Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Van fórum emberek!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Van fórum emberek!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van fórum emberek!    Van fórum emberek!  EmptySzomb. Jún. 16, 2012 7:49 am

Én is nagyon örülök Smile Párszor én is bepöyögtem a googleba, hogy avatar fórum és kerestem magyar oldalakat, de nuku Sad De nem kell szomorkodni már VAN EGY Smile :DDDD
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Van fórum emberek!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van fórum emberek!    Van fórum emberek!  EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 1:53 am

Király! Very Happy Erre vágytam. Köszi, hogy megcsináltátok! Remélem forgalmas lesz!
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Van fórum emberek!  Empty
TémanyitásTárgy: Van fórum emberek!    Van fórum emberek!  EmptySzer. Jún. 13, 2012 9:48 am

Nagyon szupervadiúj hír, hogy közkívánatra van egy igazi, hamisíthatatlan fórumunk. Smile Lehet örülni, éljenezni, konfettiesőt zúdítani ésatöbbiésatöbbi...

Még csak Legend of Korrás rész van, de mivel gondolom szofi11 úgy gondolta (hozzáteszem helyesen), hogy ez lesz a pörgősebb, ezért csinálta csak ezt. Picit később gondolomén lesz Legend of Aangos is. ^^ Addig is szokásos mondókám: Have fun and enjoy your stay. ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Van fórum emberek!  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Van fórum emberek!    Van fórum emberek!  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Van fórum emberek!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Avatar FRPG -Felmérés & Érdeklődés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Hírek-
Ugrás: