Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Infók a találkozóról

Go down 
+30
Loki
baabii
szatyor18
bulcmann1
aytoz
Minendril
Krisi
joker
Freya98
Dawe930115
KylEl
NightZsiráf
maci0613
Shiny42
rotyogo
Lora05
Adam4
makoo.'
Aang
Yume99
Aang-KorraFan
silvertea
Avatart
Sol13
Nikike013
Szofi11
Barna88
Jill92
DSM
Seral
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:20 pm

Oké, akkor tárgytalan. Legyen Szolnok! Smile
Helyet eldöntöttük úgy fest. Idő?
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:19 pm

Infók a találkozóról - Page 16 Helyzet

Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:05 pm

rotyogo írta:
Az alborétum nálunk ingyenes, csak azért fizetsz ha látnak szemetelni.... A belépés ingyenes, mivel közterületről van szó, annak ellenére hogy be van határolva egy kerítéssel. Mellett pedig van egy nagy rét, amin szinte bármit lehet csinálni. Az út túloldalán pedig egy csónakázótó található, ahol életemben nem jártam.
Fantasztikus, köszönjük a felajánlást! A csónakázótóhoz vannak csónakok is vagy azok már nem kellékek? Gondolom az itt alvásunk sátrakban lenne megoldva. (Feltéve, hogy lehet az arborétum területén aludni) Én egy 6 személyest tudok kérni ismerőstől valószínűleg.

rotyogo írta:
csak azért fizetsz ha látnak szemetelni....
Személyesen fogom felügyelni ezt a témát! Smile Egy darab szemét sem marad utánunk.
Vissza az elejére Go down
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:48 pm

Az alborétum nálunk ingyenes, csak azért fizetsz ha látnak szemetelni.... A belépés ingyenes, mivel közterületről van szó, annak ellenére hogy be van határolva egy kerítéssel. Mellett pedig van egy nagy rét, amin szinte bármit lehet csinálni. Az út túloldalán pedig egy csónakázótó található, ahol életemben nem jártam.


Itt az arborétum és környékének térképe:

maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=
209059777198653810853.0004c35a73cfc560e73f1
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:13 pm

"Remélem 10-en megleszünk minimum. Úgy már egész hangulatos lenne." Eddig már hatan vagyunk meg ha jól emlékszem mondták már páran szóval szerintem megleszünk annyian.
Vissza az elejére Go down
Dawe930115




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 10:55 am

Jó lenne menni, meg tudnám oldani valószínűleg, csak egy időpont kellene. Úgy látom, hogy többségében augusztus felé hajlotok, nekem is jó lenne, leginkább a hónap első felében.

Név: Molnár Dávid
Kor: 19
Mikor legyen a találkozó: valamikor augusztus első felében.
Honnan érkeznél a találkozó helyére: Kisújszállás
Skype név: van, kérésre megadom


Nem tudom biztosra mondani az ottlétemet, több helyre is hivatalos vagyok nyáron, de ne feledjétek: a szándék megvan Smile
Vissza az elejére Go down
KylEl




Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 30
Tartózkodási hely : Buzsák

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 10:46 am

Jelentkezek!

Név: Krisztián
Kor: 18
Mikor legyen a találkozó: augusztus
Honnan érkeznél a találkozó helyére: Buzsák
Skype név: ha kell csinálok..
Vissza az elejére Go down
NightZsiráf

NightZsiráf


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 10:17 am

Hali. Tetszik a kezdeményezés, ezért is regisztráltam ide. A katarás oldalon volt pár hozzászólásom, de inkább csak megfigyeltem. Azért is tartom jó ötletnek egy ilyen találka kivitelezését, mivel voltam már hasonlón, csak Naruto témakörben, és az nagyon jól sikerült. Amúgy a részvételem kétséges, mert a nyaram nagyon telített, de az augusztusom még viszonylag szabad.

Név: Isti
Kor: mindjárt 24
Mikor legyen a találkozó: augusztus a legjobb, de annál sem tudom biztosra mondani
Honnan érkeznél a találkozó helyére: Budapest
Skype név: van, de nem emlékszem mi, mivel nem használom
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:50 am

akinek van skype-ja felveszem mert kicsit lemaradtam xd
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:44 am

Remélem 10-en megleszünk minimum. Úgy már egész hangulatos lenne. Jill92-ről tud valaki valamit? Reggel volt, azt látom. Szerintem őt is érdekelné a találkozó.
Vissza az elejére Go down
maci0613

maci0613


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:43 am

Aang-KorraFan írta:
Skype név: petics.enik erre nekem azt adta ki hogy Petics Enikő/Tamás. Ha ketten használtok egy skype-ot akkor jelezd majd nehogy a tesódat hívjuk majd a skype-os csapattal már ha nevezhetem annak és nem sértődtök meg miatta.

Csak én szoktam használni a skypot a tesom csak néha szokot fölmenni rá. De akkor majd csinálok neki egy másikat:D
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:43 am

Na én mára megyek holnapra elvileg mindekinek meglesz a skype-ja és engedelmetekkel majd indítok egy konferenciahívást. Most megyek mert fáradt vagyok és még egy Aang-ot meg akarok nézni a nick-en. Addig Jó éjt mindekinek!
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:34 am

Akkor majd úgy mentelek le titeket ha csoportba leszünk Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:33 am

Aang-KorraFan írta:
Skype név: petics.enik erre nekem azt adta ki hogy Petics Enikő/Tamás. Ha ketten használtok egy skype-ot akkor jelezd majd nehogy a tesódat hívjuk majd a skype-os csapattal már ha nevezhetem annak és nem sértődtök meg miatta.
Hívjuk Avatar Csapatnak!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:32 am

Skype név: petics.enik erre nekem azt adta ki hogy Petics Enikő/Tamás. Ha ketten használtok egy skype-ot akkor jelezd majd nehogy a tesódat hívjuk majd a skype-os csapattal már ha nevezhetem annak és nem sértődtök meg miatta.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:30 am

Nah még 2 embert felvettem skype-ra, ha gondoljátok majd akkor itt is lehet beszélgetni és így itt többen tudnak szerintem lenni mint élőben sajnos. Így is meg tudunk beszélgetni pár dolgot ráadásul sokkal többször. Úgy gondoltam én mindenkit felveszek és amikor mindenki fent lessz egyszerre felhívok csoportba mindekit, és így majd tudunk beszélgetni. Plusz teszek fel magamról egy rendes profilképet nehogy azt higgyétek hogy pedo bácsi vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
maci0613

maci0613


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:27 am

Sziasztok én még teljesen új tag vagyok ebben a közösségben és szerintem nagyon jó ötlet ez a találkozó amiben 100%-ig benne vagyok Very Happy

Név: Enikő
Kor: 18
Mikor legyen a találkozó: nekem jó az augusztus Smile
Honnan érkeznél a találkozó helyére: Szigethalom
Skype név: petics.enik
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 8:08 am

Név: Józsi
Kor: 20 (szo a 20 korüliek nőttek még egy taggal Razz )
Mikor legyen a találkozó: Nem tom mert meló, meg megyek ide-od szal mondjtok lehetőségeket én meg reagálok Very Happy
Honnan érkeznél a találkozó helyére: Szolnok City
Skype név: shiny_42
Ja és van kamerám meg mikrofonom is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:55 am

Skype felhasználó kész, bár egyelőre nekem sincs se kamerám, se mikrofonom.
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:50 am

rotyogo írta:
Nem tudom hogy felmerült-e már, de Kecskemétet szeretném javasolni. Van egy többhektéros arborétumunk, rengeteg fával, rendszeres, alig késő tömegközlekedéssel. Ha ide jönnétek, talán már tudnám garantálni hogy megjelenek az egyik admintársammal a fórumról, és szivese tartanámk felvilágosítást, ha arra van igény. Ha nincs, simán hülyülnénk:D

Júl. 8-ig kiderül, (de ha tippelhetek akkor szerintem is arra felé lesz Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:48 am

rotyogo írta:
Nem tudom hogy felmerült-e már, de Kecskemétet szeretném javasolni. Van egy többhektéros arborétumunk, rengeteg fával, rendszeres, alig késő tömegközlekedéssel. Ha ide jönnétek, talán már tudnám garantálni hogy megjelenek az egyik admintársammal a fórumról, és szivese tartanámk felvilágosítást, ha arra van igény. Ha nincs, simán hülyülnénk:D
Szerintem mindenképp valamerre arrafelé lesz, és ez esetben nagyon megköszönnénk a segítséged! Nagy lenne, ha legalább a helyért nem kéne fizetnünk. (Vagy esetleg sokkal kevesebbet).
Vissza az elejére Go down
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:47 am

kardosbalint95 írta:
A con otlete nekem nem tetszik. Miattatok mennek, de tetszeni nem tetszik. Ja, es DSM se tudna jonni, ami nagy veszteseg lenne. Es nekem csak az aug. jo. Jobban tamogatomba camp-es otletet.

Bocs h nincs ekezet, csak telefon.

Nem konkrétan a conra gondoltam. Csak egy külsős által szervezett programra, amire el lehet menni. Van tömeg és a legjobb esetben jöhetne a szülő is, aki elfoglalja magát.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:47 am

Aang-KorraFan írta:
Egy probléma van. Mégpedig az hogy engem Pestre tuti hogy nem engednek fel. Ha a felnőttkorúság nem hat, neked elhiszem hisz szülő révén elvégre ezt te tudod a legjobban. De a skype-os ötletet ezért vetettem fel, így nem vagyunk annyira megkötve és így tudunk beszélni csoportba akármennyien.

Ha esetleg a kiemelt rész nekem szólt:
Nem én még fiatal vagyok a szülőséghez, még a feltételezés is "sért" Razz

Cak volt alkalmam vigyázni fiatalabbakra, és tudom, hogy milyen izzadságos munka,sok más ok mellett ezért is ragaszkodom a szülői beleegyezéshez!
Vissza az elejére Go down
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:46 am

Nem tudom hogy felmerült-e már, de Kecskemétet szeretném javasolni. Van egy többhektéros arborétumunk, rengeteg fával, rendszeres, alig késő tömegközlekedéssel. Ha ide jönnétek, talán már tudnám garantálni hogy megjelenek az egyik admintársammal a fórumról, és szivese tartanámk felvilágosítást, ha arra van igény. Ha nincs, simán hülyülnénk:D
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:45 am

Aang-KorraFan írta:
1 óra múlva felnézek és megnézem miket írtatok még addig sziasztok
szia Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Infók a találkozóról - Page 16 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 16 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Infók a találkozóról
Vissza az elejére 
16 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: