Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Mi a kedvenc elemed?

Go down 
+14
Lacy28
Aang-KorraFan
szatyor18
Sol13
Kiora
Yume99
Shiny42
darken
Loki
DSM
Jill92
silvertea
Elementalist
Seral
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 2:25 am

DSM írta:
Az elemek harca:
Elemek harca Wink

Úristen ez naon király! Miket művel Toph atyaisten XD
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyPént. Jún. 29, 2012 1:45 am

Az elemek harca:
Elemek harca Wink
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyKedd Jún. 26, 2012 1:14 am

Szerintem a két legjobb elem a Víz és a Levegő, de mindegyik nagyon hasznos lehet ha az ember idomítani tudja.
Nekem a Víz a kedvenc elemem, mert békés, életet ad és valmiért a vízben sokkal inkább elememben vagyok..Külömben a horoszkóp szerint mindenkinek véletlenül adja ki hogy milyen elemű lehetne.Én például kékes-szürke szemű vagyok de főleg kék ami sztem inkább a vízhez hasonlít mint ahogy a horoszkópom is ami Vízöntő, de mégis a Levegőidomításhoz sorolják be.Nekem már az Aang legendájában is a Víz volt a kedvenc elemem. Smile Ez a kedvenc videóm amit eddig az Aang legendájáról találtam.
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: firebending   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 6:48 am

már kibeszéltük a témát de ma eszembejutott:

a tűzzel is lehet gyógyítani! TÜDÜÜÜÜ

pedig igaz, a test felemeli a hőmérsékletét és így elpusztítja a baktériumokat. Tehát nem tűzzel de vaalmi hevítő érintéssel lehetne gyógyítani + megizzasztani a pácéenst (nem tom hogy kell írni) és kiizzad minden lucskot. A tűz meg a víz ellentétek, de amennyire a tűz pusztító annyira a víz is rombol hegyeket. Amennyire a víz ad erőt az életbenmaradásra úgy éltet minket a nap energiája is.

találékonyság... és máris egy világ nyílik meg elötted.
Vissza az elejére Go down
Sol13

Sol13


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Szeged

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyKedd Jún. 19, 2012 9:26 am

Az én kedvenc elemem a víz! Minden mennyiségben!
Érdekes ,hogy a természetem alapján a barátaim szerint inkább a tűzre hasonlítok (ugyanis elég lobbanékony természetű vagyok és gyakran cselekszem meggondolatlanul),de amikor először megláttam az Avatart rögtön beleszerettem a vízbe(mondjuk az is igaz ,hogy 5 évig úsztam...)!A legtöbb kedvenc szereplőm is a víz népéből származik.Hihetetlen ,hogy mi mindent lehet csinálni a vízzel pl.:véridomítás,"mocsár idomítás",hó idomítás,jég idomítás stb.Mióta megtudtam,hogy mi a jele a víz törzseinek minden füzetemet telerajzoltam vele Smile A kedvenc könyvem is a víz!Bármit odaadnák azért ,hogy vízidomár lehessek!
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 4:16 am

kardosbalint95 írta:
Én már Aang legendájában is a levegőt favorizáltam, és ha választhatnék én tuti nem az Avatar lennék, hanem egy békés légnomád. Smile A Korra legendájában meg ez a levegőimádatom még jobban kijött. Tenzin miiket csináál már. Very Happy Meg Meelo, Ikki és Jinora milyen nagyok voltak már a harci jelenetben. Very Happy:D

Áh én tuti mennék Avatárnak, most is annyira döntésképtelen vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 3:19 am

kardosbalint95 írta:
Én már Aang legendájában is a levegőt favorizáltam, és ha választhatnék én tuti nem az Avatar lennék, hanem egy békés légnomád. Smile A Korra legendájában meg ez a levegőimádatom még jobban kijött. Tenzin miiket csináál már. Very Happy Meg Meelo, Ikki és Jinora milyen nagyok voltak már a harci jelenetben. Very Happy:D

Meelo méltó utódja lesz Aangnak Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 3:07 am

Én már Aang legendájában is a levegőt favorizáltam, és ha választhatnék én tuti nem az Avatar lennék, hanem egy békés légnomád. Smile A Korra legendájában meg ez a levegőimádatom még jobban kijött. Tenzin miiket csináál már. Very Happy Meg Meelo, Ikki és Jinora milyen nagyok voltak már a harci jelenetben. Very Happy:D
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 2:31 am

darken írta:
Emlékezzetek...a tűz harmónia... vagy mi a szösz Very Happy
Energia és élet ahogy Aang mondta Very Happy (most lestem meg 3.k 13.r)


Így van. sunny
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 2:30 am

Shiny42 írta:



A tűzre nem mondanám, hogy erő (Ha egy szóval kéne jellemezni)
A tűz inkább a pusztítás Smile (ami nekem személy szerint nem jön be.)


Ahogy a napharcos mondaná: "A tűz élet, nem csupán pusztítás". Very Happy
Az ősemberek sem mentek volna sokra nélküle a jégkorszakban....
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
darken

darken


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Magyarország

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 1:17 am

Emlékezzetek...a tűz harmónia... vagy mi a szösz Very Happy
Energia és élet ahogy Aang mondta Very Happy (most lestem meg 3.k 13.r)
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyVas. Jún. 17, 2012 10:48 pm

Shiny42 írta:
Elementalist írta:
Shiny42 írta:
Nekem a kedvencem a levegő és a föld. (pont ellentétek xD)
A levegő az azért mert az áll a legközelebb hozzám. (könnyed mozgás nagy ugrások, repülés, szabadság... Smile )
A föld pedig azért mert szerintem az a legerősebb. Mármint nem úgy, hogy erősebb a többi elemnél, hanem a föld maga az ERŐ szerintem. "Hegyeket mozgatsz" földrengéseket idézel stb.
(Nem tudom értelmesebben leírni akárhogy próbálkoztam ezért hagytam ennyiben Very Happy Very Happy)


fain ugyan így vagyok Very Happy lazaságot kombinálni a nyers erővel Very Happy

a tűz is erőt képvisel csak az intenzív energiadús erőt, a föld meg nyers kitartó és megdönthetetlen erőt, a föld még jellemezhet belső erőt is pl.: kitartás, állóképesség, stabillitás


A tűzre nem mondanám, hogy erő (Ha egy szóval kéne jellemezni)
A tűz inkább a pusztítás Smile (ami nekem személy szerint nem jön be.)

Buddhizmusban a tűz az életerő. A nap ami fényt hoz a világba az is tűz. Nem csak pusztítás jellemzi. (igaz: használni másra nem tudod, max főzésre ) Very Happy
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyVas. Jún. 17, 2012 10:28 am

Elementalist írta:
Shiny42 írta:
Nekem a kedvencem a levegő és a föld. (pont ellentétek xD)
A levegő az azért mert az áll a legközelebb hozzám. (könnyed mozgás nagy ugrások, repülés, szabadság... Smile )
A föld pedig azért mert szerintem az a legerősebb. Mármint nem úgy, hogy erősebb a többi elemnél, hanem a föld maga az ERŐ szerintem. "Hegyeket mozgatsz" földrengéseket idézel stb.
(Nem tudom értelmesebben leírni akárhogy próbálkoztam ezért hagytam ennyiben Very Happy Very Happy)


fain ugyan így vagyok Very Happy lazaságot kombinálni a nyers erővel Very Happy

a tűz is erőt képvisel csak az intenzív energiadús erőt, a föld meg nyers kitartó és megdönthetetlen erőt, a föld még jellemezhet belső erőt is pl.: kitartás, állóképesség, stabillitás


A tűzre nem mondanám, hogy erő (Ha egy szóval kéne jellemezni)
A tűz inkább a pusztítás Smile (ami nekem személy szerint nem jön be.)

Vissza az elejére Go down
Kiora

Kiora


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 26

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptyVas. Jún. 17, 2012 4:49 am

Nekem amikor legelőször néztem Aang legendáját a levegő volt a kedvencem.De aztán megmagyarázhatatlan okokból kifolyólag a víz lett a favorit. Very Happy És szerintem már az is marad. FOREVER A tűz sem rossz,az hogy hogyan generálják maguktól örök rejtély.De jobb így,nem úgy mint a filmbe,hogy a tüzet folyamatosan cipelik magukkal.(Egyébként meg sem néztem a filmet xDD)A föld pedig nagyon messze áll tőlem,nem az én stílusom.
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 11:42 pm

végre valaki más is van itt minden ami tkról Very Happy én elöbb inkább kinyitom a csakrákat úgy könnyebb "hajlítani" Very Happy (persze közbe közbe gyakorlom
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 10:15 pm

Levegő Very Happy Amúgy a hajlítások a való életben a(z) Aerokinesis,Pyrokinesis,Hydrokinesis és Terrakinesis a mindenamitk oldalon vannak infók hogyan lehet elsajátítani őket Smile Az aerokinesis már megy egy picit Smile
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 11:17 am

de azért télleg, nem lehet dönteni a négy közül. Avatar feeling >.<
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 11:06 am

Shiny42 írta:
Nekem a kedvencem a levegő és a föld. (pont ellentétek xD)
A levegő az azért mert az áll a legközelebb hozzám. (könnyed mozgás nagy ugrások, repülés, szabadság... Smile )
A föld pedig azért mert szerintem az a legerősebb. Mármint nem úgy, hogy erősebb a többi elemnél, hanem a föld maga az ERŐ szerintem. "Hegyeket mozgatsz" földrengéseket idézel stb.
(Nem tudom értelmesebben leírni akárhogy próbálkoztam ezért hagytam ennyiben Very Happy Very Happy)


fain ugyan így vagyok Very Happy lazaságot kombinálni a nyers erővel Very Happy

a tűz is erőt képvisel csak az intenzív energiadús erőt, a föld meg nyers kitartó és megdönthetetlen erőt, a föld még jellemezhet belső erőt is pl.: kitartás, állóképesség, stabillitás
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 10:09 am

Nekem a kedvencem a levegő és a föld. (pont ellentétek xD)
A levegő az azért mert az áll a legközelebb hozzám. (könnyed mozgás nagy ugrások, repülés, szabadság... Smile )
A föld pedig azért mert szerintem az a legerősebb. Mármint nem úgy, hogy erősebb a többi elemnél, hanem a föld maga az ERŐ szerintem. "Hegyeket mozgatsz" földrengéseket idézel stb.
(Nem tudom értelmesebben leírni akárhogy próbálkoztam ezért hagytam ennyiben Very Happy Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 1:54 am

Hát...ha egy generátorba azt a villámot belevezeted az enyhén szét fog olvadni Very Happy
Vissza az elejére Go down
darken

darken


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Magyarország

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 1:48 am

200 forint spórolás? Very Happy
Áramot is lehet generálni... Az pedig manapság nagyon hasznos lehet. Smile
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 1:32 am

Na most elmondom melyik elem miért jó Very Happy

Víz: lehet gyógyítani, irányitani másokat, fagyasztani, víz ostor, szökőár (tehát elég sok a lehetőség)

Föld: Földrengés keltés, szikladobálás, csukott szemmel is látsz (ha van föld alattad), alternativa a fémidomítás, ami nem rossz ha lebilincselnek, és könnyen közlekedsz a föld mélyén.

Tűz: Pusztítás de az nagyon! Villám szintén pusztítás! 200 forint spórolás (nem kell öngyújtó). Télen nem fázol. Repülni is tudsz, és hőt elvonni.

Levegő: Tornádókat létrehozhatsz, nagy szeleket kelthetsz, repülhetsz több féle módon, gyorsaság nagy ugrások, harca nem túlságosan alkalmas, inkább védekezésre.
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 1:01 am

Tenzinnek rá kéne jönnie, hogy mi az, ami Korrából előhozhatná ezt a képességet. Toph foglalkozott két órát Aanggal, és már tudta, hogyan fog földet idomítani. De azért Korra még így is nagyon jó helyzetben van. Roku ennyi idősen még csak tüzet idomított.
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
darken

darken


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Magyarország

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 12:41 am

Én is úgy vagyok ezzel az elemes dologgal hogy mindegyik jó valamiért ,de ha választanom kéne akkor is csak kettőre tudnék szűkíteni Víz és levegő. (Amúgy lehet a víz picit jobb. Very Happy )
Víz az tényleg sok helyen ott van , na de a levegő is. Very Happy
De levegőnél pl.: ha elkapnának simán eltudnék menekülni mint ahogyan azt Aang is tette párszor ,mivel levegőhöz tüdő is jó de víznél kell a kéz is. Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 EmptySzomb. Jún. 16, 2012 12:05 am

silvertea írta:


Csak aztán az a ciki, ha valamelyik nem megy. Very Happy Megértem, hogy Korrát miért bosszantja annyira, hogy nem megy neki a légidomítás...

Szerintem igazából nem az hogy nem megy neki, hanem átkozottul nem hisz magában... Ez a legnagyobb baja.

Emlékezz vissza, mikor Aang a földidomítást tanulta, neki is a hitet kellett "megtanulnia" és utána már ment is neki.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mi a kedvenc elemed?
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Spekulációk :: Mi a kedvenc elemed?-
Ugrás: