Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Az én kedvenc része(i)m... (mert...)

Go down 
+6
Kiora
Szofi11
DSM
Elementalist
silvertea
Seral
10 posters
SzerzőÜzenet
Lacy28

Lacy28


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 14.

Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) EmptySzomb. Nov. 24, 2012 3:00 am

Sziasztok!
Itt vannak a magyar szinkronos részek összefoglalva:
http://indavideo.hu/video/Korra_legendaja_1_resz_Magyar_szinkron
http://indavideo.hu/video/Korra_magyar_szikronnal_2_resz_level_a_szelben
http://indavideo.hu/video/Korra_legendaja_3_resz_a_kinyilatkoztatas
http://indavideo.hu/video/Korra_legendaja_4_resz_HQ
http://indavideo.hu/video/korra_legendaja_5_resz_HQ
http://indavideo.hu/video/korra_legendaja_6_resz_vagatlan
http://indavideo.hu/video/Korra_legendaja_7resz
Majd bővítem, és:
Holnap lehet majd hallani a felnőtt Aang, Sokka és Toph hangját a Korrában. Wink
egyéb részek (ha nem lesz kavarodás, stb.):
8. rész: november 25.
9. rész: december 2.
10. rész: december 9.
11. rész: december 16.
12. rész: december 23.
A téli szünetben pedig majd lehet úgy is, hogy napi 3 rész. 4 nap alatt meg lehet nézni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lacy28

Lacy28


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 14.

Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) EmptySzer. Szept. 19, 2012 7:57 am

Jó estét!
Összefoglalom csoportokra a részeket (A:TLA) Smile Wink
101-105: A kalandok kezdete és A Déli-Sark
106-110: Kalandok és akciók a Déli és Nyugati Föld királyságában
111-115: Kalandok az Észak-nyugat Föld királyságában
116-120: Az Avatár csapat északon
201-205: Visszatérés a Föld királyságába
206-210: Nehézségek és tudomány
211-215: Utazás Ba Sing Se-be
216-220: Ba Sing Se-i kalandok.
301-305: Kalandok a tűz népében
306-309: Bonyodalmak az invázió előtt
310-315: Az invázió és a tűzidomítás
316-321: Históriák és a végső összecsapás
Vissza az elejére Go down
Chrisavatar

Chrisavatar


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Békés Megye,Kaszaper

Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) EmptySzomb. Szept. 08, 2012 7:01 pm

Parázsszigeti játszók!<3 <3 <3
Vissza az elejére Go down
http://sajatsztorik.bloglap.hu
Lacy28

Lacy28


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 14.

Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) EmptyHétf. Aug. 13, 2012 11:26 pm

Kedvenc részeim:
1. könyv:
arany: 120: Észak ostroma 2. rész (Véleményem szerint passzolna a neve után: a Hold és az Óceán)
ezüst: 104: Kyoshi harcosai
bronz: 119: Észak ostroma 1. rész (Véleményem szerint passzolna a neve után: a támadás)
Esetleg a 110-es (villám)
2. könyv:
arany: 213: A fúró
ezüst: 206: A vak bandita
bronz: 219: A guru
Esetleg a 208-as (az üldözés)
3. könyv:
arany: 318-321: Az utolsó 4 rész.
ezüst: 302: A fejpánt
bronz: 315: A forrongó szikla, 2. rész
az összes rész (kivéve a 309)
Korra legendája, 1. könyv:
arany: 112: A végjáték
ezüst: 106: És a győztes
bronz: 111: Csontvázak a szekrényben
Talán-talán a 109-es.
Vissza az elejére Go down
Daniel.Leto




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 11.

Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) EmptyHétf. Aug. 13, 2012 12:25 am

Ez az első téma, amihez hozzászólok, szóval mindenkinek sziasztooook! Smile

Nekem idomítás szempontjából a kedvenc részeim 218 (A föld királya, Toph miatt), a 220 (Sorsok keresztútján, gondolom nem kell magyaráznom), illetve szeretem még a Fekete nap idejének részeit és természetesen az utolsó 4 részt.

Ha nem az idomítást nézem, akkor A forrongó szikla részei is tetszettek, illetve méga legmaradandóbb élmény volt Omashu királya és Az üldözés. Smile)

Korránál nem tudnék biztosat mondani, sok rész tetszett, a Lin és Tenzin-féle idomítások az ájulás szélére sodortak, de az évadzáró hosszú epizód is felejthetetlen volt.
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) EmptySzer. Jún. 20, 2012 8:49 pm

Aang legendájában: 3.könyv utolsó 4-5 része Very Happy elképesztőőő Razz és persze a 2.könyvből A guru c. rész..Razz
Korra legendájában:..eddig mindig azt mondtam hogy "na ez eddig a kedvenc részem" (mindegyik rész után)...tehát most akkor ennek az elvnek az alapján a 10.rész Very Happy de mindegyiket imádoom! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kiora

Kiora


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 26

Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) EmptyVas. Jún. 17, 2012 8:15 pm

TLA:A sivatag című rész a favorit.Valamiért nagyon megfogott. Smile Másik kedvencem a szökevény,de a 3. könyv részei közül mind nagyon tetszik.

LoK:Egyenlőre még nagyon nincs vége.Az eddigi kedvenceim 106-És a győztes... valamint a 110-Fordul a kocka
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 11:01 am

A:TLA:
1. 316: A Déli Kalózok
2. 308: Kötélen Rángatott Bábok
3. 303: A Festett Hölgy
Szeretem még a 219 Gurut, 110 Villám, 120 Észak Ostroma 2., 202 Szerelmesek Barlangja, meg majdnem az egész 3. évadot imádom, ezek a főbb kedvencek.

LoK:
Még nem tudom... talán az évad végén meg tudom majd mondani. Eddig:
1. 104: Hang az Éjszakában
2. 108: Amikor a Szélsőségek Találkoznak
3. 102: Egy Levél a Szélben/ 109: Ki a Múltból
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 9:22 am

Kedvenc részek:

Aang legendája
1. könyv:
A kék szellem (13. fejezet)
Észak ostroma 2. rész (20. fejezet)

2. könyv:
A vak bandita (6. fejezet)
A fúró (13. fejezet)

3. könyv:
A fejpánt (2. fejezet)
A tűzidomár mesterek (13. fejezet)
Sozin üstököse 2. 4. rész

Korra legendája
6. rész - Lin és Korra harca az egyenlőségiekkel szemben
9. rész - Ahogy Mako lefekteti Nagara Korrát és végigsimít az arcán - az egy szívfacsaróan szép pillanat illetve azért is tetszik nagyon ez a rész, mert Aangékat láthatjuk felnőttként. Ééééés örömmel vettem tudomásul, hogy iszonyatosan szexisre rajzolták meg a 40 éves Aangot Razz
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 6:46 am

Lok: 8-adik rész a kedvenc Korra vs Tarrlock. Amikor a jégcsapokat széttöri az marhajó és amikro a teraszról leugrik bele a földbe szétzúzva a padlót (kedvenc skillem) ott az állam leesett. Meg ott a fej amikor Ikki kikotyogja, hogy Korrának tetszik Mako. Ááá Korra feje le is rajzoltam Very Happy Meg a medencés résznél Pabu marha cuki volt.

TLA:
1 könyv: Omashu királya. Amikor csuszdáznak olyan jó! A csávó festi a vázát és bámm. Meg volt ott egy deszkarámpa és vártam, hogy rámenjenek és erre átszakad a fal. Boomi a legjobb benne!

Káposztás: Fejezzük le őket minden káposztára jut egy fej
Katona: Csak a király hozhat ítéletet, mit tegyünk királyom?
Boomi: Adjunk nekik...vacsorát!

Boomi: Mondcsak te kis kopsz, honnan jöttél?
Aang: Hát aa, kenguru szigetéről...
Boomi: Óh szóval a kenguru szigetéről... azt halottam sok ott a zsebes! XD

Meg Aang neve Pipszi Popszi Opszipopolisz. ÁÁÁ meg még rengeteg poén, nem akarom leírni mindet sok idő Very Happy

2 könyv: A guru egyértelműen a legjobb Very Happy hagymás-banános turmix savanyúsággal hát én ott sírtam, nagy formaa XD. A csakráknak örültem, tök jó, hogy ilyet is beleraktak a sorozatba, nekem még az aura hiányzik.

3 könyv : a 7edik rész marha jó Megjelenik a robbanó ember, és Sokka kitalálta rá a nevet, hogy csillagszóró bumm ember, és amikor megjelenik a szökőkútnál és Aang így szólítja...hát én szakadtam Very Happy meg itt votl egy csomó vicc Tophal amikor mutatják neki a körözési plakátot. "A hangja alapján egy papír lehet de gondolom az a fontos ami rajta van" + amikor Katara megtalálja és mutatja neki "Emberek mi van veletek, vak vagyok!" Meg Sokka küld sójommal Katarának levelet és elfelejtették, hogy Toph nem tud írni. Utána meg Sokka ötlete: " Akkor küldjünk Tophnak levelet" XD

Sajnos LoKból túl sokat nem bírtam válogatni meg többször meg kéne még néznem.
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 3:52 am

Nekem a LoK-ból eddig talán a legutóbbi tetszett a legjobban, a 109-es, de mivel még van 3... Very Happy hát lehet valamelyik űberelni fogja. Tetszett még a 103-as, a 105-ös és a 106-os. A 103-as, mert akkor hallunk először Mako és Bolin múltjáról, plusz akkor tűnik fel Amon (plusz Pabu). A 105-ös a Makorra miatt (fangirl off). A 106-os pedig a Korra-Lin páros miatt, mert nagyon kemények verették az Egyenlőségieknek. Very Happy A végére még Tahnot is megsajnáltam.

Az ATLA-ból a 113-as (A kék szellem), a 202 (A szerelmesek barlangja), a 216-os (amiben Appa kalandjait mutatják be), a 219-es (A guru), a harmadik évadból pedig majdnem az összes. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 3:28 am

Nálam Aang legendájából az összes rész, amiben Aang Avatár Állapotban volt. A vihar c. epizód mellett az Észak ostroma 2. rész, az Avatar Állapot c. fejezet a kedvenc. A Sorsok keresztútját nagyon nem szeretem, Azula miatt. Az a kis boszorkány... Evil or Very Mad Meg persze a 320-321 is fantasztikus rész.
Korrából hát talán a 108-9-es páros az eddigi legszimpibb. De remélem, hogy majd a szezonzárós Avatar Állapotos rész überelni fog mindent.
Nagy vonalakban ennyi. Smile Ti jöttök!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az én kedvenc része(i)m... (mert...)   Az én kedvenc része(i)m... (mert...) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az én kedvenc része(i)m... (mert...)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az én kedvenc szereplőm... (mert...)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Epizódok :: Melyik a kedvenc részed?-
Ugrás: