Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Mi a kedvenc elemed?

Go down 
+14
Lacy28
Aang-KorraFan
szatyor18
Sol13
Kiora
Yume99
Shiny42
darken
Loki
DSM
Jill92
silvertea
Elementalist
Seral
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 12:00 am

DSM írta:

Azért szavazok az Avatar mellett én is, mert neki nem "kell dönteni" Very Happy

Csak aztán az a ciki, ha valamelyik nem megy. Very Happy Megértem, hogy Korrát miért bosszantja annyira, hogy nem megy neki a légidomítás...
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyPént. Jún. 15, 2012 11:57 pm

Jill92 írta:
Az avatarnak a legjobb, neki legalább nem kell dönteni. Bár nekem a víz még azért is tetszik, mert olyan szépek azok a tai chi-s mozdulatok. Egyszer tutira fogok olyat tanulni. Very Happy


Nekem is ezért tetszett annyira a vízidomítás (plusz nem jön rosszul, hogyha az ember kétlábonjáró gyógyszerláda Very Happy )

Aztán most, ahogy kijött a Korra legendája, sokat változott a véleményem. már nem tudom, eldönteni melyik idomítás a legjobb, mert szerintem ennél a sorozatnál azért jobban kiélték magukat a harci jeleneteknél a rendezők, hiszen szerintem azt a folytatás elsősorban azoknak a tinédzsereknek, fiatal felnőtteknek készítették, akik ugye már felnőttek az Aang legendája óta. - persze új fanokat is akartak gyűjteni Very Happy

Hozzátenném, hogy ezzel nem azt akartam mondani, hogy az első mesesorozatban nem voltak irtózatosan jó harci jelenetek, gondoljunk pl arra, amikor Aang és Zuko küzdött egymással a 3. könyv 18. fejezet elején - ami persze nem jelentős csata de nekem az az egyik nagy kedvencem Smile

Azért szavazok az Avatar mellett én is, mert neki nem "kell dönteni" Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyPént. Jún. 15, 2012 11:35 pm

Tophnak a legjobb a stílusa Déli imádkozó sáska. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyPént. Jún. 15, 2012 11:01 pm

Az avatarnak a legjobb, neki legalább nem kell dönteni. Bár nekem a víz még azért is tetszik, mert olyan szépek azok a tai chi-s mozdulatok. Egyszer tutira fogok olyat tanulni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyPént. Jún. 15, 2012 9:53 pm

Ahogy hasonlóan másoknak is mind a négy elem a kedvencem,mert ha lenne például a tűz,akkor sem tudnék meg lenni egy víz, föld vagy levegő nélkül.Nekem ezek egyszerre működnének... Very Happy Hasznosság alapján sem tudnám eldönteni melyik lenne a legjobb,helyzettől függ ez. Imádnám a villámot,a fémidomítást,fagyasztást stb....sokat akar a szarka... hát igen Razz
De ha mindenképpen választani kéne akkor vizet Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyPént. Jún. 15, 2012 6:45 am

Jill92 írta:
És most hogy vagy? Very Happy


(Amúgy hogyan tudok mások szövegéből idézeteket kiragadni?)

Qoute feliratot megnyomod a szöveg ablakának jobb felső sarkában Very Happy Wink
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyPént. Jún. 15, 2012 5:14 am

Jill92 írta:
És most hogy vagy? Very Happy


(Amúgy hogyan tudok mások szövegéből idézeteket kiragadni?)

oldalt click quote.

Most? hát szerintem előző kommenteimből kiderül. Sokáig ateista voltam, mert nagyon megutáltam azt, hogy ide oda ráncigáltak templomba és semminek sem volt racionális magyarázata. Aztán rájöttem, hogy nem is kell rengeteg kérdés nincs megválaszolva és biztos van pl.: a csillag/bolygó állásokra tudományos magyarázat. Templomot ugyan úgy utálom.

Na de ne térjünk el a témától. Elemek!
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyPént. Jún. 15, 2012 2:37 am

És most hogy vagy? Very Happy


(Amúgy hogyan tudok mások szövegéből idézeteket kiragadni?)
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyPént. Jún. 15, 2012 1:46 am

Jill92 írta:
Tudom én, hogy a horoszkópok nagy baromságok, nem hiszek az ilyesmikben. Igazából mindenféle spirituális cucc távol áll tőlem, azokkal is úgy vagyok, mint a sci-fi-vel. Csodálom, hogy az emberiségnek milyen sokrétű a fantáziája. (Ez csak az én szerény véleményem, én örülnék a legjobban, ha kiderülne, hogy nincs igazam.)

sokáig én is így voltam vele
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 10:43 am

Tény és való, hogy az EU egyáltalán nem stabil, pláne mostanában, vannak dolgok. Atomot biztos nem fognak bevetni, lejátszották már azt egy párszor, pl Kubai rakéta válság, tudják mit kockáztatnak. Viszont nem tudom kik lennének a szemben álló felek, az erős államokban stabil a politikai berendezkedés (kivétel Kína), jól megy a gazdaságuk, nincs okuk háborút kezdeményezni, bár változott a világ, lehet hogy teljesen új ürügyeket találnának rá. Bár nekem egyenlőre épp elég az, ami Szíriában megy, nem hiányzik, hogy az egész világra kiterjedjen. Magyarországot meg pláne nem akarnám belekeverni, nem hiányzik még egy Trianon... Én már csak ilyen megrögzött pacifista vagyok XD
Na, ez már kicsit túlságosan off volt, úgyhogy vissztérek az elemkre. Tudom én, hogy a horoszkópok nagy baromságok, nem hiszek az ilyesmikben. Igazából mindenféle spirituális cucc távol áll tőlem, azokkal is úgy vagyok, mint a sci-fi-vel. Csodálom, hogy az emberiségnek milyen sokrétű a fantáziája. (Ez csak az én szerény véleményem, én örülnék a legjobban, ha kiderülne, hogy nincs igazam.)
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 10:03 am

A horoszkóp amit az újságokban látsz egy gagyi igénytelen fos egy igazi horsozkópot pontos születési dátum alapján készítenek, hogy éppen milyen bolygóállásod volt. Az, hogy bika nem jelent semmit az önmagában kevés.

A 3. wh? hát megérzés de megpróbálok okokat összeszedni. Az unió korántsem stabil, fogy a víz (de nagyon), 2013ban elég veszélyes napkitörések lesznek és ha ez igaz akkor elég zorall körülmények lesznek, ugye egy erős napkitörés kiiktathatja a világ összes elektromos eszközét. Ezt az elméletet tudósok támasztják alá. Na meg rég volt háború. Atomot nem szeretnék de nem is lesz mert ha valaki megnyomja a gombot, akkor mindenki megnyomja és az teljes pusztulás és így ez nem hiszem, hogy meg fog történni. Magyarországra főleg nem dobnak atomot, mert akkor oda a vízkészlet. Kíváncsi vagyok mi lesz itt és megint furcsákat mondok, de szeretnék kibilleni az unalmas hétköznapokból és érezni az adrenalint harcolni a hazáért. Túl sok akciófilemt néztem :O
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 9:52 am

Nekem a víz a kedvenc elemem. Azzal egy csomó mindent lehet csinálni, vért idomítani, indákat, növényeket és még gyógyíatni is lehet vele. És nem is muszáj folyton négy liter vizet magammal cipelnem folyton, ahogy azt Katara tette, mert a levegő páráját is lehet idomítani. Bár az ilyen horoszkópos cuccok szerint az én elemem a föld lenne, mert bika vagyok, és még a szemem is zöld, de ilyesmiben nem hiszek, úgyhogy csak azért is a víz kellene. Very Happy
Egyébként mi ez a harmadik világháborús dolog? Milyen jelek vannak erre? Én azért nem nagyon szeretném, ha lenne...
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 8:59 am

silvertea írta:
Nekem is tetszik mind a 4 elem, de ha nagyon választani kellene, akkor levegő. Smile Először a vízre gondoltam, de aztán a levegőben több fantáziát láttam. Very Happy Ami a tüzet és földet illeti, a "mellék idomítások", mint a villám vagy a fém, jobban izgat.


hát egybetartozik Very Happy amugy engem inkább érdekel a földrengés mint az Uri Geller féle kanálhajlítás Very Happy bár kétség kívül jó a bilincs ellen a metalbending Very Happy A villám meg cool!
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 8:31 am

Nekem is tetszik mind a 4 elem, de ha nagyon választani kellene, akkor levegő. Smile Először a vízre gondoltam, de aztán a levegőben több fantáziát láttam. Very Happy Ami a tüzet és földet illeti, a "mellék idomítások", mint a villám vagy a fém, jobban izgat.
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 7:56 am

Hát része szeretnék lenni a magyar gazdaságnak hátha lesz itt valami jó is, bár művészi szakmát szeretnék és az most túlságosan nincs támogatva. Ezek mellett még tudok meditálni meg mostanság próbálok kung fuzni Very Happy kéne egy mester.
Meg át szeretném élni a 3. világháborút közel van az is. (elnézést de szerintem nagyon úgy néz ki, hogy lesz).
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 7:51 am

Elementalist írta:
kardosbalint95 írta:
Elementalist írta:
Bonyolult de hasonló de szívesen elmennék Shaolin szerzetesnek Very Happy
mi tart vissza?

Talán, hogy még csak 17 vagyok de majd elválik mi lesz velem...de el fogok majd oda látogatni, nem árt megtanulni kínaiul o.O
nekem már van 1 komplett tervem a köv. 3-4 évre. Smile
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 7:47 am

kardosbalint95 írta:
Elementalist írta:
Bonyolult de hasonló de szívesen elmennék Shaolin szerzetesnek Very Happy
mi tart vissza?

Talán, hogy még csak 17 vagyok de majd elválik mi lesz velem...de el fogok majd oda látogatni, nem árt megtanulni kínaiul o.O
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 7:45 am

Elementalist írta:
Bonyolult de hasonló de szívesen elmennék Shaolin szerzetesnek Very Happy
mi tart vissza? Engem a buddhizmus nagyonnagyon érdekel Smile
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 7:44 am

Bonyolult de hasonló de szívesen elmennék Shaolin szerzetesnek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 7:42 am

Elementalist írta:
A nevemből lehet következtetni a válaszomra: Mind a négy elem tetszik szeretem őket.
Ugye ha azt mondjuk az én elemem pl.: a víz akkor az a személyiséghez is függ: szerénység, együttérzés, nyugalom, gyengédség.
Persze midnen ember más és más tulajdonságaik vannak más a személyiségünk, ez pedig abban mutatkozik meg,hogy az elemek milyen arányban oszlanak meg bennünk. Nekem úgy föld/levegő ami dominál tehát a diaggram így néz ki: föld 50% levegő 40% fűz 30% víz 10%. Mindig olyan elemű vagy ami dominál. Most éppen föld a favorit de van amikor tűz vagy levegő Very Happy

Őőő ez amit leirtam nem kamu meg minden, csak én ilyen spirituális dolgokat csinálok, meditálok meg stb... jah például ha sok bennünk valameik elem pl.: 80% tűz stb... akkor meditációkkal ellensúlyozni lehet és ebben az esetben nem leszünk forrófejűek. (A személyiségeden ezek nem változtatnak sokat, mert pont hogy a személyiségtől függ az elemed, és mindig az marad az elemed ami volt és ami lesz.) Mindig az egyensújra kell törekedni. Erről szól a sorozat is nem? Very Happy
buddhista vagy?
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Elemek   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 7:41 am

A nevemből lehet következtetni a válaszomra: Mind a négy elem tetszik szeretem őket.
Ugye ha azt mondjuk az én elemem pl.: a víz akkor az a személyiséghez is függ: szerénység, együttérzés, nyugalom, gyengédség.
Persze midnen ember más és más tulajdonságaik vannak más a személyiségünk, ez pedig abban mutatkozik meg,hogy az elemek milyen arányban oszlanak meg bennünk. Nekem úgy föld/levegő ami dominál tehát a diaggram így néz ki: föld 50% levegő 40% fűz 30% víz 10%. Mindig olyan elemű vagy ami dominál. Most éppen föld a favorit de van amikor tűz vagy levegő Very Happy

Őőő ez amit leirtam nem kamu meg minden, csak én ilyen spirituális dolgokat csinálok, meditálok meg stb... jah például ha sok bennünk valameik elem pl.: 80% tűz stb... akkor meditációkkal ellensúlyozni lehet és ebben az esetben nem leszünk forrófejűek. (A személyiségeden ezek nem változtatnak sokat, mert pont hogy a személyiségtől függ az elemed, és mindig az marad az elemed ami volt és ami lesz.) Mindig az egyensújra kell törekedni. Erről szól a sorozat is nem? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 7:03 am

Hát nekem egyértelműen a levegő! Smile
Nektek?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mi a kedvenc elemed?
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Spekulációk :: Mi a kedvenc elemed?-
Ugrás: