Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Értékelés...

Go down 
+15
Suzette26
Barna88
Aang-KorraFan
Nikike013
Settler
Seni - Bibi
Lora05
avatar state
Elementalist
Kiora
Szofi11
Jill92
DSM
silvertea
Seral
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptyVas. Jún. 24, 2012 8:13 am

Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptyVas. Jún. 24, 2012 6:53 am

kardosbalint95 írta:
avatar state írta:
Amúgy csak én érzem azt, hogy ennek a Masami szálnak elég hirtelen lett vége
Hát, szerintem igen. Ha belegondolsz már az 109-esben is elkezdték leépíteni, azzal, ahogy Mako szemmel láthatóan elhanyagolta Asami-t és végig csak Korrára összpontosított.

Sőt már a 8. részben is voltak ráutaló jelek...
Vissza az elejére Go down
Seni - Bibi

Seni - Bibi


Hozzászólások száma : 4
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 23.

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptyVas. Jún. 24, 2012 3:50 am

Azt tudjuk, hogy Katara a könyv első fejezetében közölte " the baby is strong, I see an other airbender in your future" vagy valami ilyesmit.
Sz'al azon kívül, hogy Bryan egyik rokonának a neve, azon kívűl különleges kis baba:) De az összes légidomár különleges, mint ahogy mindenki ebben a sorozatban.


De a legfontosabb kérdés, csak én siratom még mindig Noatakot és Tarrlokot? Amint tudatosult bennem Tarlrok mire készül én elpityeredtem... nagyon remélem, hogy ez egy lezáratlan szálnak számít és túlélték :S Nem érdekel ki mit gondol, de én Nagyon megkedveltem Amont ( kb. az első rész óta... XDD ) Nem zavarodott volt, hane mkicsit kattant... de ki ne őrülne bele, ha az apja konkrétan (elnézést hogy így fogom megnevezni) azért nemzi őt és a testvérét, hogy a bosszújának a JÁRKÁLÓ ÉLŐ ESZKÖZEI LEGYENEK!! a két srác érzelmeivel mit sem törődött, megértem Amon mit miért tett, és hogy Tarrlok csak a szép napokra akart emlékezni, de ez :SSSSS amekkora békét hozott Aang megjelenése, annyira kiakadtam ettől :S és SENKI NEM MOND RÓLA SEMMIT ... ez mi már...remek... és holnap érettségi, engem pedig csak ez foglalkoztat!!

egyszerűen hihetetlen, hogy az alkotók mennyire meg tudták velem szerettetni még a "gonosz karaktereket is... velem eddig még ilyen nem fordult elő XD ... de az se , hogy egy jó fiút legszívesebben lecsapnék(MAKO)
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptyVas. Jún. 24, 2012 2:56 am

Lora05 írta:

Bumi.
Rohan pedig az egyik szerkesztő keresztgyerekétől kapta a nevét. Szóval ez csak a szerkesztőknek különleges Smile

Jaj szóval így kell írni XD

Másrészt azt mondják Rohan valamiért más mint a többi gyerek, lehet hogy nem is levegőidomár. (mind1)
Vissza az elejére Go down
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptyVas. Jún. 24, 2012 2:24 am

Elementalist írta:
WAo....

Abluasfaejogoe af efekka áá XD nem hittem volna, hogy bloodbender atyaég jól megszivattak minket ezzel az energibendinggel, tény: Amon rohadt jó véridomár, kár hogy levette a maszkot, abban a percben elvesztette a tekintélyét a szememben. Amon hazudása: Biztos voltam benne, hogy igazat mond, céltudatos volt meg minden, atyaég... de akkor mi volt ezzel az egésszel a terve? világuralom vagy tényleg az egyenlőség? /De már elegem van a bloodbendingből annyira nem fer... ezért se akartam elfogadni azt, hogy Amon vízidomár./

Kivel is találgattunk, hogy nem lesz Avatár állapot és annál a jelenetnél Amon elveszi Korra erejét? Very Happy (bár úgy gondoltuk csak második könyvben kapja vissza)

Nekem ez nagyon zsúfolt volt... :S bent vannak az arénába: gyorsan levesszük a maszkot, dumálunk Amonnal, leugrunk (közbe futunk a falon) , puff-puff-puf, fut-fut-fut, reccs-reccs, bloodbending semmi terv vagy valami (nekem ez a rajtaütés nagyon zsúfolt volt). Onnantól viszont nagyon tetszett, hogy Korra levegőt idomított. A készítők zseniálisan játszanak az érzelmeinkkel Tarrlock önfeláldozása vetekszik Lin önfeláldozásával. Meg persze nagyon furdulatos és tele van csavarral az egész rajzfilm.

De Amon, hogy csinálja? elpattintja az agyadban az idegeket? de ha ez lenne akkor nem lehetne energi bendinggel visszadni azt. Amon egy őrült zseni! Jah nem az Boomi... apropó nagyon tetszik az új Boomi Very Happy bár csak egy kurjantást hallottunk de nekem ennyi elég volt, remélem olyan őrült és zseni mint akitől a nevét kapta Very Happy

Nagyon cool volt ahogy Korra az elején torpedózott meg a repülőt leterítette a jégcsappal szóval volt egy nagyon jó vízidomítós jelenetünk. Emellett Iroh nagyon faszán repdesett és villámozott és robbantotta fel az orra elött a rakétát, a mozdulatai meg echte Zuko Northern Shaolin Kung Fu style. Bolin kődobálása jó volt, Nagaval jó csapatot alkotnak Very Happy Mako...nem is rossz.Lin visszatért! Kit hagytam ki? Pabu... igazi csapatjátékos és nem nagyon finnyás.


Ahj nagyon lezárt lett az egész ez így nem buli Very Happy De még 3 kérdés megmaradt:

1 Mi olyan különleges Rohanba?

2 Ki lesz a főgonosz?

3 Amon, hogy csinálta?...eszméletlen!

Vélemény: Not bad. Kiváncsi vagyok mi lesz a második könyvben.


Bumi.
Rohan pedig az egyik szerkesztő keresztgyerekétől kapta a nevét. Szóval ez csak a szerkesztőknek különleges Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptyVas. Jún. 24, 2012 12:12 am

avatar state írta:
Amúgy csak én érzem azt, hogy ennek a Masami szálnak elég hirtelen lett vége
Hát, szerintem igen. Ha belegondolsz már az 109-esben is elkezdték leépíteni, azzal, ahogy Mako szemmel láthatóan elhanyagolta Asami-t és végig csak Korrára összpontosított.
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptyVas. Jún. 24, 2012 12:02 am

amúgy nem várhatjuk el a sorozattól hogy legyen benne több akció, mert az érzelmi szálakra nem jutna idő és hát valljuk be, szétbombázzák az idegeinket az érzelmek! Smile
Vissza az elejére Go down
avatar state




Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 23.

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 9:01 pm

Amúgy csak én érzem azt, hogy ennek a Masami szálnak elég hirtelen lett vége, vagy amikor szétválnak 2 csapatra akkor már ott vége van??
Meg nekem a vége volt kicsit zsúfolt. Ettől függetlenül nagyon jó évadzáró volt és a sorozat is nagyon király. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:42 am

Elementalist írta:
WAo....

Amon hazudása: Biztos voltam benne, hogy igazat mond, céltudatos volt meg minden, atyaég... de akkor mi volt ezzel az egésszel a terve? világuralom vagy tényleg az egyenlőség? /De már elegem van a bloodbendingből annyira nem fer... ezért se akartam elfogadni azt, hogy Amon vízidomár./
nah úgylátszik ezt a rész nem halottam, hogy Amon tisztelte az Avatárt amikor kicsivolt mert el bírja venni az idomítást és akkor valszeg ez motiválta
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:30 am

WAo....

Abluasfaejogoe af efekka áá XD nem hittem volna, hogy bloodbender atyaég jól megszivattak minket ezzel az energibendinggel, tény: Amon rohadt jó véridomár, kár hogy levette a maszkot, abban a percben elvesztette a tekintélyét a szememben. Amon hazudása: Biztos voltam benne, hogy igazat mond, céltudatos volt meg minden, atyaég... de akkor mi volt ezzel az egésszel a terve? világuralom vagy tényleg az egyenlőség? /De már elegem van a bloodbendingből annyira nem fer... ezért se akartam elfogadni azt, hogy Amon vízidomár./

Kivel is találgattunk, hogy nem lesz Avatár állapot és annál a jelenetnél Amon elveszi Korra erejét? Very Happy (bár úgy gondoltuk csak második könyvben kapja vissza)

Nekem ez nagyon zsúfolt volt... :S bent vannak az arénába: gyorsan levesszük a maszkot, dumálunk Amonnal, leugrunk (közbe futunk a falon) , puff-puff-puf, fut-fut-fut, reccs-reccs, bloodbending semmi terv vagy valami (nekem ez a rajtaütés nagyon zsúfolt volt). Onnantól viszont nagyon tetszett, hogy Korra levegőt idomított. A készítők zseniálisan játszanak az érzelmeinkkel Tarrlock önfeláldozása vetekszik Lin önfeláldozásával. Meg persze nagyon furdulatos és tele van csavarral az egész rajzfilm.

De Amon, hogy csinálja? elpattintja az agyadban az idegeket? de ha ez lenne akkor nem lehetne energi bendinggel visszadni azt. Amon egy őrült zseni! Jah nem az Boomi... apropó nagyon tetszik az új Boomi Very Happy bár csak egy kurjantást hallottunk de nekem ennyi elég volt, remélem olyan őrült és zseni mint akitől a nevét kapta Very Happy

Nagyon cool volt ahogy Korra az elején torpedózott meg a repülőt leterítette a jégcsappal szóval volt egy nagyon jó vízidomítós jelenetünk. Emellett Iroh nagyon faszán repdesett és villámozott és robbantotta fel az orra elött a rakétát, a mozdulatai meg echte Zuko Northern Shaolin Kung Fu style. Bolin kődobálása jó volt, Nagaval jó csapatot alkotnak Very Happy Mako...nem is rossz.Lin visszatért! Kit hagytam ki? Pabu... igazi csapatjátékos és nem nagyon finnyás.


Ahj nagyon lezárt lett az egész ez így nem buli Very Happy De még 3 kérdés megmaradt:

1 Mi olyan különleges Rohanba?

2 Ki lesz a főgonosz?

3 Amon, hogy csinálta?...eszméletlen!

Vélemény: Not bad. Kiváncsi vagyok mi lesz a második könyvben.
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:29 am

Amúgy a részről... Csak én akadtam fenn a Sato konfliktuson? Nagyon reméltem, hogy Asami nem lesz gonosz, de őszintén, akkor sme tudtam volna utálni, ha átállt volna. Meghalt az anyja, az apjáról kiderült, hogy egy őrült feltaláló, közben a barátja elhagyta az Avatarért, ráadásként a végén még meg is akarta ölni az apja. És ezek után ő megkímélt neki. Makorra, szeretem. De Asami... mindig is kedveltem, de annyira tisztelem is most már. Ehhez nagyon nagy erő kellett, hogy mindezen átmenjen. Légyszi, legyen ott neki Bolin... ő tudna neki annyi szeretet adni, amennyit megérdemel, és Asami is tudna törődni Bolinnal.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:25 am

Kiora írta:
Egyébként ez a rész borzasztó,borzasztó,borzasztó jó volt,fergeteges.Szofi,ha írod azt az értékelést akkor 10/1000000000000000 adjál. Wink
Arra gondoltam, hogy ezt már minek értékelni... Mármint, hetek óta csak 10, tovább már tudok menni. Inkább átgondolom így visszanézve, és szigorúbban veszem a pontozást.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Kiora

Kiora


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 26

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 9:04 am

Egyébként ez a rész borzasztó,borzasztó,borzasztó jó volt,fergeteges.Szofi,ha írod azt az értékelést akkor 10/1000000000000000 adjál. Wink
Vissza az elejére Go down
Kiora

Kiora


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 26

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 9:01 am

Szofi11 írta:
Jill92 írta:
SHE IS THE AVATAR AND YOU GOTTA DEAL WITH IT!!!!!!!!!!!
Szép zárás Very Happy
Igen, nekem is ez ugrott be.Mármint,hogy szép zárás. xD
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 8:55 am

Jill92 írta:
SHE IS THE AVATAR AND YOU GOTTA DEAL WITH IT!!!!!!!!!!!
Szép zárás Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 32

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 7:50 am

Csak most sikerült végignéznem, és már megint annyira tele vagyok gondolatokkal, hogy nem hiszem, hogy bármi értelmeset össze tudok kaparni ide. De most legalább BOLDOG vagyok, nem úgy, mint a múltkor! AVATAR ÁLLAPOT, és AANG!!!!!! Édes jó Istenem! Amikor megláttam őt, elkezdtem sikoltozni, mint egy őrült, és le föl ugráltam a szobámban. XD Kellett egy kis idő, hogy összeszedjen magam! XD Aaaaaajjjjjjjjjjjjjjj IIIIIIIISTENEM, SZENT AVATAR, ez annyira jó volt! LIN VISSZAKAPTA AZ EREJÉT!!!!!!! OH MY FACKING GOSHHHHHHH! Annyira megható volt, még sose hatódtam így meg kitalált történeten, de komolyan, itt könnyeztem, mint egy idióta! Annyira jó volt!
Én amúgy örülök, hogy ilyen szépen lezárták, nem akarnék most egy fél évet azon aggódni, hogy Korra ettől kezdve csak levegőt idomít… Nem, mert
SHE IS THE AVATAR AND YOU GOTTA DEAL WITH IT!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:11 am

kardosbalint95 írta:
silvertea írta:
Idézet :
de nincs bennem az az érzés olyan mélyen és olyan erősen, mint múlt héten volt, hogy AKAROM látni a következő részt.

Egy évadosra tervezték, lezártak igazából mindent, nem hagyhattak semmit se függőben.... szerintem zseniális volt és.... most elmegyek és kisírom magam........ T____T
Jó volt, nem hagytak semmit függőben ez igaz. Tarrlok is hatalmasat nőt a szememben a tette miatt, és mikor láttam, hogy Aang az elkezdtem "éljen"-ezni kb. Mikor meg láttam, hogy Avatar állapotban volt, az is valami fantasztikus volt, szóval nem mondom, hogy rossz, de én picit jobbat vártam. Ultimate Battle nem is volt szinte :\
Most tuti az lesz, hogy éjszakára berakom az összes részt 720p HD-ben letöltésre és holnap megnézem az egészet, egyben, aztán majd utána mondok véleményt.

Én éjszaka fogom, végignézni, miután hazaértem Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:10 am

silvertea írta:
Idézet :
de nincs bennem az az érzés olyan mélyen és olyan erősen, mint múlt héten volt, hogy AKAROM látni a következő részt.

Egy évadosra tervezték, lezártak igazából mindent, nem hagyhattak semmit se függőben.... szerintem zseniális volt és.... most elmegyek és kisírom magam........ T____T

Ezen tényleg látszik, hogy egy évadosra tervezték. Azonban, mi lesz a 2. évadban?

ÉS igen, én is igyekszem csillapítani magam.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:10 am

silvertea írta:
Idézet :
de nincs bennem az az érzés olyan mélyen és olyan erősen, mint múlt héten volt, hogy AKAROM látni a következő részt.

Egy évadosra tervezték, lezártak igazából mindent, nem hagyhattak semmit se függőben.... szerintem zseniális volt és.... most elmegyek és kisírom magam........ T____T
Jó volt, nem hagytak semmit függőben ez igaz. Tarrlok is hatalmasat nőt a szememben a tette miatt, és mikor láttam, hogy Aang az elkezdtem "éljen"-ezni kb. Mikor meg láttam, hogy Avatar állapotban volt, az is valami fantasztikus volt, szóval nem mondom, hogy rossz, de én picit jobbat vártam. Ultimate Battle nem is volt szinte :\
Most tuti az lesz, hogy éjszakára berakom az összes részt 720p HD-ben letöltésre és holnap megnézem az egészet, egyben, aztán majd utána mondok véleményt.
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:06 am

Idézet :
de nincs bennem az az érzés olyan mélyen és olyan erősen, mint múlt héten volt, hogy AKAROM látni a következő részt.

Egy évadosra tervezték, lezártak igazából mindent, nem hagyhattak semmit se függőben.... szerintem zseniális volt és.... most elmegyek és kisírom magam........ T____T
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:04 am

Nos nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én nekem ez a 2 epizód olyan tök átlagos volt..
Persze, jó volt látni Iroh-t harc közben, Amon igazi arcát. Tarrlok története igazán élvezhető volt. Meg a végén, hogy Aang megjelent, Korra belépett az Avatar állapotba és vissza tudja adni a képességeket tényleg nagyon NAGYON jó részek voltak de nincs bennem az az érzés olyan mélyen és olyan erősen, mint múlt héten volt, hogy AKAROM látni a következő részt.

Számbeli értékelést nem írok még, megnézem majd (Ha lesz letöltés) még egy párszor és majd utána.

Lehet, hogy én vártam túl sokat ettől a két résztől, de csalódtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Értékelés... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Értékelés...   Értékelés... - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Értékelés...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Epizódok :: 112: Végjáték-
Ugrás: