Katara FanSite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Katara FanSite

A katarafansite.gp hivatalos fóruma.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Hírek a nagyvilágból

Go down 
+11
szatyor18
Aang-KorraFan
Lora05
Szofi11
Seral
silvertea
Elementalist
qwe8585
Adam4
Jill92
DSM
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptySzer. Aug. 01, 2012 12:27 am

Valamelyik angol fórumon írták, de már nem találom Crying or Very sad de biztosak lehettek benne, hogy év elején fog jönni Very Happy
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyKedd Júl. 31, 2012 11:21 pm

okcsá írta:
Év elején lesz január-február tájékán Very Happy

Ezt hol olvastad? Jól jönne egy forrás... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 31

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyKedd Júl. 31, 2012 11:20 pm

rotyogo írta:

Végül is nem mondták, hogy világvége lesz, csak lusták voltak tovább írni a naptárukat. Very Happy


Elképzelhető... vagy csak azért nem folytatták, mert a spanyolok beözönlöttek Amerikába, és nem volt rá idejük hogy befejezzék.

Hát igen, ez is egy alternatíva. Very Happy


A hozzászólást Jill92 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 31, 2012 11:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
rotyogo




Hozzászólások száma : 53
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyKedd Júl. 31, 2012 10:55 pm

Jill92 írta:
szatyor18 írta:
ja de az csak 2013-ban lesz, remélem a maják kamuztak a világvégével. Very Happy

Végül is nem mondták, hogy világvége lesz, csak lusták voltak tovább írni a naptárukat. Very Happy


Elképzelhető... vagy csak azért nem folytatták, mert a spanyolok beözönlöttek Amerikába, és nem volt rá idejük hogy befejezzék.
Vissza az elejére Go down
http://www.legendofavatar.hungarianforum.com
Jill92

Jill92


Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 14.
Age : 31

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyKedd Júl. 31, 2012 11:29 am

szatyor18 írta:
ja de az csak 2013-ban lesz, remélem a maják kamuztak a világvégével. Very Happy

Végül is nem mondták, hogy világvége lesz, csak lusták voltak tovább írni a naptárukat. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jill92.deviantart.com/
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyKedd Júl. 31, 2012 8:36 am

Év elején lesz január-február tájékán Very Happy
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyKedd Júl. 31, 2012 8:13 am

ja de az csak 2013-ban lesz, remélem a maják kamuztak a világvégével. Very Happy
Vissza az elejére Go down
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyKedd Júl. 31, 2012 8:08 am

Én a következő könyvet várom már, de nagyon afro
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyKedd Júl. 31, 2012 8:04 am

Már várom, de sztem ezzel mindenki így van. Smile
Vissza az elejére Go down
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyKedd Júl. 31, 2012 6:47 am

Remélem ez már bejövősebb. Egyébiránt még 3 és fél hét, hogy magyarul is menjen a Korra legendája Smile
Vissza az elejére Go down
Krisi

Krisi


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptySzomb. Júl. 28, 2012 1:09 am

Persze, én is csak ötletnek mondtam, nem fogm kényszeríteni rá, csak szerintem mégis hangulatosabb, ha olyan van mindenkinek. Csak egy vélemény.
Vissza az elejére Go down
http://www.backloggery.com/krisi
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyPént. Júl. 27, 2012 11:01 pm

jó lesz neki most ez is szerintem is
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyPént. Júl. 27, 2012 7:39 pm

[quote="Krisi"]
okcsá írta:


Edit: Ja, és légyszi lecserélnéd a képed? Smile Mármint nem muszáj, csak ha már mindenkinek Avatáros képe van itt a fórumon... Meg eleve nem találom valami viccesnek a Family Guy nagyrészét. Mármint NAAAAGYrészét.

Nem kötelező az Avatáros avatar, és nem ő az egyedüli, akinek nem ehhez témához kapcsolódik.
Vissza az elejére Go down
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyPént. Júl. 27, 2012 5:14 pm

Ez volt az egyetlen normalis kep a gepemen azt gyorsba foldobtam Smile de lecserelem ha otthon leszek mert telorol vagyok.
Vissza az elejére Go down
Krisi

Krisi


Hozzászólások száma : 18
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyPént. Júl. 27, 2012 11:08 am

okcsá írta:
Amúgy 13 epizódot elkészíteni egy animációs sorozatból (amik átlagba 21-22 percesek) fél évig tart? Már alig bírok várni Sad

Annál jóval több. Már egy jóideje elkezdték. A Simpsonsról tudom konkrétan, hogy egy részt 8 hónapig tart megcsinálni, tehát...

Edit: Ja, és légyszi lecserélnéd a képed? Smile Mármint nem muszáj, csak ha már mindenkinek Avatáros képe van itt a fórumon... Meg eleve nem találom valami viccesnek a Family Guy nagyrészét. Mármint NAAAAGYrészét.
Vissza az elejére Go down
http://www.backloggery.com/krisi
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyPént. Júl. 27, 2012 4:45 am

Nekem tok hianyerzetem van es egesznap csak az uj reszekre tudok gondolni :O de ez volt az aang legendaja utan is aztan 1-2 het mulva elmult:'D
Vissza az elejére Go down
szatyor18

szatyor18


Hozzászólások száma : 47
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Budapest

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyPént. Júl. 27, 2012 3:52 am

Nemvagy egyedül okcsá
Vissza az elejére Go down
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyPént. Júl. 27, 2012 3:38 am

Már alig bírok várni:D
Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyPént. Júl. 27, 2012 2:32 am

hát mivel ennek sokkal jobb a grafikája igen
Vissza az elejére Go down
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 8:56 pm

Amúgy 13 epizódot elkészíteni egy animációs sorozatból (amik átlagba 21-22 percesek) fél évig tart? Már alig bírok várni Sad
Vissza az elejére Go down
Adam4

Adam4


Hozzászólások száma : 64
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 16.

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 8:49 pm

De jó! Smile Ezek szerint lesz több visszaemlékezős rész? Reméltem hogy lesznek, mert mikor láttam a csoportképet a felnőtt Aang-ékról, gondoltam lehetne 1-2 olyan rész amiben Ők vannak (felnőtt fejjel) és az egyik kalandjukról szólna.
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 7:02 pm

Vissza az elejére Go down
Elementalist

Elementalist


Hozzászólások száma : 123
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vecsés

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 10:07 am

A következő rész, mivel nagy vonalakban lesz megalkotva tarolni fog mindent. Fogadni mernék első lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
okcsá

okcsá


Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 23.
Age : 27

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 9:33 am

Akkor, hogy mégjobb legyen: Az Aang legendája pedig a 18. és megelőzi a South Parkot Cool
Vissza az elejére Go down
DSM
Admin
DSM


Hozzászólások száma : 288
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 13.
Age : 33

Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 26, 2012 9:28 am

Ez egy remek "hír" ^^ köszönjük^^ jó kis álmokat hoz majd nekem^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek a nagyvilágból   Hírek a nagyvilágból - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hírek a nagyvilágból
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Katara FanSite :: Korra Legendája :: Hírek-
Ugrás: