Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Szinkronok

Go down 
+5
makoo.'
Seral
Aang-KorraFan
Szofi11
DSM
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Szinkronok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szinkronok   Szinkronok - Page 2 EmptySzer. Jún. 27, 2012 2:06 am

Csak nehogy hajlítózzanak, mert esküszöm hogy ott vágom bele a távirányítót a tévébe Mad
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Szinkronok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szinkronok   Szinkronok - Page 2 EmptySzer. Jún. 27, 2012 1:58 am

DSM írta:
Lint vagy Menszántor Magdolna vagy Földi Teri - az utóbbira jobban hajlok - Földi Teri hangja imádnivaló^^

Pemát bírnám Kéry Kitti hangjával

Idős Katara szerintem Kassai Ilona lesz vagy Illyés Mari - habár Illyés ironikus lenne, mert Katara nagymamáját anno ő szinkronizálta Very Happy
Á igen ezek nagyon jók Very Happy Pema Kéry Kittivel, erre nem is gondoltam, pedig nagyon jó lenne.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Szinkronok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szinkronok   Szinkronok - Page 2 EmptySzer. Jún. 27, 2012 12:21 am

Amonnak vagy Tenzinnek: Kőszegi Ákos (ő nagyon jól hozza mind a békés mind pedig a forrongós karaktereket)
Remélem valamelyik közül megkapja Very Happy

Aztán Korrának habár nem pártolom az ötletet - a kevésbé hasonlító hang miatt -, de szerintem is vagy Bogdányi vagy Molnár Ilona fogja megkapni a szerepét. Mindketten zseniális szinkronszínészek, Molnár Ilona pl. a Mulánban - van egy ilyen film- remekül leszinkronizálta a főszereplőt, Bogdányiról meg annyit: Szívek Szállodája Very Happy

Asamit én Csondor Katával vagy Dögei Évával képzelném. - habár Dögeit azért nem szeretném, amit te is leírtál Szofi - mert már ATLAban szinkronizált.

Lint vagy Menszántor Magdolna vagy Földi Teri - az utóbbira jobban hajlok - Földi Teri hangja imádnivaló^^

Pemát bírnám Kéry Kitti hangjával

Idős Katara szerintem Kassai Ilona lesz vagy Illyés Mari - habár Illyés ironikus lenne, mert Katara nagymamáját anno ő szinkronizálta Very Happy

Aztán Bolinnak én is bírnám Előd Botondot

Makonak meg fogalmam sincs, hogy kit választanék

Tarrlocknak Anger Zsoltot - Ewan McGregor mézes mázos részét iszonyatosan jól leszinkronizálta A szigetben.
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Szinkronok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szinkronok   Szinkronok - Page 2 EmptyKedd Jún. 26, 2012 3:58 am

Amúgy azon kívül, hogy ne hajlítózzanak csak arra vagyok kíváncsi, kik lesznek a szinkronok, remélem legalább olyan lesz, mint az eredeti.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Szinkronok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szinkronok   Szinkronok - Page 2 EmptyKedd Jún. 26, 2012 3:54 am

Akit már tudok, ki lenne a legjobb, az Asaminak Vadász Bea. Egyrészt ironikus lenne, hogy a filmbeli Yue az eredeti és a magyar Yue a magyar, másrészt elképzeltem Asami első jelenetét Vadász Beával, és azta! Meg még Czető Zsanettre gondoltam, elvégre neki is ilyesmi hangja van. Vadász Beánál azért jobb", mert nem igazán akarom, hogy egy olyan szinkron szerepeljen Korra Legendájában, aki volt már az Avatarban. Ráadásul Czető Zsanett volt a filmbeli Yue szinkronja Very Happy
Korrának is kettőre gondoltam, vagy Molnár Ilona vagy Bogdányi Titanilla. Mindketten illenének szerintem Korra karakteréhez, és bár nem hasonlít a hangjuk Janet Varney-éra, azért ők is jók neki.
Mako karakterével esetleg Moser Károly tudna valamit kezdeni. Bár a Masamit nem szeretem, Moser Károlyt és Vadász Beát együtt imádom Very Happy
Bolinnak én Előd Botondot képzeltem, vagy Molnár Leventét, bár egyik sem olyan, hogy nagyon nagyon hozzá passzolna, így ezen még gondolkodom.
Az Avatar Csapaton kívül nagyon nem tudok senkinek semmit mondani, főleg a gyerek-tini-fiatal felnőtt hangokat ismerem, így Tenzinnél és Linnél teljesen ötlettelen vagyok. Tahnonál biztos vagyok benne, hogy nem tudják utánozni Rami Malek alakítását. Iroh, nála Kossuth Gábor nagy lenne Very Happy Esetleg még Talmács Márta Jinorának vagy Ikkinek.
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Szinkronok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Szinkronok   Szinkronok - Page 2 EmptyKedd Jún. 26, 2012 3:36 am

Magyar szinkronhoz kapcsolódó spekulációk, óhajok és sóhajok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szinkronok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szinkronok   Szinkronok - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szinkronok
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Spekulációk-
Ugrás: