Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Infók a találkozóról

Go down 
+30
Loki
baabii
szatyor18
bulcmann1
aytoz
Minendril
Krisi
joker
Freya98
Dawe930115
KylEl
NightZsiráf
maci0613
Shiny42
rotyogo
Lora05
Adam4
makoo.'
Aang
Yume99
Aang-KorraFan
silvertea
Avatart
Sol13
Nikike013
Szofi11
Barna88
Jill92
DSM
Seral
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next
SzerzőÜzenet
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:15 am

Ha van skype-otok akkor írjátok ki a profilotokra és felveszlek titeket, legalább skype.on meg fogunk tudni szervezni egy olyan találkozót ahol mindenki itt tud lenni Smile
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:14 am

Ja és, skype-om van, de sajan se mic, se webcam sincs :/
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:13 am

Yume99 írta:
kéész a skype Very Happy kinek adhatok meg címet? Very Happy am anyum nem enged hiába győzköditek >.< majd máskor

Rendben^^ de attól majd még skypeolunk, (miután nekem is meglesz) Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:12 am

kéész a skype Very Happy kinek adhatok meg címet? Very Happy am anyum nem enged hiába győzköditek >.< majd máskor
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:09 am

Reménykedjünk benne hogy egyszer mindenki el tud jönni Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:08 am

Aang-KorraFan írta:
Hát én tényleg nem tudom hogy mi fog ebből kisülni. Az a fő probléma hogy "idegenekkel" nem akarnak elengedni

Ha szülő lennék, szerintem én sem engedném el a gyerekemet csak úgy. Azért is ragaszkodom, hogy kell a szülői beleegyezés.

Ha nem most, akkor előbb-utóbb úgyis fogunk találkozni Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:08 am

Ha valaki megcsinálta a skype fiókját felvehet nyugodt szívvel. skype nevem: ferka45 (Már ideje bemutatkozni, Tóth Ferenc vagyok, szolgálatotokra XD )
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:05 am

Reménykedjünk benne. Sad
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:05 am

Adam4 írta:
Név: Ádám
Kor: 20
Mikor legyen a találkozó: igazából nem tudom, hogy hogy alakul a melóm a nyáron
Honnan érkeznél a találkozó helyére: Siófok
Ááádi siófoki vagy? Megyén belüli!! Very Happy Very Happy Very Happy

Aang-KorraFan írta:
Hát én tényleg nem tudom hogy mi fog ebből kisülni. Az a fő probléma hogy "idegenekkel" nem akarnak elengedni
Csak ki tudunk találni valamit..
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:04 am

Hát én tényleg nem tudom hogy mi fog ebből kisülni. Az a fő probléma hogy "idegenekkel" nem akarnak elengedni
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:03 am

Név: Ádám
Kor: 20
Mikor legyen a találkozó: igazából nem tudom, hogy hogy alakul a melóm a nyáron
Honnan érkeznél a találkozó helyére: Siófok
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:03 am

Yume99 írta:
mivel engem semmiképp se engednének el ezért jó ötlet a skype-os találka Very Happy na akkor gyorsan csinálok egy skype fiókot xd
Yume, mondtam, hogy elmegyek Debrecenbe értetek. DSM te szüleidet is meggyőzi. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:02 am

Azta... Néhány órára nem nézek fel, erre ennyi olvasnivaló vár. Mindenesetre még mindig rugalmas vagyok, bár a Skype-ot még nekem is meg kell csinálnom. Meg szerezni kamerát és mikrofont Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:01 am

ok ha csináltál felveszlek majd. ne ijedj meg ha egy kutya lesz a képen nem én vagyok Smile
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 7:00 am

mivel engem semmiképp se engednének el ezért jó ötlet a skype-os találka Very Happy na akkor gyorsan csinálok egy skype fiókot xd
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:56 am

Na ebből kíváncsi leszek mi fog kisülni. Apám nagyot fog nézni ha meghallja a hangodat Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:53 am

DSM írta:
Aang-KorraFan írta:
Felőlem beszélhettek velük de nagyon szégyellem
hogy ezt kell mondanom de ne számítsatok "meleg" fogadtatásra apától
elég könnyen "kiakad". De ezt nem én mondtam nektek Wink


Figyelj. Porcelán fehér bőrű, szőke hajú, bambi szemű, lapátfogó leányzó vagyok, vékonyka hanggal. Szerinted mennyire nézek ki én huligánnak? Very Happy
:'DDD Ezen besíírtam :DDD Hát, akkor neked kéne eléjük menned. Engem barna bőrrel, fekete hajjal előbb néznének huligánnak, mint téged. :DD
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:52 am

Aang-KorraFan írta:
Felőlem beszélhettek velük de nagyon szégyellem
hogy ezt kell mondanom de ne számítsatok "meleg" fogadtatásra apától
elég könnyen "kiakad". De ezt nem én mondtam nektek Wink


Figyelj. Porcelán fehér bőrű, szőke hajú, bambi szemű, lapátfogú leányzó vagyok, vékonyka hanggal. Szerinted mennyire nézek ki én huligánnak? Very Happy


A hozzászólást DSM összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 25, 2012 6:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:48 am

Aang-KorraFan írta:
"Azért nem adunk ám oda csak úgy, ilyen könnyedén. Smile Igyekszünk majd meggyőzni a szüleid, hogy jó emberek vagyunk. Vegyél fel nyugodtan."

Nos, ennek őszintén örülök de a fater nem éppen türelmes típus, "vigyázni" kell vele mert könnyen kiakad Sad A többit megbeszélem veled skype-on, ha visszaigazoltál Smile
Máris repülök, csak fürödtem. Smile

Aang-KorraFan írta:
Felőlem beszélhettek velük de nagyon szégyellem
hogy ezt kell mondanom de ne számítsatok "meleg" fogadtatásra apától
elég könnyen "kiakad". De ezt nem én mondtam nektek Wink
Persze, mi nem is tudjuk, hogy hirtelen haragúak. Majd egyik estés Skypeozás alkalmával okés. DSM lesz a fővezér, mi meg adjuk az erős hátszelet (levegőidomítással persze) Wink
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:47 am

Felőlem beszélhettek velük de nagyon szégyellem hogy ezt kell mondanom de ne számítsatok "meleg" fogadtatásra apától elég könnyen "kiakad". De ezt nem én mondtam nektek Wink
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:45 am

Én is nagyon sajnálom, főleg azt hogy nem tudom meggyőzni a szüleimet. De amint megcsináltátok a skype-ot felveszlek titeket és beszélhetünk erről ha gondoljátok. Az a problem hogy egy esetben engednének el. Ha itt lenne a városban nálunk. Igaz van itt egy ifjúsági ház ahol lehet szobát is bérelni de nem hiszem hogy ide fogtok jönni az ország másik végére én miattam, szóval marad a skype-os beszélgetés de szerintem ott mindenki ott lesz mert ez oldható meg a legkönnyebben.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:43 am

Aang-KorraFan írta:
"Azért nem adunk ám oda csak úgy, ilyen könnyedén. Smile Igyekszünk majd meggyőzni a szüleid, hogy jó emberek vagyunk. Vegyél fel nyugodtan."

Nos, ennek őszintén örülök de a fater nem éppen türelmes típus, "vigyázni" kell vele mert könnyen kiakad Sad A többit megbeszélem veled skype-on, ha visszaigazoltál Smile

Majd én is szeretnék beszélni a szüleiddel, ha nem baj. Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:42 am

"Azért nem adunk ám oda csak úgy, ilyen könnyedén. Smile Igyekszünk majd meggyőzni a szüleid, hogy jó emberek vagyunk. Vegyél fel nyugodtan."

Nos, ennek őszintén örülök de a fater nem éppen türelmes típus, "vigyázni" kell vele mert könnyen kiakad Sad A többit megbeszélem veled skype-on, ha visszaigazoltál Smile
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:40 am

Aang-KorraFan írta:
Sajnos mivel pár hónap múlva leszek 15 kell szülői engedély Sad Pedig még azt is hiába mondtam nekik hogy önvédelmet is tudok. Ne kung fu-ra gondoljatok, karkulcs, ilyesmi. sima egyszerű önvédelem. Ha elengedtek volna akár meg is tanítottam volna nektek Razz
Én meg karatéztam Smile de engem anélkül is elengednének, kár, hogy titeket nem :/
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 EmptyHétf. Jún. 25, 2012 6:39 am

Valakit véletlenül megcsörgettem, de csak fel akartam venni, bocsi Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Infók a találkozóról - Page 18 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 18 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Infók a találkozóról
Vissza az elejére 
18 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: