Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Infók a találkozóról

Go down 
+30
Loki
baabii
szatyor18
bulcmann1
aytoz
Minendril
Krisi
joker
Freya98
Dawe930115
KylEl
NightZsiráf
maci0613
Shiny42
rotyogo
Lora05
Adam4
makoo.'
Aang
Yume99
Aang-KorraFan
silvertea
Avatart
Sol13
Nikike013
Szofi11
Barna88
Jill92
DSM
Seral
34 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
maci0613

maci0613


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 7:09 am

Nekem is akármikor jó a skypos beszélgetés:D
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:29 am

DSM írta:
kardosbalint95 írta:
aytoz írta:
Persze alap semmi probléma már tisztáztam kardosbalint95 mesterrel! azért is írtam ha "lehetséges" Smile Ifjúságsegítőként meg csak a jó példát mutatom Smile
Mesternek hívott.. :')

Várjál, várjál, viszem a zsepit Very Happy
Oké de siess nagyon! Címet írtam PÜ-ben. Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:21 am

kardosbalint95 írta:
aytoz írta:
Persze alap semmi probléma már tisztáztam kardosbalint95 mesterrel! azért is írtam ha "lehetséges" Smile Ifjúságsegítőként meg csak a jó példát mutatom Smile
Mesternek hívott.. :')

Várjál, várjál, viszem a zsepit Very Happy
Vissza az elejére Go down
bulcmann1

bulcmann1


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 28.
Age : 34

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:14 am

Név: Bulzán Gergely
életkor: 22
Város ahhonan indulok: Veszprém
időpont: Augusztus 17,18,19 kivételével bármi.


remélem ennyi elég mert szomorú leszek.
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 5:35 am

aytoz írta:
Persze alap semmi probléma már tisztáztam kardosbalint95 mesterrel! azért is írtam ha "lehetséges" Smile Ifjúságsegítőként meg csak a jó példát mutatom Smile
Mesternek hívott.. :')
Vissza az elejére Go down
aytoz

aytoz


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 17.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mohács,Pécs,Majs

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 4:58 am

Persze alap semmi probléma már tisztáztam kardosbalint95 mesterrel! azért is írtam ha "lehetséges" Smile Ifjúságsegítőként meg csak a jó példát mutatom Smile
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 4:35 am

aytoz írta:
Hali!

megjegyzés: Az idő pont, hogy mikor és hol legyen nekem mindegy bármit megoldok mert, Semmi sem bonyolult annyira, hogy ráparázz. Ja ha egy valami lehetséges a söridomítást azért szeretném egy picit gyakorolni (nem vagyok alkesz, csak egyetemista ööö vagy az rosszabb:) Ja amúgy TISZTELET a szervezőknek.

Ne haragudj, hogy lelombozlak, de én nem szeretném, hogy ha alkohol fogyasztás lenne, ugyanis fiatalokkal együtt leszünk, így nem lehet. Továbbá, nem is ez az elsődleges indok, hanem az, hogyha már találkozunk, akkor méég kis mértékben se merüljön fel a piálás gondolata arra az időre, míg együtt vagyunk. Nem azért leszünk együtt...

Viszont, hogyha vége van a találkozónak, és van aki veled elmegy szívesen, akkor ihattok utána Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 2:41 am

Akkor írja meg nekem mindenki hogy neki mikor jó, és bekorrigálom hogy mikor legyen, amikor mindenkinek megfelelő, rendben?
Vissza az elejére Go down
Aang

Aang


Hozzászólások száma : 13
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 32
Tartózkodási hely : Hajdúböszörmény

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 2:38 am

vegyél fel újra. behülyült a skype, letörölt minden ismerőst. nevem: dny3p3r
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 12:12 am

Bármeliyik nap este 8 után kiv. ma és júl.1.
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptySzer. Jún. 27, 2012 11:51 pm

Nekem Júli 20.-ig lenne jó igazából szinte bármikor kivéve ha kapok melót de akkor majd korrigálom, hogy mikor nem jó
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptySzer. Jún. 27, 2012 11:50 pm

nekem mind1 mikor
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptySzer. Jún. 27, 2012 11:18 pm

Skype-ról jut eszembe mondjatok egy időpontot kinek mikor jó ez a dolog, és megpróbálom olyan időpontban hogy nektek jó legyen.
Vissza az elejére Go down
Shiny42

Shiny42


Hozzászólások száma : 41
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 31
Tartózkodási hely : Szolnok

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptySzer. Jún. 27, 2012 10:40 pm

Az ilyen részleteket Skype-on majd megbeszéljük Smile
A végeredményt meg itt közzétesszük és így senki nem marad ki Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Krisi

Krisi


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptySzer. Jún. 27, 2012 12:22 pm

Angolul mégjobban hangzik Very Happy Vagy mondjam úgy, hogy Aangolul? Surprised

Amúgy nem tudom, engem személy szerint nem zavar, ha valaki ott magában iszik egy kis sört. Mármint én biztos nem fogom végignézni, hogy ki mit iszik. Persze nem szólok bele a szervezésbe, csak egy vélemény.
Vissza az elejére Go down
http://www.backloggery.com/krisi
aytoz

aytoz


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 17.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mohács,Pécs,Majs

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptySzer. Jún. 27, 2012 5:51 am

semmi gáz az élet attól még vidám! cheers
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptySzer. Jún. 27, 2012 5:45 am

aytoz írta:
Ja ha egy valami lehetséges a söridomítást azért szeretném egy picit
gyakorolni (nem vagyok alkesz, csak egyetemista ööö vagy az rosszabb:)
Nem tartom valószínűleg, hogy lesz sör. DSM és én sem támogatjuk ezt a mozgalmat. Bocsesz. Very Happy

De mindenesetre a söridomítás szó NAGYON tetszik Very Happy
Vissza az elejére Go down
aytoz

aytoz


Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 17.
Age : 33
Tartózkodási hely : Mohács,Pécs,Majs

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptySzer. Jún. 27, 2012 4:34 am

Hali!

Név:Zotya
Kor:21 (és nem lesz öregebb)
Mikor legyen: Mindegy
Honnan: Mohács
E-mail: zoty10@freemail.hu

megjegyzés: Az idő pont, hogy mikor és hol legyen nekem mindegy bármit megoldok mert, Semmi sem bonyolult annyira, hogy ráparázz. Ja ha egy valami lehetséges a söridomítást azért szeretném egy picit gyakorolni (nem vagyok alkesz, csak egyetemista ööö vagy az rosszabb:) Ja amúgy TISZTELET a szervezőknek.


A hozzászólást aytoz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 27, 2012 6:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyKedd Jún. 26, 2012 10:38 pm

Ha gondoljátok, lassan meg lehet tárgyalni mikor legyen ez a skype.-os dolog, nekem egy időpont nem jó: most péntek délelőtt, mert mennem kell beíratkozni. a többi időpont szerintem megfelel
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyKedd Jún. 26, 2012 10:24 pm

Jah nekem is van amivel a volt osztálytársak becéztek, e világon még egy olyan név nincs Smile
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyKedd Jún. 26, 2012 9:59 pm

igen :'D Flórát(freyát) így becézem mert idegesíti ez a szó Very Happy ennek a szónak a története messzire nyúlik vissza Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyKedd Jún. 26, 2012 9:56 pm

Ilyenbe szerintem nem kell belebonyolódni, nekem is van jópár érdekes történetem, de akkor 200 oldalas lenne a fórum Smile
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyKedd Jún. 26, 2012 9:56 pm

Cuppi? affraid XD
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyKedd Jún. 26, 2012 9:53 pm

jól beszélsz cuppi Very Happy megszállott vagy xd anyumék azt sem tudják mi az az avatar :'D meg semmi fogalmuk sincs róla hogy a lányuk egy anime otaku de nem baj xd ha majd le jössz nálunk cuppikám skypozni akkor úgy jobb lesz mert apum csak nézni fog hogy kihez beszélek :'D mint amikor átjött az egyik barátnőm ő nem vette észre, beszélgetünk egyszer csak bejön apa "ja hogy átjött Móni! Én már azt hittem hogy megzakkantál kislányom és magadban beszélgetsz!" xd
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 EmptyKedd Jún. 26, 2012 9:51 pm

Freya98 írta:
Aang-KorraFan írta:
Freya98 írta:
Aang-KorraFan írta:
Nekem mindenki fel van véve, így majd egyszerre felhívok mindenkit, és a csoportot miközben beszéljünk le tudod menteni. De még mindig várok dny3p3r és hussy.peter1 skype nevű emberkék visszaigazolására gondolom ők is szeretnének jönni Smile Lényeg hogy nekem mindeki fel van véve ezért senki nem fog lemaradni Smile Még azt kellene megtárgyalni hogy mikor lenne jó ez a többieknek, olyan időpont kell ami mindenkinek megfelel. Akinek nincs webkam nem baj, beszélhet mikrofonon is Smile

az úgy jó csak anya hülyének fog nézni...XD (ő utálja a fantasztikus filmeket/meséket ellentétben apummal ő 45 évesen is szereti az avatart bár a 2. évadot nem látta és már nicckelodeonunk sincsen.)

Azzal ne foglalkozz nekem mind a kettő szülő utálja az ilyet engem is hülyének fognak nézni ne aggódj bár engem nem érdekel mert nincs igazuk ez király sorozat Very Happy
to imádom igazi megszállot vok Very Happy

Hányszor nézted végig Aang legendáját?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Infók a találkozóról - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Infók a találkozóról   Infók a találkozóról - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Infók a találkozóról
Vissza az elejére 
12 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb-
Ugrás: