Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Mi a kedvenc elemed?

Go down 
+14
Lacy28
Aang-KorraFan
szatyor18
Sol13
Kiora
Yume99
Shiny42
darken
Loki
DSM
Jill92
silvertea
Elementalist
Seral
18 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Árven

Árven


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 15.

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptyVas. Nov. 16, 2014 7:55 am

Én elhiszem hogy,létezik az idomítás. Ha van köztünk olyan aki nem biztos benne csak reménykedni kell.
Vissza az elejére Go down
Árven

Árven


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2014. Nov. 15.

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptyVas. Nov. 16, 2014 12:16 am

A kedvencem a víz,illik is hozzám:kék szem,barna haj. De a föld is jó.Smile A fürdőszobába bezákózok és megpróbálok vizet idomítani.Smile
Vissza az elejére Go down
Andrew*

Andrew*


Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2013. Apr. 29.

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptyHétf. Ápr. 29, 2013 8:45 am

Az én kedvenc elemem a levegő. Vagyis, ha lehetne választani akkor a levegőt választanám, mert az áll közel a személyiségemhez. Asztrológia szempontjából a levegő elembe születtem bele.
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptyKedd Aug. 14, 2012 10:00 am

Hát most soroljam? Oké ezek nem mozdulatok, inkább melyik a legjobb. (szerintem)

Tűz:
1: Amikor Ozai Aang ellen harcol és beleöklel a sziklába és egy ilyen tűz kör keletkezik. Angolul Fire Nova (nekünk magyaroknak nincs jobb szavunk erre.)/ és még a Villám
2: Jet pack. Amikor a lábukból és kezükből tűz jön és repdesnek.
3. Szintén Ozai csinálta, amikor aangot kirobbantotta a sziklából.
(nem vagyok egy Ozai fan, de egész ügyes volt)

Föld:
1. Kristálypáncél (magáért beszél, ha nem akkor 2. éved utolsó rész Aang)
2. Dai Li. Sziklakéz, vagy sziklatenyér, ököl. Erre ismét van egy jó angol szó Earth Grip
3. Lemenni a föld alá és vakondosat játszani

Víz:
1. A véridomítás.
2. Jégcsap zápor
3. Víz pengék. (katara használta az indaszörny ellen)

Levegő:
1. Repülés. (sikló nélkül)
2. Bármiféle gyorsaság kihasználása.
3. Tornádó
Vissza az elejére Go down
Lacy28

Lacy28


Hozzászólások száma : 19
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 14.

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptyPént. Aug. 10, 2012 11:22 pm

Sziasztok!
Nos, felsorolom, melyik mozdulatok a legjobbak, a legjobb három egy adott elemen belül. Wink
víz:
aranyérem: jégcsap-zápor
ezüstérem: jégkorong
bronzérem: óriás-hullám
föld:
aranyérem: süllyesztés
ezüstérem: köves hullám
bronzérem: fémruha (A:TLA 321-ből Toph által)
tűz:
aranyérem: villám
ezüstérem: tűzlabda-sorozat
bronzérem: tűzostor
levegő:
aranyérem: tornádó
ezüstérem: gyorshűtés (A:TLA 206-ból Aang által)
bronzérem: levegőpajzs
Vissza az elejére Go down
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptyPént. Júl. 27, 2012 4:55 am

Na en is pont ezt irtam hogy olyan kornyezetbe illenek Smile
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptyPént. Júl. 27, 2012 3:55 am

Mondjuk az tény hogy jó homokidomárok lennének ilyen élőhellyel az egyiptomiak.
Vissza az elejére Go down
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptySzer. Júl. 25, 2012 11:12 pm

Elementalist írta:
Nem tom neked mi a hasonlóság az egyiptomiak és a föld népe között Very Happy
Nekem úgy összeillik a kettő, de azt ne kérdezd miért farao
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptySzer. Júl. 25, 2012 10:53 pm

Na az idomítást hagyjuk Very Happy Az energiával számos munkát lehet végrehajtani. Valószínűleg akkor már sima levitációt használtak.
Ezt az egészet nem úgy kell elképzelni mint a sorozatban, hogy kung fus mozdulatokkal sziklákat dobáltak. Koncentráltak a cuclira és amit akartak, vagy ahogyan akarták az történt.


Nem tom neked mi a hasonlóság az egyiptomiak és a föld népe között Very Happy
Vissza az elejére Go down
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptySzer. Júl. 25, 2012 5:43 am

Valószínűleg azt, hogy a Stonehenge-hez a köveket odahúzták/vitték lovaskocsival vagy valami hasonló hülye választ adnának (érdekesség, hogy csak több kilométerrel odébb vannak olyan fajta kőlelőhelyek, mint amilyen fajták vannak az "építménynél"). A piramisok keletkezéséhez is van nem hivatalos álláspont. Mégpedig, hogy ilyen kör alakú emelő szerkezetekkel húzták föl a köveket. De szerintem mindkettő hülyeség, eddig az ufokban gondolkoztam. De most már ahogy itt olvasgattam a hozzászólásokat, nem is tűnik olyan elképzelhetetlennek, hogy valami idomítást használtak. Legalábbis az egyiptomiak biztos. Tök összeillik a föld népe meg Egyiptom Smile a ruhák is hasonlóak, meg még logikus is lenne azon a területen, hogy földet idomítottak farao
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptySzer. Júl. 25, 2012 4:25 am

Már csak az kellene hogy a világ legprofibb történésze közül pár felregizzen ide is, és akkor kapnánk választ, nemde? Very Happy
Vissza az elejére Go down
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptySzer. Júl. 25, 2012 3:20 am

szatyor18 írta:
Ne értsetek félre nem azt mondom hogy földidomítást használtak de azért megéri ezeken elgondolkodni.
Mondjuk lehet, hogy még pár évezreddel ezelőtt voltak idomárok. Erről csak a törpök meg az óriások esete jut eszembe. Hozzátartoznak a középkorhoz, nem bizonyított a létezésük (vagy igen? Smile ) mégis sokan hiszik, hogy voltak. Na hát én ugyanígy vagyok az idomárokkal. Lehet, hogy csak néhány ember, lehet, hogy szinte mindenki rendelkezett e képességgel. De ha megnézünk pár egyiptomi hieroglifát akkor láthatunk idomításra utaló jeleket. Érdekes téma, az egyszer biztos farao
Vissza az elejére Go down
tol2

tol2


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: nézetek   Mi a kedvenc elemed? EmptySzer. Júl. 25, 2012 2:06 am

Ha ennyire szeretnétek ti is idomítani mint én gyertek fel a neveldémre Very Happy avatarnevelde.bloglap.hu
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptySzer. Júl. 25, 2012 1:23 am

akkor gyere már fel legend of avatarra
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptySzer. Júl. 25, 2012 1:23 am

Elementalist írta:
Az ősi kultúrák fejlettek voltak, spirituálisan, mentálisan és fizikálisan is. De ezekre most srácok ne térjünk ki Very Happy én inkább a kitartásra és türelemre céloztam, meg az emberiség fejletlenségére ilyen téren. Mesélhetnék mi történt még a múltban de nem akarok senkivel vitába keveredni, ugyanis a történelem hiába van leírva, nem biztos hogy az történt.

Ha van időd, és szeretnél nekem írhatnál ilyeneket, én biztos hogy nem szállnék veled vitába Very Happy Egyébként a képhez elég egy ügyes ember és a Photoshop nevű program, videóhoz nem tom mi kell Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptySzer. Júl. 25, 2012 1:08 am

Az ősi kultúrák fejlettek voltak, spirituálisan, mentálisan és fizikálisan is. De ezekre most srácok ne térjünk ki Very Happy én inkább a kitartásra és türelemre céloztam, meg az emberiség fejletlenségére ilyen téren. Mesélhetnék mi történt még a múltban de nem akarok senkivel vitába keveredni, ugyanis a történelem hiába van leírva, nem biztos hogy az történt.
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptySzer. Júl. 25, 2012 1:02 am

Én Elementalist-al értek egyet! Rengeteg olyan dolog van amit nemtudunk megmagyarázni és igaz hogy hála a kereszténységnek rengeteg dolog homályba veszett meg rengeteg embert megégettek mert olyan dolgokat csináltak amit nemtudtak megmagyarázni.
Az igaz hogy a mai embert rengeteg dolog lekorlátozza és ideje sincs semmire.Visszatérve a kereszténységre amikor a keresztények eljutottak amerikába akkoris rengeteg dolgot láttak és nemhittek el.Ez nem amerikához tartozik de ha belegondolsz a Stonehenget hogy csinálták meg pár ezer évvel ezelőtt?Nem hiszem hogy 5 ember fogta magát és 10 mázsás köveket egymásra raktak vagy éppenséggel a piramisokat is így csinálták.Ne értsetek félre nem azt mondom hogy földidomítást használtak de azért megéri ezeken elgondolkodni.
Vissza az elejére Go down
tol2

tol2


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: :)   Mi a kedvenc elemed? EmptySzer. Júl. 25, 2012 12:55 am

Tetszik a videó Very Happy Bár a második már nem annyira Smile ,egyébként én nem vagyok hitetlen hiszek abban is ,hogy van földönkívüli élet XDDDDD ,és ebben is hiszek ,de nem olyan szinten mint régen
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptyKedd Júl. 24, 2012 9:57 pm

Engem nagyon nehéz megbántani, bár tudom hogy ez nem nekem szólt. A véleményeteket is nagyon szívesen nézem, sőt még érdekel is. Különös, hogy néhány ember milyen okos, bölcs tud lenni, míg az az ember aki a "modern világnak él" néhányuk milyen buta tud lenni. Ez persze nem ide tartozik, és senkire sem céloztam vele, csak ilyen dolgok eszembe jutnak ha unatkozok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Vecsés

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptyKedd Júl. 24, 2012 10:47 am

Tol2. Már rosszul állsz hozzá. Amint kimondod, hogy ez nem létezik, az agyad ezt elkönyveli és ha mozgatni akarsz valamit psyhikus energiákkal az nem történik meg, mivel az agyad nem hiszi el. Ne hidd azt, hogy fél óra meditálással lebegteted a vizet, sőt rögtön elsőre!

Másrészt az emberiséget tudatosan lekorlátozták spirituálisan, elcsökönyösítette a keresztény vallás. Nem akarok senkit megsérteni, de így van. Aki meditált, vagy egyéb hasonlókat csinált azt felgyújtották, megfojtották boszorkányságért. 2 évezred (na jó nem teljesen) óta nem gyakoroljuk a képességet, hát persze hogy nem megy! Ezekhez türelem kell, és sok év kitartás. Hangszeren játszol? Az sem úgy megy, hogy leülök oszt megy.

Miből gondolod ha létezne ez, akkor mindenki itt repkedne? A mai emberek egyfolytában csinálnak valamit, nincs idejük, nem tudják elcsendesíteni elméjüket. Egy ilyen csökött banda, hogy tudna bármit is elérni, amikor a saját környezetét nem képes jobbá tenni? Aki meg elsajátította, elérte azt a bölcsességi szintet, hogy ne hencegjen vele. Másrészt ma is tudatosan elnyomják az emberek "képességeit" bizonyos tartósítószerek korlátozzák ezeket. Rémisztgetik az embereket, hogy szellemük lesz meg mit tudom én.

A szkeptikusoknak üzenem. Mindig is volt, van, lesz a tudományban amit nem értünk, nem bírunk felfogni, nincs rá magyarázat, de létezik! Anno lehetetlennek tűnt a repülés, ma teljesen természetes. Most lehetetlennek tűnik a psyhikai erő de később...

Ezt nem sértésnek vagy megbántásnak szánom. Csak gondolkozzunk más dimenziókban és ne adjuk fel rögtön.
pár érdekes videó akit nem sikerült meghatnom:
https://www.youtube.com/watch?v=lcHDgMWBCl4
https://www.youtube.com/watch?v=P2T6oC-53UQ az utóbbinál próbáld meg zárt helységben fújni a cuccost, úgy hogy lassan menjen. Utána meg búra alatt.

Vannak fake videók, persze. Feltűnési viszketegségeket produkáló majmok, de mit várunk az emberektől?
Vissza az elejére Go down
tol2

tol2


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptyKedd Júl. 24, 2012 9:21 am

Yume99 írta:
kösz imádlak xd én minden nap fél órát meditálok >.<<
Smile Bocsi ha megbántottalak nem akartam ...csak hát tudod kicsit én is rosszul érzem magam ,hogy nem emelgethetek vizeket XD legfeljebb buborékokat XD Jó lenne ,de nem lehet Smile Persze ha elképzeled ,és képzeltben jó vagy benne akkor az olyan mintha lehetne ,és ez jó érzés :3
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptyKedd Júl. 24, 2012 7:51 am

kösz imádlak xd én minden nap fél órát meditálok >.<<
Vissza az elejére Go down
tol2

tol2


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: ^_^    Mi a kedvenc elemed? EmptyKedd Júl. 24, 2012 7:26 am


De jó ^_^ Na ez teljesen más tészta ,ő ezt meg tudta csinálni ,mert erre szentelte az életét gondolom :S ,de egy olyan mindennapi városi kölyökből mint én nem lesz csak úgy ,mert fél,egy órát kint a szabad levegőn meditál,és növényeket "mozgat"
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? EmptyKedd Júl. 24, 2012 7:08 am

tol2 írta:
Yume99 írta:
nem is tervezem hogy tornádód csinálok Very Happy de attól még ha sikerül kicsit megmozgatni a növényeket a széllel jó érzés ^^
Én is amikor hullámzik a víz ,és húzom tolom olyan mintha én csinálnám ,de nem Smile Ez csak egy kis olyan érzés mint ha..... de ha te így érzel az biztos jó lehet Smile ,mert gondolom ha nincs egy kis szél járás sem ,és ott egy növény ami nem egy fű szál ,és sikerül megmozgatni az más Smile

Mondjuk azt én sem hiszem hogy most hip-hop mindnenki tud idomítani (én örülök ha a leves megmozgatom a kanállal XD )de azért ez egy elég érdekes videó, nem gondolod? https://www.youtube.com/watch?v=gDDfvbcSgiI
Vissza az elejére Go down
tol2

tol2


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 24.

Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: O_O   Mi a kedvenc elemed? EmptyKedd Júl. 24, 2012 6:33 am

Yume99 írta:
nem is tervezem hogy tornádód csinálok Very Happy de attól még ha sikerül kicsit megmozgatni a növényeket a széllel jó érzés ^^
Én is amikor hullámzik a víz ,és húzom tolom olyan mintha én csinálnám ,de nem Smile Ez csak egy kis olyan érzés mint ha..... de ha te így érzel az biztos jó lehet Smile ,mert gondolom ha nincs egy kis szél járás sem ,és ott egy növény ami nem egy fű szál ,és sikerül megmozgatni az más Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mi a kedvenc elemed? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mi a kedvenc elemed?   Mi a kedvenc elemed? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mi a kedvenc elemed?
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Spekulációk :: Mi a kedvenc elemed?-
Ugrás: