Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Egy diák életének nehézségei

Go down 
+7
Aang-KorraFan
DSM
Chrisavatar
Yoi
Lacy28
rotyogo
Szofi11
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptySzomb. Feb. 09, 2013 4:13 am

szatyor: Hát igen, elhiszem. De szervezhettek olyat, hogy önkéntes alapon. Bár nem olyan sima túlélés az, hanem 20 kg felszerelés a hátadon, közbe fekvőtámasszal és lövészettel...pontok lesznek megadva, nálunk meg egy tájoló és térkép, aztán mehetsz Very Happy De ha szerveztek egyet önkéntes alapon, akkor gondolom azok az emberkék úgysem fognak menni. Sajna a letört körmök és a felnyalt hajúak korszakát éljük, kevés a normális ember. Majd lesz az jobb is.

DSM: Nem csak annak hangzik, valóban jó Very Happy
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 2:28 am

Jó lehet, nembánnám ha mi is csinálnánk az osztállyal ilyen túlélés az erdőben, de nálunk túl sok az ilyen letörött a körmöm lány és a felnyalt hajú szerencsétlen, ezért nemhisem hogy lesz nálunk ilyen...
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptySzomb. Feb. 02, 2013 9:28 am

Hú ez nagyon jól hangzik Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptySzomb. Feb. 02, 2013 7:30 am

Hű hát nagyon sok mindent...fegyverismereten át, katonai alapismeretektől egészen szakharcászatig....szóval mindent, amit a felderítők csinálnak a honvédségnél, csak nem valódi fegyverekkel és még olyan fél hónap múlva jön csak az egyenruhánk. De lesz pl. katonai tábor, vagy túlélés az erdőbe. Szóval nagyon sok mindent Smile
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyPént. Feb. 01, 2013 3:30 am

Vegyészet, meg a természettel kapcsolatos védelmeket tanuljuk.

Nálatok ti mit csináltok?
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 6:26 am

Miket csináltok egy olyan suliban? Kíváncsi vagyok rá, érdekel Smile
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptySzer. Jan. 30, 2013 8:08 am

Akkor énis.
Eötvös Lóránd Környezetvédelmi szki
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptySzer. Jan. 30, 2013 2:25 am

Teleki Blanka Katonai - Rendészeti ismeretek Very Happy Én is kíváncsi vagyok ki hol tanul Razz
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyVas. Jan. 27, 2013 8:44 am

Csak kiváncsiságból kérdezem, ki hol tanul és mit?
Vissza az elejére Go down
Yoi

Yoi


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 26.

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 10:42 pm

Igazán "aranyos" az ofőd szofi!:/ Én szerencsére már két éve túl vagyok a gólyahéten, de majd idén októberben a mi osztályunknak kell szervezni(nálunk a 12. osztályosok úgymond szívatják a gólyákat egy hét keretében, amikor ők is műsorral és filmmel készülnek na meg plakátokkal) Én imádom ezt a hetet, csakhogy a következőn már mi is szerepelünk az osztállyal. Amikor mi is gólyák voltunk az ofőnk annyit segített, hogy az egyik osztályfőnökin lefoglalta a gyakorló színpadot. Ha kérdeztünk valamit: Oldjátok meg! A segítsége egyenlő volt a nullával, amikor meg hát kicsit lebőgtünk(félreértelmeztük a feladatot, mivel ő nem mondta el hogy is meg mint is kéne csinálni) műsorunkat a táncunk mentette meg, mert azt jól begyakoroltuk, és az amúgy is jó volt az osztály egyik táncosának hála. Persze a műsor után kioktatott, hogy ez nem volt jó, azt kerüljétek, máshogy kellett volna megoldani..... Az elkövetkezendő őszi felkészülésben eddig csak lefikázta az ötleteinket(ötletelnünk már most muszáj, de még nem készülünk) és kijelentette, hogy ő megmondja mi az amit bele lehet rakni a műsorunkba és mit nem. Tehát ha mi előállunk egy jól összerakott alapötlettel, vicces gólyaszivatással és filmmel meg tánccal, de ő azt mondja hogy ez nem jó akkor mehet a kukába és kezdhetjük elölről. Ő dirigálni fog azzal kapcsolatban amit teljes mértékben MI csinálunk. Meg lesz kötve a kezünk.... szóval már most nem sülhet ki semmi jó belőle.

Érdekesnek mondható amúgy nem sok minden történt velem személy szerint, suli van tanulni kell, jövőre érettségi és még fogalmam sincs milyen irányba tovább :')
Vissza az elejére Go down
http://www.alwaysavatar.blogspot.com
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptySzomb. Jan. 26, 2013 1:53 am

Hát igen Szofi te még jól jártál. Smile
Szerencsére nálunk az vett részt az ilyeneken aki akart, nálunk amire engem mindig kiválasztott az ofö (mennyen a fenébe) hogy menjek okt.23-ai megemlékezésre a város másik felébe, Budapesti vagyok.
Nálam jövőre érettségi azon kívül szerencsére nemkell semmin aggódnom. Smile
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 10:36 am

Huhh hát majd én mesélek, aztán remélem nektek is lesz kedvetek Very Happy Gólyabál volt még novemberben, a szokásos felhajtás, Gangnam Style-ra kellett táncolni meg minden. És megnyertük, ami egész jól hangzik, mondjuk én úgy voltam vele, hogy nem nagyon érdekel. Az ofő (az a drága ofő, akiről már áradoztam) a következő hétfőn feketébe öltözött, mondván ő most gyászol. Nem történt semmi tragédia, a gólyabálra célzott, ugyanis minden próbálkozása ellenére is győztesek lettünk, ami őt láthatóan mélyen érintette. Mentségére szóljon, hogy nem (csak) azért bánt így velünk, mert utál és nem akarta, hogy nekünk jó legyen, hanem mert szerinte nem volt fair verseny, hiszen nekünk ez az 5. évünk (nyolcosztályos) és nem is vagyunk gólyák. Mindegy, túllépett a dolgon néhány fincsi fizika és matek dolgozat után. Igen ám, viszont a győztes osztálynak a jó nagy gólyán és a megtiszteltetésen kívül jár még a feladat, hogy megszervezzék a következő gólyaavatót. Novemberben még azt mondta drága ofőnk, hogy egyedül fogjuk megoldani, mert ő nem segít. Persze 2013, új év, így ő is meggondolta magát, a mai osztályfőnöki pedig azzal telt, hogy elkezdtük szervezni (januárban, a novemberi gólyabált, gólyák nélkül... wtf?). Elmondta, hogy mit csináljunk, hogy mit ne, és kiosztotta a két, hogy is fogalmazzak, legaktívabb diáknak a rendezői szerepet, ők irányítanak. Azt is kitalálta, hogy mindenkinek választania kell: maga a gólyahét vagy a bál szervezésében vesz részt. Úgyhogy míg a leendő gólyák a felvételi eredményekért izgulnak, addig mi már készítjük nekik a tortúrákkal teli hetet. Alapvetően nincs bajom azzal, hogy hamar elkezdjük szervezni, és felkészülünk mindenre, de akkor sem értem, hogy jön ő ahhoz, miközben tényleg hátráltatta és nem segítette az osztályt a gólyahét alatt, hogy parancsolgasson és szervezkedjen. De lehet, hogy csak én nem értem, elvégre szubjektíven állok mindenhez, amit ő tesz vagy mond. Áhh... azért majd 10 hónap múlva leírom, mi lett belőle. És mellesleg, jól jöttem ki a dologból, a fotós szerepét kaptam, így legalább nekem nem kell sokat idegeskedni az egészen. Vannak itt olyanok, akiknek szintén idén volt, vagy jövőre lesz a gólyabál? Véleményt szívesen hallanék, hogy más iskolákban ez hogy megy, hátha sikerül nekünk is megreformálni a mostani rendszert, hogy az ofő is örüljön.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 24, 2013 8:30 am

Meséljetek, kivel mi újság, történt-e valami érdekes veletek? Smile
Vissza az elejére Go down
Yoi

Yoi


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 26.

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 12:29 am

Lacy28 írta:
Sziasztok!
Hosszú-hétvége, használjuk ki a maradékot:
A tanév közbeni szüneteink:
őszi kis-szünet: okt. 20. szombattól okt. 23. keddig (pót-szombat: október 27)
őszi nagyszünet: okt. 28. vasárnaptól nov. 4. vasárnapig (8 nap)
téli szünet: dec. 22. szombattól jan. 6. vasárnapig (16 nap)
márciusi hosszú-hétvége: márc. 15. péntektől márc. 17. vasárnapig
húsvéti szünet:
- 1. verzió (a valószínűbbik): március 28. csütörtöktől április 2. keddig
- 2. verzió: március 30. szombattól április 7. vasárnapig
május 1-i szünet: május 1. szerda
pünkösdi hosszú-hétvége: máj. 18. szombattól máj. 20. hétfőig
Mennyi hétköznapot vagyunk itthon? (nyári szünetet nem beleszámítva, de jeles napokat igen, pl. május 1.)
20-23 hétköznapot vagyunk itthon.
Ez a "két" ősziszünet nekem nagyon jól jött, de úgy látszik lesz még ilyen hosszú hétvégénk Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.alwaysavatar.blogspot.com
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyVas. Okt. 28, 2012 1:13 am

Köszönjük a magértését, a viszontlátásra Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyVas. Okt. 28, 2012 1:03 am

gomenasai >.< átírtam xd
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptySzomb. Okt. 27, 2012 9:30 pm

A 18-as karikás mondatokat mellőzzük szerintem, ha nem akarjuk hogy szofi törölje a mondandónkat.
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptySzomb. Okt. 27, 2012 8:13 pm

No akkor már ha szinte mindenki ki fejtette a nehézségeit az iskoláról én is mesélek egy kicsit Very Happy
Na szóval hétfőn 3-kor megyek haza a fránya magyar e.k. és ECDL miatt, kedden 4-kor megyek haza mert angol nyelvvizsga e.k. utána meg grafika, szerdán angol szakkor szval háromnegyed 3-kor megyek haza. csütörtökön és pénteken hál' Istennek nincs semmi sunny
Háttöö tanulással nincs semmi gondom, beülök az ülőgarnitúrám sarkába a radiátor mellé és tanulok xd csak az a fránya fizika...... nincs kedve valakinek korrepetálni belőle? xd jocolor
jó a kedvem mert a földrajzom egyedül nekem lett 5-ös (ezzaz Razz )
Kezdem lehagyni az osztály üdvöskéit Very Happy
Nos a tesióra...... xd kimegyünk a műfüves pályára, a fiúk fociznak, a lányok azaz mi bevágjuk magunkat a sarokba Tanár Úr-al együtt xd beszélgetünk tanárbával ő szokásos módon mindig előhoz egy beszólást vagy egy átalakított dalszöveget pl.: "kóborkutyaszáj!" . Na meg amikor odaszól nekem meg Flórának hogy "Van valami új japán zene?" xd
Kedvenc tantárgyaim a rajz és angol Very Happy Angolból már 4 éve dicséretes tanuló vagyok (ezzaz Razz)
ja és Flóra drága azaz Freya98 megházasodott! Very Happy (igen flóra ne is tagadd mennyire szereted az uradat, főleg akkor amikor olyan "dzsigolósan" van felöltözve xd
Na asszem ennyi az iskolával kapcsolatban xdd pár hónap és jöhet a nyelvvizsga, felvételik, központi ésatöbbi xd


A hozzászólást Yume99 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 28, 2012 1:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptySzomb. Okt. 27, 2012 8:56 am

Akkor én is írok ide már picikét Very Happy
Én katonai rendészeten tanulok, szóval mi már megszokásból nyomjuk a fekvőtámaszokat Smile Ezenkívül tanulunk katonai közelharcot plusz karatét is. Ezenkívül többféle fegyverrel is megismerkedünk. Törivel, matekkal, hasonló tantárgyakkal nincs gondom, megtanulom amit feladnak és kész. De ez egyértelmű hogy nálunk másra kell jobban összpontosítani Smile Például a tornacsarnokot mi nem is nagyon használjuk, ha sár van ha hó van ha esik mi mindig kint fekvőzünk, menetelünk, futunk és egyebek. Télen például mivel a mi városunk olyan helyen van hogy sok az erdő és hatalmas nagy sima területek vannak, lesz olyan hogy télen egész nap pár szendviccsel és pici vízzel kint leszünk, kapunk egy térképet és pontokat kellesz megkeresni egymástól jó pár km távolságban. Szóval nálunk inkább itt vannak problémák, ki is morzsolódtak már jó néhányan.
Vissza az elejére Go down
Lacy28

Lacy28


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 14.

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptySzomb. Okt. 27, 2012 7:14 am

Jó estét! Itt az egy hetes szünet! Végre!
Chrisavatar írta:
Pfhúú..hol is kezdjem??!
Ofő:(matek):Utálom azt a nőt.Mindig azzal jópofizik, aki jól áll anyagilag, vagy ad be valami drága cuccot, aki rosszul áll anyagilag, azzal kész undormány...
Fizika,Töri tanár:Pfhúú...-.-" Mad Az mindig leszid, akkor is ha nem csinálok semmit..
Ének tanár:Engem figyel folyton, mikor énekelünk,mondd nekünk valamit, ami engem kicsit zavar..xddd
Angol tanár:Jajj.Kész röhej az a nő.Nem tud semmit angolul.:'D(azért járók kor.tanárhoz)Azt még az b@sz le h, mé' járok meg h pénzkidobás..Kopjon le rólam...
Magyar tanár:Jájj.. No No No No Legalább, 3-szor megfogtam a ...., mert volt ilyen szembekötösdi..Azóta is rémálmaim vannak!!Meg a hangok...Irod.óra 5 perce:-Áááááh.hh...ájjjj
Föci,Számtech tanár:Balfék, f@szkalap..
Rajz tanár:Idős, de ő a legjobb!!! Embarassed Embarassed
Hittan tanár:Laza, tök jó fej... Very Happy Very Happy Very Happy
Kémia tanár(igazgató):Jó feej Smile
Bocsi, hogy kérdezem:
De mi a helyzet a technika, természetismeret, biosz és tesi tanárokkal? o_O (ha nincsenek, remélem, hogy nem zavarlak)
Az én tanáraim (csak azt a tantárgyat írom, amit nekem tanít) Ami át van húzva, azt nekem csak taníthatna, de nem tanít mégsem. (vagy amiatt, hogy jó tanuló vagyok, vagy azért, mert nem vagyok németes)
Magyar, német (osztályfőnök): Nem egy laza, meg nem a legjobb, de....kibírható. Cool
Matek: Brrrr....2 plusz ötös ellenére nem szeretem azt a nőt! No Mad
Töri: Miért kéri, hogy tegyem le a kezem?! A másik, hogy ugyan mé' felejtem el megkérdezni, hogy hun van a térkép? :/
Természetismeret: Alsós osztályfőnököm barátnője volt. Alig feleltet engem. Annak ellenére jó tanár!
Tesi tanárok: Minek erőltetni azt a fekvőtámaszt? scratch És...ha a fiatalabbik van csak tesi órán, akkor nagyobb az esély a játékra Laughing Laughing Laughing , de...ha az idősebbik, lehetséges a játék elvesztése. No No No
Rajz, technika, képességfejlesztés: Na, azt a nőt azt nagyon bírom, kedves. Rajz órán is elég részletesen bemutatja a rajzolás menetét. Embarassed Razz
Angol, magyar: Olyan kedves, mint a rajz-tanár, csak egy ici-picit idősebb. Vele könnyű az angol.
Angol, játék-óra: Nem a legjobbak között van, de azért....elmegy. king
Ének: Kicsit öreg, ha az első két hiba van még néhány újonctól, azt még simán elnézi. De ha farkashibát vagy sokadik hibát vétünk, akkor puff, két fekete a naplóba...öt darab fekete után 1 db egyes.
Informatika: Laza egy nő, mivel tudta, hogy tudom a tananyagot: A tied ötös, nem kell felelned, visszaülhetsz. Shocked Smile




Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyPént. Okt. 26, 2012 8:43 am

Akkor 2 lehetőség adott: vagy te is katonai rendészeten tanulsz, vagy csak kemény a tesi Very Happy
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyPént. Okt. 26, 2012 5:57 am

Szintén.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 4:37 am

Adná a jó isten hogy nekünk csak 4-6 perc futás és csak pár fekvő lenne.....mesélhetnék én itt nagyon sokat XD
Vissza az elejére Go down
Lacy28

Lacy28


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 14.

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 4:14 am

Sziasztok+
Bahh...fekvőtámasz.....testnevelés óra legrosszabb részei:
4-6 perc futás Sad
fekvőtámasz No
fogócska Evil or Very Mad

Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 EmptyKedd Okt. 23, 2012 3:34 am

Sajnos a maradék idő arra elég hogy megnézz egy filmet, utána elment a délutánod és mehetsz suliba :/ De már csak négy év Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Egy diák életének nehézségei
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb :: Mutasd be magad! :: Panaszok a suliból-
Ugrás: