ból még nem tudom..Smile Szimpi Korra is, Mako is (bár amit a lányokkal művelt...Very Happy), Asami, hogy lemondott a gazdagságról és fényűzésről és képes volt apjával szembeszállni... Tenzin és Lin is nagyon tetszik, viszont nekem Tenzinből hiányzik az Aang-féle okosság, nyilván benne is megvan, csak a műsorban nem adták át, amit kicsit hiányoltam... De igazából az összes karakter nagyon tetszik, Naga, Pabu, a hajléktalan-bokorlakó, Korra szülei, Katara mindekni:D ÉÉS General Iroh II. a legjobb!!Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptyVas. Jún. 24, 2012 8:01 am

kicsit én is változtatok: TLA: 1 Bumi/Sokka 2 Toph/Iroh ( nem tudok dönteni :\)
LoK: 1 Korra 2 Bumi 3 Amon
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptyVas. Jún. 24, 2012 7:57 am

A finálé után még mindig tisztelem Lint, még mindig kedvelem Korrát, de Asami. És nagyon, nagyon remélem, hogy a 2. évadra már végre ő is boldog lesz!
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Seni - Bibi

Seni - Bibi


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 23.

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptyVas. Jún. 24, 2012 3:53 am

AtLA:
Sokka és Toph Smile annyira megismerhettük őket, hogy válasszak!

LoK:
Amon, Tahno, Meelo Lin Korra ... és utána a többiek...
A sorrendem ez.. lehet morcizni, dee mivel a többieket mgé annyira nem ismerem... sőt a felsorolt karaktereket, így változhat ... de az első négy tuti top 10 örökre
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 31

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzomb. Jún. 23, 2012 8:05 am

Nekem mostmár hivatalosan is Korra a kedvencem az ő legendájából... Annyira epic volt a finálé!!!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:49 am

silvertea írta:
Nem érdekel, hogy 3 másodpercre tűnt fel.....

új kedvenc karakter: Bumi. Very Happy

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Tumblr_m62wcdOJ111r8bvgto1_500
HEHE! Very Happy Abszolút, minden ízében olyan mint Bumi király volt. Very Happy:D:D
Nekem az örök kedvenc Aang marad, de Korra is szimpatikus karakter. Smile Mekkora volt már..
- "Ne most Tenzin.."
- "De hát te hívtál..."
- "AANG?" :DDDD
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:34 am

Nem érdekel, hogy 3 másodpercre tűnt fel.....

új kedvenc karakter: Bumi. Very Happy

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Tumblr_m62wcdOJ111r8bvgto1_500
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzer. Jún. 20, 2012 8:41 pm

Aang legendájából nem tudok favorizálni,mindegyik karaktertípus elképesztő volt!!Akit annyira nem szerettem az talán Mai volt...nem tudom ..talán a stílusa miatt...
Korra legendájából viszont egyértelműen KORRAAAA!!!!Vicceltek...csak erre vártam amint meghallottam hogy lesz egy új széria amiben egy LÁNY az Avatar!! Very Happy (yeaaah) Idegesít hogy a legtöbb filmekben férfi a főszereplő aki "megmenti a világot" és most BUMM fordult a kocka! Very Happy
Korra remek személyiség,kemény,mégis érzelmes,és lenyűgöző hogy ilyen gyorsan (még kis korában) képes volt idomítani 3 elemet. Az hogy nem eléggé spirituális,az a türelmetlensége miatt lehet..amit lehet hogy végre elűz így az utolsó két részre Very Happy Például Aang-ban jobban tetszik hogy türelmes,de persze neki ezen a téren könnyebb lehetett hisz a Levegő templomban nevelték fel...ahol nagyon nem volt más választása...bár család nélkül...még akkor is ha ott volt neki Gyatso.
Vissza az elejére Go down
Sol13

Sol13


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Szeged

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptyKedd Jún. 19, 2012 8:53 am

Aang legendája :
Katara,Katara és még egyszer Katara ! Nagyon szeretem mert nem csak anyáskodó természetű tud lenni hanem meg tudja mutatni ,hogy igenis kemény fából faragták!Ezért is szeretem annyira amikor harcol pl.:A Bábmester,Déli kalózok,az utolsó agni-kainál, a festet hölgyes résznél és a Vízidomár mesterben(a kedvenc részeim),és mert vízidomár Smile

Legend of Korra:
A kedvenceim: Korra és Jinorra. Korra azért mert kemény csaj,nagyon szeretem a stílusát és mert waterbender Very Happy !
Jinorrát pedig azért mert igaz ,hogy egy aranyos kis könyvmoly ,de ha kell képes megvédeni a szeretteit!
Hupsz! majdnem megfeledkeztem Lin-ről . Eszméletlen harcos és nagyon jó barát. A 10. rész végén már potyogtak a könnyeim Sad .Remélem valahogy vissza szerzi sz idomítását.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzomb. Jún. 16, 2012 10:45 pm

Szofi11 írta:
Az Avatarban még a gonosz karakterek is szerethetőek Very Happy Azula volt a legzseniálisabb gonosz szereplő, akit valaha láttam, szerintem Amonnál is jobb. Ozai, hát ő semmi volt hozzájuk képest. Tarrlok szerintem érdekes, bár szemét dolgai vannak, iszonyatosan számító és manipulatív, ráadásul hatalommániás, én pont ezért szeretem a karakterét.

Igen. Szerintem is Azula a legjobb gonosz^^ mindenkit überel

Rajta van a top 10-es gonosz karakterek listámon
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzomb. Jún. 16, 2012 10:25 pm

Az én kedvenc szereplőm a TLA-ból Sokka, nagyon bírtam Very Happy főleg a kaktuszlés jelenetet, vicces volt de tetszett hogy komoly is tud lenni pl. amikor az inváziót vezette
A TLK-ból egyértelműen Korra, nagyon kemény ahogy harcol (főleg amikor a tűzidomár vizsgája meg amikor Tarlock-al harcolt) ő a példaképem :3 én is szeretnék majd valamilyen harcművészetet tanulni , Chi Kung, Kung Fu de lehet inkább beállok Shaolin szerzetesnek xd
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzomb. Jún. 16, 2012 1:14 pm

Az Avatarban még a gonosz karakterek is szerethetőek Very Happy Azula volt a legzseniálisabb gonosz szereplő, akit valaha láttam, szerintem Amonnál is jobb. Ozai, hát ő semmi volt hozzájuk képest. Tarrlok szerintem érdekes, bár szemét dolgai vannak, iszonyatosan számító és manipulatív, ráadásul hatalommániás, én pont ezért szeretem a karakterét.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzomb. Jún. 16, 2012 8:12 am

A mai rész után, Gyűlölöm Amon-t!!! :@ Amit Lin-nel tett az megbocsáthatatlan! :/ Egyébként minden szereplőt bírok a LoA-ban is és itt is a jókat.
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzomb. Jún. 16, 2012 8:11 am

nekem valahogy akik gonoszak, azokat nem tudom szeretni. RITKA kivételek persze vannak. pl. Amon, de néha ő is felhúz. mint most is Linnek elvette az idomítását.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) EmptySzomb. Jún. 16, 2012 8:09 am

makoo.' írta:


Amonnal még nekem sincs semmi bajom, de pl. Tarrlockot utálom, ő szemétláda .xd

Áh habár nem pozitív karakter, de én imádtam Tarrlockot is. Very Happy

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc szereplőm... (mert...)   Az én kedvenc szereplőm... (mert...) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az én kedvenc szereplőm... (mert...)
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Az én kedvenc része(i)m... (mert...)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Karakterek :: Ki a kedvenced?-
Ugrás: