Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?

Go down 
+25
Lacy28
rotyogo
Adél0320
szatyor18
baabii
makoo.'
Aang-KorraFan
Minendril
Freya98
Lora05
Aang
Seni - Bibi
Barna88
Kiora
DSM
Sol13
Adam4
Jill92
Loki
Elementalist
Yume99
Szofi11
Shiny42
silvertea
Seral
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:19 am

Egy 1000 éves rajzom. Olyan régi, hogy fogalmam sincs,hogy mikor rajzoltam Very Happy

Audrey
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:13 am

DSM írta:
kardosbalint95 írta:
Ügyes vagy Yume. Very Happy Én most egy elf csávón dolgozok. Szerintem holnap, ha tudok rá elég időt fordítani, akkor be is fejezem. ^^

AMÚGY legyetek rám kurvára büszkék! Very Happy 3 hétig minden hétköznap a 15km-re arrébb lévő Vízvár nevű településre járok át BICIKLIVEL reggel 7-re kukoricát címerezni 8 órában, CSAK AZÉRT, hogy láthassam a po..arcocskátokat augusztusban! ^^
Húúúúú gratulálok a munkához.

De tudod, az életben mindig vannak választások... ÉS mindig magadnak döntesz és nem másnak Wink
Köszi. Very Happy Tudom, és úgy döntöttem, hogy elmegyek, mert kíváncsi vagyok rátok! ^^

Adam4 írta:
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/580/p2806121855.jpg/

Nem tudom hogy látszik-e, remélem sikerült beilleszteni vagy ilyesmi. Very Happy

Szóbeli előtt csináltam, hogy lenyugodjak Very Happy Ja meg még szóbeli napján bent a suliban is színezgettem rajta Smile
Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 P2806121855
Ezt most kaptam én is meg. ^^ Gyönyörű Ádi. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:06 am

Adam4 dejóóó O.o Very Happy
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:03 am

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/580/p2806121855.jpg/

Nem tudom hogy látszik-e, remélem sikerült beilleszteni vagy ilyesmi. Very Happy

Szóbeli előtt csináltam, hogy lenyugodjak Very Happy Ja meg még szóbeli napján bent a suliban is színezgettem rajta Smile
Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 P2806121855
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:03 am

kardosbalint95 írta:
Ügyes vagy Yume. Very Happy Én most egy elf csávón dolgozok. Szerintem holnap, ha tudok rá elég időt fordítani, akkor be is fejezem. ^^

AMÚGY legyetek rám kurvára büszkék! Very Happy 3 hétig minden hétköznap a 15km-re arrébb lévő Vízvár nevű településre járok át BICIKLIVEL reggel 7-re kukoricát címerezni 8 órában, CSAK AZÉRT, hogy láthassam a po..arcocskátokat augusztusban! ^^
Húúúúú gratulálok a munkához.

De tudod, az életben mindig vannak választások... ÉS mindig magadnak döntesz és nem másnak Wink
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:02 am

Yume99 írta:
arigatou gosaimasu Very Happy
kardosbalint95 gambatte! Very Happy majd mutasd meg ha kész lesz a rajz:D
Mindenképp! Hétvégére remélem be tudom fejezni, bár hnap nem nagyon leszek otthon.
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:01 am

arigatou gosaimasu Very Happy
kardosbalint95 gambatte! Very Happy majd mutasd meg ha kész lesz a rajz:D
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 5:50 am

Ügyes vagy Yume. Very Happy Én most egy elf csávón dolgozok. Szerintem holnap, ha tudok rá elég időt fordítani, akkor be is fejezem. ^^

AMÚGY legyetek rám kurvára büszkék! Very Happy 3 hétig minden hétköznap a 15km-re arrébb lévő Vízvár nevű településre járok át BICIKLIVEL reggel 7-re kukoricát címerezni 8 órában, CSAK AZÉRT, hogy láthassam a po..arcocskátokat augusztusban! ^^
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 5:50 am

Én is kerestem rajzokat, de már nincsenek meg.

Csak pár órán készülttel tudnék szolgálni, de azok meg inkább csak firkálgatások.

Yume: Szép az árnyékolás a rajzokon^^


A hozzászólást DSM összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 28, 2012 5:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 5:10 am

Köszi Very Happy
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 5:09 am

Nekem nagyon tetszenek Smile Ügyes vagy :DD
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 5:05 am

rajzoltam 2 avatárral kapcsolatos személyt ^^ Élő emberként Katarát és Korrát elég furcsa lett de na xd
bocs hogy ezekkel idegesítelek titeket de kíváncsi vagyok a véleményetekre >.< xd

http://www.kepfeltoltes.hu/view/120628/DSCF3571_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/120628/DSCF3570_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 5:00 am

DSM írta:
kardosbalint95 írta:
Én 17 múltam, és 178. De ne aggódj, mi még kb. 21 éves korunkig nőni fogunk. Very Happy ŐK MEG MÁR NEEM! Very Happy

Reménykedj csak Very Happy Razz

Nana, nem így megy az Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 4:36 am

kardosbalint95 írta:
Én 17 múltam, és 178. De ne aggódj, mi még kb. 21 éves korunkig nőni fogunk. Very Happy ŐK MEG MÁR NEEM! Very Happy

Reménykedj csak Very Happy Razz
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 3:13 am

kardosbalint95 írta:
Aang-KorraFan írta:
Yume99 írta:
mi meg Flórával már túl magasak vagyunk xd 13 évesen 175 cm most ez normális? xd

Wow, affraid én most leszek pár hónap múlva 15 és 176 vagyok. Picinek érzem magam scratch
Én 17 múltam, és 178. De ne aggódj, mi még kb. 21 éves korunkig nőni fogunk. Very Happy ŐK MEG MÁR NEEM! Very Happy

Kösz a bíztatást Very Happy
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 3:03 am

Aang-KorraFan írta:
makoo.' írta:
Ha már mindenkii bemutatkozott, én sem maradok ki a sorból. Smile Somának hívnak, a vezetéknevem lényegtelen. xd Nógrád megyében élek. Most pénteken leszek 14 éves. Zenei iskolába járok, vagyis elméletileg tudok énekelni xd Az Avatart úgy ismertem meg, hoggy amikor az UPC-s mediaboxot állították be, véletlenül a Nickelodeonon volt a TV és pont Anng legendája ment. Nagyon elkezdett érdekelni, hogy mi is volt ez. Később elkezdtem nézni és végig néztem. Emlékszem, hogy ültem a TV előtt amikor az utolsó részt adták Smile Kiskorom óta néptáncolok, de lehet, hogy jövőre sajnos abba hagyom. Tavaly óta járok színjátszó szakkörbe, amit nagyon szeretek Smile Az Avataron kívül van még egy nagy mániám a JÓBARÁTOK. Biztos ismeritek ezt a sorozatot. Mind a 10 évadot legalább 10000000x végig néztem :DDDDD Szeretek kockulni, de egyáltalán nem vagyok kocka. Sajnos elég ritkán van időm játszani xd Régen szerettem az animéket, mostanában már annyira nem vonzanak. Kb. ennyi Smile HA velem kapcsolatban van kérdésetek írjatok nyugodtan xd :DDDDD

Hát akkor előre is nagyon boldog szülinapot és üdv az "avatár cspatban" XD

köszi Smile Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 2:42 am

Aang-KorraFan írta:
Yume99 írta:
mi meg Flórával már túl magasak vagyunk xd 13 évesen 175 cm most ez normális? xd

Wow, affraid én most leszek pár hónap múlva 15 és 176 vagyok. Picinek érzem magam scratch
Én 17 múltam, és 178. De ne aggódj, mi még kb. 21 éves korunkig nőni fogunk. Very Happy ŐK MEG MÁR NEEM! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 2:32 am

makoo.' írta:
Ha már mindenkii bemutatkozott, én sem maradok ki a sorból. Smile Somának hívnak, a vezetéknevem lényegtelen. xd Nógrád megyében élek. Most pénteken leszek 14 éves. Zenei iskolába járok, vagyis elméletileg tudok énekelni xd Az Avatart úgy ismertem meg, hoggy amikor az UPC-s mediaboxot állították be, véletlenül a Nickelodeonon volt a TV és pont Anng legendája ment. Nagyon elkezdett érdekelni, hogy mi is volt ez. Később elkezdtem nézni és végig néztem. Emlékszem, hogy ültem a TV előtt amikor az utolsó részt adták Smile Kiskorom óta néptáncolok, de lehet, hogy jövőre sajnos abba hagyom. Tavaly óta járok színjátszó szakkörbe, amit nagyon szeretek Smile Az Avataron kívül van még egy nagy mániám a JÓBARÁTOK. Biztos ismeritek ezt a sorozatot. Mind a 10 évadot legalább 10000000x végig néztem :DDDDD Szeretek kockulni, de egyáltalán nem vagyok kocka. Sajnos elég ritkán van időm játszani xd Régen szerettem az animéket, mostanában már annyira nem vonzanak. Kb. ennyi Smile HA velem kapcsolatban van kérdésetek írjatok nyugodtan xd :DDDDD

Hát akkor előre is nagyon boldog szülinapot és üdv az "avatár cspatban" XD
Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 2:30 am

Ha már mindenkii bemutatkozott, én sem maradok ki a sorból. Smile Somának hívnak, a vezetéknevem lényegtelen. xd Nógrád megyében élek. Most pénteken leszek 14 éves. Zenei iskolába járok, vagyis elméletileg tudok énekelni xd Az Avatart úgy ismertem meg, hoggy amikor az UPC-s mediaboxot állították be, véletlenül a Nickelodeonon volt a TV és pont Anng legendája ment. Nagyon elkezdett érdekelni, hogy mi is volt ez. Később elkezdtem nézni és végig néztem. Emlékszem, hogy ültem a TV előtt amikor az utolsó részt adták Smile Kiskorom óta néptáncolok, de lehet, hogy jövőre sajnos abba hagyom. Tavaly óta járok színjátszó szakkörbe, amit nagyon szeretek Smile Az Avataron kívül van még egy nagy mániám a JÓBARÁTOK. Biztos ismeritek ezt a sorozatot. Mind a 10 évadot legalább 10000000x végig néztem :DDDDD Szeretek kockulni, de egyáltalán nem vagyok kocka. Sajnos elég ritkán van időm játszani xd Régen szerettem az animéket, mostanában már annyira nem vonzanak. Kb. ennyi Smile HA velem kapcsolatban van kérdésetek írjatok nyugodtan xd :DDDDD
Vissza az elejére Go down
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 2:29 am

Yume99 írta:
mi meg Flórával már túl magasak vagyunk xd 13 évesen 175 cm most ez normális? xd

Wow, affraid én most leszek pár hónap múlva 15 és 176 vagyok. Picinek érzem magam scratch
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 2:25 am

Yume99 írta:
mi meg Flórával már túl magasak vagyunk xd 13 évesen 175 cm most ez normális? xd

Figyelj minden relatív, Én 10 és fél éves korom óta vagyok 165 centi magas....

És azóta sem nőttem :'(

Amúgy az egyik barátnőm 11 évesen 174 centi volt.

A ált.suliban mi voltunk majdhogynem a legmagasabbak akkoriban.
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 12:20 am

remélem is Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 12:19 am

Yume99 írta:
mi meg Flórával már túl magasak vagyunk xd 13 évesen 175 cm most ez normális? xd
A lányok hamarabb érnek mint a fiúk. Ennél tovább már úgyse fogtok nőni, míg mi még bőven. ^^
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 12:15 am

mi meg Flórával már túl magasak vagyunk xd 13 évesen 175 cm most ez normális? xd
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 12:10 am

DSM írta:
Örüljetek neki. Legalább mindketten magasak vagytok^^
A te magasságod is átlagos Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?
Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Amon avagy ki is ő valójában?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb :: Mutasd be magad!-
Ugrás: