Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Infók a találkozóról

Go down 
+30
Loki
baabii
szatyor18
bulcmann1
aytoz
Minendril
Krisi
joker
Freya98
Dawe930115
KylEl
NightZsiráf
maci0613
Shiny42
rotyogo
Lora05
Adam4
makoo.'
Aang
Yume99
Aang-KorraFan
silvertea
Avatart
Sol13
Nikike013
Szofi11
Barna88
Jill92
DSM
Seral
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyVas. Júl. 08, 2012 7:38 am

Jill92 írta:
maci0613 írta:


Szerintem a mutogatással nem lesz gond. Pl ha Zukot húzod akkor csak eltakarod a fél arcodat és mérgesen nézel XD

A főbb szereplő érjenek kevesebb pontot, pl Zuko, Aang, Toph, és a mellék-és epizódszereplők érjenek többet, pl June, Villám, Hakoda...
Remek ötlet! Baaszki, Villámot meg Hakodát hogy mutogatom majd el..?Very Happy

1 pontos karakterek: Aang, Katara, Sokka, Topf, Zuko, Iroh, Suki, Appa, Momo, Azula, Amon, Sato, Bolin, Korra, Lin, Mako, Naga, Pabu, Tarrlok, Tenzin
2 pontos karakterek: Ozai, Zhao, Roku, Mai, Ty Lee, Villám, Aang, II. Iroh, Hadnagy, Pema, Saikhan, Yakone
3 pontos karakterek: Káposztaárús, Yue, Bato, Bumi király, Csillagszoróbummember, Kuei, Gyatso, Hakoda, Haru, Long Feng, June, Kyoshi, Pakku, Piiandao, Xin Fu, Szagos, Colos, Sozin,II. Bumi, Gommu, Hasook, Katara, Kya, Lau Gan-Lan, Villám Zolt, Ming, Mrs. Sato, Oogi, Rohan, Sokka, Tahno

Vélemény? Very Happy
(forrás: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Avatar:_The_Last_Airbender_characters és http://avatar.wikia.com/wiki/Category:Legend_of_Korra_characters)
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyVas. Júl. 08, 2012 7:16 am

maci0613 írta:


Szerintem a mutogatással nem lesz gond. Pl ha Zukot húzod akkor csak eltakarod a fél arcodat és mérgesen nézel XD

A főbb szereplő érjenek kevesebb pontot, pl Zuko, Aang, Toph, és a mellék-és epizódszereplők érjenek többet, pl June, Villám, Hakoda...
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyVas. Júl. 08, 2012 3:35 am

Név: Theo
Kor: 17
Mikor legyen: augusztusban legyen
Honnan: Dunakeszi
E-mail: theo95@citromail.hu
Skype: v.theo95

Kicsit "távol tartási végzésben" voltam a géptől egy ideig,és nem tudtam követni az eseményeket..:/ vlhogy tudnátok nekem összegezni a dolgokat a találkozóval kapcsolatban? Vagy skype-on beszélünk?
Vissza az elejére Go down
maci0613

maci0613


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyPént. Júl. 06, 2012 12:18 pm

Shiny42 írta:
Igen ez egy jó ötlet

Az is, hogy legyenek meg előre a nevek...
A mutogatás kicsit nehéz mivel karakterekről "személyekről" beszélünk. Szóval ezt még finomítani kell de majd szombaton közösen összerakhatunk ebből valamit közösen nem Question Smile Smile

Szerintem a mutogatással nem lesz gond. Pl ha Zukot húzod akkor csak eltakarod a fél arcodat és mérgesen nézel XD
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyPént. Júl. 06, 2012 9:25 am

Igen ez egy jó ötlet

Az is, hogy legyenek meg előre a nevek...
A mutogatás kicsit nehéz mivel karakterekről "személyekről" beszélünk. Szóval ezt még finomítani kell de majd szombaton közösen összerakhatunk ebből valamit közösen nem Question Smile Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyPént. Júl. 06, 2012 7:49 am

Bálint, nagyon tetszik az ötleted^^
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyPént. Júl. 06, 2012 6:53 am

Jill92 írta:
kardosbalint95 írta:


Még olyan játékra gondoltam hogy, mindenki leír egy kis fecnire egy A:TLA vagy LoK szereplő nevét, amit nem mutat meg másnak, hanem bedob egy kalapba vagy valami. Valaki elkezdi, kimegy. Kihúz egyet aztán elkezdi jellemezni a karaktert magát, méghozzá úgy, hogy egy személynevet sem ejthet ki. (Mert pl. Zukót húzom és benyögöm, hogy Azula a testvérem és Ozai az apám, aztán ennyi volt). Nekünk meg, akik éppen nem vagyunk kint ki kell találni, hogy kit húzott az illető. Ha lesz olyan szereplő akinek a nevét többször írtuk fel, igyekezzünk úgy jellemezni majd, hogy ne épüljön az előzőre, ha ez lehetséges. Aki először kitalálja, hogy kit húzott az illető, az húz következőnek. Very Happy
Esetleg megcsinálhatjuk azt is, hogy Activity-stílusban, rajzolás-mutogatás-körülírásba. Very Happy
Remélem érthető voltam, ha nem akkor tessék kérdezni. Vélemény?

Jaja, ez tök jó, de akkor tényleg legyen activity stílusban, mert úgy egy kicsit nehezedik. Very Happy

Támogatom, bár könnyebb lenne egyszerűen összeírni a neveket Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyPént. Júl. 06, 2012 3:49 am

kardosbalint95 írta:


Még olyan játékra gondoltam hogy, mindenki leír egy kis fecnire egy A:TLA vagy LoK szereplő nevét, amit nem mutat meg másnak, hanem bedob egy kalapba vagy valami. Valaki elkezdi, kimegy. Kihúz egyet aztán elkezdi jellemezni a karaktert magát, méghozzá úgy, hogy egy személynevet sem ejthet ki. (Mert pl. Zukót húzom és benyögöm, hogy Azula a testvérem és Ozai az apám, aztán ennyi volt). Nekünk meg, akik éppen nem vagyunk kint ki kell találni, hogy kit húzott az illető. Ha lesz olyan szereplő akinek a nevét többször írtuk fel, igyekezzünk úgy jellemezni majd, hogy ne épüljön az előzőre, ha ez lehetséges. Aki először kitalálja, hogy kit húzott az illető, az húz következőnek. Very Happy
Esetleg megcsinálhatjuk azt is, hogy Activity-stílusban, rajzolás-mutogatás-körülírásba. Very Happy
Remélem érthető voltam, ha nem akkor tessék kérdezni. Vélemény?

Jaja, ez tök jó, de akkor tényleg legyen activity stílusban, mert úgy egy kicsit nehezedik. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyPént. Júl. 06, 2012 2:43 am

Shiny42 írta:
kardosbalint95 írta:
Na srácok Very Happy TUTIFIX, hogy megyek talira. ^^ Megkaptam életem első fizetését!
Gratulálok Smile cheers
Köszikössziii Very Happy

Exclamation Exclamation Exclamation Találkozóval kapcsolatban Exclamation Exclamation Exclamation

Még olyan játékra gondoltam hogy, mindenki leír egy kis fecnire egy A:TLA vagy LoK szereplő nevét, amit nem mutat meg másnak, hanem bedob egy kalapba vagy valami. Valaki elkezdi, kimegy. Kihúz egyet aztán elkezdi jellemezni a karaktert magát, méghozzá úgy, hogy egy személynevet sem ejthet ki. (Mert pl. Zukót húzom és benyögöm, hogy Azula a testvérem és Ozai az apám, aztán ennyi volt). Nekünk meg, akik éppen nem vagyunk kint ki kell találni, hogy kit húzott az illető. Ha lesz olyan szereplő akinek a nevét többször írtuk fel, igyekezzünk úgy jellemezni majd, hogy ne épüljön az előzőre, ha ez lehetséges. Aki először kitalálja, hogy kit húzott az illető, az húz következőnek. Very Happy
Esetleg megcsinálhatjuk azt is, hogy Activity-stílusban, rajzolás-mutogatás-körülírásba. Very Happy
Remélem érthető voltam, ha nem akkor tessék kérdezni. Vélemény?
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyPént. Júl. 06, 2012 2:39 am

kardosbalint95 írta:
Na srácok Very Happy TUTIFIX, hogy megyek talira. ^^ Megkaptam életem első fizetését!
Gratulálok Smile cheers
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyPént. Júl. 06, 2012 2:31 am

Na srácok Very Happy TUTIFIX, hogy megyek talira. ^^ Megkaptam életem első fizetését!
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyPént. Júl. 06, 2012 12:20 am

nem muszáj lejönnöd nálunk xd
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 11:59 pm

Yume99 írta:
megfelel Very Happy alig várom, ha már a másikra nem mehetek Sad te Cuppikám majd lejössz nálunk? Very Happy
Baj van mert lehet hogy Debibe leszek akkor már...:'( De ha lesz másik akkor mindenképpen majd lemek csak jó lenne ha nem 8 után lenne mert akkor anya nem engedne el am sem...Sad
Vissza az elejére Go down
baabii




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Tiszlök

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 8:17 am

Eddig még nekem is jó a szombat.
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 8:01 am

DSM írta:
kardosbalint95 írta:


Pláne, mert nem is pihenek, hanem bébiszittert játszok. Very Happy

Mary Poppins

Nanny Mcphee Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 6:46 am

kardosbalint95 írta:


Pláne, mert nem is pihenek, hanem bébiszittert játszok. Very Happy

Mary Poppins
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 6:19 am

DSM írta:
kardosbalint95 írta:
Hű srácok... ez rémkemény... ma 11 órám van ledolgozva.. Very Happy

Munka után édes a pihenés... Smile
Pláne, mert nem is pihenek, hanem bébiszittert játszok. Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 6:15 am

kardosbalint95 írta:
Hű srácok... ez rémkemény... ma 11 órám van ledolgozva.. Very Happy

Munka után édes a pihenés... Smile
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 5:44 am

kardosbalint95 írta:
Hű srácok... ez rémkemény... ma 11 órám van ledolgozva.. Very Happy
jövő szombat skype oké. Vetélkedő is +1! Jó lenne vízközelben lenni, nem? Vagy lehet h én kívánom csak a vizet most.. Very Happy

Good Idea Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 4:10 am

Hű srácok... ez rémkemény... ma 11 órám van ledolgozva.. Very Happy
jövő szombat skype oké. Vetélkedő is +1! Jó lenne vízközelben lenni, nem? Vagy lehet h én kívánom csak a vizet most.. Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 05, 2012 3:32 am

Elvileg nekem is jó Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptySzer. Júl. 04, 2012 8:22 pm

Nagyon jó, ha valakinek esetleg nem akkor jelezze. Az időpont szerintem este 8 után lesz, mert pár embernek csak akkor jó.
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptySzer. Júl. 04, 2012 11:07 am

Asszem nekem is jó Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptySzer. Júl. 04, 2012 9:21 am

Nekem is jó Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
maci0613

maci0613


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29

Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 EmptySzer. Júl. 04, 2012 8:39 am

Nekem is megfelel a jövőhét szombat Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Infók a találkozóról - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Infók a találkozóról
Vissza az elejére 
9 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: