Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?

Go down 
+25
Lacy28
rotyogo
Adél0320
szatyor18
baabii
makoo.'
Aang-KorraFan
Minendril
Freya98
Lora05
Aang
Seni - Bibi
Barna88
Kiora
DSM
Sol13
Adam4
Jill92
Loki
Elementalist
Yume99
Szofi11
Shiny42
silvertea
Seral
29 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Sol13

Sol13


Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 19.
Age : 24
Tartózkodási hely : Szeged

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 8:30 am

Az igazi nevem Dorka és 12 éves vagyok (a többiekhez képest egész fiatal). Kb. 9 évesen szerettem bele az Avatarba Very Happy. Akkor még hétvégente néztem a tv-ben.Kedvenc szereplőim :Katara,Zuko,Sokka és Toph.Az Avataron kívül nagyon nagy Harry Potter rajongó vagyok,imádok olvasni,rajongok a történelemért, a Jéghegyek népéért és vívok.Szegeden járok általánosba.A kedvencem a vízidomítás azon belül nagyon érdekel a véridomítás ezért nem meglepő módon a Bábmester és a Déli kalózok a két kedvenc részem.A vízidomítás miatt szeretném megtanulni tai chit . Hát ennyit írtam magamról Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 8:23 am

Elementalist írta:
kardosbalint95 írta:
A végén meg elkiáltotta magam, hogy "Oogie, Yip-yip" és elrepültem az ismerősömmel. :'D
MIT NE MONDJAK!? Fantasztikus élmény volt Avatar állapotban lenni. :'DDD
XD lol poén a végén úgy értettem, hogy haverod hátán repülsz el Very Happy
Az se lett vna szar Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 8:20 am

kardosbalint95 írta:
A végén meg elkiáltotta magam, hogy "Oogie, Yip-yip" és elrepültem az ismerősömmel. :'D
MIT NE MONDJAK!? Fantasztikus élmény volt Avatar állapotban lenni. :'DDD
XD lol poén a végén úgy értettem, hogy haverod hátán repülsz el Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 5:48 am

Adam4 írta:
Nem hittem h van még valaki rajtam kívül aki használja az MSN-t. Ott a face mindenki azt szokta használni, de chat-nél nem a legjobb sztem :/
Nincs is FB-m Smile
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 5:43 am

Nem hittem h van még valaki rajtam kívül aki használja az MSN-t. Ott a face mindenki azt szokta használni, de chat-nél nem a legjobb sztem :/
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 5:23 am

Jill92 írta:
kardosbalint95 írta:
Jill92 írta:
Nem tudok válaszolni a leveledre, mert új tag vagyok, és még el kell tellnie 7 napnak.... Ha megadod az msn címed, felveszlek. Smile
kardosbalint95.bk[kukac]gmail.com az MSNem Smile

Felvettelek
Láttam, de szar szutyok MSN valamiért nem mutat.. :\ Telefonról oké volt, de már onnan se, gépről meg nem jó.. :\
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 31

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 5:00 am

kardosbalint95 írta:
Jill92 írta:
Nem tudok válaszolni a leveledre, mert új tag vagyok, és még el kell tellnie 7 napnak.... Ha megadod az msn címed, felveszlek. Smile
kardosbalint95.bk[kukac]gmail.com az MSNem Smile

Felvettelek
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 4:52 am

Jill92 írta:
Nem tudok válaszolni a leveledre, mert új tag vagyok, és még el kell tellnie 7 napnak.... Ha megadod az msn címed, felveszlek. Smile
kardosbalint95.bk[kukac]gmail.com az MSNem Smile
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 31

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 4:42 am

Nem tudok válaszolni a leveledre, mert új tag vagyok, és még el kell tellnie 7 napnak.... Ha megadod az msn címed, felveszlek. Smile
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyKedd Jún. 19, 2012 2:55 am

TÚLÉLTEM!! Very Happy És val'szeg hogy ki is maxoltam, vagy max 1 pontot veszítettem szóbelin.. Miközben írtam a piszkozatlapot infótanárom odajött hozzám, és a fülembe súgta, hogy "25 pont alatt verekedek." xD Viszonylag jól elmondtam szerintem, találkoztam vele a folyosón, mondta is, hogy túlteljesítettem. ^^

Reggel nem voltam, de volt még egy Avataros álmom.. Mondhatni klasszikus, vízbeesős, Avatar állapotos. Razz NAGYON fajin volt megint. Razz
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 31

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 5:44 am

Kardosbalint, eszméletlenül jót röhögtem azon, amit írtál! Az a nő, aki nem tudta, mi az a Nickelodeon, hol él, ez űrben? Az ilyesmit illik tudni! lol!
Nekem is szoktak lenni avatáros álmaim, pont ma reggel például Linről álmodtam. Pema és a gyerekek veszélyben voltak, Linnek már nem volt ereje, de jött Korra és visszadta neki. Akkor Lin gyorsan beleugrott a vízbe, hogy megmentse Pemáékat, és úgy idomította a vizet, hogy a többiek ne fulladjanak bele. Annyira valóságos volt az álom, és annyira bravúrosan idomította Lin a vizet, hogy végig azt hittem, ez tényleg benne van a jövőheti részben. Csak amikor felkeltem, akkor jöttem rá, hogy ezzel valami nagyon nem stimmel. Lin földet és fémet idomít, nem pedig vizet, és Korra nem adta vissza a képességét. Hát, mit nem mondjak, elég szomorú hangulatban fogyasztottam el a reggelimet... :S
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 5:39 am

Adam4 írta:
Beteg... Erre mást nem tudok írni Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Beteg, de nem lehetett rossz érzés Very Happy
:DDD Nekem mondod!? Very Happy Miután felkeltem jó 5 percig csak röhögve fetrengtem az ágyban.. :'D De amúgy nagyon jó érzés volt, hogy "A világmindenség összes hatalma az enyém" volt. Razz
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 5:37 am

Beteg... Erre mást nem tudok írni Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Beteg, de nem lehetett rossz érzés Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 5:32 am

Nos először kezdeném azzal, hogy milyen arcot vágott a T-Home-os csaj amikor US Nicket kértem tőle..
Barcson bementem haverral. Odaállok a pulthoz, kérdezi, hogy miben segíthetek? Mire én válaszolom neki, hogy "Bármit megteszek érte, csak csináljon nekem szombatra amerikai Nickelodeon-t". Ilyen picit "Ezmiafasztakar!?" feje volt a csajnak.
Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 5380584573_ca007f8cd9


Kb ilyen. Very Happy
Aztán visszakérdezett, hogy "micsodát?" mire én megint szépen elmondtam neki, hogy amerikai Nickelodeon-t. Megkérdezte, hogy az mi? Szintén hasonló fejet vágva hozzá.. Mire én mondtam neki, hogy egy amerikai mesecsatorna. Közölte, hogy ez bent van a kínálatukba, az alapcsomag része. Tájékoztattam, hogy az a magyar Nick, nekem meg az amerikai kell. Elmeséltem neki, hogy miért is (akkora élvezettel Very Happy:D:D).
Haverom meg a fél bolt aki hallotta fogta a hasát a röhögéstől xD
Végül közölte a csaj, hogy sajnálja, de nem segíthet. Sad Very Happy

Folytatnám az álmommal.. Very Happy
Tudni illik rólam, hogy hivatásos mormota vagyok, szóval úgy, ha tehetném a nap 24 órájából 26-ot alvással töltenék. Hazaértem aztán olyan 4-fél5 körül le is feküdtem aludni. Most keltem fel.
Valami állati volt amit álmodtam.. x'D
Egy lányismerősömmel sétáltam a városban (jó nagy város volt, nem is ismertem), aztán egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy "megráz az áram" és a földön fekszek és a lányt akivel voltam elhurcolják idegenek. A következő pillanatban meg már Avatar állapotban tündököltem és ugyanaz volt mint Aangnál, miután Yakone kiütötte a tárgyalóteremben, csak nekem folyamatosan égett a szemem (Hehe, nem tudom irányítani az Avatar állapotot. xD) Ugyanúgy is folytatódott, légrollerre felpattantam és a gazfickók után eredtem. xD Az is rémlik, hogy két házat földidomítással egymásnak húztam (úgy, mint ahogy Aang csinálja a Sozin üstököse 4. rész: Aang Avatar részben, a két alkarját összecsapja). Így megálltak a rosszfiúk. Majd a mögöttem lévő vizet szépen magam mögött felhúztam NAGYON magasan és jégnyilakat lőttem rájuk. Razz A végén meg elkiáltotta magam, hogy "Oogie, Yip-yip" és elrepültem az ismerősömmel. :'D
MIT NE MONDJAK!? Fantasztikus élmény volt Avatar állapotban lenni. :'DDD


A hozzászólást kardosbalint95 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 18, 2012 6:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 4:25 am

Figyelj, gyakorlással tényleg lehet fejlődni. Saját tapasztalat! Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 2:59 am

Loki írta:
Gyakorlással bármit ellehet érni! Very Happy
Kedves vagy, hogy biztatsz, de annyi minden más dolgom van mostanában, hogy abszolút nincs időm rajzolgatni. Sad
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 2:04 am

Én csak szeretNÉK. De nem tudok! Sad[/quote]

Gyakorlással bármit ellehet érni! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Loki

Loki


Hozzászólások száma : 36
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 28
Tartózkodási hely : Dunakeszi

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyHétf. Jún. 18, 2012 2:00 am

Szerintem nem gáz, a Theodóra név nekem kifejezetten tetszik Smile

Köszi Szofi Smile
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyVas. Jún. 17, 2012 10:46 pm

Elementalist írta:
Fura mindenki szeret rajzolni Very Happy
Én csak szeretNÉK. De nem tudok! Sad
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyVas. Jún. 17, 2012 10:45 pm

Fura mindenki szeret rajzolni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Szofi11
Admin
Szofi11


Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 26

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyVas. Jún. 17, 2012 11:27 am

Loki írta:
Villám Theodóra (..tudom elég gáz név..mit is mondhatnék ..szeretnek a szüleim x"D )

Szerintem nem gáz, a Theodóra név nekem kifejezetten tetszik Smile
Annyit még én is hozzátennék, hogy ismertem meg az Avatart: valahol 2008 májusában lett Nick csatornánk újra, és mivel kisgyerekként (nem több, mint 6) imádtam, vagy egy hétig folyamatosan néztem, hogy mik vannak a régi sorozatokból. Aztán jött egy Avatar rész, a 301: Az Ébredés, nekem ez volt életem első része a világ legjobb sorozatából. Bevallom szégyenkezve, először nem tetszett. Nem értettem, miért depis mindenki, hogy mi ez az egész. Aztán láttam A Festett Hölgyet, megtetszett. Végleg A Bábmester (avagy Kötélen Rángatott Bábok) szerettette meg velem, azóta is ezek a kedvenceim. Egyhuzamban megnéztem az első 2 évadot, majd újra és újra 1 éven át, plusz még a 3. könyv elejét (1-9). Szerintem A Festett Hölgyet láttam a legtöbbször, 50 körül feladtam a számolást, mondjuk minden részt legalább 10-szer láttam, úgyhogy az sem kevés. A lényeg, hogy nem kicsit megtetszett. A filmről annyit, hogy legalább erre jó volt, megismertetni másokkal, amúgy több százezer pocsékba ment dollár (nem ám normális rendezőnek adták volna).
Vissza az elejére Go down
https://katarafansite.hungarianforum.com
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 31

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyVas. Jún. 17, 2012 11:00 am

Nos, hát az igazi nevem Emese, a Jillt egy könyvből loptam, és akkor ragadt rám, amikor még pár éve fanfiction-öket írtam Harry Potter témában, amiből sajna egyik sem lett befejezve. Bár, még mindig írogatok, novellákat, saját, és a legjobb barátnőmmel írt regényeket, amit egyenlőre még csak a magunk szórakoztatására teszünk, de ki tudja, mit hoz a jövő. Főiskolára járok, Nemzetközi Tanulmányok szakon hallgatom az előadókat, és most kezdtem el egy egy éves alkalmazott grafikusi tanfolyamot, mert nagyon szeretek rajzolni, de hogy van-e hozzá igazi tehetségem, az más kérdés… Sokáig versenytáncoltam, amit azonban a fősuli miatt, nagy bánatomra abba kellett hagynom, mert nem fért bele az időmbe, de ha van egy röpke szabad órám, amit mozgással töltenék el, azonnal feltekerem a magnót, és balettcipőt húzok. cheers
Aanggal és barátaival úgy ismerkedtem meg, hogy a fentebb említett barátnőmmel néztük Az utolsó léghajlítót, és mivel épp egy elemekkel foglalkozó fanfiction-t írtam akkoriban, ráadásul a felvétel eléggé rossz minőségű volt, gondoltam, megnézem az eredeti sorozatot is, hogy tulajdon képen mi is ez az egész. Tavaly, érettségi előtt egy héttel jutottam el odáig, hogy akkor tényleg elkezdem nézni, és mondanom sem kell, hogy három nap alatt végeztem vele. Azóta is ez a kedvencem, minden valaha eddig látott rajzfilm eltörpül ehhez képest, pedig én még a Disney-knek is nagyon nagy fanja voltam, és vagyok. Azóta többször is megnéztem a sorozatot, viszont a filmet mára már ki nem állhatom, és ahogy nézem az internetes fórumokat, ezzel nem csak én vagyok így. Egyszerűen herótom van attól a filmtől, ha már azt meghallom, hogy hajlítás, vagy „Tűz úr” sikítani tudnék... Mad


A hozzászólást Jill92 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 17, 2012 8:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyVas. Jún. 17, 2012 9:40 am

Nekem az Avatart egy barátnőm mutatta meg. Vagyis először nem akartam vele foglalkozni, de miután megnéztem a filmet úgy voltam vele, hogy na jó, akkor nézzük meg a sorozatot (ha másra nem is, arra jó volt a film, hogy megnézesse velem a rajzfilmet). Pár rész alatt beleszerettem és bedúrtam 1-2 hét alatt. Very Happy A Korrát is így kellett volna, hogy azután megnézni, miután az összes rész lement és akkor nem stresszeltem volna ennyit. Very Happy

Azért a munkám rovására ment ez a sorozat, mivel van egy rossz szokásom. Ha van egy hamarosan bekövetkező dolog, ami be lett tervezve, akkor semmi másra nem tudok gondolni, nem tudok másra koncentrálni... tehát a heteim kb. így néznek ki a LoK miatt: vasárnap tudok foglalkozni munkával meg mondjuk hétfőn, kedden, de amint bejön az első Korra előzetes klip, elkezdek spekulálni, s onnantól kezdve kínkeserves mással foglalkozni (ezért rajzoltam annyi Korrás fanartot munka helyett ^^Wink. Szeretném már levetkőzni ezt a dekoncentrációt, ezért is meditálok meg foglalkozok ilyesmikkel. Meg a hullámvölgyek miatt végzek önfejlesztést és építem a spiritualitásomat. Very Happy

A gyilok részhez csak annyit tennék hozzá, hogy nem szeretek ezzel foglalkozni. Ami elszomorít, elkeserít, azt figyelmen kívül hagyom vagy nem akarok vele foglalkozni. (Ne értsetek félre, elfogadom, hogy van, de nem ilyesmikkel töltöm ki a napomat. Próbálom mindennek a napos oldalát nézni és nem gyötrődni azon, hogy ilyen-amolyan az Élet.) Ezért nem nézek pl. horror filmeket vagy híreket. De szerintem egy életet elvenni nem jó dolog (és akkor még finoman foglalkoztam), még ha rá is szolgált az illető. Egyszer úgy is utoléri a saját tetteinek bumerángja, nem kell rákontráznia a másiknak. Inkább azzal foglalkozzon az ember, amit/akit szeret és örüljön az élet apró örömeinek ne keserítse meg magát negatív gondolatokkal, érzelmekkel és tettekkel. Akkor pozitív dolgokat fog bevonzani és örömteli életet élhet...

Nekem ez a véleményem.
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyVas. Jún. 17, 2012 8:14 am

kardosbalint95 írta:
Értem. Smile Ne haragudj, hogyha megbántottalak, nem volt szándékom.

dehogy végülis igazad volt, csakhát ez vagyok én mit tegyek? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 EmptyVas. Jún. 17, 2012 8:13 am

Értem. Smile Ne haragudj, hogyha megbántottalak, nem volt szándékom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?   Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában? - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ismerkedés a köbön, avagy ki is vagy valójában?
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Amon avagy ki is ő valójában?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Egyéb :: Mutasd be magad!-
Ugrás: