Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Egy diák életének nehézségei

Go down 
+7
Aang-KorraFan
DSM
Chrisavatar
Yoi
Lacy28
rotyogo
Szofi11
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Lacy28

Lacy28


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 14.

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptyHétf. Okt. 22, 2012 12:08 am

Sziasztok!
Hosszú-hétvége, használjuk ki a maradékot:
A tanév közbeni szüneteink:
őszi kis-szünet: okt. 20. szombattól okt. 23. keddig (pót-szombat: október 27)
őszi nagyszünet: okt. 28. vasárnaptól nov. 4. vasárnapig (8 nap)
téli szünet: dec. 22. szombattól jan. 6. vasárnapig (16 nap)
márciusi hosszú-hétvége: márc. 15. péntektől márc. 17. vasárnapig
húsvéti szünet:
- 1. verzió (a valószínűbbik): március 28. csütörtöktől április 2. keddig
- 2. verzió: március 30. szombattól április 7. vasárnapig
május 1-i szünet: május 1. szerda
pünkösdi hosszú-hétvége: máj. 18. szombattól máj. 20. hétfőig
Mennyi hétköznapot vagyunk itthon? (nyári szünetet nem beleszámítva, de jeles napokat igen, pl. május 1.)
20-23 hétköznapot vagyunk itthon.
Vissza az elejére Go down
Chrisavatar

Chrisavatar


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Békés Megye,Kaszaper

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 6:38 am

xdddddd

a tanárok, pfhúú...-.-!XDD
Vissza az elejére Go down
http://sajatsztorik.bloglap.hu
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 5:28 am

Yoi írta:
Szofi11 írta:
Pl. az én föci tanárom, nem is tudom, rosszabb, mint Miyuki gazdája, az biztos. Első felelésnél azt mondta, hogy most feleljen az, akinél kinyílik a napló, majd kinyitotta és elkezdett lapozgatni... Tavaly megkérdezte, Ázsia melyik kontinensen van, és hogy mi Moszkva fővárosa. Arról nem is beszélve, hogy most már az egész iskola arról beszél, hogy a kolibri szárnycsapásainak száma 80 mp/s... (mert biosz tanár is). És mégis, legalább mindig tudunk rajta röhögni, és a nyári táborokban róla lehet a legjobb paródiákat mintázni. Meg aztán, minden sulis hétköznap túlélhető egy jó osztállyal. Wink

Nálunk dettó a föcitanár(komolyan mennyi egyezés lesz még? Very Happy ) Ugyanezt csinálja, akit pl nem szeret minden órán kihívja felelni, akit meg szeret azt egyszer sem feleteti, ha meg igen, akkor a legkönnyebb anyagból. Nálunk mondjuk nem kérdez ilyeneket, de olyan borzalmasan leadni az anyagot, mint ő és utána emelten íratni TZ-ket, az szép. De mindig őt parodizálják ki a Gólyahéten. Ugyanis van egy kiejtése: selypesen beszél, na ez teszi halálivá a paródiákat. Ja és hogy kivételez a fiúkkal. Felel a srác, és mondjuk hát khm... szóval ellátogat néhanapján a kondiba is... na szóval hát ha véletlen a srácnak egy kicsit felhúzódik a pólója, már megkapta az ötöst. vagy volt olyan hogy: "Mondjuk feleljen Dani... "Dani levette a pulcsiját és hát elég rendesen látszódott a felsőteste mert felhúzódott a pólója. "Dani mégsem felel..." Így a tanár! Ha lány vagy egyből rosszul kezdesz nála. Ja meg van amikor csak úgy spontán beletúr a lányok hajába, meg azt meséli hogy meg akarták venni 2 kecskéért Egyiptomban... De azt a nőt a legjobb kiparodizálni! Very Happy
Két kecskéért, ezen szakadok xD Nálunk az ofő van oda a fiúkért, mert ők a teremtés koronái, és ők olyan okosak és ügyesek, igaz nálunk konkrétan semmit nem csinálnak, a lányok meg, akik mindent megszerveznek és lelküket kidolgozzák (na nem én), azok csak úgy mellékesen ott vannak. TZ-ről eszembe jutott még egy nagy föci órai pillanat, amikor tavaly (igazából bioszon de nem gáz) írtunk föciből témazárót Európából. Eleve 10 percet késett, aztán még valaki szaladjon le fénymásolni, mert ugye nem arra van a szünet, ez még 10 perc volt, majd nagy nehezen elkezdtük, és rögtön jöttek a panaszok, hogy de miért írunk, amikor a TZ-t egy héttel előre be kell jelenteni, ő meg előző nap szólt. Jött a válasz, hogy ez nem témazáró, csak egy egész órás dolgozat (ergo 20 perces) amivel lezárunk egy témát. Csak 30 éve tanít, de a témazáró fogalmával még nem találkozott.
Lehet a végén kiderül minden tanárunk tökre hasonlít Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Yoi

Yoi


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 26.

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptyHétf. Szept. 10, 2012 4:35 am

Szofi11 írta:
Pl. az én föci tanárom, nem is tudom, rosszabb, mint Miyuki gazdája, az biztos. Első felelésnél azt mondta, hogy most feleljen az, akinél kinyílik a napló, majd kinyitotta és elkezdett lapozgatni... Tavaly megkérdezte, Ázsia melyik kontinensen van, és hogy mi Moszkva fővárosa. Arról nem is beszélve, hogy most már az egész iskola arról beszél, hogy a kolibri szárnycsapásainak száma 80 mp/s... (mert biosz tanár is). És mégis, legalább mindig tudunk rajta röhögni, és a nyári táborokban róla lehet a legjobb paródiákat mintázni. Meg aztán, minden sulis hétköznap túlélhető egy jó osztállyal. Wink

Nálunk dettó a föcitanár(komolyan mennyi egyezés lesz még? Very Happy ) Ugyanezt csinálja, akit pl nem szeret minden órán kihívja felelni, akit meg szeret azt egyszer sem feleteti, ha meg igen, akkor a legkönnyebb anyagból. Nálunk mondjuk nem kérdez ilyeneket, de olyan borzalmasan leadni az anyagot, mint ő és utána emelten íratni TZ-ket, az szép. De mindig őt parodizálják ki a Gólyahéten. Ugyanis van egy kiejtése: selypesen beszél, na ez teszi halálivá a paródiákat. Ja és hogy kivételez a fiúkkal. Felel a srác, és mondjuk hát khm... szóval ellátogat néhanapján a kondiba is... na szóval hát ha véletlen a srácnak egy kicsit felhúzódik a pólója, már megkapta az ötöst. vagy volt olyan hogy: "Mondjuk feleljen Dani... "Dani levette a pulcsiját és hát elég rendesen látszódott a felsőteste mert felhúzódott a pólója. "Dani mégsem felel..." Így a tanár! Ha lány vagy egyből rosszul kezdesz nála. Ja meg van amikor csak úgy spontán beletúr a lányok hajába, meg azt meséli hogy meg akarták venni 2 kecskéért Egyiptomban... De azt a nőt a legjobb kiparodizálni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.alwaysavatar.blogspot.com
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptyVas. Szept. 09, 2012 7:56 am

Köszi Yoi Smile Szerintem egyszerűen csak az a baja, hogy nem vagyok kitűnő és nem járok matekversenyekre, bár ki tudja, igazából 4 év alatt hozzá lehet szokni. Én meg az öltöző miatt sajnállak, nálunk szerencsére ilyenek nincsenek. Igaz, néha azért megy a nyávogás rendesen, de ennyi belefér. Meg nálunk bármi jöhet, amíg pók nincs. Akkor mindenki elkezd sikítozni, de én ezt is élvezem, mert olyan jókat tudok röhögni ilyenkor a többieken, hogy leesek a padról.
Ofőm szerencsére a fontos dolgokról szól az osztálynak, pontosabban szól és a feladatokat rásózza néhány szerencsétlen, khm, elnézést de csicskásra, akiket aztán ugráltat. Annyiból szerencse, hogy engem utál, hogy így nem bíz rám semmit. Az is poén, amikor az osztály átlaga 4,4 vagy mennyi, és elhord mindennek mindenkit, mert ez "felháborítóan alacsony". Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de szerintem 8. évfolyamon ez tök jónak számítana, bármelyik másik ofőnek. Aztán jön az, hogy eszméletlenül sokat hiányzunk, legalább 7 óra jut egy főre. Arról nem is beszélve, hogy elrángat mindenféle kirándulásra, hogy másszunk hegyet, amivel önmagában nem lenne gond, de már-már hagyomány, hogy mindig eltéved legalább az osztály fele, mert ő rosszul mutatja az utat (ez történt most pénteken is).
Chrisavatar, ha lehet a te ofőd még rosszabb. Ahogy drága barátaim mondanák, akasztani való. Most komolyan, kivételezni valakivel csak azért, mert apuci meg anyuci gazdag, undorító. Az enyém legalább csak azzal kivételezik, aki nyalizik. A többi tanároddal lehet, nem kéne ilyen negatívnak lenned, mindegyikben van biztos jó is Very Happy Pl. az én föci tanárom, nem is tudom, rosszabb, mint Miyuki gazdája, az biztos. Első felelésnél azt mondta, hogy most feleljen az, akinél kinyílik a napló, majd kinyitotta és elkezdett lapozgatni... Tavaly megkérdezte, Ázsia melyik kontinensen van, és hogy mi Moszkva fővárosa. Arról nem is beszélve, hogy most már az egész iskola arról beszél, hogy a kolibri szárnycsapásainak száma 80 mp/s... (mert biosz tanár is). És mégis, legalább mindig tudunk rajta röhögni, és a nyári táborokban róla lehet a legjobb paródiákat mintázni. Meg aztán, minden sulis hétköznap túlélhető egy jó osztállyal. Wink
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 8:14 am

Kitartás! Egyetemen már nem lesznek ilyenek!
Vissza az elejére Go down
Chrisavatar

Chrisavatar


Hozzászólások száma : 5
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : Békés Megye,Kaszaper

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: ASD   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptySzomb. Szept. 08, 2012 6:03 am

Pfhúú..hol is kezdjem??!
Ofő:(matek):Utálom azt a nőt.Mindig azzal jópofizik, aki jól áll anyagilag, vagy ad be valami drága cuccot, aki rosszul áll anyagilag, azzal kész undormány...
Fizika,Töri tanár:Pfhúú...-.-" Mad Az mindig leszid, akkor is ha nem csinálok semmit..
Ének tanár:Engem figyel folyton, mikor énekelünk,mondd nekünk valamit, ami engem kicsit zavar..xddd
Angol tanár:Jajj.Kész röhej az a nő.Nem tud semmit angolul.:'D(azért járók kor.tanárhoz)Azt még az b@sz le h, mé' járok meg h pénzkidobás..Kopjon le rólam...
Magyar tanár:Jájj.. No No No No Legalább, 3-szor megfogtam a ...., mert volt ilyen szembekötösdi..Azóta is rémálmaim vannak!!Meg a hangok...Irod.óra 5 perce:-Áááááh.hh...ájjjj
Föci,Számtech tanár:Balfék, f@szkalap..
Rajz tanár:Idős, de ő a legjobb!!! Embarassed Embarassed
Hittan tanár:Laza, tök jó fej... Very Happy Very Happy Very Happy
Kémia tanár(igazgató):Jó feej Smile
Vissza az elejére Go down
http://sajatsztorik.bloglap.hu
Yoi

Yoi


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 26.

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2012 4:18 am

Lacy28 írta:
Jó estét!
No de az osztály az öltözőben! (testnevelés óra első 5 perce)
Az botrány és harsogás. Mad

Még a fiú öltöző biztos jobb mint a lány!(Feltételezem a nevedből fiú vagy Very Happy )
Azt halgatni, hogy "ajj de szép vagy! Bárcsak én lennék ilyen" Aztán:"Dehogy te sokkal szebb vagy!" "Úristen de szép lábaid vannak!" "Annyira cuki ez a bugyi" pale Sleep Nyáladzás hegyek.
Meg kibeszélnek mindenkit! Mad
Lány létemre én nem vagyok ilyen. Lehet ez a nemmel jár, nem tudom.
Meg tudod a lányok tudnak ám visítozni, és ha például azt hiszi az egyik hogy ott az egy bogár... aláírom é is beszarnék mert ijedős vagyok de nem rohangálok sírva hogy "Úristen az egy hatalmas csótány!!" scratch
Vissza az elejére Go down
http://www.alwaysavatar.blogspot.com
Yoi

Yoi


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 26.

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptyPént. Szept. 07, 2012 4:11 am

Szofi11 írta:
rotyogo írta:
De jól esett kimondani:D
Ami nekem először eszembe jut, ha suli és negatív dolog: osztályfőnök. Az a nő egyszerűen rühell, azt sem tudom miért vett fel, azóta is fintorog az ötleteimen, folyamatosan én felelek (matek és fizika tanár), órán random kiszúr magának, hogy a Szofi már megint nem figyel. Na nem mintha én kedvelném, de csak azért mert ő is eleve úgy áll hozzám, hogy ebből a gyerekből semmi nem lesz.

Ez durva, nekem is az osztályfőnököm, aki ugyanígy fizika és matektanár(tiszta véletlen! Shocked ), szívózik az egész osztállyal, a fontos dolgokról nem szól a többi osztálytól tudjuk meg(pl:szülői lesz, általában közel egykor van tarva az egész évfolyamnak, természetesen külön-külön), mindig mindenért lehordja az egész osztályt. Eddig még sohasem mondta hogy "ez jó volt osztály" pedig egy olyan osztályban, ahol most kezd kialakulni a közösség, nem kellene több. Egyébként utálja az egész osztály mert szívózik velünk és mindent az orrunkra hord hogy mit tettünk. Aztán természetesen jópofizik meg viccelősködik, mintha minden tökéletes lenne. Pedig nem az és ezt ő is tudja. Először az a baja hogy valaki beszél, akkor azt mondja ne beszélj legalább, legyél el magadba, aztán meg lehordja a gyereket azért mert csöndbe volt és nem figyelt(hát istenem nem fizikával megy tovább) semmi sem jó neki. Mad

A te helyzeted pedig elég rémes. Ha ofőd ennyire utál azért aki vagy, lehet egészen más oka van(akár rosszindulatú pletyka,de ez csak egy buta tipp, nem tudhatom), mindenesetre nagyon rossz helyzetbe vagy, és tényleg sajnálom! És az hogy ráadásul az osztályfőnök az csak súlyosbít... hát drága barátom részvétem! Neutral
Vissza az elejére Go down
http://www.alwaysavatar.blogspot.com
Lacy28

Lacy28


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 14.

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 7:14 am

Jó estét!
Ne is mondjátok!
Az osztályfőnök meg a tanárok elmennek.
No de az osztály az öltözőben! (testnevelés óra első 5 perce)
Az botrány és harsogás. Mad
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 7:48 am

rotyogo írta:
De jól esett kimondani:D
Ugye? Very Happy
Ami nekem először eszembe jut, ha suli és negatív dolog: osztályfőnök. Az a nő egyszerűen rühell, azt sem tudom miért vett fel, azóta is fintorog az ötleteimen, folyamatosan én felelek (matek és fizika tanár), órán random kiszúr magának, hogy a Szofi már megint nem figyel. Na nem mintha én kedvelném, de csak azért mert ő is eleve úgy áll hozzám, hogy ebből a gyerekből semmi nem lesz.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 6:40 am

Kezdem én:D

Egy régi általános osztálytárssal kerültem ismét egy osztályba, akit tiszta szívből rühellek, mert egy irtózatos pletykafészek, és aki nem tetszik neki, egyszerűen hüly@ének nézi.

De jól esett kimondani:D
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 EmptyHétf. Szept. 03, 2012 4:43 am

Gondolom nem csak én mentem ma nehéz szívvel iskolába, elvégre senki nem szívesen vet véget a szünetnek és lazulásnak. Túl sok órád van? Szívóznak veled a tanárok? Idegesítenek az osztálytársak? Itt panaszkodhatsz, mi nem köpünk be az ofőnek, és abszolút megértjük a gondodat.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Egy diák életének nehézségei
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb :: Mutasd be magad! :: Panaszok a suliból-
Ugrás: