Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!)

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!)   Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!) EmptySzer. Jún. 27, 2012 11:21 pm

DSM írta:
silvertea írta:

Book Two - The Spiritual World - Chapter One - Linking Places
Book Two - The Spiritual World - Chapter Two - Metamorphosis
Book Two - The Spiritual World - Chapter Three - Tears Are Falling
Book Two - The Spiritual World - Chapter Four - Love Is A Rose


Bár ahogy a fandomot ismerem, lehet csak egy ügyes kezű photoshopos műve. Very Happy

Jó is lenne^^ de nem hiszem. Hiszen nemrég került napvilágra az a tény, hogy most kezdték animálni a mesét. Habár annyiban lehet, hogy kiszivárgott a négy cím, és úgy egy ügyeskezű PS maestro csintalankodott

silvertea írta:

Másik dolog: Nem tudom, hogy hogyan alakulnak majd a rajongótábor által hőn imádott tinikapcsolatok, de fantasztikus lenne, ha Korra elvinné a barátait családlátogatóba. Imádnám, ha - pl. Korra és Mako összejön - Korra szülei folyton a kicsi lányuk és párja nyomában lennének. Vagy ha Korra édesanyja szárnyai alá vennék az árvákat. Még több dráma a szerelmesek körül (azért már annyira nem is tinik... Mako pl. 18) Vagy ha Zuko meglátogatná Katarát és megtudnánk még többet arról, mi történt az előző Avatar Csapattal.
Apropó, a folytatásban szerintem sokkalta többet meg fogunk tudni Aangékról és a sok hiányosság, ami nyomott hagyott a fanokban az első évad láttán, a másodikban pótolva lesz. Wink

És még egy: talán az új Avatar Csapat nem marad Republic Cityben, hanem Aangékhoz hasonlóan bejárják a világot (akár még Tahno is csatlakozhat. Smile) Ha valóban a Szellem világgal fog foglalkozni a köv. évad, akkor Korra talán könnyebben megtalálja a kapcsolatot a szellemekkel, ha felkeresi a szentélyeket, templomokat és szent helyeket.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem lesz olyan, aki elolvassa és tovább fűzi ötletekkel. Very Happy

Ez mind nagyon jó lenne.

És végre megtudnánk, mi lenne Asamival, Bolinnal és Irohval, valamint ha Tahno csatlakozna, hát az is beindítaná a hormonokat. Főleg a shipperekét. Így is rengeteg kép kering Tahnorraról, de akkor... te jó ég... el sem merem képzelni... Mako kösd fel a gatyád Razz Mert amúgy én el is tudnám képzelni, hogyha Korra visszaadja Tahno képességét, akkor a féltékenység öszinte csodálattá változna nála Razz és követné Korrát, mint valami pincsi Very Happy

Még az is lehet hogy ő lenne Zuko 2 Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!)   Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!) EmptySzer. Jún. 27, 2012 10:39 pm

silvertea írta:

Book Two - The Spiritual World - Chapter One - Linking Places
Book Two - The Spiritual World - Chapter Two - Metamorphosis
Book Two - The Spiritual World - Chapter Three - Tears Are Falling
Book Two - The Spiritual World - Chapter Four - Love Is A Rose


Bár ahogy a fandomot ismerem, lehet csak egy ügyes kezű photoshopos műve. Very Happy

Jó is lenne^^ de nem hiszem. Hiszen nemrég került napvilágra az a tény, hogy most kezdték animálni a mesét. Habár annyiban lehet, hogy kiszivárgott a négy cím, és úgy egy ügyeskezű PS maestro csintalankodott

silvertea írta:

Másik dolog: Nem tudom, hogy hogyan alakulnak majd a rajongótábor által hőn imádott tinikapcsolatok, de fantasztikus lenne, ha Korra elvinné a barátait családlátogatóba. Imádnám, ha - pl. Korra és Mako összejön - Korra szülei folyton a kicsi lányuk és párja nyomában lennének. Vagy ha Korra édesanyja szárnyai alá vennék az árvákat. Még több dráma a szerelmesek körül (azért már annyira nem is tinik... Mako pl. 18) Vagy ha Zuko meglátogatná Katarát és megtudnánk még többet arról, mi történt az előző Avatar Csapattal.
Apropó, a folytatásban szerintem sokkalta többet meg fogunk tudni Aangékról és a sok hiányosság, ami nyomott hagyott a fanokban az első évad láttán, a másodikban pótolva lesz. Wink

És még egy: talán az új Avatar Csapat nem marad Republic Cityben, hanem Aangékhoz hasonlóan bejárják a világot (akár még Tahno is csatlakozhat. Smile) Ha valóban a Szellem világgal fog foglalkozni a köv. évad, akkor Korra talán könnyebben megtalálja a kapcsolatot a szellemekkel, ha felkeresi a szentélyeket, templomokat és szent helyeket.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem lesz olyan, aki elolvassa és tovább fűzi ötletekkel. Very Happy

Ez mind nagyon jó lenne.

És végre megtudnánk, mi lenne Asamival, Bolinnal és Irohval, valamint ha Tahno csatlakozna, hát az is beindítaná a hormonokat. Főleg a shipperekét. Így is rengeteg kép kering Tahnorraról, de akkor... te jó ég... el sem merem képzelni... Mako kösd fel a gatyád Razz Mert amúgy én el is tudnám képzelni, hogyha Korra visszaadja Tahno képességét, akkor a féltékenység öszinte csodálattá változna nála Razz és követné Korrát, mint valami pincsi Very Happy
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!)   Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!) EmptyCsüt. Jún. 14, 2012 1:52 am

Ezerféle képpen folytatódhat! Ha Bryke párosról van szó, sose lehet tudni.

Remélem, hogy - mint ahogyan arról az oldalon esett említés - valóban Spirit/The Spirit World lesz a címe a köv. évadnak. Ezzel kapcsolatban találtam egy linket, ami akár igaz is lehet:

Book Two - The Spiritual World - Chapter One - Linking Places
Book Two - The Spiritual World - Chapter Two - Metamorphosis
Book Two - The Spiritual World - Chapter Three - Tears Are Falling
Book Two - The Spiritual World - Chapter Four - Love Is A Rose

*Linket nem tudok adni, mert nem engedi a rendszer... ezzel mit lehet csinálni? Ezt írja ki nekem:
"New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information."*

Bár ahogy a fandomot ismerem, lehet csak egy ügyes kezű photoshopos műve. Very Happy

Kicsit bánom, hogy új fő gonosz lesz (erről se tudom, mennyire biztos infó). Amon remekül felépített gonosz, hátborzongató és titokzatos, nem tudom kivel tudják majd űberelni. Arra gondoltam, hogy esetleg Tarrlokkal lesz majd valami. Vagy valami tűzidomár bukkan fel, mondjuk Azula leszármazottja. A tűzidomár fő gonosz onnan jutott eszembe, hogy miután annyi családot tönkretett egyazon vagy több tűzidomár (Makoék szülei, Asami édesanyja vagy - ha igaz - Amon családja), kíváncsi lennék ennek/ezeknek az ügynek/ügyeknek a felderítésére. Plusz olvastam egy rövid leírást a Skeletons in the closet részről, idézem: "A relative of Fire Lord Zuko joins in." Ez nagyon-nagyon érdekesnek ígérkezik és talán kapunk egy kis előrevetítést a folytatásból.

Másik dolog: Nem tudom, hogy hogyan alakulnak majd a rajongótábor által hőn imádott tinikapcsolatok, de fantasztikus lenne, ha Korra elvinné a barátait családlátogatóba. Imádnám, ha - pl. Korra és Mako összejön - Korra szülei folyton a kicsi lányuk és párja nyomában lennének. Vagy ha Korra édesanyja szárnyai alá vennék az árvákat. Még több dráma a szerelmesek körül (azért már annyira nem is tinik... Mako pl. 18) Vagy ha Zuko meglátogatná Katarát és megtudnánk még többet arról, mi történt az előző Avatar Csapattal.
Apropó, a folytatásban szerintem sokkalta többet meg fogunk tudni Aangékról és a sok hiányosság, ami nyomott hagyott a fanokban az első évad láttán, a másodikban pótolva lesz. Wink

És még egy: talán az új Avatar Csapat nem marad Republic Cityben, hanem Aangékhoz hasonlóan bejárják a világot (akár még Tahno is csatlakozhat. Smile) Ha valóban a Szellem világgal fog foglalkozni a köv. évad, akkor Korra talán könnyebben megtalálja a kapcsolatot a szellemekkel, ha felkeresi a szentélyeket, templomokat és szent helyeket.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem lesz olyan, aki elolvassa és tovább fűzi ötletekkel. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!) Empty
TémanyitásTárgy: Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!)   Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!) EmptySzer. Jún. 13, 2012 9:49 am

Ide várunk mindenféle extravagáns ötletet, hogy szerintetek hogy folytatódhat hőn imádott sorozatunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!)   Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hogy folytatódik a LoK? (VIGYÁZZ, SPOILERVESZÉLY!!)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maga az epizód... [SPOILERVESZÉLY!!!!!]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Spekulációk-
Ugrás: