Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Bosami - két összetört szív egymásra találása...

Go down 
+5
Jill92
Lora05
Elementalist
DSM
silvertea
9 posters
SzerzőÜzenet
esztyx

esztyx


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 11.

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptySzer. Szept. 12, 2012 2:40 am

A barátnőm a suliban felvilágosított, mert teljesen nem voltam képben Rolling Eyes
És tényleg egész logikus h nem Bolinnal jön össze mert olvastam h elvileg Asami vissza megy a városba ahol Iroh rendet akar rakni Bolin pedig elmegy ,,megismerni önmagát'' ;
Vissza az elejére Go down
Minendril

Minendril


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptyKedd Szept. 11, 2012 8:31 am

esztyx írta:

Én remélem h nem jön össze Asami Irohval, mert Iroh elég idős lesz ahoz h Zuko fia legyen és az avval is összefügne h mért Iroh a neve (hiszen Zuko bácsikája(Iroh) apja helyet is apja volt szerintem)
Ez az én véleményem Very Happy

Tudjuk ki Iroh, kiderül a sorozatból, és esetleg lehet korban Asamihoz való is.
Ha nem láttad, akkor izguld végig, amíg kiderül Smile, ha csak nem emlékszel rá, akkor pedig.....spoiler.....
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
esztyx

esztyx


Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2012. Sep. 11.

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptyKedd Szept. 11, 2012 7:27 am

Minendril írta:
Rémlik, hogy valamelyik topicban már felmerült a kérdés, hogy hány éves lehet Iroh. Tényleg jó lenne tudni, hogy alkalmas shipmaterial-e. Asamival el tudnám képzelni esetleg. Bolint kevésbé, az nekem kicsit kavarjuk össze a maradékot hatású lenne, de ha mégis úgy alakul, és jól megcsinálják, akkor nem lenne vele különösebben semmi bajom.

Én remélem h nem jön össze Asami Irohval, mert Iroh elég idős lesz ahoz h Zuko fia legyen és az avval is összefügne h mért Iroh a neve (hiszen Zuko bácsikája(Iroh) apja helyet is apja volt szerintem)
Ez az én véleményem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Minendril

Minendril


Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Tartózkodási hely : Budapest

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 9:45 pm

Rémlik, hogy valamelyik topicban már felmerült a kérdés, hogy hány éves lehet Iroh. Tényleg jó lenne tudni, hogy alkalmas shipmaterial-e. Asamival el tudnám képzelni esetleg. Bolint kevésbé, az nekem kicsit kavarjuk össze a maradékot hatású lenne, de ha mégis úgy alakul, és jól megcsinálják, akkor nem lenne vele különösebben semmi bajom.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptyVas. Jún. 24, 2012 6:21 am

kardosbalint95 írta:
Elementalist írta:
vagy a drágalátos készítők szórakoznak velünk Very Happy
Tudod, amennyit a Bryke-páros szórakoztak az érzelmeinkkel az elmúlt pár hétben, simán kinézem belőlük.. Very Happy

Igazi MESTEREK^^ *.*. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptyVas. Jún. 24, 2012 12:18 am

Elementalist írta:
vagy a drágalátos készítők szórakoznak velünk Very Happy
Tudod, amennyit a Bryke-páros szórakoztak az érzelmeinkkel az elmúlt pár hétben, simán kinézem belőlük.. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptyVas. Jún. 24, 2012 12:00 am

de... egyfolytában egymás mellé rajzolták őket az utóbbi részekben közös jeleneteket kaptak és eléggé szívszaggatót. Most ez vagy azt jelenti, hogy összejönnek vagy a drágalátos készítők szórakoznak velünk Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seral
Admin
Seral


Hozzászólások száma : 201
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptySzomb. Jún. 23, 2012 8:52 pm

Szerintem nem fognak összejönni, bár aranyosak együtt. Asami inkább Iroh-t választja majd. Razz
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptySzomb. Jún. 23, 2012 12:37 pm

Elementalist írta:
szerintem tuti összejönnek.

Ámen!
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:42 am

szerintem tuti összejönnek.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptySzomb. Jún. 23, 2012 11:40 am

Nah, most hogy látta mindenki az utolsó részeket, mit gondoltok? Szerintetek lesz valami? Mert egy kicsit olyan volt, mintha... de lehet, h csak én akarom belelátni a dolgokat...
Vissza az elejére Go down
Kiora

Kiora


Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 15.
Age : 26

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptyPént. Jún. 22, 2012 6:53 am

Szerintem Bolinnak egy felszabadultabb lány kéne aki érti a vicceit.Asamival nem illenek annyira össze,de elképzelhető,hogy végül egymás mellett kötnek ki.
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 31

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptySzomb. Jún. 16, 2012 5:54 am

Lora05 írta:
Ne. A kistestvérek átka, hogy ők mindent örökölnek. Játékot, ruhát mindent, de "használt" barátnőt ne kapjon már szegény. Nem akarom, hogy összejöjjenek....

Én sem tudom őket együtt elképzelni. Bár Asami elég anyáskodó, Bolinnak ilyen típusú lány kéne.
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
Lora05




Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptySzomb. Jún. 16, 2012 5:33 am

Ne. A kistestvérek átka, hogy ők mindent örökölnek. Játékot, ruhát mindent, de "használt" barátnőt ne kapjon már szegény. Nem akarom, hogy összejöjjenek....
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptySzomb. Jún. 16, 2012 1:36 am

ez így tök jó lenne
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptySzomb. Jún. 16, 2012 12:06 am

Smile
... Very Happy
Én még pletykát is olvastam valahol erről, hogy bizony így lesz.

Aztán kitudja, hogy csak pletyka volt? Razz
Vissza az elejére Go down
silvertea

silvertea


Hozzászólások száma : 43
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 35
Tartózkodási hely : Szeged

Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... EmptyPént. Jún. 15, 2012 11:05 pm

Ha Asami szakít Makoval, akkor talán a köv. évad során el tudom képzelni Bolinnal, bár egy-két elejtett utalás nem ártana. Very Happy Szerintem aranyosak lennének együtt, hiszen Bolin nagyon odaadó és szeretetteljes, Asami pedig annyi kínt megélt (édesapjában való csalódása, édesanyja elvesztése, szerelme hűtlensége), megérdemelne annyi szeretet, amennyit Bolin adni tud. Bolin pedig viszonzottnak érezné a szeretetet, nem úgy mint Korrával és végre lenne egy csinos bigéje, ami eddig csak Makonak adatott meg (Apropó, megnézném Korra és Mako fejét, mit reagálnának, ha a Bosami létrejönne. Very Happy). Más szóval jól kiegészítenék egymást.

...Bár elismerem a jelenlegi helyzetben ez még kicsit furának tűnhet... ^^; Vélemény?
Vissza az elejére Go down
http://silverteahouse.com/
Ajánlott tartalom





Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bosami - két összetört szív egymásra találása...   Bosami - két összetört szív egymásra találása... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bosami - két összetört szív egymásra találása...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Spekulációk :: Shipping :: Bosami-
Ugrás: