Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Infók a találkozóról

Go down 
+30
Loki
baabii
szatyor18
bulcmann1
aytoz
Minendril
Krisi
joker
Freya98
Dawe930115
KylEl
NightZsiráf
maci0613
Shiny42
rotyogo
Lora05
Adam4
makoo.'
Aang
Yume99
Aang-KorraFan
silvertea
Avatart
Sol13
Nikike013
Szofi11
Barna88
Jill92
DSM
Seral
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyPént. Júl. 13, 2012 8:12 am

xd hát na xd
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyPént. Júl. 13, 2012 8:06 am

Yume99 írta:
az én szüleim nem szigorúak, mégse csinálok semmit a tudtuk nélkül, bezzeg a drága unokatestvírem ezekszerint az ellenkezője xd

Mik ki nem derülnek egy fan portálon mi? Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyPént. Júl. 13, 2012 7:43 am

az én szüleim nem szigorúak, mégse csinálok semmit a tudtuk nélkül, bezzeg a drága unokatestvírem ezekszerint az ellenkezője xd
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyPént. Júl. 13, 2012 6:58 am

kardosbalint95 írta:

Na látjátok. Erről beszéltem. Nem a Te példátat írom Freya98, csak úgy általánosságban. Kezdődik így, hogy "titokban ott maradok tovább beszélgetni." Aztán folytatódik úgy, hogy "ellógok éjszaka buliba" és jön a "cigizekdrogozok stb" rész.. Persze mindezt a szülők tudta és beleegyezése nélkül.
Mondom még egyszer, nem Freya98-nak írom ezt úgy kifejezetten, hanem úgy nagy általánosságban. Hál'Isten, nekem elég liberális gondolkodású szülök jutottak, remélem én is hasonló leszek.

Ez igazából embertől függ. Én 15-16 éves koromig nagyon keményen voltam fogva pár perces késésért már világvége volt. De nem volt rám rossz hatással szerintem. Azóta viszont lényegében azt csinálok amit akarok Smile (amíg én fizetem)
A húgom ellenben elég nagy szabadságot kapott és ott veri át anyáékat ahol tudja. Nekünk meg már el se mondja mikor hova megy...
Szal tényleg emberfüggő szerintem.
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyPént. Júl. 13, 2012 3:59 am

Freya98 írta:


Tudom én ezt csak hát azért néha már kicsit rossz. Amúgy egyszer én is ellógtam az oviból egy lány és egy fiú csoportársammal. (a fiúnál mentünk)...xd Ja és a suliban is álltalában tovább maradtam a szakkörök után, hogy tudjak beszélgetni a barátokkal... anya nem tudott róla...

az oviból? :'D ejnyebejnye, én is ugyanabba a csoportba jártam de nem tudtam róla xd
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyPént. Júl. 13, 2012 2:41 am

DSM írta:
Tudom, hogy ez furcsán fog hangzani, de hidd el, nagyon jó dolog, ha a szüleid figyelnek rád.
Nem azért, hogy veszekedést szítsak, vagy valami, de rám is figyeltek ennyi idősen (sőt még most is) a szüleim, de nyáron azért 11-nél előbb nem küldtek el nagyon aludni, sőt volt 1-2 nap amikor tovább is simán fent maradtam. Suliidőben azért következetesen betartották a 10 órás takarodót, de az oké is. Mai napig 10-re lefekszek suliidőben.

És szerintem az ennyire szigorú szabályozás nem vezet túl sok jóra. Pláne kamasz korban az emberben benne van az, hogy "Azt mondta, hogy nem? Akkor már csak azért is megcsinálom!".

Freya98 írta:
anya nem tudott róla...
Na látjátok. Erről beszéltem. Nem a Te példátat írom Freya98, csak úgy általánosságban. Kezdődik így, hogy "titokban ott maradok tovább beszélgetni." Aztán folytatódik úgy, hogy "ellógok éjszaka buliba" és jön a "cigizekdrogozok stb" rész.. Persze mindezt a szülők tudta és beleegyezése nélkül.
Mondom még egyszer, nem Freya98-nak írom ezt úgy kifejezetten, hanem úgy nagy általánosságban. Hál'Isten, nekem elég liberális gondolkodású szülök jutottak, remélem én is hasonló leszek.


A hozzászólást kardosbalint95 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 13, 2012 4:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyPént. Júl. 13, 2012 2:15 am

DSM írta:
Freya98 írta:

Hát a TV-zés javában belefér mert azt 10-11-ig szoktam ha jó van a TV-ben de a géphez ha oda 9is enged csak addig hogy felnézzek ide aztán azt mondja kapcsold kifele a gépet én azt mondom mindjárt és kb még negyedóráig tom halasztani a gép kikapcsolását de az se fix időpont... de ha jó kedvében lesz megkérdezem amiért lefestettem az ebédlő plafonját... Razz

Tudom, hogy ez furcsán fog hangzani, de hidd el, nagyon jó dolog, ha a szüleid figyelnek rád. Persze abban a korban, amiben most te vagy, iszonyatosan nehéz az efajta kontrollt elviselni ( ez nem csak gondolom, hanem tudom is - részben magam - habár nekem akkoriban más jellegű szabályokat kellett átvészelnem: nagyon szerettem csavarogni... Very Happy - részben pedig az ugyanilyen korú unokatestvérem is efajta szabályozásokkal "büszkélkedhet") de később ezek mind a javadra fognak válni. Addig is kitartást, nem lesz ez mindig így Smile

szerk.: ezért is kaptam már 11 évesen mobiltelefont, hogy el tudjanak érni a szüleim. És igen, 10 éve nagy dolognak számított egy mobiltelefon egy gyerek kezében Very Happy

Tudom én ezt csak hát azért néha már kicsit rossz. Amúgy egyszer én is ellógtam az oviból egy lány és egy fiú csoportársammal. (a fiúnál mentünk)...xd Ja és a suliban is álltalában tovább maradtam a szakkörök után, hogy tudjak beszélgetni a barátokkal... anya nem tudott róla...
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyPént. Júl. 13, 2012 2:05 am

Freya98 írta:

Hát a TV-zés javában belefér mert azt 10-11-ig szoktam ha jó van a TV-ben de a géphez ha oda 9is enged csak addig hogy felnézzek ide aztán azt mondja kapcsold kifele a gépet én azt mondom mindjárt és kb még negyedóráig tom halasztani a gép kikapcsolását de az se fix időpont... de ha jó kedvében lesz megkérdezem amiért lefestettem az ebédlő plafonját... Razz

Tudom, hogy ez furcsán fog hangzani, de hidd el, nagyon jó dolog, ha a szüleid figyelnek rád. Persze abban a korban, amiben most te vagy, iszonyatosan nehéz az efajta kontrollt elviselni ( ez nem csak gondolom, hanem tudom is - részben magam - habár nekem akkoriban más jellegű szabályokat kellett átvészelnem: nagyon szerettem csavarogni... Very Happy - részben pedig az ugyanilyen korú unokatestvérem is efajta szabályozásokkal "büszkélkedhet") de később ezek mind a javadra fognak válni. Addig is kitartást, nem lesz ez mindig így Smile

szerk.: ezért is kaptam már 11 évesen mobiltelefont, hogy el tudjanak érni a szüleim. És igen, 10 éve nagy dolognak számított egy mobiltelefon egy gyerek kezében Very Happy
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyPént. Júl. 13, 2012 1:23 am

Loki írta:
Yume99 írta:
kardosbalint95 írta:

Freya98 írta:
Mivel engem tutifix nem enged a géphez fél 9-kor anya
De basszus, ezmiez? NYÁR VAN, fél9 még simán nem késő, még suliidőben sem..

nem ismered az anyját xd

Háát..úgy látszik akkor szülőket is kéne hozni erre a találkára Very Happy xd

Hát a TV-zés javában belefér mert azt 10-11-ig szoktam ha jó van a TV-ben de a géphez ha oda 9is enged csak addig hogy felnézzek ide aztán azt mondja kapcsold kifele a gépet én azt mondom mindjárt és kb még negyedóráig tom halasztani a gép kikapcsolását de az se fix időpont... de ha jó kedvében lesz megkérdezem amiért lefestettem az ebédlő plafonját... Razz
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 7:34 pm

Yume99 írta:
kardosbalint95 írta:

Freya98 írta:
Mivel engem tutifix nem enged a géphez fél 9-kor anya
De basszus, ezmiez? NYÁR VAN, fél9 még simán nem késő, még suliidőben sem..

nem ismered az anyját xd

Háát..úgy látszik akkor szülőket is kéne hozni erre a találkára Very Happy xd
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 8:39 am

kardosbalint95 írta:

Freya98 írta:
Mivel engem tutifix nem enged a géphez fél 9-kor anya
De basszus, ezmiez? NYÁR VAN, fél9 még simán nem késő, még suliidőben sem..

nem ismered az anyját xd
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 6:27 am

Loki írta:
unalom a³....valaki dobjon fel egy témát...és mondja meg hogy mekkorát esett Very Happy (jahahaaj de humoros vagyok...)

Hát én... azaz itt nagyot esett... az eső Smile Smile. És Milyen jól esett Very Happy
Ez esetben nem áztam meg, szerencsére Very Happy. És Veled mi esett meg mostanság? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 5:57 am

Aang írta:
TeamSpeak 3 32bit
TeamSpeak 3 64 bit
esetleg, ha valakinek lassú a nete/gépe a skypehoz
/ha valakit érdekel, írjon nekem/
TS3 ne. Androidos kliens NAGYON szar. Very Happy Maradjunk a Skype-nál, ha lehet.
Freya98 írta:
Mivel engem tutifix nem enged a géphez fél 9-kor anya
De basszus, ezmiez? NYÁR VAN, fél9 még simán nem késő, még suliidőben sem..







Közérdekű közlemény
Az Első Nagy Közös Skypeolás (továbbiakban 1. NKS) tervezett időpontja július 14-e, tehát e hét szombat este 8 óra 30 perc (azaz 20:30 GMT +1).

Ha esetleg van valaki, akinek nem stimmel az időpont mert 5 perccel később ér haza a disznóvágásból dobjon egy PÜ-t Aang-KorraFan
nevű édeskedves felhasználónknak, aki volt annyira nagylelkű, kedves,
jófej meg minden, hogy elvállalta az 1. NKS szervezési feladatait.

Pár technikai információ:

  • A részvételhez szükséges a Skype nevű program, amit letölthetsz egy pár millió forint ellenében INNEN
  • Valószínűleg hang alapú beszélgetés lesz, mivel nem mindenkinek van
    webkamerája/előlapi kamerája, ezért elengedhetetlen kellék asztali PC
    használata esetén egy mikrofon (illetve egy hangfal), de praktikusabb a
    mikrofonos fejhallgató felállás. Aki mobil eszközről lesz, mint én,
    annak meg nem kell semmi, bár egy headset nagymértékben megkönnyítheti a
    beszélgetést.
  • A beszélgetést Ferenc Tóth (Skype név: ferka45) fogja kezdeményezni.
  • Ha nem vagy fent a ferka45 listáján, vedd fel te és írd bele, hogy ki vagy és mit akarsz.
A beszélgetésről:

  • Netikettet illik majd betartani
  • A téma maximálisan kötetlen. De azért ne beszélgessünk majd a hüvelygombáról hóesésről, ha megoldható.
Ha bármi kérdés van írjatok ide kommentet bátran.
Remélem, hogy most nem tűntem túl hivatalosnak. Razz

IGEN, 12 óra munka után még kontrolcé, kontrolvé is nehezemre esett.
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 5:12 am

unalom a³....valaki dobjon fel egy témát...és mondja meg hogy mekkorát esett Very Happy (jahahaaj de humoros vagyok...)
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 2:45 am

az is vagyok,de a meggyőző erőm az én adottságom *félelmetes nézés* muhahahaha Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptyCsüt. Júl. 12, 2012 1:14 am

Yume99 írta:
Freya98 írta:
Mivel engem tutifix nem enged a géphez fél 9-kor anya és mellesleg jó film lesz a TV-ben így én Freya98 nem tok résztvenni eme különleges eseményen. :'( Üdv mindenkink és képeslapot majd küldjetek...

:OOOOOOOOOOOO nemáá No majd én beszélek anyuddal, tudod az én meggyőző erőm hatalmas Twisted Evil

Haha.. at hittem gondolatolvasó vagy...am van egy ötletem majd elmondom...
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptySzer. Júl. 11, 2012 11:49 pm

Freya98 írta:
Mivel engem tutifix nem enged a géphez fél 9-kor anya és mellesleg jó film lesz a TV-ben így én Freya98 nem tok résztvenni eme különleges eseményen. :'( Üdv mindenkink és képeslapot majd küldjetek...

:OOOOOOOOOOOO nemáá No majd én beszélek anyuddal, tudod az én meggyőző erőm hatalmas Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptySzer. Júl. 11, 2012 7:53 pm

Lesztek még nagyobbak is. Akkor majd visszasírjátok ezt :'D
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptySzer. Júl. 11, 2012 7:46 pm

Shiny42 írta:
Ohh köszönöm mindenkinek ^^
(Freya részvétem :/ )


Köszönöm... Sajnos ez van... Sad
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptySzer. Júl. 11, 2012 5:57 pm

Ohh köszönöm mindenkinek ^^
(Freya részvétem :/ )
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptySzer. Júl. 11, 2012 5:43 pm

fél9? Oké, megfelel
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptySzer. Júl. 11, 2012 10:33 am

Mivel engem tutifix nem enged a géphez fél 9-kor anya és mellesleg jó film lesz a TV-ben így én Freya98 nem tok résztvenni eme különleges eseményen. :'( Üdv mindenkink és képeslapot majd küldjetek...
Vissza az elejére Go down
Aang

Aang


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : Hajdúböszörmény

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptySzer. Júl. 11, 2012 10:33 am

a


A hozzászólást Aang összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 12, 2012 9:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptySzer. Júl. 11, 2012 8:04 am

De majd Bálint úrfi kiírja, ő olyan hivatalos Razz
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 EmptySzer. Júl. 11, 2012 8:03 am

Rendben akkor az időpont változott fél kilencre!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Infók a találkozóról - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Infók a találkozóról
Vissza az elejére 
6 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: