Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Egy diák életének nehézségei

Go down 
+7
Aang-KorraFan
DSM
Chrisavatar
Yoi
Lacy28
rotyogo
Szofi11
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyKedd Ápr. 30, 2013 7:59 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] Itt szerintem megtaláltok mindent ezzel kapcsolatban Smile Barna: Sok sikert a KungFu tanulásához! Smile Ha teheted picikét kocogj és fekvőtámaszozz, így jobban fogod bírni az edzéseket idővel Very Happy Sajna nekem még nincs lehetőségem eljárni harcművészeti edzésre így itthon foglalkozom vele, eddig elég jó sikerrel, csak maradjon is így.
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyPént. Ápr. 12, 2013 7:45 am

Én is úgy tudom, hogy a vízidomítás alapja a Tai-chi, az [You must be registered and logged in to see this link.] pedig azt írják, hogy a levegőidomításé a Ba Gua Kung Fu, bár erről a stílusról való életben még életemben nem hallottam.
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyPént. Ápr. 12, 2013 1:36 am

Azt nemtudod, véletlen, hogy a vízidomást és a levegőidomítást milyen művészetről mintázták?
Azt hiszem a vízidomítást a Tai-chi-ről.
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyCsüt. Ápr. 11, 2013 7:45 pm

Én most nemrég kung fura kezdtem el járni, bár egyelőre még az a cél, hogy bírjam a si fu által diktált tempót (a bemelegítést még mindig a saját ritmusomban csinálom, hiába mondják folyamatosan, hogy terpesz, zár, terpesz, zár, azt meg pláne, hogy közben még emelgessük a karunkat: "oldal, mellső, oldal, magas, vegyes, két magas" Rolling Eyes )
De mindegy, majd összejön, elsősorban azért járok, hogy valamennyit mozogjak az iskolapadban töltött egyetemi évek után, másrészt, mert olvastam, hogy a tűzidomítást Bryke-ék az északi shaolin kung fu-ra alapozták. Mindent a hitelességért Very Happy Már csak az kellett volna, hogy segítenek megismerkedni a dim mak nevű technikával, ami Ty Lee chi-blokkolásának adta az alapot. Sajnos megmondták, hogy ebben nem tudnak segíteni, pedig a Zuko legendája után következő történetemhez nagy segítség lett volna Razz Az előzetes már fent van a honlapon, csak a főoldalra nem került ki hírként, ezért hátha valaki lemaradt róla Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyPént. Ápr. 05, 2013 10:09 pm

Hát ezek a kifejezések nekem újak, de azért sok sikert kívánok! Smile
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptySzer. Ápr. 03, 2013 9:57 am

Én úgy szoktam csinálni a felüléseket ahogy írtad ( meg is van az eredménye, anyum munkatársa azt mondta hogy "zsófi te olyan lapos a hasad, a repülő leszáll rá" >w< imádom, szinte már függő vagyok, nincs nap hogy ne tornáznék, tesiórán viszont utálok mert nem tudok közben zenét hallgatni, de hát no itthol úgy is "korra bicepszre" gyúrok és már majdnem olyan >w<
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:38 pm

Amúgy mindig is volt ilyen suli, a felsőoktatáson kívül középsuliban jó 4-5 rajtunk kívül biztos hogy van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyHétf. Ápr. 01, 2013 7:37 pm

100 felülés az sok, sőt felesleges is Smile Próbálj ki harmincat úgy, hogy nincs beakasztva a bokád sehova, és minden felülésnél egyszer balra, egyszer jobbra elfordítod a törzsed, mindjárt más lesz a hosszú távú eredmény Wink
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptySzer. Márc. 27, 2013 11:12 pm

jéé 11:11 *-* gyorsan kívánjatok valamit >w< (kell nekem ilyen babonásnak lenni >w<)
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptySzer. Márc. 27, 2013 11:11 pm

katonasuli? O.o szóval olyan is van xd én naponta arra edzek hogy tudjak majd aikidozni meg karatézni x3 mondjuk napi 100 felülés 10 fekvőtámasz, 40 guggolás és 30 perc futás nem sok de na xd
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptySzer. Márc. 27, 2013 3:39 am

Bocs hogy ilyen későn jön a válasz csak picit elfoglalt volt a hetem Smile Nos, ha ezt a katonasulit elvégeztem, a miskolci rendészeti szakközépiskolába szeretnék menni, folyamatosan erre készülök heti 4-5 kemény edzéssel, stb. Onnan pedig jöhet a "meló" Very Happy
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 10:38 am

Aang-Korra fan te hova mész ha végzel a mostani helyen?
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 6:30 am

EGyenlőre én is de majd még kiderül!!
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyCsüt. Márc. 21, 2013 5:40 am

én vagy az Iparművészeti egyetemre vagy a magyar Képzőművészeti Egyetemre *3* flower
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptySzer. Márc. 20, 2013 5:15 am

Gratula Smile Gimi után hova szeretnétek menni? Smile
Vissza az elejére Go down
Freya98

Freya98


Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 25

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyKedd Márc. 19, 2013 9:50 am

Én is köszönöm...elég rég voltam fent azért pedig bocsi!! Smile
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyKedd Márc. 12, 2013 1:08 am

Köszönöm ^^
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyHétf. Márc. 11, 2013 8:29 am

Yume99 írta:
Nyunyunyunyunyunyunyuuuuuuuuuuuuuuuuuu >w< gyerekek engem és Freya-chant is felvettek oda ahova menni akartunk >w<

Gratulálok^^
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptySzomb. Márc. 09, 2013 3:47 am

Az biztos jó hely lehet. Smile
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptySzomb. Márc. 09, 2013 12:23 am

ja amúgy arigatou >w<
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptySzomb. Márc. 09, 2013 12:23 am

Debrecen, Medgyessy Ferenc gimi :3
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyPént. Márc. 08, 2013 5:24 am

Gratula!

Amúgy hova akartatok menni?
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyPént. Márc. 08, 2013 4:42 am

Nyunyunyunyunyunyunyuuuuuuuuuuuuuuuuuu >w< gyerekek engem és Freya-chant is felvettek oda ahova menni akartunk >w<
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyKedd Feb. 19, 2013 7:34 am

Úgy gondoltam, csinálhatnánk valami nyereményjátékot, vagy valami ahhoz hasonlót. Aki nyer, az e-mail címére kap tőlem egy Tai chi-ről szóló könyvet pdf formátumban. Ötleteket, véleményeket várok Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei EmptyCsüt. Feb. 14, 2013 3:58 am

Aang-KorraFan írta:


DSM: Nem csak annak hangzik, valóban jó Very Happy

Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy diák életének nehézségei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy diák életének nehézségei   Egy diák életének nehézségei Empty

Vissza az elejére Go down
 
Egy diák életének nehézségei
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb :: Mutasd be magad! :: Panaszok a suliból-
Ugrás: