Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 11-12=awesome

Go down 
SzerzőÜzenet
Avatart

Avatart


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 24.
Age : 28
Tartózkodási hely : Budapest

11-12=awesome Empty
TémanyitásTárgy: Re: 11-12=awesome   11-12=awesome EmptyVas. Jún. 24, 2012 10:33 am

Bocsi hogy új témát kezdtem, az előzőhöz akartam hozzászólni, csak először írtam még és nem tudtam mit hogy kell. Razz Egyébként tudtátok hogy Noatak egy alaszkai hely, ahol eszkimók élnek/éltek? Biztos direktkapta ezt a nevet, mert északi-sark eszkimó, stb értitek Smile)
Vissza az elejére Go down
Avatart

Avatart


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 24.
Age : 28
Tartózkodási hely : Budapest

11-12=awesome Empty
TémanyitásTárgy: 11-12=awesome   11-12=awesome EmptyVas. Jún. 24, 2012 10:27 am

Az utolsó két résztől, főleg a Végjátéktól teljesen kivoltam. Már Tarrlok és Noatak története fokozta bennem az izgalmat és a feszültséget, de miután a hajón Tarrlok felrobbantotta magukat, utána a tudat, hogy Korra elvesztette a képességét, de kiderült, hogy végül visszakapja, hogy megjelent Aang, Makoval egymásrataláltak, és Lin is "meggyógyult"... A végén záporoztak a könnyeim... Teljesen beleéltem magam, mintha velem történne meg az egész... Még most is ha rágondolok elkezdek sírni :'). Láttam, hogy némeikőtök is kicsit gyorsnak találta a lezárást, de szerintem ezt kompentzálták ezekkel a drámai eseményekkel... és szerintem egy vagy két plusz részt nem lehetett volna jobban összehozni. Én maximálisan elégedett vagyok és mindig bőgök, főleg ha a véridomár-testvérekre gondolok!!! I LOVE AVATAAAR cheers
Vissza az elejére Go down
 
11-12=awesome
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Epizódok :: 112: Végjáték-
Ugrás: