Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?

Go down 
+25
Lacy28
rotyogo
Adél0320
szatyor18
baabii
makoo.'
Aang-KorraFan
Minendril
Freya98
Lora05
Aang
Seni - Bibi
Barna88
Kiora
DSM
Sol13
Adam4
Jill92
Loki
Elementalist
Yume99
Szofi11
Shiny42
silvertea
Seral
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Aang-KorraFan

Aang-KorraFan


Hozzászólások száma : 209
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 21.
Age : 26
Tartózkodási hely : Tiszalök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 10:27 pm

Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 10:10 pm


szatyor18 írta:
Yume, adam és a többiek így megnézve tényleg jól rajzoltok grat.
köszi Very Happy

makoo.' Boldog Szülinapot Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 9:58 pm

szatyor18 írta:
Hali!

Én is bemutatkoznék mert mostanra sikerült mindden üzenetet végigolvasnom.
Szűcs Mátyás vagyok 17 éves Budapesti bár ezt nyílván lehet látni Smile azon belül Pesterzsébet.
Az avatárt még 2010-ben ismertem meg amikor szolgáltatót váltottunk és amikor beállították akkor a Nick-en volt bár nem Aang legendája ment hanem ilyen előzetes azt megnézve egyből érdekelni kezdett.Az első rész amit láttam belőle az a 2.könyv 4. fejezet A mocsár az egyik kedvenc részem.Mondhatni eléggé megérintett ,,Az idő csak illúzió, ahogyan a halál is" mivel meghaltak a szüleim ezért Katara Sokka és Aang a kedvenc szereplőm..Azóta még mindig kinem hagyok egy részt sem az avatárból ha nem muszály.Szeretek focizni, barátokkal sétálni és rajzolni.Környezetvédelmet tanulok itt Budapesten.Rólam ennyit így is sok lett.

Yume, adam és a többiek így megnézve tényleg jól rajzoltok grat.
Üdv az Avatar Csapatban Matyi! Smile
Részvétem a szüleid miatt.. borzalmas lehetett átélni. :\

Ha a "és a többiek"-be én is belelógok, akkor köszi, bár erősen kétlem. :DD

deviantART-om. (Mert csináltam, mert miértne?Very Happy)

Vissza az elejére Go down
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 9:37 pm

Barna88 írta:
Hát akkor boldog szülinapot, makoo.'! Very Happy

köszi :DDDDD
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 9:12 pm

Hali!

Én is bemutatkoznék mert mostanra sikerült mindden üzenetet végigolvasnom.
Szűcs Mátyás vagyok 17 éves Budapesti bár ezt nyílván lehet látni Smile azon belül Pesterzsébet.
Az avatárt még 2010-ben ismertem meg amikor szolgáltatót váltottunk és amikor beállították akkor a Nick-en volt bár nem Aang legendája ment hanem ilyen előzetes azt megnézve egyből érdekelni kezdett.Az első rész amit láttam belőle az a 2.könyv 4. fejezet A mocsár az egyik kedvenc részem.Mondhatni eléggé megérintett ,,Az idő csak illúzió, ahogyan a halál is" mivel meghaltak a szüleim ezért Katara Sokka és Aang a kedvenc szereplőm..Azóta még mindig kinem hagyok egy részt sem az avatárból ha nem muszály.Szeretek focizni, barátokkal sétálni és rajzolni.Környezetvédelmet tanulok itt Budapesten.Rólam ennyit így is sok lett.

Yume, adam és a többiek így megnézve tényleg jól rajzoltok grat.
Vissza az elejére Go down
Barna88




Hozzászólások száma : 25
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 22.
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 9:05 pm

Hát akkor boldog szülinapot, makoo.'! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.fanfiction.net/u/2120794/
makoo.'

makoo.'


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 7:44 pm

kardosbalint95 írta:

Kívánjunk együtt nagyon boldog 14. születésnapot makoo.'-nak! cheers cheers Very Happy

Köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 7:04 pm

baabii írta:
Halihó, Barbi vagyok, 19 éves, Tiszalökről.
Szia Barbi! Üdv az Avatar Csapatban. Razz

Kívánjunk együtt nagyon boldog 14. születésnapot makoo.'-nak! cheers cheers Very Happy
Vissza az elejére Go down
baabii




Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 30
Tartózkodási hely : Tiszlök

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 9:51 am

Halihó, Barbi vagyok, 19 éves, Tiszalökről. Az avatarral 2006 tájékán találkoztam először mikor a még akkori német nickre véletlenül rákapcsoltam és azt láttam h egy csaj (katara) a vizet babrálja. Na mondom ez érdekes. Sajnos nem tudtam mit beszélnek, sem azt h mia műsor címe, így hónapokig tartó keresgetés után végre rátaláltam. Annyira megszerettem h akár németül, akár suli közben de megnéztem minden nap. Annyiradeannyira beleszerettem h 3 nyelven néztem meg, és még ma sem unom. Az érettségi miatti sok tanulás miatt az utóbbi 2 évben megfeledkeztem a műsorról, de amint megtudtam h lesz Korra alig bírtam kivárni h végre elkezdődjön. Nem vagyok oda a romantikus dolgokért, de az utolsó részben kifejezetten örültem a Makorrának.
Jaj emberek, annyira király lenne ha ez az egész valóság lenne Surprised Csak láthatnánk élőben egy idomárt !!!!
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 7:07 am

Adam4 írta:
Mi az ott legalul? Valami ruha?

Nem tudom, csak rajzoltam. De szerintem valami ponyva akart lenni, amit felakasztottak egy álló bot végére^^
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 7:05 am

Mi az ott legalul? Valami ruha?
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 7:02 am

És Bálint bátorítására még egy kép:

nemzetközi marketing

Ez a három apró skicc nemzetközi marketingen készült, tavaly
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 7:01 am

Yume99 írta:
hátöö Very Happy hajszínben és hajhosszúságban igen, de mivel levegőidomár ezért alap a szürkés szem, de nekem zöld van

Azon segíthetünk Wink Szürke kontaklencse Wink
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:56 am

hátöö Very Happy hajszínben és hajhosszúságban igen, de mivel levegőidomár ezért alap a szürkés szem, de nekem zöld van
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:54 am

Yume99 írta:
köszi Very Happy a képem, ő az OC-m Yume ^^

És hasonlít rád? A háta felépítése alapján magas karakter Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:52 am

köszi Very Happy a képem, ő az OC-m Yume ^^
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:36 am

DSM írta:
Yume de jó az avatarod *.* én is akarok olyat!
AVATAR? HOL? MIKOR? :DDD
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:36 am

Yume de jó az avatarod *.* én is akarok olyat!
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:34 am

Szerintem sem panaszkodhatsz. Ezek a rajzok eszméletlenek ahhoz képest hogy 16voltál.
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:34 am

szééééép Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:31 am

DSM írta:
Itt van még három: Na ezeken volt dátum, ezeket 16 évesen rajzoltam - szal nem vagyok valami nagy maestro



rainbow

angst

fairy
Őszintén szólva, fingom sincs, hogy mi bajod a rajzaiddal. NEKEM elképesztően tetszenek. Bár én tudnék így ... Sad
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:30 am

Itt van még három: Na ezeken volt dátum, ezeket 16 évesen rajzoltam - szal nem vagyok valami nagy maestro



rainbow

angst

fairy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:29 am

DSM írta:
Egy 1000 éves rajzom. Olyan régi, hogy fogalmam sincs,hogy mikor rajzoltam Very Happy

Audrey
Szerintem is gyönyörűszép! Csak te látod "nemszépnek" drága... Smile
Vissza az elejére Go down
Yume99

Yume99


Hozzászólások száma : 108
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.
Age : 25

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:24 am

DSM *.* gyönyörű rajz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 6:21 am

Woow DSM
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?
Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Amon avagy ki is ő valójában?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb :: Mutasd be magad!-
Ugrás: