Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

Share | 

Összejön-e Korra Makóval?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Jill92

Hozzászólások száma : 65

TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Csüt. Jún. 14, 2012 10:03 am

Szinte biztos hogy össze fognak jönni. Én is nagy Makorra fan voltam, amíg Mako be nem mutatkozott teljesen. Az elején még tök szimpatikusnak találtam, bejött, hogy olyan bunkó Korrával, de mikor Asami megjelent, ez megváltozott. Sokáig haragudtam Asamira, de már tökre megkedveltem, és már úgy vagyok vele, hogy Mako az, akit nagyon nem bírok. Bár rajta is látszik, hogy rosszul esik neki, hogy a viselkedésével mindkét lányt bántja, valahogy nem tud meggyőzni. Az viszont nagyon tetszett, hogy az előző részben olyan őszintén aggódott Korráért. Akkor és ott nem érdekelte, hogy milyen furcsán és félreérthetően viselkedik, csak az, hogy Korra ott van vele, biztonságban. Szerintem az lesz, hogy majd Asami fog rájönni, hogy Mako jobban szereti Korrát, és majd ő fog a tűzidomárral szakítani. Úgyhogy előre sajnálom Asamit, hiszen az apja után a szerelmét is el fogja veszítni. Azért remélem, hogy e csalódása után nem fog csatlakozni az egyenlőségiekhez. Most, hogy megszerettem, csalódnék benne, ha így lenne.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://jill92.deviantart.com/
DSM
Admin

Hozzászólások száma : 288

TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Csüt. Jún. 14, 2012 9:03 am

Másképp nem is végződhet a sorozat! Very Happy

(áááááááá... pöppet sem vagyok Makorra fan) Smile
Felhasználó profiljának megtekintése
silvertea

Hozzászólások száma : 43

TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   Csüt. Jún. 14, 2012 8:35 am

Ó, igen! Very Happy Mindenképpen össze kell jönniek, Makorra 4ever! Smile

Már azelőtt nekik szurkoltam, hogy elindult volna a sorozat és csak képről láttam őket. Smile Sokan úgy gondolják (főleg azok, akik ellenzik), hogy már az elejétől kezdve el volt könyvelve, hogy egymás oldalán kötnek ki, de szerintem ez nem így van. A csodálatos történetszál mellett minden résznél lerágtam a körmömet, hogy vajon hogy alakul a kapcsolatuk, ráadásul emiatt Asamit is csak lassan tudtam megkedvelni. :/ De most talán összejönnek. Smile És utána hónapokat várhatunk a köv. évadra, hogy kiderüljön, a Bryke páros mivel keseríti meg a Makorra-fanok életét...
Felhasználó profiljának megtekintése http://silverteahouse.com/
Seral
Admin

Hozzászólások száma : 201

TémanyitásTárgy: Összejön-e Korra Makóval?   Csüt. Jún. 14, 2012 7:12 am

Ez itt a nagy kérdés! Szerintetek? A legutóbbi rész alapján szerintem simán van rá esély. Meg ne feledjük el, hogy nem is olyan régen csókolóztak ráadásul az oldalra kirakott kép szerint együtt fognak behatolni Amonhoz.. Smile Lesz ebből még kisKorra én azt mondom. Razz
Felhasználó profiljának megtekintése
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Összejön-e Korra Makóval?   

Összejön-e Korra Makóval?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2