Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]

Go down 
+6
qwe8585
Sol13
DSM
Lora05
makoo.'
Seral
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptyVas. Jún. 24, 2012 12:17 am

Tarrlok nagyot nőtt a szememben a tette miatt. Sajnálom azért őt is meg Noatak-ot is. Nem hittem volna, hogy Amon képes lett volna így megvédeni a testvérét, meg feleselni az apjával, hogy legyen a tesójához türelmes. Tényleg aranyosak voltak, pláne, amikor Tarrlok beleesett a hóba, Noatak meg kihúzta és leporolta a haját. Very Happy:D:D Kár, hogy így alakult mindkettőjük élete... :\
Így, hogy már tudom, hogy pontosan mi hogy történt sem Tarrlokot sem Noatakot nem tudom elítélni és haragudni sem tudok rájuk. Ettől még persze förtelmes dolgokat tettek, de végső soron ők is csak emberek, és az ember tévedhet.. Összességében sajnálom őket, pláne, hogy Yakone volt az apjuk és, hogy sokat szenvedtek gyerekkorukban...
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 10:26 pm

Jaja fura mód nekem is tökre bejött kicsi és nagy Amon is Razz áhhh!! Am nekem a gyerekkori hangja is nagyon tetszett :O Kicsit sajnálom őt...de az apja hülyesége miatt nem kellett volna az összes idomáron bosszút állni :/ Mindenesetre ÓRIÁSI volt ez a 2 rész,és csak szörnyülködni tudok hogy várni kell 1 évet a következő évadra..:/
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 12:29 pm

silvertea írta:
Tiniként úgy nézett ki, mint Korra, csak fiúban. Nem csak a hajviselet miatt....


Igen, de azért rajta látszik, hogy fiú. Egy igazán szép arcú fiúcska Smile
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 12:13 pm

Tiniként úgy nézett ki, mint Korra, csak fiúban. Nem csak a hajviselet miatt....
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:46 am

silvertea írta:
DSM írta:
Nőtársaim. Rajtam kivül észrevette még valaki, hogy Amon nem csak hgoy nagyszerű idomár, hanem kifejezetten jóképű is? Razz

Yes, he's a sexy beast. Very Happy Kár, hogy ilyen hamar véget ért... Sad

Very Happy Wink Elbánunk vele ... Razz

Szofi11 írta:
DSM írta:
Nőtársaim. Rajtam kivül észrevette még valaki, hogy Amon nem csak hgoy nagyszerű idomár, hanem kifejezetten jóképű is? Razz
Gyerekként is cuki volt Very Happy

Iiigen. És valaki még írta is: izgalmas volt hallani, hogy nem volt mindig ennyire szexi hangja a karakternek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:40 am

makoo.' írta:
De hogy vette el. xd most derült ki, hogy véridomár. szerintem chakrákat zár el. de jól csinálja. KIVAGYOK AKADVA
nem hiszem, hogy véridomításnak bármi köze is lenne a csakrákhoz, ha igen akkor az csúnyán ellentmondana a buddhizmusnak és megöném a tervezőket! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 8:59 am

DSM írta:
Nőtársaim. Rajtam kivül észrevette még valaki, hogy Amon nem csak hgoy nagyszerű idomár, hanem kifejezetten jóképű is? Razz
Gyerekként is cuki volt Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 6:14 am

DSM írta:
Nőtársaim. Rajtam kivül észrevette még valaki, hogy Amon nem csak hgoy nagyszerű idomár, hanem kifejezetten jóképű is? Razz

Yes, he's a sexy beast. Very Happy Kár, hogy ilyen hamar véget ért... Sad
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:14 am

Nőtársaim. Rajtam kivül észrevette még valaki, hogy Amon nem csak hgoy nagyszerű idomár, hanem kifejezetten jóképű is? Razz
Vissza az elejére Go down
qwe8585




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:10 am

Te jó isten mik történtek itt affraid
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:08 am

Sol13 írta:
Egyszerűen hihetetlen részek voltak! Nem tudok rá szavakat ,hogy milyen jó Very Happy ! A végén már sírtam a boldogságtól amikor visszaadta az idomítását Linnek! Sad

Én is sírtam a végén... pedig nem vagyok sírós fajta, de nekem ez nagyon betett Smile
Vissza az elejére Go down
Sol13

Sol13


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Szeged

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:06 am

Egyszerűen hihetetlen részek voltak! Nem tudok rá szavakat ,hogy milyen jó Very Happy ! A végén már sírtam a boldogságtól amikor visszaadta az idomítását Linnek! Sad


A hozzászólást Sol13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 23, 2012 5:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:05 am

makoo.' írta:
de most Amon meghalt vagy mi, mert pont akkor állt le a lejátszó -.-

Felrobbant, szóval szerintem igen :S
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:04 am

de most Amon meghalt vagy mi, mert pont akkor állt le a lejátszó -.-
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:04 am

Ja és hozzátenném, Aang még mindig megnyerő.... Very Happy Razz <3 Embarassed
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:02 am

A NAGY HARC HELYETT, AVATAR ÁLLAPOT AZTA BRAVÓ *-----------------------* TÖKÉLETES ÉVADZÁRÓ
sorozatzárónak nem lett volna nagyon erős, de ÉVADZÁRÓNAK TÖKÉLETES
10 pontból 10000000000000000000000000000000 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 5:02 am

Ó, anyám! igazán nagyszerű befejezés volt!

És megint....
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 4:55 am

Amon meghalt???
Vissza az elejére Go down
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 4:54 am

makoo.' írta:
NEM LÁTTAM A VÉGÉT: LEÁLLT A LEJÁTSZÓ -.- am. EGY KICSIT CSALÓDTAM az évadzáróban. a végén több idomításra számítottam, de így is jó volt. am. TArrlok és AMon mit akartak csinálni???

Nincs vége, reklám Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 4:53 am

Bajszocskát megcsalták. Bumi tényleg Bumi <3 Torrlak pedig egy hős. Iroh pedig marvel képregény XD
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 4:53 am

NEM LÁTTAM A VÉGÉT: LEÁLLT A LEJÁTSZÓ -.- am. EGY KICSIT CSALÓDTAM az évadzáróban. a végén több idomításra számítottam, de így is jó volt. am. TArrlok és AMon mit akartak csinálni???
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 4:53 am

éééééééés Bumi Very Happy hű az elődjéhez Razz
Vissza az elejére Go down
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 4:48 am

Bajszoska kiakadt Sad
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 4:44 am

Iroh milyen klassz már!
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] EmptySzomb. Jún. 23, 2012 4:42 am

amikor Korra elbújt és ott járkált melette Amon, azt hittem kikapcsolom kivoltam
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]   Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!] Empty

Vissza az elejére Go down
 
Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Epizódok :: 111: Csontvázak a Szekrényben-
Ugrás: