Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Összejön-e Korra Makóval?

Go down 
+7
Elementalist
Loki
Kiora
Jill92
DSM
silvertea
Seral
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyPént. Aug. 17, 2012 3:27 am

Minendril írta:
Krisi írta:

Mármint... Asami szembefordult a SAJÁT APJÁVAL, otthagyta az egész életét, csak azért, hogy egy fiúval lehessen, aki aztán jól megcsalta. Ráadásul Mako csak a tipikus szépfiú, akiért mindenki odavan.

Nem gondolom, hogy Asami Makoért fordult szembe az apjával, szerintem azt tartotta szem előtt, hogy melyik a helyes út, ezt igazolja, hogy a szakítás után is az Avatar mellett harcolt.

Mako amúgy nekem sem a szívem csücske, de összeillenek Korrával. Remélem lesz pár jó kis veszekedésük, és jobban kidolgozzák őket. Asamit is akkor kezdtem megkedvelni, amikor beszólogatós lett, kicsit élettel telibb, nem olyan felszínes, nyálasan ideális porcelánbaba.
Abban is egyet értünk, hogy amit Mako művelt, azt lehet megcsalásnak tekinteni. Nyilván nem akart rosszat a srác, de azért ezt nem így kellett volna.

Más: szerinetm nyitni kéne egy humor topicot, ahova a vicces képeket lehetne belinkelni. Smile
Persze, igazad van, Asami egyáltalán nem csak Makóért hagyta ott az egész életét, hanem mert ő nem okolt minden idomárt néhány cselekedete miatt, ergo az anyja halála után is tisztán tudott látni (1. ok, amiért a kedvencem). És igen, Makorra tényleg cuki páros, sokkal jobban szerettem volna őket a fináléban, ha Asamit eleve nem úgy hozzák be a sorozatba, mint egy szerelmet Mako számára még Korra előtt. Sokkal jobb lett volna az egész karakter felépítése, ha nem Mako csinos, elegáns, gazdag barátnőjeként vagy Hiroshi Sato, apuci pici lányaként mutatják be. Persze, a 7. részben megmutatta, hogy tud vigyázni magára és nem olyan finnyás úri hölgy, és azt is, hogy tudja mi a helyes. A 8.-ban még jobban "badass" lett, majd a 10.-ben is, és akkor ott volt a Végjáték, ahol még Makóval való szakítás után is tudta, hogy amit az apja csinál az rossz. És mégis: először kiderült, hogy az apját nem is ismeri igazán, és ott kellett hagynia, ha önmaga akart maradni; aztán letartóztatták, mert nem idomár, és mert az apja Egyenlőségiekkel dolgozik (vagyis igazából amiatt, mert az Avatar barátja, de ez sem sokkal jobb); később megtudta, hogy még a kapcsolatuk elején Mako Korrával csókolózott, és ha ez nem is jelentett semmit, a 9. résztől kezdve Mako teljesen hanyagolta Korra miatt (ami ezért valamilyen szinten érthető, hiszen Korrát elrabolták véridomítással és utána majdnem Amonhoz került). És miután az évad végére sem tört össze, azok után sem, hogy apja meg akarta ölni, teljesen félredobták a karaktert, mert jajj, Makorra. Félreértés ne essék, minden karaktert imádok, de remélem, a következő évadokban nem minden a shippekről fog szólni, mert így lényegesebb dolgok kerülnek háttérbe. Most Asamiról írtam, de a helyzet hasonló Bolinnal is. Bocsánat az offért.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Minendril

Minendril


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 9:28 pm

Krisi írta:

Mármint... Asami szembefordult a SAJÁT APJÁVAL, otthagyta az egész életét, csak azért, hogy egy fiúval lehessen, aki aztán jól megcsalta. Ráadásul Mako csak a tipikus szépfiú, akiért mindenki odavan.

Nem gondolom, hogy Asami Makoért fordult szembe az apjával, szerintem azt tartotta szem előtt, hogy melyik a helyes út, ezt igazolja, hogy a szakítás után is az Avatar mellett harcolt.

Mako amúgy nekem sem a szívem csücske, de összeillenek Korrával. Remélem lesz pár jó kis veszekedésük, és jobban kidolgozzák őket. Asamit is akkor kezdtem megkedvelni, amikor beszólogatós lett, kicsit élettel telibb, nem olyan felszínes, nyálasan ideális porcelánbaba.
Abban is egyet értünk, hogy amit Mako művelt, azt lehet megcsalásnak tekinteni. Nyilván nem akart rosszat a srác, de azért ezt nem így kellett volna.

Más: szerinetm nyitni kéne egy humor topicot, ahova a vicces képeket lehetne belinkelni. Smile
Vissza az elejére Go down
Krisi

Krisi


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyPént. Júl. 20, 2012 8:10 am

Én is pontosan így vagyok vele, örülök, hogy valaki egyetért velem Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.backloggery.com/krisi
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 12:20 pm

Krisi írta:
Nem, mintha akkora shipper lennék, de az, hogy Korra és Mako összejött, szerintem az utolsó rész legrosszabb jelenete volt. Egész végig nagyon nem voltam oda ezért az egész Makorra dologért.
Mármint... Asami szembefordult a SAJÁT APJÁVAL, otthagyta az egész életét, csak azért, hogy egy fiúval lehessen, aki aztán jól megcsalta. Ráadásul Mako csak a tipikus szépfiú, akiért mindenki odavan. Nem, mintha Aang nem csupán a kinézete miatt szeretett volna bele Katarába, de az se volt sokkal jobb. Legalább mindkét szerelmi szálban az egyik fél nem erre hajtott. Egyszerűen néha jó lenne látni egy tényleg lelkiekre épülő kapcsolatot, ami mögött több jelentés és érzelem van annál, hogy "well, he was hot". Ez lett volna a két fillérem a témához.
Egyetértek. A show előtt szerettem a Makorrát, és most sincs vele bajom, de a fináléba tényleg nagyon bele akarták tuszkolni és látszik rajta az erőlködés (az egész évadban benne volt ez a "let's ship", nekem néha már sok volt). Asamit annyira sajnáltam, mármint oké, legyen Makorra, de előtte ne legyen Masami, hogy minden shipper megutálja szegény lányt, aztán még dobják is. Ráadásul a szakításuk is olyan volt, hogy még állítólag együtt voltak, de Mako már csak Korráért volt oda meg vissza. És akkor kit érdekel, hogy a saját apja meg akarta ölni Asamit, mert Mako és Korra végre összejöttek. Nekem szerintem főleg az Asami iránti tisztelem és sajnálatom miatt nem tetszett ez a Makorra ending, de hátha a további évadokban látunk majd erősebb és igazabb érzelmeket.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Krisi

Krisi


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 11:40 am

Nem, mintha akkora shipper lennék, de az, hogy Korra és Mako összejött, szerintem az utolsó rész legrosszabb jelenete volt. Egész végig nagyon nem voltam oda ezért az egész Makorra dologért.
Mármint... Asami szembefordult a SAJÁT APJÁVAL, otthagyta az egész életét, csak azért, hogy egy fiúval lehessen, aki aztán jól megcsalta. Ráadásul Mako csak a tipikus szépfiú, akiért mindenki odavan. Nem, mintha Aang nem csupán a kinézete miatt szeretett volna bele Katarába, de az se volt sokkal jobb. Legalább mindkét szerelmi szálban az egyik fél nem erre hajtott. Egyszerűen néha jó lenne látni egy tényleg lelkiekre épülő kapcsolatot, ami mögött több jelentés és érzelem van annál, hogy "well, he was hot". Ez lett volna a két fillérem a témához.
Vissza az elejére Go down
http://www.backloggery.com/krisi
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptySzomb. Jún. 30, 2012 7:17 pm

Habár nem Makkora, de attól még nagyon jó az egész:

Avatar: LOK Discovers Shipping!

Aang a legnagyobb Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyKedd Jún. 26, 2012 7:24 am

Másik nagy kedvenc Makkoras kép:


Összejön-e Korra Makóval? Makkoralala

Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyKedd Jún. 26, 2012 5:44 am

Hát ez rohadt nagy XD Amikor megláttam besírtam Laughing
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 31

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyVas. Jún. 24, 2012 8:15 pm

Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyVas. Jún. 24, 2012 6:24 am

kardosbalint95 írta:
Makkora úgy néz ki bejött. ^^ Fogadni mernék, hogy a Spiritben Korra terhes lesz és a gyereket Noatak-nak fogják hívni. Razz

Ez még viccnek is furcsa Very Happy

Amúgy szerintem iszonyatos drámákat fognak csapni. Very Happy



A hozzászólást DSM összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 28, 2012 5:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyVas. Jún. 24, 2012 12:20 am

Elementalist írta:
18 évesen terhes?
Mai világban ki tudja már!? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:58 pm

18 évesen terhes? inkább majd összevesznek meg minden de baba még nem hiszem, ez attól si függ lesz e 3 könyv.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptySzomb. Jún. 23, 2012 8:51 pm

Makkora úgy néz ki bejött. ^^ Fogadni mernék, hogy a Spiritben Korra terhes lesz és a gyereket Noatak-nak fogják hívni. Razz
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:44 am

A világ tele van nyílt ajtókkal csak írjátok be, hogy Mako Korra hentai XD +18
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:43 am

Jill92 írta:

Viszont azt hiszem, igazad van... A tinidrámának ezzel még nincs vége! Very Happy


Iiigen, hiszen itt van a mi fiatal Iroh generálisunk. Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:42 am

silvertea írta:
Éééés Makorra in the endgame! Very Happy De boldog vagyok! Very Happy Imádom ezeket a fiatalokat (remélem a második könyvben több lesz egy csóknál, hopp, bocsesz... Embarassed Very Happy)

Na de kérlek... ne feledkezz meg magadról! Itt még nagyon fiatalkák is vannak Razz

Amúgy jó lenne, el tudnám képzelni. Twisted Evil Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 31

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptySzomb. Jún. 23, 2012 8:01 am

Éééés Makorra győzött!


Olyan szépen megcsinálták, tök jól jött ki az egész! Csak Asamit sajnálom, de azt hiszem, ebből már tuti Bosami lesz. Azok után, ahogy Bolin védte az apjától...


Olyan jó, hogy annak ellenére, hogy nem igazán szívleltem Makót, szerintem ez az egész így volt tökéletes.

Viszont azt hiszem, igazad van... A tinidrámának ezzel még nincs vége! Very Happy

Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptySzomb. Jún. 23, 2012 6:22 am

Éééés Makorra in the endgame! Very Happy De boldog vagyok! Very Happy Imádom ezeket a fiatalokat (remélem a második könyvben több lesz egy csóknál, hopp, bocsesz... Embarassed Very Happy)

Összejön-e Korra Makóval? Tumblr_m62xhyRmHr1rtlurfo1_500

Összejön-e Korra Makóval? Tumblr_m62xhyRmHr1rtlurfo2_500

(Mellesleg nem hiszem, hogy a 2. évadban hagyják a Makorra rajongókat nyugiban élni, tuti megkavarják az egészet, pedig olyan boldog vagyok, hogy összejöttek. *_*)
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyPént. Jún. 22, 2012 9:25 pm

Éééééééééés az egyik kedvenc Makorras képem:

Összejön-e Korra Makóval? Kisstheavatarcolorbysil



A hozzászólást DSM összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 26, 2012 7:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyVas. Jún. 17, 2012 8:07 am

Egyértelműnek gondolom az ő együtt létüket..meg ha már "Az Aang legendájá"-ban nem lett Zutara akkor most legyen Makorra Razz Amúgy nem tudom hogy észrevettétek-e de amikor A Déli kalózokban Katara és Zuko úgymond "kémkedtek",most tisztára ilyen lesz Korra és Mako bejutása Amonhoz Very Happy vagy lehet hogy hülyeség...és tisztára nem olyan xd
Vissza az elejére Go down
Kiora

Kiora


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 26

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyVas. Jún. 17, 2012 4:57 am

Az ég is úgy akarja,hogy összejöjjenek.Na jó talán nem az ég hanem a rajongók.Egyébként nem vagyok valami nagy Makorra fan.Erre akkor jöttem rá amikor youtube-on nem volt kedvem megnézni a Makorrás videókat.Meg amikor csókolóztak inább Bolint sajnáltam de nagyon.Viszont a mostani részekbe olyan jól esett,hogy Mako úgy aggódott Korráért.Szerintem a Masaminak mindjárt vége.Éss megszerettem a Makorrát is. Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptySzomb. Jún. 16, 2012 12:08 am

silvertea írta:


Valószínűleg ezt:

Iiiigen....
Mindenesetre mikor felmerült nálam ez a kérdés fulladozva röhögtem a buszmegállóban, és körülöttem az idősek enyhén elme roggyantnak néztek....
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptySzomb. Jún. 16, 2012 12:06 am

Idézet :
Tudjátok mi jutott eszembe?!

Vajon mit szólt volna ahhoz Mako, hogyha meglátta volna Korrát a sáljával küzdeni az egyenlőségi őrrel a 3. fejezetben?

Valószínűleg ezt:

Összejön-e Korra Makóval? Tumblr_m5pfovTmEN1rr6f26
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptySzomb. Jún. 16, 2012 12:00 am

Tudjátok mi jutott eszembe?!

Vajon mit szólt volna ahhoz Mako, hogyha meglátta volna Korrát a sáljával küzdeni az egyenlőségi őrrel a 3. fejezetben? Very Happy
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 10:23 am

Jill92 írta:
Szinte biztos hogy össze fognak jönni. Én is nagy Makorra fan voltam, amíg Mako be nem mutatkozott teljesen. Az elején még tök szimpatikusnak találtam, bejött, hogy olyan bunkó Korrával, de mikor Asami megjelent, ez megváltozott. Sokáig haragudtam Asamira, de már tökre megkedveltem, és már úgy vagyok vele, hogy Mako az, akit nagyon nem bírok.

Ezen én is átestem, nagyon mérges voltam Makora, annak ellenére, hogy előtte meg odáig voltam a rideg és elutasító személyiségéért. Ezért sem kedveltem eleinte Asamit, mert őt hibáztattam Mako személyiségváltozásáért és hülyeségeiért. (Persze mind tudjuk, hogy az igazi trollok emögött a Bryke páros.)

Az 7. fejezetben kifejezetten mérges voltam rá és megható volt Korra önfeláldozása, hogy elküldte Makot Asamit vígasztalni. Kb. a 8. fejezet óta kezdtem "megbocsájtani" Makonak, a 9. fejezetben pedig egyenesen odavoltam az aggodásáért, amit Korra iránt mutatott. Majd csak kiköszörüli a csorbát ez a fiú! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Ajánlott tartalom





Összejön-e Korra Makóval? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Összejön-e Korra Makóval? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Összejön-e Korra Makóval?
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Bolin és Korra!?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Spekulációk :: Shipping :: Makorra-
Ugrás: