Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Bolin és Korra!?

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Bolin és Korra!?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolin és Korra!?    Bolin és Korra!?  EmptySzomb. Jún. 16, 2012 12:01 am

silvertea írta:
Na majd ha lehet végre linkelni, akkor lehetne kreálni egy témát a shipping szekciókba "Képek" névvel. Very Happy Egyet-egyet, hogy ne keveredjenek.

Jó ötlet Wink
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Bolin és Korra!?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolin és Korra!?    Bolin és Korra!?  EmptyPént. Jún. 15, 2012 11:11 pm

Na majd ha lehet végre linkelni, akkor lehetne kreálni egy témát a shipping szekciókba "Képek" névvel. Very Happy Egyet-egyet, hogy ne keveredjenek.
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Bolin és Korra!?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolin és Korra!?    Bolin és Korra!?  EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 10:13 am

Ezek a szavak.... Very Happy

Amúgy ha nem írtad volna mögéjük, nem is jutott volna eszembe. De így.... moderáljuk magunkat, mert a fiatalabbakat megrontjuk Razz

Igen, én is, amikor lapozgatok tumblren és dAon találok egy csomó jó képet. Persze egyrészt nagyon tetszenek, másrészt pedig el sem tudom képzelni, hogy ők valóban mit látnak ebben a párosban, mert szerintem eléggé egyértelmű Korra és Bolin kapcsolata XD
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Bolin és Korra!?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolin és Korra!?    Bolin és Korra!?  EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 10:09 am

DSM írta:

Én azt a pletykát olvastam, hogy Asamival hozzák össze. De ez annyira hihetetlen, nem? Very Happy

Ezt csak úgy tudom elképzelni, ha Mako és Asami szakít. És mivel Bolin annyira jó fej srác... tuti megvigasztalná Asamit, ha másért nem is, hát mert sorstársak (Bolin Korrával járt pórul, Asami pedig Makoval). Bolin csupa gyengédség és jókedv, tele van szeretettel. Asami mellett nem hiszem hogy túl sokáig gyerek maradna (nemmm, nem kell semmi rosszra gondolni Very Happy), egy kettőre férfivá cseperedne (semmi hátsó szándék). Felvidítaná Asamit és kitartana mellette hűségesen.

Na de ennyit a Bosamiról a Borra szekcióban. Smile

Hogy témához illő legyek, azért megjegyezném, hogy mikor a tumblr-ön vagy dA-n lapozgatok, befavolom a Borrás rajzokat is, mert viccesek. Very Happy De komolyan nem tudom venni őket, kevés az olyan...
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Bolin és Korra!?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolin és Korra!?    Bolin és Korra!?  EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 10:08 am

Szerintem Asamival jön össze, szerintem azért annyira nem kisfiús lehet azért tűnik annak, mert poénkodik és a bátya nagyon félti de én abszolút elbírom őket képzelni együtt.... Mármint Bolint Asamival Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Bolin és Korra!?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolin és Korra!?    Bolin és Korra!?  EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 9:59 am

silvertea írta:

Bolin hatalmas arc, nagyon szeretem. Remélem talál magának egy megfelelő lányt, aki viszont szereti őt.
Én azt a pletykát olvastam, hogy Asamival hozzák össze. De ez annyira hihetetlen, nem? Very Happy

Ahogy a 3. részben mondja, "I'm a growing boy!" Bolint még nem tudom elképzelni csajjal Smile annyira kisfiús, de valóban, nagyon jó arc.
Azért az ő karakterénél érezni a naivitást, ami ugye azért maradt meg, mert Mako próbálta óvni még a legapróbb szellőtől is.

Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Bolin és Korra!?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolin és Korra!?    Bolin és Korra!?  EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 9:50 am

Én is csak haveroknak tudom elképzelni őket. Nagyon egy hullámhosszon vannak az tény, hasonló érdeklődési kör, ízlés, humor, stb, de hogy járjanak.... áh... Bolin kölyöknek néz ki Korra mellett, Korra pedig még inkább domináns mellette. Viszont barátoknak tökéletesek.

Bolin hatalmas arc, nagyon szeretem. Remélem talál magának egy megfelelő lányt, aki viszont szereti őt.
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Bolin és Korra!?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolin és Korra!?    Bolin és Korra!?  EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 9:43 am

De Bolin nagy arc Very Happy haveroknak meg jók
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Bolin és Korra!?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolin és Korra!?    Bolin és Korra!?  EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 9:07 am

Még megkérdezni sem érdemes.

Biztos, hogy nem jönnek össze. Korra szimplán gyereknek tartja magához Bolint.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Bolin és Korra!?  Empty
TémanyitásTárgy: Bolin és Korra!?    Bolin és Korra!?  EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 7:19 am

Erre látom a legkisebb esélyt. Bolin már egyszer besült szegényem, úgy sajnáltam, hogy csak na... Nem hiszem, hogy újra próbálkozik, de ki tudja? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bolin és Korra!?  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bolin és Korra!?    Bolin és Korra!?  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bolin és Korra!?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Összejön-e Korra Makóval?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Spekulációk :: Shipping :: Borra-
Ugrás: